Kā no jebkuras vietas skatīties 2019. gada Lielbritānijas atklāto čempionātu

Kā skatīties Lielbritānijas atklāto čempionātu tiešsaistē


Strauji tuvojas 148. Lielbritānijas atklātais čempionāts (oficiāli tikai “The Open”). 18. jūlijā pasaules labākie golfa spēlētāji nolaidīsies uz Karaliskā Portrush golfa kluba Ziemeļīrijā četrām augstākā līmeņa spēlēm. Labās ziņas ir tas, ka jūs varat skatīties visu British Open tiešsaistē. Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kā jūs varat dzīvot tiešraidē šo golfa turnīru neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai vēlaties skatīties no ārzemēm.

Ņemiet vērā, ka mēs ieteiksim tikai oficiālas British Open raidorganizācijas. Iespējams, ir pieejamas trešo pušu straumes, taču, tā kā parasti tiek piedāvāts tikai zemas izšķirtspējas video un saīsināta atskaņošana, mēs tos neiesakām izmantot. Turklāt nelicencētas straumes var tikt daļēji izņemtas no autortiesību pārkāpumiem.

Šis notikums tiks rādīts tikai reģionos, kas bloķēti reģionā. Tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams VPN, lai bez maksas skatītos British Open, ja atrodaties ārpus ASV.

Kā skatīties British Open, izmantojot VPN

Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis virtuālo privāto tīklu (VPN), neuztraucieties: ģeogrāfiski ierobežotu pakalpojumu atbloķēšana ir ļoti vienkārša:

  1. Vispirms pierakstieties piemērotā VPN. Mēs iesakām ExpressVPN, lai gan NordVPN un CyberGhost ir gan lieliskas zemo izmaksu alternatīvas.
  2. Lejupielādējiet un instalējiet operētājsistēmai atbilstošu lietotni.
  3. Izveidojiet savienojumu ar serveri pareizajā vietā (UK Sky Sky vai British Open vietne, USA NBC).
  4. Mēģiniet skatīties video tiešraidē. Tam vajadzētu ielādēt bez buferizācijas vai kļūdu ziņojumiem. Ja nē, notīriet kešatmiņu un sīkfailus, pēc tam atkārtoti ielādējiet lapu.

Kā bez maksas skatīties British Open ASV televīzijā

ASV karogs

NBC Sports visu notikumu pārraida kanālā Golfa kanāls. Varat pieteikties, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju, lai bez maksas skatītos 2019. gada British Open tiešsaistē.

Vai jums nav kabeļa? Nav problēmu: golfa kanāls ļauj arī pierakstīties, izmantojot DirecTV Now, fuboTV, Hulu, PlayStation Vue, Sling TV vai YouTube TV kontu, un visos šajos pakalpojumos ir iekļauts bezmaksas izmēģinājums, kas ir pietiekami ilgs, lai skatītos visu British Open tiešsaistē . Ja vien atceraties atcelt pirms izmēģinājuma beigām, jūs to varat straumējiet British Open bez maksas tiešsaistē.

Visi iepriekš minētie pakalpojumi ir ģeogrāfiski bloķēti, tāpēc, lai tos izmantotu, jums būs jāatrodas ASV vai jābūt savienotam ar amerikāņu VPN serveri. Vai jums vēl nav VPN? ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija, tas nozīmē, ka jūs varat bez maksas dzīvot tiešraidē British Open. Ja jums nav simpātijas vai vienkārši nav nepieciešams VPN pēc turnīra beigām, varat vienkārši atcelt, lai saņemtu pilnu naudas atmaksu.

Kā straumēt British Open čempionātu Lielbritānijas televīzijā

Lielbritānijas karogs - union jackBritijas karogs - union jack - UK

Skatītāji Lielbritānijā var skatīties 2019. gada British Open kanālā Sky Sports. Esošie Sky TV klienti var pierakstīties Sky Go lietotnē un sākt straumēšanu bez papildu maksas. Tomēr, ja jums nav kabeļa (vai esat pie cita pakalpojumu sniedzēja), jums tas būs jādara iegādājieties Sky Sports Pass Tagad TV. Tās sākas ar £ 8,99 par ikdienas caurlaidi un palielinās līdz £ 14,99 par vienu nedēļas nolaidi.

Abi šie pakalpojumi ir saistīti ar reģionu. Lai skatītos British Open no ārzemēm, jums būs nepieciešams VPN.

Vai es varu skatīties British Open ar bezmaksas VPN??

Bezmaksas VPN var būt vilinošs potenciāls, taču mēs ļoti iesakām tos nelietot. Pirmkārt, tie parasti piedāvā nepietiekamus ātrumus ierobežotā tīkla un lielā lietotāju skaita dēļ. Tiešraides straumēšana HD video ir diezgan intensīva datu ietilpībai, un, vienlaikus izmantojot bezmaksas VPN, jūs pats iestatāt video stostīšanos, nebeidzamu ielādi un periodiskus savienojumus. Tā kā autortiesību īpašnieki izturas pret VPN lietotājiem, pastāv liela iespēja, ka bezmaksas VPN pat neļautu jums skatīties.

Visbeidzot, pastāv drošības risks, ko rada bezmaksas VPN. Nesen veikts pētījums parādīja, ka gandrīz 40% aptaujāto bezmaksas Android VPN lietotņu ir kāda veida ļaunprātīga programmatūra. Turklāt daudzi patiesībā vispār nebija šifrējuši lietotāja darbības. Arī tas ir apdraudēts ne tikai mobilajām ierīcēm: mēs esam redzējuši gadījumus, kad uz personālo datoru balstītie VPN ir pārdevuši lietotāja joslas platumu, kas izmantojams kā robottīkla daļa. Mēs iesakām izvairīties no bezmaksas VPN un tā vietā izmantot cienījamu VPN pakalpojumu sniedzēju, kas jau ir nodrošinājis klientu privātuma aizsardzību.

British Open 2019 grafiks

2018. gada 19. jūlijs, 2018. gada 20. jūlijs, 2018. gada 21. jūlijs, 2018. gada 22. jūlijs
Pirmā kārta
13:30 - 16:00 EST
Otrā kārta
13:30 - 16:00 EST
Trešā kārta
5:00 - 7:00 EST
Noslēguma kārta
16:00 - 19:00 EST

British Open Golf straumēšanas jautājumi

Vai man ir nepieciešams VPN, ja man jau ir Sky Sports / NBC?

Lai gan jūs varat skatīties savas valsts tiešraides bez VPN, tās izmantošanai ir vairākas priekšrocības. Agrāk interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) bija pieķerti, lai samazinātu klientu tīkla ātrumu, lai neļautu straumēt. VPN aizēno jūsu darbības un padara šāda veida droseles attaisnošanu grūtāku. Tas arī neļauj ārējiem novērotājiem (hakeriem, tīkla administratoriem utt.) Kontrolēt jūsu darbības.

Pat ja esat reģistrējies Sky Sports vai NBC, šīs straumes ir pieejamas tikai no attiecīgajiem apraides apgabaliem. Tas nozīmē, ka, atstājot valsti, jūs nevarēsit piekļūt pakalpojumiem, par kuriem maksājat. Tomēr, izmantojot VPN, varat likties, ka atrodaties vajadzīgajā reģionā, un atkal atbloķēt straumes.

Vai es varu skatīties British Open 4K vai citās valodās??

Diemžēl British Open nav oficiālu svešvalodu vai 4K tiešraides.

Atruna: Comparitech neatzīst un nemudina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 4 =