Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Krieviju pret Horvātiju (Pasaules kauss 2018)

Mēs parādīsim, kā tiešsaistē bez maksas skatīties Krieviju pret Horvātiju, izmantojot tiešraidi, izmantojot oficiālo Pasaules kausa translāciju, lai kur jūs atrastos. Mēs apskatīsim arī to, kā bez maksas straumēt jebkuru citu 2018. gada Pasaules kausa spēli.


Kā skatīties Krieviju pret Horvātiju tiešsaistē bez maksas

Citā pārsteiguma spēlē uzvarētājvalstij Krievijai izdevās 16 spēļu kārtā pārspēt Spānijas spēkavīru un 7. jūlijā pretī stāsies Horvātija. Ceturtdaļfināla spēle tiks izspēlēta Fišas Olimpiskajā stadionā Sočos plkst. 19:00 pēc pulksten 23:00 (pulksten 11:00 PST). / 14:00 EST).

Par laimi, daudzām pasaules raidorganizācijām ir tiesības pārraidīt spēles TV, un lielākajā daļā gadījumu jūs varēsit atrast arī bezmaksas tiešraidi. Turklāt komentārus var atrast vairākās valodās, lai jūs varētu klausīties savā dzimtajā valodā. Viena problēma ir tā, ka daudzas no šīm straumēm ir ierobežotas ar ģeogrāfisko atrašanās vietu un nav pieejamas ārpus avota reģiona.

Tam ir risinājums virtuālā privātā tīkla (VPN) veidā.. VPN maskēs jūsu pašreizējo IP adresi un aizstās to ar vienu no jūsu izvēlētās vietas. Tas nozīmē, ka varat likties, ka atrodaties tajā pašā reģionā, kur vēlamais straumēšanas avots. Tātad jūs varat skatīties spēli Krievija pret Horvātiju no Lielbritānijas, ASV, Francijas, Itālijas, Kanādas, Austrālijas un jebkuras citas pasaules.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kā bez maksas straumēt šo un visas pārējās 2018. gada Pasaules kausa spēles.

Skatīt arī: Skatīties Anglija pret Zviedriju tiešsaistē bez maksas

Kur straumēt FIFA pasaules kausu 2018 bez maksas

Kā minēts, raidorganizācijām visā pasaulē ir tiesības rādīt spēles televīzijā un tiešsaistē. Komentāru valoda būs atkarīga no tā, kurā valstī avots atrodas, dažās valstīs ir vairāki avoti un ir pieejama vairāk nekā viena valoda. Ja meklējat komentārus angļu valodā, šeit ir norādītas dažas galvenās bezmaksas iespējas:

 • ASV: Fox Sports (bez maksas, izmantojot kabeli vai augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzēja abonementu)
 • UK: BBC, ITV (abi bezmaksas)
 • Austrālija: SBS vietne World Game (bezmaksas)
 • Kanāda: TSN, KTV (abi bez maksas, izmantojot kabeļa abonementu)

Tehniski ASV un Kanādas straumēšana ir bezmaksas tikai tad, ja jums jau ir kabeļa abonements, kas nozīmē, ka jūs, iespējams, jau esat attiecīgās valsts iedzīvotājs. Ja atrodaties ārpus vienas no šīm valstīm, vislabāk derētu piekļūt Lielbritānijas vai Austrālijas straumei.

Lielbritānijas straumēs ir noteikts, ka jums ir Lielbritānijas televīzijas licence. Tas netiek izpildīts, bet neatkarīgi no tā, labāks risinājums varētu būt The World Game vietne, kas atrodas Austrālijā. Viss, kas jums nepieciešams, lai piekļūtu šai vietnei, ir Austrālijas IP adrese, ko viegli sasniegt, izmantojot VPN (sīkāk par to pateiksim tālāk)..

