Kā bez maksas skatīties 2019. gada Lielbritānijas meistarus

Kā bez maksas skatīties 2019. gada Lielbritānijas meistarus


Betfredas britu meistari ir maza PGA Eiropas tūres daļa, taču šis gads solās būt tāds, ko atcerēties. Pirmoreiz pasaules labākie golfa spēlētāji nolaidīsies uz Hillside golfa laukuma Anglijā, kas pazīstams ar bagātīgajām smilšu slazdiem un grūtajiem deviņiem muguras punktiem. 2019. gada Lielbritānijas meistari darbosies no 9. līdz 12. maijam, spēles tiks aizvadītas no pulksten 7:30 (plkst. 23:30 PST / 2:30 AM EST) līdz vismaz pulksten 15:00 katru dienu. Zemāk mēs jums paziņosim, kā bez maksas skatīties Lielbritānijas Masters tiešraidi tiešsaistē, lai kur jūs atrastos.

Ņemiet vērā, ka mēs ieteiksim tikai oficiālus avotus. Lai arī lielākie sporta pasākumi bieži ir pieejami trešo personu straumēšanas vietnēs, mēs ļoti iesakām tos nelietot. Sākumā nelicencētas straumes bieži kavējas ar zemas izšķirtspējas video. Turklāt vienmēr pastāv iespēja, ka videoklips tiks daļēji noņemts bez autortiesību pārkāpumiem. Jebkurā laikā jūs varat bez maksas skatīties visu 2019. gada Lielbritānijas meistaru spēli tiešsaistē, tāpēc nav iemesla ķerties pie ēnainām, neatļautām straumēm..

Visas platformas, kurās tiek parādīti Lielbritānijas meistari, ir bloķētas reģionā. Lai piekļūtu tiem no ārzemēm, jums būs nepieciešams VPN.

Kā straumēt 2019. gada Lielbritānijas maģistrus ārzemēs, izmantojot VPN

Virtuālie privātie tīkli (VPN) šifrē jūsu trafiku, paslēpjot jūsu aktivitātes no ziņkārīgo acīm, taču tie arī ļauj jums piekļūt ģeogrāfiski ierobežotiem straumēšanas pakalpojumiem, atrodoties ārzemēs. Zemāk mēs izskaidrosim, kā:

  1. Sāciet, reģistrējoties piemērotam VPN. Mēs iesakām ExpressVPN, lai gan NordVPN un CyberGhost ir gan lieliskas, gan zemu izmaksu alternatīvas.
  2. Instalējiet un piesakieties lietotnē VPN. Lielākā daļa piedāvā gan mobilo, gan galddatoru programmatūru.
  3. Izlemiet, kuru no straumēšanas pakalpojumiem zemāk vēlaties izmantot.
  4. Izveidojiet savienojumu ar kādu no VPN serveriem attiecīgajā valstī. Lai atbloķētu, piemēram, Golfa kanālu ārpus Amerikas, jums būs nepieciešams ASV serveris.
  5. Mēģiniet atskaņot videoklipu izvēlētajā vietnē. Vairumā gadījumu tas jāsāk nekavējoties. Ja nē, lielākajai daļai problēmu jānovērš tīrot pārlūkprogrammas sīkfailus un kešatmiņu, pēc tam atkārtoti ielādējot lapu.

2019. gada Lielbritānijas meistari tiks rādīti tiešraidē, tāpēc ir svarīgi, lai jūs pārbaudītu savu VPN savlaicīgi pirms tā sākuma laika. Šī pieeja nodrošina, ka, ja kaut kas nedarbojas, kā paredzēts, jums joprojām vajadzētu būt laikam, lai sazinātos ar VPN atbalsta komandu, lai saņemtu palīdzību, un jums, iespējams, nevajadzēs palaist garām apraides sākumu.

Kā bez maksas skatīties britu meistarus ASV televīzijā

ASV karogs

Vienīgais veids, kā skatīties britu meistarus ASV, ir NBC golfa kanālā. Lai gan šī platforma ļauj jums maksāt par kaut ko, ko sauc par GOLFPASS, jums faktiski nav, lai skatītos šo notikumu. Atšķirībā no vairuma NBC sporta kanālu, šo kanālu faktiski var skatīties bez maksas, ar nosacījumu, ka jūsu kabeļtelevīzijas pakete jau satur NBC Sports.

Neuztraucieties: ir veidi, kā skatīties, pat ja jums nav kabeļa. Golfa kanāls ļauj pierakstīties, izmantojot fuboTV, Hulu + Live TV, PlayStation Vue, DirecTV Now, Sling TV vai YouTube TV kontu. Kaut arī šie pakalpojumi mēdz būt diezgan dārgi, viņiem visiem ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija tas ir pietiekami ilgs, lai skatītos katru Lielbritānijas meistaru kārtu.

Golfa kanāls ir pieejams tikai ASV. Tomēr joprojām ir iespējams tam piekļūt no ārzemēm, pieslēdzoties Amerikas VPN serverim.

Kur vēl es varu skatīties 2019. gada Lielbritānijas meistarus?

Nav pārsteigums, ka ir liels pieprasījums skatīties PGA Eiropas tūri starptautiskā mērogā. Par laimi PGA ir klausījusies un pārdevusi apraides tiesības tīkliem vairāk nekā divpadsmit valstīs. Apskatiet zemāk, lai uzzinātu, kur varat sekot visai darbībai tiešraidē:

UK

Lielbritānijas karogs - union jackBritijas karogs - union jack - UK

Sky Sports ir ekskluzīvas tiesības parādīt šo turnīru Lielbritānijā. Ja jūs jau esat dalībnieks, varat brīvi straumēt katru kārtu, izmantojot Sky vietni vai Sky Go lietotni. Esošie Sky TV klienti var pievienot sporta kanālu paketi no 18 GBP mēnesī, taču, ņemot vērā britu meistaru darbību tikai pēdējās četrās dienās, tas, iespējams, ir pārāk liels.

