Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Kolumbiju pret Angliju (Pasaules kauss 2018)

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Kolumbiju pret Angliju


Vai jūs vēlētos dzīvot tiešsaistē Kolumbija un Anglija? Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kā jūs varat skatīties šo maču un katru otro 16 spēļu kārtu tiešraidē un bez maksas. Izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN), jūs varēsit atbloķēt un piekļūt Pasaules kausa straumēm no Lielbritānijas, ASV, Francijas, Vācijas, Spānijas vai tiešām jebkuras citas pasaules valsts..

Kolumbija un Anglija pretī stāsies Otkrytie arēnā Maskavā 3. jūlijā plkst. 7:00 pēcpusdienā (plkst. 11:00 PST / 2PM EST). Abas komandas uzvarēja divās savas grupas posma spēlēs, lai arī Anglijai ir neliela vārtu starpības priekšrocība. Tomēr šajā brīdī ir jāpieņem tikai viena kļūda, lai izbeigtu valsts sapņus par pasauli, tāpēc varat būt pārliecināti, ka abas komandas to visu izdarīs.

Labas ziņas futbola faniem: 2018. gada pasaules kausa izcīņa tiks demonstrēta vairāk nekā simts valstīs. Vēl labāk, ka daudzās no šīm vietām ir vismaz viena raidorganizācija, kuru var bez maksas skatīties. Zemāk mēs izskaidrosim, kā jūs varat tiešraidē straumēt katru darbības minūti un nodrošināsit, lai jūs nekad nepalaistu garām nevienu Pasaules kausa izcīņas nokauta kārtas spēli..

Kā tiešsaistē noskatīties Pasaules kausa izcīņas 16. posmu

Viena no globālā turnīra priekšrocībām ir tā, ka iegūtais pārklājums tiks parādīts vairākās dažādās valodās. Tomēr angliski runājošajiem joprojām ir vislielākā izvēle. Zemāk jūs atradīsit īsu rokasgrāmatu oficiālajām 2018. gada pasaules kausa raidorganizācijām dažās no lielākajām angliski runājošajām valstīm.

 1. ASV: Lapsa Sports
 2. Kanāda: TSN, KTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrālija: SBS, Optus Sport

Parasti, ja raidorganizācija demonstrē Pasaules kausa spēles par brīvu, viņiem nav licences rādīt visu turnīru. Ja jūsu valstī nav visaptveroša bezmaksas pārklājuma, iespējams, vēlēsities abonēt premium klases pakalpojumu. Tie dažreiz piedāvā stimulus, piemēram, 4K straumes, papildu sporta kanālus vai izmēģinājuma periodus, padarot tos par pievilcīgu izvēli smago sporta veidu cienītājiem..

Labākais VPN FIFA pasaules kausa izcīņai: ExpressVPN

expressvpn pasaules kausa izcīņa

Ja vēlaties saglabāt drošību tiešsaistē, straumējot FIFA pasaules kausu, jums jāizmanto VPN. Mēs iesakām ExpressVPN; tas ir pietiekami ātrs, lai straumētu augstas izšķirtspējas video bez aizkavēšanās, tajā ir iekļauts daudz spēcīgu drošības elementu, un, kas vislabākais, ir ļoti maz platformu, kuras to nevar atbloķēt. Faktiski tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kas var apiet BBC iPlayer stingros reģionu bloķēšanas pasākumus.

Reģistrācija ir vienkārša un prasa tikai minūti. Vienkārši izlemiet, cik ilgu laiku vēlaties abonēt (viens, seši vai divpadsmit mēneši), un pabeidziet maksājuma procesu. Šis pakalpojums tiek nodrošināts ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas nozīmē, ka varat to izmēģināt, vērojot pārējo Pasaules kausu. Ja pēc 30 dienām nolemjat neuzturēt ExpressVPN, varat pieprasīt pilnīgu atmaksu.

3 MĒNEŠI BEZMAKSAS: ExpressVPN piešķir trīs papildu aizsardzības mēnešus, kad izvēlaties tā gada plānu. Pateicoties naudas atdošanas garantijai, nav riska.