Ja jūs meklējat komentārus krievu vai horvātu valodā, šīs ir galvenās iespējas:

 • Krievija: VGTRK, Pervijs Kanāls, Match TV (krievu komentārs)
 • Horvātija: HAT (Horvātijas komentārs)

Mēs tos iedziļināsimies tālāk, taču, ja vēlaties komentārus citās valodās, iespējams, vēlēsities iepazīties ar oficiālo Pasaules kausa raidorganizāciju sarakstu. Lai arī lielākajai daļai šo straumju būs ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta, daudzām tām būs viegli piekļūt, izmantojot VPN.

Labākais VPN 2018. gada Pasaules kausa izcīņai: ExpressVPN

expressvpn pasaules kausa izcīņa

Mūsu pirmā izvēle sporta straumēšanai un jebkuram citam saturam ir ExpressVPN. Tai ir serveru tīkls, kas aptver 94 valstis, ar visi serveri, kas optimizēti ātrumam. ExpressVPN ir pazīstama ar savu spēju viegli atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā militāras klases šifrēšanu un nekad nepiesakās jūsu IP adresi. Tam ir lietotnes operētājsistēmai Windows, MacOS, Linux, Android un iOS, un tas ļauj veikt ne vairāk kā trīs vienlaicīgus savienojumus. Iestatīšana ir ļoti vienkārša, un 24/7 tiešraide vienmēr ir pieejama. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties abonēšanas periodu (viens, seši vai divpadsmit mēneši) un iesniegt maksājumu.

ĪPAŠS LASĪTĀJU darījums: Iegādājoties viena gada plānu, saņemiet trīs mēnešus bez maksas. ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, lai jūs to faktiski varētu izmantot, lai skatītos atlikušās Pasaules kausa spēles un beigās saņemtu atpakaļ naudu..

Lai gan ExpressVPN ir mūsu galvenā izvēle, tur ir daudz citu lielisku pakalpojumu sniedzēju. Piemēram, gan NordVPN, gan CyberGhost piedāvā izcilu servisu un zemas cenas.

Kā skatīties spēli Krievija pret Horvātiju, izmantojot VPN

Kad esat norēķinājies ar pakalpojumu sniedzēju, varat to izveidot dažu minūšu laikā. Veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Iegādājieties plānu un pierakstiet savus jaunos akreditācijas datus.
 2. Lejupielādējiet savai ierīcei atbilstošo lietotni un instalējiet.
 3. Palaidiet lietotni un piesakieties VPN pakalpojumā.
 4. Atlasiet a serveris tajā pašā reģionā kā straumēšanas avots jūs vēlaties skatīties.
 5. Atrodiet vēlamo tiešsaistes straumi avota vietnē vai avota lietotnē. Jums vajadzētu būt iespējai skatīties bez problēmām.

Lai gan iestatīšana ir ātra un vienkārša, vislabāk, ja rodas kādas problēmas, izmēģiniet to pirms startēšanas.

Kā skatīties Krieviju pret Horvātiju ar krievu vai horvātu komentāriem

Krievijā vairākām raidorganizācijām ir tiesības demonstrēt turnīru, ieskaitot VGTRK, Perviy Kanal, Atbilst TV. Tās visas būs pārraides spēles ar krievu komentāriem.

Horvātijā jums ir tikai viena iespēja - HRT. Šis kanāls ir pilnīgi bezmaksas, un spēles var skatīties TV vai tiešsaistē ar Horvātijas komentāriem. Ja vēlaties uztvert šo straumi no ārpuses Horvātijas, varat izmantot VPN, lai iegūtu Horvātijas IP adresi.

Straumē FIFA pasaules kausa 2018 spēles ar komentāriem angļu valodā

Mēs jau iepriekš pieskārāmies dažām no angļu valodas komentāriem pieejamajām iespējām, taču šajā sadaļā mēs tos apskatīsim nedaudz sīkāk.

