Kā tiešsaistē bez maksas skatīties 2019. gada Abū Dabī Grand Prix tiešraidi

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties 2019. gada Abū Dabī Grand Prix tiešraidi


Šī gada Abu Dabi Grand Prix Yas Marina trasē notiks trīs dienas no 29. novembra līdz 1. decembrim. Ir paredzētas vairāk nekā astoņas stundas pasaules klases Formulā 1, tāpēc līdzjutējiem noteikti ir daudz ko gaidīt. Zemāk mēs jums paziņosim, kā skatīties Abu Dabi Grand Prix tiešraidi, lai kur jūs atrastos.

Šis ceļvedis aptvers visu bezmaksas un apmaksāts Iespējas F1 fani visā pasaulē var izmantot sacensību tiešraidi. Ņemiet vērā, ka vairums opciju ir ģeogrāfiski bloķētas, kas nozīmē var skatīties tikai no noteiktām valstīm. Mēs iesakām izvairīties no šiem ierobežojumiem izmantojot VPN lai maršrutētu savu interneta savienojumu caur citas valsts serveri. Tas jums ļaus atbloķēt bezmaksas straumes cita starpā Brazīlijā un ASV.

Mēs iesakām ExpressVPN. Tas ir ātrs, ērti lietojams, un tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. ExpressVPN ļaus jums izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot serveri 94 dažādās valstīs, lai jūs varētu skatīties ekskluzīvu saturu no jebkuras vietas. ExpressVPN ir pietiekami ātrs, lai straumētu video, un vienlaikus to aizsargā.

LABĀKAIS VPN Grand Prix: ExpressVPN ir mūsu izvēle # 1. Ļoti ātra un uzticama izvēle, kas atbloķē lielāko daļu straumēšanas pakalpojumu. Labākās klases drošība un privātums. Izmēģiniet to bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Kā tiešraidē skatīties Abū Dabī Grand Prix oficiālajos kanālos

Izmantojot vairākus likumīgus avotus, jūs varat tiešraidē pārraidīt 2019. gada Abu Dabi GP praksi, kvalifikācijas un galveno notikumu. Vēl labāk, daudzi pakalpojumi piedāvā bezmaksas izmēģinājumus, ļaujot jums bez maksas skatīties Abu Dabi Grand Prix tiešraidi.

Amerikas Savienoto Valstu pārklājums

ASV ESPN ir tiesības pārraidīt tiesības uz visu 2019. gada F1 Grand Prix sezonu dažādos ESPN kabeļtelevīzijas kanālos. Jūs varat izmantot WatchESPN , lai straumētu sacīkstes, taču, lai pieteiktos, jums būs nepieciešams kabeļa abonements.

Alternatīvi, jūs varat bez maksas skatīties Abū Dabī GP vietnē ESPN, reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam vienā no šiem vispopulārākajiem interneta TV pakalpojumiem, kas nodrošina ESPN:

 • Sling TV: pakete “Sling Blue”, 7 dienu bezmaksas izmēģinājums
 • YouTube TV: 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • PlayStation Vue: Piekļuves pakete 5 dienas bez maksas
 • DirecTV Tagad: Pakete “Live a Little”, 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Hulu ar tiešraidi TV: 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • HDHomeRun Premium televizors: Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
 • Red Stick Bezvadu: 7 dienu bezmaksas izmēģinājums

Lai skatītos kādu no iepriekš uzskaitītajām opcijām, jums būs nepieciešama amerikāņu IP adrese. Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, bet vēlaties piekļūt straumēm no šiem pakalpojumiem, izmantojiet VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri Amerikas Savienotajās Valstīs.

UK straumēšanas iespējas

 • Sky Sports F1 - nepieciešams abonements
 • 4. kanāls - bezmaksas izceļ, uz nelielu kavēšanos
 • Sky Go - nepieciešams abonements
 • TŪLĪT TV - nepieciešams abonements

4. kanāls nepārraidīs pilnu Abu Dabi Grand Prix translāciju, bet dažas stundas pēc tam tas parādīs bezmaksas.

Ja atrodaties Lielbritānijā un jums ir kabeļtelevīzijas abonements, kurā ietilpst Sky Sports F1, Abū Dabī Grand Prix informāciju var atrast Sky Sports vietnē vai Sky Go lietotnē. Ja jums ir kabeļtelevīzijas abonements, bet atrodaties ārpus Apvienotās Karalistes, skatiet mūsu apmācības programmu Sky Go skatīšanai uz ārzemēm, izmantojot VPN vai viedu DNS. 