Skatoties 2018. gada pasaules kausu: bezmaksas un maksas iespējas

Vērojam pasaules kausu ASV

ASV karogs

ASV iedzīvotājiem ir izvēle skatīties Pasaules kausu angļu vai spāņu valodā, izmantojot attiecīgi Fox Sports vai Telemundo Deportes. Jūs varēsit straumēt jebkuru spēli abos pakalpojumos, taču ņemiet vērā, ka jums būs jāpierakstās, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju, lai skatītos neko citu kā izceltos.

Lai izmantotu Telemundo tiešsaistes atskaņotāju, jums būs nepieciešama kabeļa pakete, kurā ietilpst Telemundo Deportes un NBC Universo. Fox Sports tomēr ir mazāk ierobežojošs un ļauj lietotājiem skatīties, vai viņi abonē kādu no šiem straumēšanas pakalpojumiem:

 • DirecTV Tagad
 • fuboTV
 • Hulu ar tiešraidi TV
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Ja jums jau ir Fox Sports vai Telemundo abonements, varat izmantot VPN, lai skatītos no citām valstīm. Tā kā šie pakalpojumi pārbauda, ​​vai jūsu maksājuma veids ir reģistrēts ASV, nerezidentiem, kas nav ASV iedzīvotāji, ir gandrīz neiespējami reģistrēties.

Jūs pat varat skatīties pasaules kausu Kodi, izmantojot papildinājumus Fox Sports vai NBC Sports Live Extra. Mēs iesakām izvairīties no trešo personu pievienošanām, jo ​​tajās reti tiek izmantoti licencēti avoti un bieži vien tām ir zemas kvalitātes, neatbilstīgas plūsmas. Tā kā Pasaules kausu var apskatīt tik daudzās likumīgās platformās, tik un tā nav pamata ķerties pie nelicencētiem avotiem.

Skatīt arī: Kā skatīties pasaules kausu bez kabeļa

Kā skatīties pasaules kausu Kanādā

Kanādas karogs

FIFA pasaules kausu pārraida trīs Kanādas tīkli: KTV, RDS un TSN. Visi šie tīkli parādīs katru atsevišķu armatūru, bet viņi arī lūdz lietotājus iepriekš pierakstīties, izmantojot derīgus kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas datus. Katram pakalpojumam ir sava mobilā lietotne (CTV Go, RDS GO un TSN Go), lai jūs varētu skatīties spēles tiešraidē, pat ja atrodaties prom no mājām.

Ja jums nav kabeļtelevīzijas, varat atsevišķi reģistrēties TSN vai RDS par USD 24,99 (CAD) mēnesī. Ja esat milzīgs futbola līdzjutējs, tas ir vieglākais veids, kā skatīties katru spēli tiešraidē, taču, ja neplānojat turpināt pakalpojumu pēc Pasaules kausa beigām, iespējams, vēlēsities atrast bezmaksas avotu vai piemaksu pakalpojumu ar divu nedēļu izmēģinājuma vietā.

Gan CTV, gan TSN nodrošinās angļu valodu, bet RDS - franču valodā.

Straumē FIFA pasaules kausu Austrālijā

Austrālijas karogs

Ir pienācis laiks būt Austrālijas futbola līdzjutējiem. Līdz pagājušajai nedēļai Optus Sport bija ekskluzīvas tiesības parādīt katru 2018. gada Pasaules kausa izcīņas norisi Austrālijā. Tomēr pēc tehniskām problēmām abonenti nevarēja skatīties, bet Optus atlaidās un ļāva SBS parādīt visas nākamās pasaules kausa spēles.

Šīs armatūras var skatīties bez maksas, bez reģistrācijas vietnē The World Game. Šajā vietnē ir arī visu iepriekšējo spēļu atkārtota demonstrēšana, tāpēc tā ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri vēlas panākt izveicību. Jums tomēr būs nepieciešama Austrālijas IP adrese, tāpēc noteikti izveidojiet savienojumu ar kādu no jūsu VPN Austrālijas serveriem.

Kā skatīties Columbia vs. England no konkurējošās valsts

Kolumbija

Kolumbijas 1000 pikseļu karogs

Kolumbijas skatītāji šo spēli un visas nākamās spēles var noķert Caracol TV. Lielākajai daļai cilvēku tas būs labākais risinājums, jo to var skatīties bez maksas. Varat arī noķert atlasītos armatūru RCN, taču šī pakalpojuma TV grafiks tiek atjaunināts tikai reizi nedēļā. Tā rezultātā nav skaidrs, vai RCN vadīs Kolumbijas un Anglijas spēli. Visbeidzot, jūs varētu abonēt DirecTV, taču tas nodrošina ļoti līdzīgu pārklājumu ar Caracol TV, vienlaikus maksājot naudu.

