Kā bez maksas skatīties Franciju un Argentīnu tiešraidē (2019. gada Rugby World Cup)

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Francija pret Argentīnu


Šī gada pasaules čempionāts regbijā notiek Tokijā, tāpēc starptautiskie fani jau ir pieraduši pie spēlēm, kas tiek rādītas agrā rītā. Ja vēlaties skatīties Francija pret Argentīnu, tā būs tiešraidē plkst. 2:45 EST (plkst. 11:45 PST / 7:45 AM BST) 21. septembrī, lai gan lielākajā daļā platformu, kas rāda spēli, arī vēlāk varēsit skatīties pēc pieprasījuma, ja vēlaties. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā tiešraidē straumēt Francijas un Argentīnas spēli no ārzemēm.

Ir svarīgi to atzīmēt mēs ieteiksim tikai oficiālus avotus. Diemžēl gandrīz vienmēr notiek nelicencētas lielu sporta notikumu straumes, piemēram, pasaules regbija čempionāts. Tomēr mēs iesakām tos nelietot; video kvalitāte bieži ir ļoti zema, un straumēm ir tendence pārmērīgi nokavēties. Turklāt trešo personu straumēšanu jebkurā laikā var veikt bezsaistē, lai pārkāptu autortiesības. Jebkurā gadījumā varat bez maksas skatīties Francija un Argentīna tiešsaistē, tāpēc ēnu, neatļautu straumju izmantošana nav izdevīga..

Šis armatūra tiks parādīts tikai reģionos bloķētajos straumēšanas pakalpojumos. Tas nozīmē, ka, ja jūsu valstī nav oficiālas raidorganizācijas, skatīšanai jums būs nepieciešams VPN.

Kā skatīties, kā Francija vs Argentīna dzīvo ārzemēs, izmantojot VPN

Neuztraucieties; pat ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis VPN, ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana ir vienkārša. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai bez maksas straumētu spēles Francija un Argentīna no jebkuras vietas.

Lūk, kā tiešraidē no jebkuras vietas skatīties Franciju un Argentīnu:

  1. Pirmkārt, reģistrējieties augstas kvalitātes VPN saņemšanai. Mēs iesakām ExpressVPN, lai gan NordVPN un CyberGhost ir gan lieliskas, gan zemu izmaksu alternatīvas.
  2. Pēc tam lejupielādējiet savai ierīcei atbilstošo lietotnes versiju, instalējiet to un piesakieties.
  3. Izveidojiet savienojumu ar kādu no jūsu VPN Lielbritānijas serveriem (ideālā gadījumā lielā pilsētā, piemēram, Londonā vai Mančesterā).
  4. Izveidojiet bezmaksas ITV Hub kontu. Jums tiks lūgts ievadīt pasta indeksu, taču pārbaude nav ieviesta, un jebkurš derīgs pasta kods tiks pieņemts.
  5. Visbeidzot, mēģiniet atskaņot videoklipu vietnē ITV Hub. Lielāko daļu laika tā tiks atskaņota nekavējoties. Ja nē, notīriet pārlūkprogrammas sīkfailus un kešatmiņu, pēc tam atkārtoti ielādējiet lapu.

Pasaules kausa izcīņa Francija pret Argentīnu regbijā tiks tiešraidē pārraidīta, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, vai VPN darbojas pirms laika. Tādā veidā jums joprojām būs laiks saņemt palīdzību no VPN klientu atbalsta komandas, ja kaut kas notiks nepareizi.

Kā Lielbritānijas televīzijā bez maksas skatīties Franciju pret Argentīnu

Lielbritānijas karogs - union jackBritijas karogs - union jack - UK

Šī spēle, tāpat kā jebkura cita pasaules regbija pasaules kausa izcīņa, tiks tiešraidē translēta ITV. Tādējādi jūs varat skatīties Francija un Argentīna bez maksas vai nu tradicionālajā TV, vai tiešsaistē, izmantojot ITV Hub. Vai nejūtaties kā celties agrā rīta stundā? Nekādu problēmu; šī spēle būs pieejama pēc pieprasījuma 30 dienas pēc tās izlaišanas.

ITV Hub ir pilnīgi brīvi lietojams taču Apvienotās Karalistes likumi pieprasa TV licenci, ja vēlaties skatīties kaut ko tiešsaistē vienlaikus ar tā rādīšanu televizorā. Tomēr šis pakalpojums faktiski nepārbauda, ​​vai jums ir licence, tā vietā paļaujas uz goda sistēmu.

Šī platforma ir bloķēta reģionā un ir pieejama tikai Apvienotajā Karalistē. Tomēr joprojām varat tam piekļūt no ārzemēm, pieslēdzoties Lielbritānijas VPN serverim. Vai jums joprojām nav VPN? ExpressVPN tiek piegādāts bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija; ja neesat apmierināts, šajā laikā vienkārši atceliet, lai pieprasītu pilnu atmaksu.

Kur vēl es varu tiešraidē spēlēt spēli Francija pret Argentīnu?

