Pirate NBA Stream Derecelendirmeleri

analiz-korsan-nba-stream-değerlendirme-reddit


NBA eleştirmenleri genellikle son 4 şampiyonluğu kazanan iki takımın ligdeki düşüşü olarak kanıtladığı parite eksikliğinden bahsediyorlar. Bununla birlikte, görüntüleme verileri, hayranlar bu eğilimi fark etseler bile parke eyleminden uzaklaşamayacaklarını kanıtlıyor: 2017-18 sezonunda ortalama NBA televizyon izleyicileri dört yılın en yüksek seviyesine yükseldi..

Hikayede endüstri devi Nielsen tarafından toplanan resmi görüntüleme verilerinden çok daha fazlası var. Son yıllarda yasadışı, korsan çevrimiçi akışların patlamasına neden oldu ve bu içerikle belirli bir alt diziden daha yoğun bir kaynak yok: / r / NBAStreams. Ekibimiz / r / NBAStreams kullanımını savunmuyor, ancak NBA görüntüleme ortamındaki yaygınlığını görmezden gelmek imkansız. Reddit’in resmi metriklerine göre, 2016-17 sezonundan kısa bir süre önce / r / NBAStreams 45.000'den fazla aboneye oturdu. 2018-19 sezonunun başlangıcından önce, aynı alt düzenleme yaklaşık 300.000 abonenin ardından muazzam bir şekilde toplandı.

Alt düzenlemenin patlayıcı popülaritesine yanıt olarak, Compareitech ekibi / r / NBAStreams'in yasadışı görüntüleme alışkanlıklarını ortaya çıkarmak için kendi analiz raporunu oluşturmaya karar verdi. Metni 2017-2018 sezonundan 1.340 başvuru ve 25.698 yorumdan topladık ve her takım için bir popülerlik puanı oluşturduk. Düzenli sezon için ve sonra playofflar için her bir yorum için toplam yorum sayısını ve net puanı (iniş vekillerinin sayısından çıkarılan upvotes sayısı) ekledik. Daha sonra takım tarafından bozulduk ve sezon boyunca her biri için bir ortalama yarattık ve en korsan takımların kim olduğunu belirlemek için playofflar oluşturduk.

LeBron Normal Sezonun Kralı…

popülerlik-skor-için-ekipleri-sırasında-normal sezon

LeBron James’in Doğu Konferansı'ndaki saltanatını tahtından indirmek imkansız gibi göründüğü gibi, Kral James'in yer aldığı bir oyunun akışını durdurmak da aynı derecede zor olabilir. Cavaliers, en yüksek genel sezon korsan akışı derecesine sahipti ve onu Celtics ve Warriors izledi.

Bununla birlikte, eğer örneğimizi deplasman maçlarıyla tabakalandırırsak, Savaşçılar hem Celtics'e hem de Cavaliers'e atlarlar. Bu değişiklik birkaç farklı faktörle açıklanabilir. Birincisi, NBA Şampiyonu Altın Devlet Savaşçıları kendi takımlarının stadyumunda oynadıklarında hayranların daha fazla ilgilendikleri bir şans var. Görüntüleyenler, Savaşçıların yolda olduklarında önemli ölçüde daha insan olduklarını ve ortalama puan farkının ± 4.2 olduğunu (takımın kendi stadyumlarındaki +9.3 farkıyla karşılaştırıldığında).

Yelpazenin diğer ucunda, Atlanta Hawks en kötü oy alan ev sahibi takım iken, Dallas Mavericks deplasman maçları için paketin altındaydı. Atlanta ve Dallas taraftarları muhtemelen genç yeteneklerini 2018-19 sezonunda bu istatistikleri artırmayı umuyorlar.

Bölgesel kesintiler, basketbol taraftarlarının neden bu oyunları yasadışı olarak yayınladığına dair potansiyel bir açıklama olabilir. Miami'de bir kablo kesiciyseniz, ancak NBA League Pass'ınız varsa, Miami'nin yayın pazarında olduğunuz için Miami Heat oyunlarını yasal olarak aktaramazsınız. Bu senaryoda olduğu gibi bölgesel bir karartmayı önlemek için, IP adresinizi değiştirmek için bir VPN kullanabilirsiniz, böylece coğrafi kısıtlamaları aşabilirsiniz.

Bireysel Eşleştirmeye Göre Derecelendirmeler

Üst korsan-değerlendirme-sırasında-normal sezon

Bireysel oyunlara gelince, Cavaliers vs Celtics sezon açacağı en korsan oyun söz konusu olduğunda rekabeti havaya uçurdu. Daha da etkileyici olanı, oyunun derecelendirmesinin, eşleşmedeki hikayelerin sayısı ile doğrulanabilmesidir. İlk olarak, her zaman daha fazla izleyicide makara olacak sezon açıcıydı. Buna ek olarak, LeBron James ve Cavaliers eski takım arkadaşları Kyrie Irving ile yüzleşmek üzere görevlendirildi ve offseason'daki ayrılık bol miktarda dram getirdi. Son olarak, Gordon Hayward maçın sadece birkaç dakikasında korkunç, sezon sonu bir ayak bileği yaralanması geçirdi.