Lielbritānijas Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Apvienotās Karalistes iedzīvotāji var baudīt bezmaksas visu pasaules kausa izcīņas spēļu pārraidi, izmantojot BBC vai ITV. Šie divi tīkli kopīgi izmanto spēles, tāpēc katra spēle būs pieejama vienā vai otrā. Spēle Krievija pret Horvātiju tiks demonstrēta ITV 1 un tiešsaistē caur ITV Hub. Ja meklējat tiešsaistes tiešsaistes straumi, kas tiek rādīta vietnē BBC One, varat tai piekļūt, izmantojot BBC iPlayer.

Šīs straumes ir iespējams noskatīties no Lielbritānijas ārpuses ar pāris brīdinājumiem. Pirmkārt, jums jāpierakstās ar Lielbritānijas pastu, lai gan tas faktiski nav pārbaudīts. Otrkārt, jums vajadzētu būt Lielbritānijas TV licencei, lai gan, šķiet, ka šis noteikums netiek ieviests. Tādējādi, izmantojot VPN, lai iegūtu Lielbritānijas IP adresi, abi pakalpojumi ir pieejami.

BBC un ITV nodrošina plūsmas ar komentāriem angļu valodā.

ASV Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Ja jūs ASV vērojat spēli, tad vienīgā vietējā raidorganizācija, kurai ir tiesības pārraidīt FIFA World Cup 2018 spēles, Komentārs angļu valodā ir Fox Sports. Bet, lai piekļūtu šim kanālam, jums būs jāabonē ASV kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējs vai vispopulārākais pakalpojumu sniedzējs. Pēdējā ietilpst Sling TV, fuboTV vai DirecTV.

Otra iespēja ir iegādāties Fox Sports futbola spēles karti par USD 19,99, lai gan tā ir diezgan saudzīga cena, kas jāmaksā, ja atlikušas tikai vairākas spēles. Tā vietā jūs, izmantojot VPN, varat vienkārši piekļūt bezmaksas tiešraidei, kas nav ASV.

Kanādas Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Kanādas iedzīvotājiem ir divas straumēšanas iespējas, kas piedāvā komentārus angļu valodā: TSN un CTV. Abos gadījumos piekļuvei nepieciešami akreditācijas dati no kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja. Ja jums tādu nav, TSN piedāvā abonementu mēnesī par USD 24,99 (CAD), bet tas ir diezgan daudz, kas jāmaksā šajā vēlajā turnīra posmā. Ņemot vērā to, ka ir pieejamas bezmaksas tiešraides angļu valodā - komentāri, VPN izmantošana, lai piekļūtu kādai no šīm, ir daudz ekonomiskāka..

Austrālijas Pasaules kausa straumēšanas iespējas

Mēs jau iepriekš runājām par SBS piedāvātajām bezmaksas straumēm, un patiesībā šī ir lieliska iespēja Austrālijas iedzīvotājiem. Vienkārši dodieties uz The World Game vietni un piekļūstiet straumei. Un, ja atrodaties ārpus Austrālijas, varat izmantojiet VPN, lai iegūtu Austrālijas IP adresi.

Sākotnēji maksas kanāls - Optus Sports - rādīs visas spēles, un SBS bija tiesības uz dažiem spēlētājiem. Tomēr šo straumju problēmu dēļ SBS tagad ir tiesības uz visām spēlēm.

Bezmaksas tiešraides citās valodās

Ja meklējat straumi citā valodā, šeit ir dažas no jūsu iespējām:

 • Franču valodā: TF1
 • Vācu: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 • Portugāļu: RTP, SIC
 • Itāļu: Mediaset
 • Spāņu valodā: Mediaset España Telecinco, Mediaset España Cuatro
 • Arābu valodā: MAKAN 33, KAN11, BTV
 • Bengāliešu valoda: BTV

Ņemiet vērā: ja, lai piekļūtu straumei, ir jāizmanto VPN, jums vēlreiz jāpārbauda, ​​vai jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri avota reģionā.

Comparitech neatzīst un neveicina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Attēla kredīts: “Ceturtdaļfināls”Licencēta saskaņā ar CC BY 2.0.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 77