Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Brazīliju pret Kostariku (Pasaules kauss 2018)

Kā skatīties Brazīliju pret Kostariku tiešsaistē bez maksas


FIFA pasaules kausa izcīņas 2018 grupas posmi uzkarst, un daudz darāmā vēl ir. Piektdien, 22. jūnijā, Krestovsky stadionā Sanktpēterburgā notiks E grupas spēle starp Brazīliju un Kostariku pulksten 13:00 pulkstenis BST (5:00 PST / 8AM EST)..

Ja esat Brazīlijas vai Kostarikas līdzjutējs vai vienkārši vēlaties redzēt sadursmi starp šīm divām komandām, jūs, bez šaubām, vēlaties uzzināt, kā varat straumēt darbību tiešraidē. Par laimi, katru Krievijas Pasaules kausa spēli tiešsaistē un bez maksas ir iespējams apskatīt, ja zināt, kur meklēt. Vairāki avoti straumēs spēles dažādās valodās. Dažos reģionos daži no tiem tiks ierobežoti un ierobežoti.

Par laimi virtuālais privātais tīkls (VPN) var jums piešķirt piekļuvi, izmantojot dažādus avotus, kas aptver vairākas valodas. VPN maskēs jūsu IP adresi un sagādās jūsu atrašanās vietu. Tas nozīmē, ka jūs varat skatīties Brazīliju un Kostariku tiešsaistē tiešsaistē no Lielbritānijas, ASV, Austrālijas, Kanādas, Taizemes, Vācijas vai jebkur citur pasaulē..

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kā jūs varat straumēt šo un citas FIFA World Cup 2018 spēles dažādās valodās visās jūsu ierīcēs..

Kur straumēt FIFA pasaules kausu 2018

Daudzās valstīs ir vismaz viena raidorganizācija, kas rāda daļu vai visu Krievijas Pasaules kausu 2018. gadā. Lielāko daļu no tām pārraidīs televīzijā un tiešraidē tiešsaistē. Spēļu komentāri būs dažādās valodās atkarībā no straumēšanas avota. Ja meklējat komentārus angļu valodā, jums veicas, jo būs daudz iespēju, tostarp:

 1. Kanāda: KTV, TSN, RDS
 2. Austrālija: Optus Sport, SBS
 3. UK: ITV, BBC
 4. ASV: Lapsa Sports

Tiem, kas īpaši vēlas spēli Brazīlija pret Kostariku, jūs varētu meklēt komentārus portugāļu vai spāņu valodā.

Komentāriem spāņu valodā jums faktiski ir diezgan daudz iespēju, tostarp:

 1. Spānija: Kuatro, Telecinco
 2. ASV: Telemundo deportē
 3. Kostarika: Sky, Teletica, Movistar
 4. Meksika: TV Azteca, Televisa, SKY México
 5. Argentīna: Telefe, DirecTV, TV Pública, TyC Sports

Citās spāņu valodā runājošās valstīs, ieskaitot daudzas Centrālās un Dienvidamerikas valstis, būs pieejama spāņu komentāru plūsma.

Pārraides portugāļu valodā šeit ir dažas no jūsu iespējām:

 1. Brazīlija: SporTV, Globo, Fox Sports
 2. Portugāle: SIC, SportTV, RTP

Ir ļoti daudz citu straumju, ko visā pasaulē piedāvā raidorganizācijas daudzās valodās. Jums varētu rasties jautājums, cik visas šīs straumes ir pieejamas, atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Par to sīkāk apskatīsim nākamajās sadaļās.

Kā straumēt FIFA pasaules kausu 2018: bezmaksas un maksas

Daudzas no iepriekšminētajām straumēm ir bezmaksas, bet citām nepieciešama samaksa. Jums, iespējams, būs jāabonē tieši straumēšanas pakalpojums vai jāpierakstās, izmantojot kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja vai cita abonēšanas pakalpojuma akreditācijas datus. Šajā un turpmākajās sadaļās mēs apskatīsim abas iespējas.

Skatieties spēli Brazīlija pret Kostariku bez maksas

Ja vēlaties komentārus angļu valodā, viena no labākajām vietām, kur bez maksas noķert Pasaules kausa spēles, ir vietne The World Game. To vada Austrālijas raidorganizācija SBS. Tai ir tiesības tikai uz dažiem mačiem, taču Brazīlijas un Kostarikas spēle notiek vienā no tām.

Ikviens var straumēt spēli, ja vien jums ir Austrālijas IP adrese. Ja jūs atrodaties Austrālijā, tas nav problēmu. Bet, ja atrodaties citur pasaulē, varat vienkārši izmantojiet VPN un izveidojiet savienojumu ar Austrālijas serveri. Tas maskēs jūsu IP adresi un šķitīs, ka jūs faktiski atrodaties Austrālijā (vairāk par to zemāk).

Ja tas ir spāņu vai portugāļu komentārs, kas jums seko, jūs varat izmantot kādu no iepriekš uzskaitītajām straumēm. Ja atrodaties ārpus straumēšanas avota reģiona, VPN var izmantot, lai sabojātu jūsu atrašanās vietu.