Playoff Popülerlik Turları

ortalama popülerlik-skor-korsan-değerlendirme-2018-nba-playoff

İlk turda en yüksek puan alan maç, Toronto Raptors ve Washington Wizards arasındaydı. Sihirbazların John Wall serisinde ortalama 26 sayı ve 11 asist olmasına rağmen Raptors'ın seriyi kapatması altı oyun aldı. New Orleans Pelikanlarına ve Portland Trail Blazers'a diğer tüm takımlara kıyasla daha az ilgi vardı, bu da taraftarların Batı'nın Savaşçı hakimiyeti konusundaki genel şüpheciliğine geri dönebilir..

Üçüncü turda Houston, takdire şayan yedi maçlık bir savaş boyunca Golden State'e meydan okudu. Batı Konferansı favori ve hüküm süren şampiyon Savaşçılar galip gelse de, Roketler en azından geniş bir farkla en yüksek puanlı Konferans Finalleri korsan akışı olmaktan kurtulabilir..

Playoffların son turuna gelince, Savaşçılar Cavaliers'a karşı egemenliklerini sergiledikçe ilginin azaldığı açıktır. Warriors, Cavaliers'ı dört oyunda ikna edici bir şekilde süpürdü ve eşleşmelerin üçünü çift haneli marjlarla kazandı.

Los Angeles, Brooklyn ve Utah açlık çekerken Cleveland ziyafetleri

ortalama sayı-korsan-akışları başına oyun nba-ekip

Oyun başına veya sezon boyunca katılım performansından uzaklaşarak, her takım için mevcut ortalama farklı akış sayısını analiz ettik. Clipper taraftarları sezon boyunca deplasman maçları için en ince seçimlere sahipti ve lig başına en kötü ortalama oyun başına sadece 10.6 farklı korsan akış bağlantısı vardı. Öte yandan, Cavaliers taraftarları takım başına daha şanslı, oyun başına ortalama 13.1 korsan akış bağlantısı.

Cavaliers yüce hükümdarlık ederken, Jazz ve Nets korsan akış seçenekleri için ligin en altına indi. Nets karşılaşmaları için akış seçeneklerinin olmaması, takımın cansız bitişi göz önüne alındığında anlaşılabilir, ancak Jazz, Batı Konferansı'nda beşinci tohum olarak bitirdiğini gören daha şaşırtıcı bir durum sunuyor..

TNT Ulusal ve Yerel Kanalları Geçti

En popüler-yayın ağ sırasında-nba-normal sezon

İster Ernie ve Kenny’nin biraz daha düz başlı yaklaşımı ya da Shaq ve Chuck'ın hiç bitmeyen eğlencesi nedeniyle olsun, TNT ortalama 21,3 puanla / r / NBAStream’in tercih ettiği ağ gibi görünüyor. Spektrumun diğer tarafında, alt düzenlemenin yerel yayınlara neredeyse sahip olduğu görülmüyor, metrikimize göre ortalama 3,5 puan.

Akış, Slam Dunk'tan Uzak

Bu veriler NBA izleyicilerinin aklında değerli bilgiler sağlamasına rağmen, bu akışların yasadışı niteliğini hatırlamak önemlidir. Aynı zamanda, okuyuculara tüm torrentlerin ve torrent akışlarının doğası gereği yasadışı olmadığını hatırlatmak istiyoruz. İçerik tüketirken güvende kalmanızı sağlamak için bilgisayarınızın güvenliği üzerinde de bakım yapılması önerilir..

Tüm okuyucularımızı olabildiğince fazla sert ağaç eylemi yapmaya teşvik ediyoruz, ancak bunu uygun kanallar aracılığıyla yapmaya teşvik ediyoruz..

metodoloji

Bu proje için, pushshift.io’nun / ve R / NBAStreams alt dizinindeki yorum ve yorum arşivinden 1.340 başvuru ve 25.698 yorum alınmıştır. Tüm başvurular ve yorumlar 2017-18 NBA normal sezonunun başından (17 Ekim 2017) NBA Finalleri'nin sonuna (8 Haziran 2018) kadar gönderildi. “Normal Sezon Derecelendirmeleri” nde, ekiplerin popülerlik puanı, başvuru puanının toplamının sahip olduğu yorum sayısı ile ortalaması alınarak oluşturuldu..

Sınırlamalar

NBA Finalleri oyun 4 için popülerlik puanı mevcut değildi.

Adil Kullanım Bildirimi

Ticari olmayan kullanım için bu hikayeyi okuyucularınıza aktarmak istiyorsanız, devam edin. Tek sormamız, topu ters çevirmemeniz ve bunun yerine herkesin tam analizimizi görebilmesi için bu sayfaya bir bağlantı eklemenizdir..

Kaynaklar

  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/https://variety.com/2018/tv/news/nba-ratings-1202752848/
  • http://redditmetrics.com/r/nbastreams
  • https://www.theguardian.com/sport/2017/oct/17/gordon-hayward-ankle-injury-celtics-cavaliers-nba
  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/2018-nba-eastern-conference-first-round-wizards-vs-raptors.html
  • http://larrybrownsports.com/basketball/charles-barkley-quote-cavs-warriors-finals/402722
  • http://www.espn.com/nba/story/_/id/23867178/2018-nba-draft-dallas-mavericks-acquire-luke-doncic-send-draft-rights-trae-young-atlanta-hawks
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − 11 =

map