Tā vietā, daudz vieglāk ir iegādāties Sky Sports Pass Tagad TV. Septiņu dienu caurlaide maksā tikai £ 14,99, un jūs varat sākt skatīties tūlīt. Lai iegādātos Sky TV caurlaidi, jums pat nav nepieciešams Tagad TV konts. vienkārši ievadiet dažas detaļas un esat pabeidzis.

Gan Sky Sports, gan TV tagad ir ierobežoti. Lai izmantotu šos straumēšanas pakalpojumus ārpus Lielbritānijas, jums būs nepieciešams VPN.

Austrālija

Austrālijas karogs

Austrālijas golfa fani var sekot līdzi visām darbībām tiešraidē kanālā Fox Sports. Lai gan šis tīkls nerādīs pastāvīgu tiešraidi, visu dienu notiek periodiskas pārraides plkst. 8:30, 17:00 un 22:00 AEST..

Foxtel klienti var pierakstīties un sākt skatīties uzreiz, izmantojot lietotni Foxtel Go. Vai jums nav kabeļa? Tādā gadījumā jūs varat vienkārši reģistrēties Foxtel Now. Abonēšana sākas ar USD 25 mēnesī, taču šis pakalpojums nāk arī ar desmit dienu bezmaksas izmēģinājumu, kura laikā jums būs pieeja sporta kanāliem. Ja atceraties atcelt, kad Lielbritānijas meistari ir beigušies, varat tos efektīvi skatīties bez maksas.

Foxtel Now un Foxtel Go ir pieejami tikai Austrālijā. Reģistrācijas laikā ir nepieciešams Austrālijas tālruņa numurs, tāpēc ārvalstu lietotājiem ir grūti reģistrēties. Citu valstu austrālieši šos pakalpojumus var izmantot kā parasti, tomēr izveidojot savienojumu ar VPN.

Francija

Flag_of_France-e1527750876576

Canal TV šo turnīru rāda savā Golf + kanālā. Jūs varat reģistrēties digitālajai caurlaidei par 19,90 eiro mēnesī, un, ja esat jaunāks par 26 gadiem, jums tiek piešķirta 50% atlaide. Pats labākais, ka šis pakalpojums tiek piegādāts viena mēneša laikā. Canal pieņem galvenās kredītkartes, tas nozīmē, ka ir tehniski iespējams reģistrēties no jebkuras vietas, izmantojot priekšapmaksas karti.

Šī platforma ir pieejama tikai Francijā. Lietotāji citās valstīs tai var piekļūt no ārvalstīm, izmantojot VPN.

Citas vietas

Neuztraucieties, ja mēs iepriekš neesam pieminējuši jūsu valsti; tas ir tikai tas, ka britu meistari tiek pārraidīti pārāk daudzās valstīs, lai uzrunātu individuāli. Pat ja dzīvojat diezgan nomaļā vietā, pastāv liela iespēja, ka jūs joprojām varēsit skatīties. Lai uzzinātu, kuri vietējie tīkli rāda šo turnīru, pārbaudiet oficiālo Eiropas tūres vietni.

Kā norisinās “British Masters” turnīrs?

Britu meistariem ir diezgan vienkāršs formāts. Katrs golfa spēlētājs spēlē visu kursu, un pēc 36 caurumiem tiek izgriezti pusi no tiem, kuri vislabāk veicās (ieskaitot saites), pārejot uz trešo kārtu. Pēc tam viss process atkārtojas, un golfa spēlētājs ar vismazāko punktu skaitu pēc 72 caurumiem uzvar turnīrā. Ja divi vai vairāki spēlētāji izlīdzināsies par pirmo vietu, viņi izspēlē vēl vienu kārtu, līdz viens iznāk uz augšu un mājās saņem balvu naudu 500 000 sterliņu mārciņu (apmēram 650 000 USD)..

Protams, spēlētājiem nav jāuzvar, lai saņemtu dūšīgu izmaksu. Šogad par greiferiem ir novirzīti 3 000 000 sterliņu mārciņu, un pat tad, ja jūs ierindojaties 65. vietā, jūs joprojām iegūsit nedaudz mazāk par 7 000 sterliņu mārciņu.

Kuriem golfa spēlētājiem tiek gaidīts labs?

Tomijs Fleetvuds ir šī gada favorīts. Angļiem (kas arī faktiski rīko šo notikumu) ir bijuši milzīgi daži gadi, viņi iekļūst labāko pieciniekā US Open un uzvar Abū Dabī čempionātā. Arī Tyrell Hatton un Eddie Pepperell tiek ieteikti spēcīgu priekšnesumu veikšanai, lai gan Hatton mēdz atrasties zemāk līderu sarakstos, un Pepperell ir satraucoši pretrunīgi vēlu.

Tomēr Hillside turnīra noslēgumā ir jāveic tikai viena kļūda. Neskatoties uz labi turēto priekšējo deviņu daļu, aizmugures caurumi ir mežonīgāki, ar stāvām nogāzēm un dziļām kāpām, no kurām ir ļoti grūti izkļūt. Lai situāciju padarītu vēl sliktāku, daži, piemēram, 13. caurums, liek golfa spēlētājiem spēlēt vējā. Kurš uzvar, 2019. gada britu meistari sola ļoti aizraujošus mačus.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map