Kā tiešraidē skatīties US Open Golf

Kā tiešraidē skatīties US Open Golf


US Open ir viens no golfa turnīriem, kas ir visnozīmīgākais, un tāpēc tas tiek pārraidīts vairākos lielos tīklos. Tā kā lielākajai daļai raidorganizāciju ir tiešsaistes tiešraides straumēšanas platforma, tas ļauj ļoti viegli noskaņoties neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Izmantojot tālāk minētos avotus, jūs varat skatīties US Open tiešsaistē no ASV, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Kanādas, Austrālijas vai jebkuras citas pasaules vietas..

Ņemiet vērā, ka mēs tikai ieteiksim oficiālus avotus 2019. gada US Open. Ir gandrīz droši, ka parādīsies nelicencētas straumes, taču atcerieties, ka tās bieži ir zemas kvalitātes un var tikt noņemtas jebkurā brīdī. Tā kā 2019. gada US Open būs pieejams no vairākiem licencētiem avotiem, izmantojot neuzticamas, zemu cenu kategorijas trešo personu straumes, nav ko gūt labumu..

Labākais VPN 2019. gada US Open: ExpressVPN

Raidorganizācijām parasti ir tiesības rādīt saturu tikai noteiktā reģionā. Parasti viņi bieži izmanto reģionu bloķēšanu, lai bloķētu lietotājus, kuriem nav vajadzīgās valsts IP adreses. Tomēr, izveidojot savienojumu ar kādu no jūsu VPN serveriem attiecīgajā vietā, jūs varat apiet šo bloķēšanu un piekļūt platformas saturam. Piemēram, Lielbritānijas serveris var atbloķēt BBC iPlayer, savukārt ASV serveris var atbloķēt FOX Sports vai ESPN.

ExpressVPN2020. gada janvāris

Pieejamās lietotnes:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Vietne: www.ExpressVPN.com

Naudas atdošanas garantija: 30 DIENAS

Mēs iesakām ExpressVPN par 2019. gada US Open skatīšanos. Tam ir ātrgaitas serveri visā pasaulē, un tie visi ir pietiekami ātri, lai straumētu HD saturu bez jebkādas nobīdes vai buferizācijas. Šis pakalpojums neveic jūsu darbību žurnālus un novērš trešo personu snoopešanu, izmantojot plašu drošības elementu izvēli. ExpressVPN ļauj jums izveidot ne vairāk kā trīs vienlaicīgus savienojumus, lai jūs varētu aizsargāt visas jūsu visbiežāk izmantotās ierīces ar vienu kontu.

Reģistrēties ExpressVPN var dažu minūšu laikā. Vienkārši izlemiet, kuru abonēšanas ilgumu vēlaties - viens mēnesis, seši mēneši vai gads - un pabeidziet maksājuma procesu. Ja jūs nolemjat, ka šis pakalpojums nav paredzēts jums, varat izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantiju un saņemt pilnu naudas atmaksu.

LABĀKAIS VPN ATKLĀTAJAI ASV: ExpressVPN ir mūsu izvēle # 1. Izmantojot plašo serveru tīklu, kas ir optimizēts ātrdarbīgiem savienojumiem, tas ir lieliski piemērots, lai skatītos US Open. Lietotājam draudzīgas lietotnes visām operētājsistēmām. Grūti pārspēt privātumu un drošību. Pastāv 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt to bez riska.

Izlasiet mūsu pilnu ExpressVPN pārskatu.

Kā skatīties US Open, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN, kas paredzēts tiešraides video straumēšanai. ExpressVPN ir laba izvēle, bet gan NordVPN, gan CyberGhost ir augstas kvalitātes, lētas alternatīvas.
 2. Dodieties uz VPN pakalpojumu sniedzēja vietni un reģistrējieties.
 3. Lejupielādējiet un instalējiet savai operētājsistēmai atbilstošo VPN klienta versiju.
 4. Izlemiet, kuru straumēšanas avotu vēlaties izmantot.
 5. Pievienojieties vienam no VPN serveriem attiecīgajā reģionā.
 6. Mēģiniet ielādēt saturu no jūsu izvēlētā avota. Jums vajadzētu būt iespējai skatīties bez jebkādām problēmām.

Kur es varu skatīties US Open tiešsaistē?

Pretstatā notikumam, piemēram, Pasaules kausa izcīņai, “US Open” tiek rādīts tikai uz nedaudzām dažādām platformām. Zemāk mēs uzskaitīsim licencētās raidorganizācijas 2019. gada US Open.