Rugby World Cup notiek vairāk nekā 30 valstīs, tāpēc jums vajadzētu būt diezgan vienkāršam, lai atrastu piemērotu vietējo avotu. Apskatiet zemāk, lai redzētu, kuri tīkli rāda Francijas un Argentīnas spēli, kurā atrodaties:

ASV

ASV karogs

NBC ir vienīgais tīkls, kurā ASV notiek regbija pasaules kausa izcīņas spēles. Jūs varat skatīties dažus no šiem tiešsaistē bez maksas, ja jūsu kabeļtelevīzijas pakete satur NBC kanālus, bet diemžēl Spēle Francija pret Argentīnu ir pieejama tikai NBC sporta zelts abonenti.

Atsevišķu spēļu caurlaides maksā USD 29,99 USD, kas ir izspiegojoša un, visticamāk, vajāšana, lai jūs samaksātu par 199,99 USD USD pasaules regbija kausu. Tas ir īpaši problemātiski, ņemot vērā, ka to pašu saturu citās valstīs pārraida bez maksas.

NBC Sports Gold ir pieejams tikai ASV. Lai izmantotu šo platformu no ārvalstīm, jums būs nepieciešams VPN.

Francija

karoga_Francija

Franču faniem ir viegli: TF1 parādīs katru 2019. gada pasaules čempionātu regbijā tiešsaistē bez maksas. Jums būs jāizveido konts, lai to skatītos, taču tas prasa tikai sekundi un prasa tikai ievadīt parasto personisko informāciju (vārdu, dzimšanas datumu utt.).

Ir vērts atzīmēt, ka šī platforma tiek pārraidīta tikai franču valodā un neļauj izmantot subtitrus. Turklāt, tā kā tas ir ierobežots ģeogrāfiski, jums būs jābūt vai nu Francijā, vai jābūt savienotam ar Francijas VPN serveri, pirms varēsit kaut ko skatīties.

Argentīna

Karogi_Argentina Argentīnas

Argentīnieši (un faktiski fani visā Latīņamerikā) to var Straume Francija un Argentīna tiešraidē ar spāņu komentāriem ESPN. Jums būs jāpierakstās, izmantojot detalizētu informāciju par kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju, lai gan šobrīd nav iespējas iegādāties tikai tiešsaistes abonementu..

ESPN izraidīšana ir ierobežota ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un, lai to izmantotu, jums jāatrodas Latīņamerikas valstī. Tomēr, ja jūs pašlaik atrodaties ārvalstīs, varat izmantot šo pakalpojumu kā parasti, izveidojot savienojumu ar VPN serveri dzimtenē.

Kanāda

Kanādas karogs

TSN katru 2019. gada Pasaules kausa izcīņu regbijā (ieskaitot Franciju un Argentīnu) tiešraidē Kanādā. Ja kabeļa abonēšanas laikā jau saņemat TSN kanālus, varat vienkārši pierakstīties un skatīties bez papildu maksas.

Pretējā gadījumā jums būs jāiegādājas digitālā caurlaide; Dienas caurlaides maksā USD 4,99 USD par katru savukārt mēneša caurlaide ir USD 19,99 USD. Šis pakalpojums neietver izmēģinājuma periodu. Jūsu maksājuma veidam jābūt saistītam ar Kanādas adresi, tāpēc gandrīz neiespējami reģistrēties, ja parasti nedzīvojat Kanādā..

TSN ir bloķēts reģionā, taču, ja izveidojat savienojumu ar Kanādas VPN serveri, varat to izmantot no ārzemēm bez jebkādām problēmām.

Citas vietas

Vai jūs neredzējāt savu valsti augstāk? Neuztraucieties: kopā ar oficiālajām pasaules kausa izcīņu regbijā desmitiem valstu joprojām ir liela iespēja, ka varēsit skatīties. Pat ja jūsu reģionā nav pilnīga pārklājuma, spēles, kurās piedalās jūsu valsts komanda, bieži tiek pārraidītas bezmaksas skatīšanās kanālos.

2019. gada pasaules čempionāts regbijā: Francijas un Argentīnas prognozes

Francijai šeit ir ievērojamas vēsturiskas priekšrocības. Trīs reizes tas ir sasniedzis Regbija pasaules kausa finālu, savukārt Argentīnas labākā pozīcija bija 3. vieta. Turklāt Francija ir uzvarējusi 36 no 51 mača, kurā abas komandas ir spēlējušas viena pret otru, piešķirot tai 70 procentu uzvaru.

Tomēr, kaut arī Francijas valstsvienība ir šī mača favorīte, tā varētu notikt abpusēji. Iespējams, ka Argentīna zaudēja pēdējos četrus mačus, taču katru reizi to izdarīja tikai nedaudz punktu, un šie mači bija vērsti pret daudz baismīgākiem pretiniekiem, tostarp pasaules otrajā vietā esošo komandu Jaunzēlandi..

Skatīt arī: Kā tiešsaistē skatīties regbija pasaules kausu

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 + = 36