Kā skatīties Vimbldonas 2019. gada spēli tiešsaistē bez maksas

Kā skatīties Vimbldonu tiešsaistē tiešsaistē jebkur


Vimbldona ir atpakaļ uz 2019. gadu! Viss grafiks, ieskaitot kvalifikācijas, sākas no plkst 24. jūnijs - 14. jūlijs, kamēr galvenie notikumi ir no plkst 1. jūlijs - 14. jūlijs. Šī starptautiskā tenisa pasākuma popularitāte nozīmē plašu TV pārraidi no daudzām raidorganizācijām. Dažas valstis pat piedāvā tiešraides TV straumēs, izmantojot bezmaksas bezvadu tīklus. Jūs varat skatīties Vimbldonu tiešsaistē tiešsaistē jebkur pasaulē, un dažos gadījumos tas ir bez maksas.

Svarīga piezīme: šajā rokasgrāmatā ir ieteikti tikai oficiāli straumēšanas avoti. Vimbldona ir plaši pieejama tiešsaistes tiešraidēs, taču tajā ietilpst arī vairākas nelegālas straumēšanas vietnes. Neoficiālas straumēšanas iespējas bieži tiek piegādātas nekvalitatīvi un vietnēs, kurās var izvietot ļaunprātīgas reklāmas. Šīs vietnes ir arī pakļautas noņemšanai, jo tiek pārkāptas autortiesības. Pateicoties vairākām starptautiskām raidorganizācijām, kas piedāvā pasākumu bez maksas, nav nepieciešams ķerties pie skicētām vietnēm jūsu Wimbledon 2019 tiešraidei..

Lielākā daļa pakalpojumu, kas apraida Wimbledon 2019, ir bloķēti reģionos. Lai atbloķētu tiešraides straumes dažās vietās, jums būs nepieciešams VPN.

Labākais VPN 2019. gada Vimbldonā: ExpressVPN

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūsu interneta trafiks caur šifrētu tuneli tiek novirzīts uz serveriem dažādās vietās. Šī drošā savienojuma metode ļauj privāti un droši pārlūkot un straumēt saturu tiešsaistē un apiet vietņu bloķēšanu, kas izveidotas, lai liegtu piekļuvi no dažām vietām.

Mēs iesakām ExpressVPN: tas piedāvā vairāk nekā 3000 serveru 94 valstīs ar ātru savienojumu un īpašu uzmanību pievēršot lietotāju drošībai un anonimitātei.

ExpressVPN nodrošina ātru konta iestatīšanu, vairākus abonēšanas periodus (viens mēnesis, seši mēneši vai viens gads) un pieņem vairākas maksājuma metodes, ieskaitot Bitcoin un PayPal. Pakalpojumā nav identificējamu klientu žurnālu, tāpēc nevienu no jūsu darbībām vai maksājuma informāciju nevar izsekot jums.

Papildus, ExpressVPN nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kas lietotājiem ļauj izmēģināt VPN bez riska un saņemt pilnīgu atmaksu (pat ja jums vienkārši bija nepieciešams pakalpojums, lai skatītos Wimbledon 2019 ārzemēs).

WIMBLEDON 2019 LABĀKAIS VPN: ExpressVPN ir mūsu galvenā izvēle ExpressVPN nodrošina spēcīgas drošības un privātuma funkcijas, ātru ātrumu un iespēju atbloķēt straumēšanas platformas, piemēram, BBC iPlayer un Eurosport ārzemēs.

Kā skatīties Vimbldonu 2019 ar VPN

Ja plānojat skatīties Vimbldonu bez maksas, jums, iespējams, būs jāpieslēdzas VPN, lai atbloķētu saturu. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

 1. Vispirms izveidojiet VPN kontu. Kamēr mēs iesakām ExpressVPN sporta faniem - citas iespējas, piemēram NordVPN un CyberGhost ir arī augstas kvalitātes alternatīvas.
 2. Pēc tam instalējiet savu VPN programmatūru. VPN programmatūru var instalēt vairākās dažādās ierīcēs, tostarp Amazon Firestick, Windows un Mac datoros, kā arī iOS un Android ierīcēs. Dažas straumēšanas ierīces, piemēram, Roku, tomēr nedarbosies tieši ar VPN.
 3. Izvēlieties Wimbledon 2019 straumes apraides avotu.
 4. Piesakieties savā VPN lietotnē un izveidojiet savienojumu ar valsti, kurā atrodas jūsu tiešraide. Piemēram, ja plānojat izmantot Austrālijas Seven Network, ir nepieciešams serveris uz Austrālijas bāzes.
 5. Mēģiniet straumēt no izvēlētā avota, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN. Ja viss darbojas pareizi, straumei vajadzētu ātri ielādēt un saglabāt savienojumu. Ja rodas kādas kļūdas, mēģiniet restartēt tīmekļa pārlūku vai ierīci, notīrīt pārlūkošanas datus vai izmantot privātu vai inkognito pārlūka logu.

Iespējams, vēlāk varēsit skatīties Vimbldonas pasākumus pēc pieprasījuma, taču šo notikumu tiešraidē pārraidīs. Tāpēc mēs iesakām pārbaudīt savus straumēšanas avotus krietni pirms vēlamajām spēlēm, lai pārliecinātos, ka esat atradis tādu, kas darbojas.

Kā skatīties Vimbldonas 2019. gada tiešraidi tiešsaistē bez maksas

Ir vairākas iespējas, kā skatīties Vimbldonu tiešsaistē tiešsaistē un bez maksas. Tā kā šis ir viens no populārākajiem starptautiskajiem notikumiem, daudzās valstīs ir raidorganizācijas, kurām ir straumēšanas tiesības uz spēlēm. Un par laimi, dažas no šīm straumēm nāk no publiskiem vai bezmaksas TV tīkliem, kuriem ir arī bezmaksas tiešsaistes straumes.

