Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Spānija pret Maroku (Pasaules kauss 2018)

Kā skatīties Spānija pret Maroku tiešsaistē bez maksas


Vai vēlaties skatīties Spānija un Maroka tiešsaistē? Jums ir veiksme: šodien mēs izskaidrosim, kur jūs varat skatīties šo spēli (un katru otro 2018. gada Pasaules kausa spēli) tiešraidē, tiešsaistē un bez maksas. Mēs arī parādīsim, kā virtuālais privātais tīkls (VPN) var jums palīdzēt apiet straumēšanas platformas reģionālos ierobežojumus, ļaujot piekļūt oficiālajām straumēm no Lielbritānijas, ASV, Francijas, Vācijas, Spānijas, Tuvajiem Austrumiem vai jebkur citur. citur pasaulē.

Spānija un Maroka dosies pret galvu Kaļiņingradas stadionā 25. jūnijā. Kickoff ir plkst. 7:00 pēc BST (plkst. 11:00 PST / 2PM EST). Šī ir Marokas pēdējā pasaules kausa spēle, jo viņi vairs nevar nopelnīt pietiekami daudz punktu, lai kvalificētos. Tomēr Spānija nevar atļauties izjust pašapmierinātību; kaut kas mazāks par zvaigžņu spēli varēja redzēt viņus izstumjamus no diviem labākajiem, pieņemot, ka Irāna sagaida pārsteiguma uzvaru pret Portugāli.

Zemāk atradīsit oficiālo Pasaules kausa avotu sarakstu vairākām valstīm. Šeit ir pietiekami daudz izvēles, ka jums nav jāizlaiž spēles pret Spāniju un Maroku vai tiešām neviena Pasaules kausa spēle neatkarīgi no tā, kurā valstī atrodaties.

Citu spēļu tiešraidei skatiet mūsu plašo ceļvedi par Pasaules kausa skatīšanos tiešsaistē.

Kur tiešraidē straumēt 2018. gada FIFA pasaules kausu

FIFA pasaules kausa izcīņa ir prestižākais futbola turnīrs. Kā tāds tas tiek plaši pārklāts ar tīkliem visā pasaulē. Zemāk esam iekļāvuši īsu rokasgrāmatu angliski runājošām valstīm.

 1. ASV: Lapsa Sports
 2. Kanāda: TSN, KTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrālija: SBS, Optus Sport

Daudzas valstis vismaz daļēji piedāvā Pasaules kausa izcīņu bez maksas. Ja jūsu tāda nav, ieteicams apsvērt abonēšanas pakalpojumu. Bieži vien tie tiek piegādāti bez maksas, un tajos tiek rādītas vairāk tiešsaistes spēles nekā viņu bezmaksas kolēģi. Pārliecinieties, ka esat izlasījis atcelšanas politiku, lai jūs ilgi netiktu galā ar pasaules kausa izcīņas beigām.

Labākais VPN pasaules kausa straumēšanai: ExpressVPN

ExpressVPN2020. gada janvāris

Pieejamās lietotnes:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Vietne: www.ExpressVPN.com

Naudas atdošanas garantija: 30 DIENAS

Mēs iesakām izmantot ExpressVPN, lai straumētu Pasaules kausu. Tas ir pietiekami ātrs, lai straumētu tiešraides video bez buferizācijas, un tas ir pietiekami drošs, lai uzticētos jūsu privātajai informācijai. Turklāt ExpressVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kas var droši atbloķēt BBC iPlayer.

Pierakstīties ExpressVPN ir ļoti vienkārši: vienkārši izvēlieties abonēšanas ilgumu (viens mēnesis, seši mēneši vai gads) un pabeidziet maksājuma procesu. Šim pakalpojumam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir pietiekami ilga, lai skatītos visu Pasaules kausu. Ja nolemjat neturpināt izmantot ExpressVPN, jūs saņemsit pilnu atmaksu.

LABĀKAIS VPN PASAULES KUPA Straumēšanai: ExpressVPN ir mūsu izvēle # 1. Tā kā ir pieejams plašs serveru tīkls, kas ir optimizēts ātrdarbīgiem savienojumiem, tas ir lieliski piemērots pasaules kausa skatīšanai. Lietotājam draudzīgas lietotnes visām operētājsistēmām. Grūti pārspēt privātumu un drošību. Pastāv 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt to bez riska.