Labākais VPN 2018. gada Pasaules kausa izcīņai: ExpressVPN

expressvpn pasaules kausa izcīņa

ExpressVPN ir visiecienītākais pakalpojumu sniedzējs un noteikti ir labākais VPN FIFA pasaules kausa 2018 spēļu straumēšanai. Tas ir lēts, tam ir bagātīgs izmēģinājuma periods, un to ir ļoti vienkārši lietot. ExpressVPN lepojas ar vairāk nekā plašu ātrgaitas serveru tīklu, kas aptver 94 valstis. Tas ir slavens ar savu spēju atbloķēt straumēšanas pakalpojumus, tostarp tādās vietnēs kā BBC iPlayer un Netflix.

Šim pakalpojumu sniedzējam ir lietotnes visām populārajām operētājsistēmām, ieskaitot MacOS, Windows, Linux iOS un Android, un to var konfigurēt ar maršrutētājiem. Izmantojot militārā līmeņa 256 bitu šifrēšanu, jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka jūsu dati ir droši, un stingra privātuma politika nozīmē, ka nekad netiek saglabāti personiski identificējamas informācijas žurnāli.

ExpressVPN ir ideāli piemērots iesācējiem, un to ir viegli iestatīt un lietot. Turklāt, ja rodas problēmas, tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalsts vienmēr ir pieejams. Reģistrēties ir tikpat vienkārši kā izvēlēties plānu (1, 6 vai 12 mēnešus) un ievadīt maksājuma informāciju. 30 dienu naudas atdošanas garantija nozīmē, ka varat to izmēģināt bez riska. Šajā laikā jūs pat varētu noskatīties visu 2018. gada pasaules kausa turnīru un beigās saņemt naudu.

EKSKLUZĪVAIS PIEDĀVĀJUMS: Izvēlieties ExpressVPN gada abonementu, un jūs papildus iegūsit trīs mēnešus papildus.

ExpressVPN ir mūsu populārākais ieteikums, taču noteikti ir arī citi pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir vērts pievērsties citādāk. Lētas un ērti lietojamas VPN iespējas, kas var palīdzēt straumēt 2018. gada Pasaules kausa izcīņas spēles, ir arī NordVPN un CyberGhost.

Kā skatīties Brazīlijas un Kostarikas spēli ar VPN

Kad esat izvēlējies pakalpojumu sniedzēju, rīkojieties šādi: kā straumēt Brazīlijas un Kostarikas spēli ar VPN:

 1. Reģistrējieties pie VPN pakalpojumu sniedzēja un pierakstiet savus akreditācijas datus.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet ierīcē atbilstošo lietotni.
 3. Palaidiet lietojumprogrammu un ievadiet akreditācijas datus, lai pieteiktos.
 4. Izveidojiet savienojumu ar serveri reģionā, kas attiecas uz jūsu izvēlēto straumēšanas avotue (piemēram, austrālietis kalpo pasaules spēlei).
 5. Piekļūstiet avota vietnei vai lietotnei, un jums vajadzētu būt iespējai sākt straumi.

Šai un jebkurai citai pasaules kausa spēlei vienmēr ir laba ideja izmēģināt piekļuvi straumēšanas avotam jau pirms spēles sākuma, lai jums būtu laiks pievērsties visām problēmām.

Straumē Pasaules kausa spēles ar spāņu komentāriem

Ja skatāties Brazīlijas pret Kostariku spēli vai jebkuru citu Kostarikas Pasaules kausa spēli, jums ir jābūt vienkāršai piekļuvei straumēm ar spāņu komentāriem.

Tas pats notiek, ja atrodaties Spānijā, Meksikā vai citā spāniski runājošā valstī. Šajās valstīs varat piekļūt straumēm, kuras mēs uzskaitījām iepriekš. Valstīs, kuras mēs neaptvērām, iespējams, vēlēsities iepazīties ar pilnu oficiālo Pasaules kausa raidorganizāciju sarakstu.

Skatītāji ASV var piekļūt tiešraidēm ar spāņu komentāriem caur Telemundo Deportes, izmantojot NBC Sports.

Ja Tu gribi piekļūstiet jebkurai no šīm straumēm, ceļojot ārpus avota reģiona, varat izmantot VPN, lai sabojātu savu atrašanās vietu.

Straumē Pasaules kausa spēles ar portugāļu komentāriem

Ja skatāties Brazīlijas vai Kostarikas spēli Brazīlijā vai kādā citā valstī, kurā valoda galvenokārt portugāļu valoda, jums nevajadzētu rasties problēmām atrast tiešraidi ar portugāļu komentāriem. Brazīlijā, Globo visas spēles tiks rādītas bez maksas, ar portugāļu komentāru. Abonēšana nav nepieciešama. SporTV un FOX Sports būs arī komentāri portugāļu valodā, taču piekļuvei ir nepieciešams kabeļa abonements.

