Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Melburnas kausu 2019. gadā

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties 2019. gada Melburnas kausu


Melburnas kausa izcīņas 2019. gada sākums ir paredzēts plkst. 15:00 AEDT (pulksten 13:30 pēc ACDT / 12:00 AWDT) 5. novembrī. Tomēr tas ir viens notikums, par kuru jūs vēlēsities noskaņoties jau laikus, jo pašas Melburnas kausa sacensības ilgst tikai uz dažām minūtēm. Par laimi, ja kortā būs vēl deviņas sacīkstes, to būs daudz, lai jūs aizkavētu. Zemāk mēs izskaidrosim, kā jūs varat tiešraidē skatīties Melburnas kausu (un visas citas Flemingtonas sacensības).

Jāņem vērā, ka mēs iesakām tikai oficiālajiem Melburnas kausa raidītājiem. Lielākajiem sporta notikumiem gandrīz vienmēr ir neoficiālas plūsmas, taču tie bieži ir kavēti un pieejami tikai ar mazu izšķirtspēju; ne tieši tas, ko vēlaties, skatoties ātrumsacīkstes ar iespēju pabeigt fotoattēlu. Jebkurā gadījumā varat skatīties šī gada Melburnas kausu bez maksas, tāpēc nav jāizmanto neuzticamas un nelicencētas straumes. 

Šis notikums tiks rādīts tikai reģionos, kas bloķēti reģionos, tāpēc, lai skatītos no ārzemēm, jums būs nepieciešams VPN.

Kā straumēt Melburnas kausu 2019, izmantojot VPN

Jauns VPN un nezināt, kā to izmantot? Patiesībā ir diezgan viegli apiet reģionālos ierobežojumus un piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam ārzemēs.

Lūk, kā tiešsaistē no jebkuras vietas skatīties Melburnas kausu 2019 tiešsaistē:

 1. Sāciet, reģistrējoties piemērotam VPN. Mēs iesakām ExpressVPN, taču gan NordVPN, gan CyberGhost ir spēcīgas un lētas alternatīvas.
 2. Instalējiet VPN programmatūru. Lielākā daļa pakalpojumu piedāvā lietotnes operētājsistēmai Windows, Android, MacOS un iOS, tāpēc noteikti iegūstiet pareizo versiju.
 3. Pēc tam izveidojiet savienojumu ar kādu no jūsu VPN Austrālijas serveriem. Tas ļaus ģeogrāfiski bloķētām vietnēm domāt, ka atrodaties Austrālijā, lai jūs varētu tās izmantot ārzemēs. 
 4. Mēģiniet apmeklēt kādu no oficiālajām vietnēm zemāk. Jums vajadzētu secināt, ka tie tiek ielādēti gandrīz uzreiz, bet, ja ne, notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu un sīkfailus, pēc tam atsvaidziniet lapu.

Daži no pasaules ātrākajiem tīrasiņiem sacenšas Melburnas kausa izcīņā, un, tā kā trase ir nepilnu divu jūdžu gara, jūs varat sagaidīt, ka tā būs pabeigta tikai dažās minūtēs. Šī iemesla dēļ mēs iesakām veikt iepriekšminētās darbības pirms sacensību sākuma. Tādā veidā, ja jūsu VPN nedarbojas kā paredzēts, jums joprojām ir laiks sazināties ar klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību.

Kur es varu skatīties 2019. gada Melburnas kausu tiešsaistē?

Melburnas kauss ir pazīstams kā “sacensības, kas aptur tautu”, tāpēc, protams, tas tiek plaši reklamēts. Labā ziņa ir tā, ka tas ļauj ērti skatīties tiešsaistē; zemāk mēs izskaidrosim, kā:

10 spēle

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Melburnas kausu 2019. gadā

10. kanālā tiks rādīts viss Melburnas kausa karnevāls, un pats labākais, ka jūs varat skatīties bez maksas vietnē 10play. Šis segums ilgs no 10 AEDT un parādīs visas desmit šī gada Melburnas kausa sacensības.

Lai arī 10play ļauj reģistrēties, tas nav nepieciešams, lai noskatītos tā saturu. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka nedz video pēc pieprasījuma, ne TV tiešraides netiks ielādētas, ja jums nav Austrālijas IP adreses. Ja jūs mēģināt skatīties Melburnas kausu no ārzemēm, vispirms noteikti izveidojiet savienojumu ar kādu no jūsu VPN Austrālijas serveriem..

Racing.com

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Melburnas kausu 2019. gadā

Racing.com sniegs visaptverošu informāciju par šo notikumu, un vēl labāk, to visu varat skatīties tiešsaistē bez maksas. Vispirms jums būs jāizveido konts, bet tas ir ātri un viegli izdarāms.

Kad esat reģistrējies, jūs varēsit skatīties Melburnas kausu tiešraidē gan Racing.com vietnē, gan lietotnē Foxtel Go (529. kanāls). Ņemiet vērā, ka šis pakalpojums ir pieejams tikai Austrālijā; Ja atrodaties ārzemēs, pirms kaut ko varēsit skatīties, jums būs jāpievienojas VPN.

Debesu sacīkstes

Sky Racing ekrānuzņēmums

Sky Racing arī ar nelielu kavēšanos demonstrēs Melburnas kausa sacensības. Tomēr tā pārklājums tiks sadalīts starp vairākiem dažādiem sacīkšu maršrutiem, un, lai skatītos, jums būs jāpierakstās ar TAB vai Sky kontu (ja vien jūs neesat Foxtel TV abonents; šajā gadījumā jūs varat skatīties, izmantojot Foxtel Go lietotne). 

Ņemot vērā to, ka 10play piedāvā bezmaksas skatīšanos visas dienas garumā, patiešām nav pamata skatīties 2019. gada Melburnas kausu Sky Racing.

Kuri zirgi sacenšas?

Pašlaik 37 no pasaules labākajiem, izmēģinātiem un tīrasiņiem tiek noteikti 2019. gada Melburnas kausa sacensībām. Ar naudas balvu USD 8 000 000 apmērā, kas tiek sadalīta starp labākajiem divpadsmit uzvarētājiem, ir viss, par ko spēlēties. Zemāk atradīsit sarakstu ar visiem šogad konkurējošajiem zirgiem:

 1. Mer de Glace
 2. Pārsteidz mazuli
 3. Tērauda princis
 4. Cross Counter
 5. Mirage dejotājs
 6. Dienvidfrancija
 7. Konstantinopole
 8. Realitātes meistars
 9. Il Paradiso
 10. Latrobe
 11. Mustajeers
 12. Medību rags
 13. Rostropovičs
 14. Burvju nūjiņa
 15. Krēslas maksājums
 16. Arāna princis
 17. Finche
 18. Reimonds Tusks
 19. Zvērests un deklarācija
 20. Youngstar
 21. Neufbosca
 22. Skaņa
 23. Izredzētais
 24. Downdraft
 25. Patriks Erīns
 26. Patiesais Es
 27. Sera Čārlza ceļš
 28. Gallu virsnieks
 29. Dal Harraild
 30. Pelēkais lauva
 31. Hakijs
 32. Brimham Rocks
 33. Azuro
 34. Hush Writer
 35. Valac
 36. Sully
 37. Uguns siena
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 12