FOX Sports

Kā skatīties 2018. gada US Open on Fox Sports

FOX Sports ir ekskluzīvas tiesības demonstrēt US Open ASV līdz 2026. gadam. Jūs varat skatīties tiešraides bez papildu maksas, ja FOX Sports ir iekļauts jūsu kabeļa paketē vai straumēšanas abonementā (fuboTV, Hulu, Sling TV, DirecTV, PlayStation Vue). vai YouTube TV). Lai arī atbalstīto kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju saraksts ir plašs, tie visi atrodas ASV un parasti nav pieejami citās valstīs. Ja esat abonējis kādu no šiem pakalpojumu sniedzējiem, jums vajadzētu būt iespējai pieteikties no citas valsts, izveidojot savienojumu caur ASV VPN serveri..

Varat arī skatīties mobilajā ierīcē, izmantojot lietotni FOX Sports GO. Tas nodrošina piekļuvi sporta tiešraidēm un pēc pieprasījuma ne tikai golfam, bet arī plašam citu sporta veidu klāstam, ieskaitot beisbolu, futbolu un futbolu. Lai gan jūs varat reģistrēties lietotnei no valstīm ārpus ASV, jums joprojām būs jāievada ASV televīzijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas dati, lai skatītos tiešraides saturu. Austrālijas Foxtel abonenti var skatīties tādu pašu pārklājumu, izmantojot Foxtel mobilo lietotni.

Jums varētu rasties kārdinājums lejupielādēt APK failu un to sānupielādēt, taču mēs iesakām to nedarīt. FOX Sports GO APK nav pieejams tiešai lejupielādei FOX vietnē, un nav garantijas par trešo pušu mitinātāju likumību..

Sky Sports

Noskatieties US Open kanālā Sky Sports

Sky Sports ir tiesības parādīt visu turnīru Lielbritānijā. Tie būs vērojami Sky Sports Golf kanālā. To var arī apskatīt Sky Sports vietnē vai caur Sky Go lietotni. Katru sporta kanālu varat pievienot esošajam Sky TV abonementam par 20 sterliņu mārciņām mēnesī, taču ir arī 18 ASV dolāru abonements, kas ļauj jums skatīties “US Open” un neaizliedz jūs noslēgt ilgtermiņa līgumu.

Ja neesat Sky klients, varat skatīties US Open, izmantojot TŪLĪT TV abonementu. Tas nodrošina piekļuvi Sky Sports straumēm, bet ļauj iegādāties ikdienas, nedēļas vai mēneša caurlaidi (attiecīgi £ 8.99, £ 14.99 un £ 33.99)..

Ja jums jau ir Sky Sports vai NOW TV konts, satura skatīšanās ir tikpat vienkārša kā savienojuma izveidošana ar Lielbritānijas VPN serveri. Tomēr abiem pakalpojumiem ir nepieciešama norēķinu metode, kas reģistrēta Lielbritānijā, padarot tos visus, izņemot neiespējamu, pierakstīties no citur. Ja vien jums nav draugu, kurš vēlas ar jums dalīties viņu pieteikšanās informācijā, nav droša veida, kā piekļūt Sky Sports vai NOW TV no ārzemēm..

Skatīt arī: Labākie SkyNo VPN

TSN

TSN US Open

Kanādas skatītāji visu 2019. gada “US Open” tiešraidē var vērot TSN. Kaut arī TSN kanālos būs redzams kāds TV pārraide, daži notikumi, piemēram, piedāvātās grupas, ir ekskluzīvi tikai TSN mobilās lietotnes lietotājiem, ko dažreiz sauc par TSN GO. Šo lietotni var lejupielādēt no jebkuras vietas, taču pierakstīšanās process neļauj lietotājiem, kas nav Kanādas iedzīvotāji, piekļūt jebkuram saturam.

TSN pieņem tikai kredītkartes vai debetkartes maksājumus, un karte ir jāreģistrē uz adresi Kanādā. Vienīgā cita iespēja ir pierakstīties TSN lietotnē, izmantojot savu Kanādas kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju (Bell, Bell Aliant, Bell MTS, Cogeco, Eastlink vai NorthernTel FibreOP). Šī kombinācija nozīmē, ka reģistrēties TSN no ārpuses Kanādā ir pilnīgi vienādi, taču, ja esat kanādietis un esat ārpus valsts, pakalpojumam joprojām vajadzētu darboties. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar Kanādas VPN serveri.

SuperSport

supersport US Open golfa turnīrs

SuperSport rāda 2019. gada US Open visā Subsahāras Āfrikas valstīs, piemēram, Alžīrijā, Kenijā un Dienvidāfrikā, taču tas netiks pārraidīts tiešraidē. Tā vietā turnīrs tiks rādīts dažas stundas pēc tā sākšanas citās valstīs, un pirmā kārta sāksies plkst. 8:00 SAST 13. jūnijā. Lai gan daļu satura var skatīties bez reģistrēšanās, nav informācijas par to, vai “US Open” ir paredzēts tikai abonentiem.