Portugālē RTP un SIC bez maksas ir pieejamas tikai dažas izvēlētās spēles. Sport TV rādīs visu turnīru, taču tam būs nepieciešams apmaksāts plāns (sākot no € 9,99 mēnesī). Visas spēles RTP, SIC un Sport TV notiks portugāļu valodā.

Ja vēlaties piekļūt šīm straumēm no avota reģiona, varat to darīt, izmantojot VPN.

Lielbritānijas Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Apvienotajā Karalistē pieeja tiešraidēm būs pilnīgi bezmaksas. BBC un ITV kopīgi izmanto apraides tiesības, tāpēc visas spēles būs pieejamas vienā vai otrā kanālā. Spēle Brazīlija pret Kostariku tiks demonstrēta ITV un tiešsaistē caur ITV Hub straumēšanas pakalpojumu.

Abus pakalpojumus var skatīties bez maksas, taču jums būs jāreģistrējas bezmaksas kontam. Tas nozīmē, ka jāievada pasta kods, kuram jāatrodas Apvienotajā Karalistē, lai tas darbotos. Lai gan neviens dienests nepārbauda, ​​vai tas faktiski ir jūsu faktiskais pasta kods. Vēl viens BBC iPlayer vai ITV Hub izmantošanas nosacījums ir tas, ka jums ir Lielbritānijas televīzijas licence, taču šķiet, ka tas netiek izpildīts. Tādējādi abiem pakalpojumiem ir iespējams piekļūt, izmantojot VPN.

BBC ir stingri izvēlējusies VPN izmantot piekļuvei saviem pakalpojumiem, tāpēc ne visi no tiem strādās. ExpressVPN ticami atbloķē BBC iPlayer, padarot to par ideālu iespēju.

Pārraidē gan BBC, gan ITV Hub būs komentāri angļu valodā.

ASV Pasaules kausa straumēšanas iespējas

ASV apraides tiesības 2018. gada Pasaules kausa izcīņai ir ierobežotas tikai no diviem avotiem. Komentāru plūsma angļu valodā tiks nodrošināta caur FOX Sports, un Spānijas straumi var aplūkot caur Telemundo Deportes.

FOX Sports ir pieejams, izmantojot pieteikšanās akreditācijas datus no citiem abonēšanas pakalpojumiem, ieskaitot fuboTV, DirecTV Now un Sling TV. Vēl viena iespēja ir iegādāties FOX Sports futbola spēles karti par 19,99 USD.

Ja pasaules kausa laikā atrodaties ASV un jums nav abonenta kabeļa, tad ieteicams izmantot VPN un noskaņoties bezmaksas straumē, kas nav ASV..

Kanādas Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Kanādas iedzīvotājiem Krievijas Pasaules kausa spēļu straumēšana neradīs problēmas, ja vien jums ir kabeļtelevīzijas abonements. Angļu komentāru spēles var apskatīt TSN vai KTV, savukārt franču komentāri tiks sniegti caur RDS.

Ja jums nav kabeļtelevīzijas abonementa, varat piekļūt TSN vai RDS, reģistrējoties individuāliem abonentiem, kuru cena ir USD 24.99 mēnesī par katru pakalpojumu..

Ja vēlaties skatīties spēli Brazīlija pret Kostariku bez maksas, laba iespēja būtu The World Game vietne. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties VPN un izveidot savienojumu ar Austrālijas serveri.

Austrālijas Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Mēs tikko pieminējām tīmekļa vietni World Game, un patiesībā šī ir viena no labākajām iespējām Austrālijas iedzīvotājiem, kuri vēlas bez maksas skatīties FIFA pasaules kausa spēles. Šī vietne, kuru pārvalda SBS, straumēs 25 no kopējā spēļu skaita.

Optus Sport, no otras puses, tiks straumētas visas spēles. Šai raidorganizācijai ir nepieciešams apmaksāts konts, sākot no AUD 15 mēnesī. Tomēr ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu vērot lielāko turnīra daļu, neko nemaksājot.

Bezmaksas tiešraides citās valodās

Ja vēlaties komentārus atrast citā valodā, nevis tajā, kuru mēs līdz šim aplūkojām, šeit ir dažas no jūsu iespējām:

 1. Franču valodā: TF1
 2. Holandiešu: NOS, DR
 3. Krieviski: VGTRK, Pervijs Kanāls, Match TV
 4. Vācu: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 5. Itāļu: Mediaset
 6. Bengāliešu valoda: BTV
 7. Arābu valodā: MAKAN 33, KAN11, BTV

Ja neatrodaties avota reģionā nevienā no šiem kanāliem, jums būs jāizmanto VPN, lai maskētu IP adresi. Pirms reģistrēšanās pārliecinieties, vai jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri attiecīgajā reģionā. Slodze uz serveriem var būt īpaši liela Pasaules kausa izcīņas spēles laikā, tāpēc ideālā gadījumā pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt vairākiem serveriem noteiktā vietā. Tas palīdzēs nodrošināt, lai serveri netiktu pārslogoti un jūs varētu skatīties netraucētu straumi.

Comparitech neatzīst un neveicina nekādu autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Attēla kredīts: Wikimedia Commons licencēta saskaņā ar CC BY 3.0.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 12

map