Ārpus Kolumbijas? Nav problēmu, vairākās valstīs notiek Spānijas Pasaules kausa izcīņas translācijas.

Kostarika: Kamēr Teletica rāda visu Pasaules kausu, tā pārklājums netiks straumēts tiešsaistē. Ir divas alternatīvas: Sky Měxico, kas rāda katru maču, un MoviStar, kas ļauj abonentiem skatīties 32 spēles bez papildu maksas.

Meksika: Gan Televisa, gan Sky Sports México rāda visu 2018. gada pasaules kausa izcīņu. Televīziju var skatīties bez maksas, tāpēc lielākajai daļai cilvēku tā ir labāka izvēle. Tas nozīmē, ka Sky Sports aptver vairāk nekā tikai futbolu, tāpēc tas varētu patikt sporta faniem ar plašākām interesēm.

Peru: Latina ir vienīgā bezmaksas pasaules kausa raidorganizācija Peru. Diemžēl viņi straumē spēles tikai neregulāri, un tiešsaistes TV grafiks nav pieejams. Tas nozīmē, ka DirecTV ir vienīgais visaptverošā pārklājuma nodrošinātājs. Tomēr tas ir abonēšanas pakalpojums, un tas maksā S. 139 mēnesī.

Spānija: Pasaules kausu rāda tikai viens Spānijas tīkls: Mediaset España. Par laimi, tā katru spēli padara bez maksas pieejamu Telecinco un Cuatro.

Anglija

Lielbritānijas karogs - savienības domkrats

Lielbritānijas futbola fani ITV centrā var bez maksas skatīties Kolumbiju un Angliju. Ņemiet vērā, ka šis pakalpojums Skotijas skatītājus tā vietā novirzīs uz STV Player; šī ir gandrīz identiska vietne, taču jums būs nepieciešams STV konts, nevis ITV.

Tā kā ITV un BBC kopīgi izmanto Pasaules kausa apraides tiesības Apvienotajā Karalistē, kad spēle nav pieejama ITV centrmezglā, tā būs BBC iPlayer. Varat arī izmantot TVPlayer.com, jo ​​šī vietne mitina tiešraides ITV un BBC1.

Lielbritānijas tiesību aktos noteikts, ka, lai straumētu saturu tā, kā tas tiek rādīts televizorā, jums ir jābūt derīgai TV licencei. IPlayer var lūgt jums apstiprināt, ka jums tāds ir, taču turpmākas pārbaudes netiek veiktas, un ITV pat neprasa.

FIFA pasaules kausa izcīņas kārta: Kā skatīties no citām valstīm

Tā kā FIFA pasaules kausa izcīņa tiek rādīta visā pasaulē, ir viegli atrast informāciju savā dzimtajā valodā. Tālāk ir iekļauts īss bezmaksas skatīšanās svešvalodu avotu saraksts, taču, ja jūsu valoda nav pieminēta, varat iepazīties ar oficiālo raidorganizāciju sarakstu, lai atrastu piemērotu avotu jūsu valstī.

 1. Franču valodā: TF1
 2. Vācu: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Arābu valodā: BTV, KAN11, MAKAN 33
 4. Itāļu: Mediaset
 5. Krieviski: Match TV, Pervijs Kanāls, VGTRK
 6. Holandiešu: DR, NOS
 7. Bengāliešu valoda: BTV

Pirms spēles sākuma ir ieteicams pārbaudīt savu VPN. Mēģiniet izveidot savienojumu ar serveri citā valstī un skatīties tiešraides video. Ja tas bezgalīgi kavējas vai buferizējas, tas nodrošina pietiekami daudz laika sazināties ar klientu atbalsta dienestu. Reizēm jums būs jāpieslēdzas noteiktam serverim, lai apietu ļoti stingru ģeogrāfisko bloķēšanu, un šis tests varētu novērst vilšanos sākuma brīdī.

Comparitech neatzīst un neveicina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − 6 =

map