Labākās bezmaksas iespējas, lai apskatītu Wimbledon 2019 visā pasaulē, ir šādas:

 • AK: BBC (izmantojot BBC iPlayer vai TVplayer.com)
 • Šveice: SGR SSR (izmantojot RSI, RTS vai SRF)
 • ASV: ABC (tikai fināls, izmantojot USTVNow bezmaksas kontu)
 • Austrālija: SEVEN (caur 7plus.com.au)
 • Citas ES vietas: Eurosport (pieejams caur Zattoo Box)

Šīs iespējas ir tās, kuras mēs uzskatām par vislabākajām, jo ​​straumes tiešsaistē tiek piedāvātas bez maksas. Turklāt šīm straumēm var piekļūt no jebkuras vietas ārzemēs, izmantojot VPN.

Par Šveices tiešraides iespējām, jums būs jāapmierina sevi, skatoties citās valodās, nevis angļu valodā. RSI raida itāļu valodā, RTS franču valodā un SRF vācu valodā.

ASV ABC plūsmām, jūs varat izmantot USTVNow jebkur pasaulē bez VPN. ABC tiek piegādāta ar pakalpojuma bezmaksas versiju, taču vīriešu un sieviešu fināli jums būs pieejami tikai 2 nedēļu pasākuma beigās..

Lielbritānijas straumēm caur BBC iPlayer, Lai legāli skatītos tiešsaistē, jums būs nepieciešama TV licence. BBC neprasa TV licences verifikāciju, taču mēs neiesakām šo straumēšanas iespēju nevienam, izņemot ārzemēs dzīvojošos Lielbritānijas iedzīvotājus.

Austrālijas septiņu tīkla straumēm, Lai piekļūtu bezmaksas straumēm ārzemēs, ir nepieciešams VPN savienojums ar Austrālijas serveri.

Zattoo Box var arī izmantot ikviens, lai piekļūtu bezmaksas tiešraidēm no BBC, Šveices tīkliem un Eurosport. Lai izveidotu bezmaksas Zattoo kontu un straumētu saturu, ir nepieciešams VPN savienojums ar tādu ES valsti kā Šveice vai Vācija.

Papildu Wimbledon 2019 tiešsaistes straumēšanas iespējas

Ja iepriekš norādītās bezmaksas iespējas vienkārši nedarbojas, ir arī citas alternatīvas. Īpaši tiem, kas runā citās angliski runājošās valstīs, piemēram, ASV un Kanādā, maksas pakalpojums var piedāvāt dažas priekšrocības.

ASV Vimbldonas 2019. gada tiešraides

ASV karogs

ASV, iespējams, vēlēsities apsvērt vispopulārākā interneta TV pakalpojumu “izdilis paketi”. Tie ir auklas griešanas pakalpojumi, kas piedāvā alternatīvu dārgiem kabeļu abonentiem. Jūsu labākās iespējas šeit ir:

 • YouTube TV
 • Sling TV
 • PlayStation Vue
 • Hulu ar tiešraidi TV
 • DirecTV Tagad

Katrs no šiem pakalpojumiem piedāvā abonēšanas paketi, ar kuru jūs iegūsit ESPN, primāro apraides tiesību īpašnieku ASV. Izmantojot šos pakalpojumus, iespējams, varēsit piekļūt arī Tenisa kanālam, kurš arī pārraidīs dažus mačus.

Kanāda

Kanādas karogs Vimbldona tiešsaistē tiešsaistē

Kanādas iedzīvotāji tiešraidē var baudīt, izmantojot KTV un TSN. Abiem pakalpojumiem ir pieejamas lietotnes, un jūs varat straumēt abu pakalpojumu saturu tiešsaistē tīmeklī. Tomēr jums būs jāmaksā par piekļuvi KTV un TSN, tāpēc pirms pirkšanas ieteicams apsvērt, kurš pakalpojums ir labāks jūsu vajadzībām..

Vimbldonas 2019. gada grafiks

Neļaujiet šī gada Vimbldonas grafikam paslīdēt prom no jums! Šeit ir pilns notikumu sadalījums, ieskaitot gadījumus, kad jāapsver iespēja noskaņoties.

DateSessionStart Times (EST)
Pirmdien 1. jūlijā Pirmā kārta 7:00 - 16:30
Otrdiena, 2. jūlijs Pirmā kārta 7:00 - 16:30
Trešdien, 3. jūlijā Otrā kārta 7:00 - 16:00
Ceturtdien, 4. jūlijā Otrā kārta 7:00 - 16:30
Piektdien, 5. jūlijā Trešā kārta 7:00 - 16:30
Sestdien 6. jūlijā Trešā kārta 8:00 - 17:00
Pirmdien 8. jūlijā 16. kārta 7:00 - 16:00
Otrdien, 9. jūlijā Sieviešu ceturtdaļfināli 8:00 - 16:00
Trešdien 10. jūlijā Vīriešu ceturtdaļfināls 8:00 - 16:00
Ceturtdien 11. jūlijā Sieviešu pusfināli 8:00 - 13:00
Piektdien, 12. jūlijā Vīriešu pusfināli 8:00 - 14:00
Sestdien 13. jūlijā Sieviešu fināls 9:00 - 15:00
Saule 14. jūlijs Vīriešu fināls 9:00 - 15:00

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 82 = 91

map