SuperSport pieprasa lietotājiem pieteikties, izmantojot DStv, bet jūs nevarat reģistrēties DStv tiešsaistē. Tas faktiski neļauj reģistrēties ārzemēs. Tā vietā pieteikšanās lapā vienkārši tiek lūgts ievadīt jūsu ID numuru vai, ja jums nav konta, tālruņa numuru, lai DStv varētu jums nosūtīt vienreiz lietojamu PIN.

Ja esat DStv reģistrētājs un atrodaties ārpus Dienvidāfrikas, varat tam piekļūt, izmantojot Dienvidāfrikas VPN serveri.

2019. gada ASV atklātais golfa grafiks

DayDateEventTime
Ceturtdiena 13. jūnijs Pirmā kārta: piedāvātās grupas 10:00 EDT / 15:00 BST
Ceturtdiena 13. jūnijs Pirmā kārta: piedāvātie caurumi 10:00 EDT / 15:00 BST
Ceturtdiena 13. jūnijs Pirmā kārta 12:30 EDT / 17:30 BST
Piektdiena 14. jūnijs Otrā kārta: piedāvātās grupas 10:00 EDT / 15:00 BST
Piektdiena 14. jūnijs Otrā kārta: Piedāvātie caurumi 10:00 EDT / 15:00 BST
Piektdiena 14. jūnijs Otrā kārta 12:30 EDT / 17:30 BST
Sestdien 15. jūnijs Trešā kārta: piedāvātās grupas 12:00 EDT / 17:00 BST
Sestdien 15. jūnijs Trešā kārta: piedāvātie caurumi 12:00 EDT / 17:00 BST
Sestdien 15. jūnijs Trešā kārta 12:00 EDT / 17:00 BST
Svētdien 16. jūnijs Noslēguma kārta: piedāvātās grupas 14:00 EDT / 19:00 BST
Svētdien 16. jūnijs Noslēguma kārta: Piedāvātie caurumi 14:00 EDT / 19:00 BST
Svētdien 16. jūnijs Noslēguma kārta 14:00 EDT / 19:00 BST

US Open golfa turnīru FAQ

Kā darbojas US Open?

Lielākoties US Open ievēro standarta golfa noteikumus. Vienīgā reālā atšķirība ir tajā, kā darbojas kaklasaites pārtraucēji. Līdz šim neizšķirtspējas gadījumā golferi izspēlēja 18 bedrītes, pēc kurām uzvarētu spēlētājs ar vismazāko sitienu skaitu. Tomēr, cenšoties saglabāt sportu aizraujošu un ātru, pagājušajā gadā noteikumi nedaudz mainījās.

Tagad piesaistītie spēlētāji sacentīsies divās vietās. Ja vienai personai ir viszemākais rezultāts, viņi uzvar. Ja divi vai vairāki spēlētāji izlīdzināsies pēc šiem diviem caurumiem, viņi nonāks pēkšņā nāvē. Tas nozīmē, ka viņi vienlaikus izspēlēs vienu papildu caurumu, līdz paliks viens uzvarētājs.

Kur un kad notiks 2019. gada US Open?

2019. gada US Open golfa turnīrs notiks no 13. līdz 16. jūnijam Pebble Beach Golf Links Kalifornijā. Šī vieta ir pazīstama ar saviem piekrastes skatiem un, protams, ar daudzām ieplūdēm un smilšu slazdiem. Arī tās 14. caurums ir draņķīgs par tā grūtībām; neskatoties uz to, ka tas ir par pieci, daži no pasaules labākajiem golfa spēlētājiem to regulāri noslēdz ar trīskāršu bogeju vai vēl sliktāk. Faktiski Tiger Woods reiz apgalvoja, ka tas ir visgrūtākais trešais šāviens visā golfā.

Vai man ir nepieciešams VPN, ja es jau esmu abonējis FOX vai Sky Sports?

Lai gan VPN var izmantot, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, to primārais lietojums ir aizsargāt jūsu datus no lasīšanas bez jūsu atļaujas. Mēs nerunājam tikai par hakeriem; jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) var redzēt visu, ko jūs darāt. Tā kā 2017. gadā tika atceltas FCC platjoslas privātuma aizsardzības, ISP likumīgi var pārdot informāciju par jūsu darbībām trešajām personām. Turklāt ir zināms, ka interneta pakalpojumu sniedzēji samazina klientu tīkla ātrumu, lai atturētu straumēšanu, taču VPN viņiem ir grūtāk to pamatot..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 31 =

map