NOW TV piedāvā Sky Sports nedēļas garām caurlaidēm par USD 14,99 un ir pieejams NOW TV Box, Chromecast, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Roku, LG Smart TV, PC vai Mac, kā arī atlasītajās mobilajās un planšetdatoru ierīcēs..

Kanādietis straumēšanas iespējas

 • TSN - nepieciešams kabeļa abonēšana
 • TSN Online - nepieciešams abonements
 • RDS - nepieciešams kabeļa abonēšana
 • RDS Online - nepieciešams abonements

Šogad pārklājums tiek sadalīts starp RDS un TSN. Ja kabeļtelevīzijas abonementā ir iekļauts viens no šiem kanāliem, varat pieteikties attiecīgajā vietnē un sākt bez maksas straumēt. Vai jums nav kabeļa? Abas platformas piedāvā tikai tiešsaistes caurlaidi par USD 19,99 USD mēnesī, lai gan izmēģinājuma periods nav paredzēts. Ir arī vērts pieminēt, ka, lai arī RDS parasti piedāvā tikai franču valodas saturu, šīs sacensības tiks rādītas angļu valodā.

Austrālietis straumēšanas iespējas

 • Lapsa Sports
 • Kayo Sports
 • 10 treknrakstā (tikai izcēlumi)

Fox Sports ir ekskluzīvas tiesības uz visām atlikušajām 2019. gada F1 Grand Prix sacīkstēm. Lai skatītos tiešsaistē, jums būs nepieciešams Foxtel digitālais abonements, kas maksā USD 4,99 mēnesī vai 49,99 USD gadā. Ja jums jau ir Foxtel kabeļa abonements, iespējams, jūs varēsit saņemt bezmaksas digitālo abonementu. Ņemiet vērā, ka abonentiem ārpus Austrālijas būs nepieciešams VPN, lai atbloķētu tiešraides.

Kayo Sports ir tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, kas pieejams Austrālijā un kurā ietilpst Fox Sports straume Abu Dabi Grand Prix. A 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija nozīmē, ka varat reģistrēties, lai straumētu Abū Dabī Grand Prix tiešsaistē un pēc tam atcelt abonementu. Pēc tam plāni sākas ar USD 25 mēnesī. Ja atrodaties ārpus Austrālijas, jums būs nepieciešams VPN, lai apietu skatīšanas ierobežojumus.

10 Bold nebūs tiešraides no pasākuma straumēm, taču tas katru vakaru plkst. 10:30 pēc kārtas nodrošinās bezmaksas izcelšanu..

Franču valoda straumēšanas iespējas

 • Kanāls + / myCanal

F1 fani Francijā to var skatieties pilnu F1 Grand Prix 2019. gada sezonu ar Canal + abonementu un lietotni myCanal. Pamatplāns sākas no 19,90 euro mēnesī, un tiek piedāvāts 1 mēneša bezmaksas izmēģinājums, kas nozīmē, ka varat izmantot bezmaksas izmēģinājumu, lai straumējiet Abū Dabī Grand Prix bez maksas ja jūs to vēl neesat izmantojis. Ņemiet vērā: lai piekļūtu straumei, jums būs nepieciešama franču IP adrese, kuru varat iegūt, izmantojot VPN, ja neesat Francijā.

Brazīlijas straumēšanas iespējas

 • GloboPlay

Globoplay Brazīlijā tiešraidē translē 18 sacensības no 2019. gada F1 sezonas, ieskaitot Abu Dabi GP. Ja atrodaties ārpus Brazīlijas, pirms reģistrēšanās Facebook kontā vai e-pasta adresē jums būs jāpievienojas VPN serverim valstī. Ņemiet vērā, ka GloboPlay straumē sacensības bez maksas, bet nerāda kvalifikācijas vai prakses sesijas.

Sacensību grafiks

Viss laiks ir Apvienoto Arābu Emirātu vietējais laiks (GMT + 4).

 • galvenais notikums sākas svētdien, 1. decembrī pulksten 17:10. pēc vietējā laika (plkst. 13.10 pēc Lielbritānijas laika)
 • Kvalificēšanās sākas sestdien, 30. novembrī, pulksten 17:00.
 • Prakses sākums piektdien, 29. novembrī pulksten 13:00 un plkst. 17:00 un sestdien, 30. novembrī, pulksten 14:00.

Vai jūs varat skatīties Abū Dabī Grand Prix tiešraidē kanālā Kodi?

Kodi lietotājs? Nekādu problēmu! Esam ieguvuši atsevišķu rakstu par to, kā kopā ar Kodi skatīties 2019. gada F1 Grand Prix pilnu sezonu. Tāpat kā straumēm, kas nav Kodi, jums, iespējams, būs nepieciešams VPN, lai skatītos video no citām valstīm.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − = 42

map