Kā skatīties FIFA 2018. gada pasaules kausu: bezmaksas un maksas iespējas

Kā straumēt pasaules kausu Lielbritānijā

Lielbritānijas karogs - savienības domkrats

Lielbritānijas futbola fani bez maksas var skatīties katru FIFA pasaules kausa spēli tiešraidē. Ja BBC un ITV katrs rāda pusi no turnīra spēlēm, jums būs iespēja sekot līdzi visām darbībām vai nu BBC iPlayer, vai ITV Hub, atkarībā no spēles. Ja nevēlaties meklēt, kurā kanālā ir aktivizēta konkrēta spēle, varat izmantot arī TVPlayer.com - vietni, kas abiem tīkliem nodrošina likumīgas tiešraides..

Lielbritānijas tiesību akti nosaka, ka jums ir nepieciešama TV licence, lai skatītos saturu, kamēr tas tiek rādīts televizorā. Neskatoties uz to, neviens no iepriekšminētajiem pakalpojumiem faktiski neapstiprina, ka jums tāds ir.

Kā skatīties pasaules kausu ASV

ASV karogs

ASV ir divas oficiālas FIFA pasaules kausa raidorganizācijas: Fox Sports un Telemundo Deportes.

Fox Sports ir mobila lietotne ar nosaukumu Fox Sports Go, kas ļauj jums skatīties katru spēli tiešraidē un augstas izšķirtspējas režīmā. Šim saturam varat piekļūt bez maksas, ja Fox Sports ir iekļauts jūsu kabeļtelevīzijas paketē vai ja jums ir kāds no šiem straumēšanas abonementiem:

 • DirecTV Tagad
 • fubo TV
 • Hulu ar tiešraidi TV
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Ja esat ASV iedzīvotājs, kas dodas atvaļinājumā citur, varat reģistrēties Fox Sports no ārzemēm. Tomēr, tā kā tai ir nepieciešama ASV reģistrēta maksājuma metode, pilsoņiem, kas nav ASV pilsoņi, ir ļoti grūti reģistrēties.

Tāpat kā Fox Sports, Telemundo Deportes rāda katru pasaules kausa spēli. Faktiski jūs varat skatīties tiešsaistē bez maksas līdz 25. jūnijam. Tomēr pēc tam jums būs nepieciešams kabeļa abonements, kurā iekļauts Telemundo Deportes un NBC Universo.

Kodi var arī skatīties 2018. gada pasaules kausa izcīņā, jo abiem iepriekš minētajiem avotiem ir oficiāli Kodi papildinājumi. Tikai pārliecinieties, ka izvairieties no visiem skicīgajiem, zemas kvalitātes trešo personu papildinājumiem, kas apgalvo, ka ļauj jums skatīties jebkuru sporta pasākumu. Viņiem ir tendence pārstāt darboties, un vienmēr pastāv risks, ka viņu straume tiks aizkavēta spēles vidū. Šeit apskatīts, kā sīkāk skatīties Wold kausu bez kabeļa.

Kā straumēt pasaules kausu Kanādā

Kanādas karogs

Ir trīs Kanādas raidorganizācijas, kuras visas rāda visu 2018. gada pasaules kausu, ieskaitot spēli Spānija pret Maroku: RDS, KTV un TSN. Tomēr visiem šiem pakalpojumiem galvenokārt var piekļūt, piesakoties ar sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju.

Tomēr jūs netiksit izslēgts tikai tāpēc, ka jums nav kabeļa. Gan RDS, gan TSN piedāvā individuālus abonementus USD 24,99 mēnesī (CAD) mēnesī, kas ir nedaudz dārgi, taču ne pārāk tālu no tā, ko jūs maksātu par citu kausa izcīņu Pasaules kausa izcīņā. Arī jūs neesat piesaistīts līgumam, tāpēc varat tikai atcelt turnīru.

Šie pakalpojumi ir diezgan līdzīgi. Piemēram, viņi visi piedāvā mobilās lietotnes (TSN Go, RDS Go un CTV Go), un visas tās pārraidīs augstas izšķirtspējas.

TSN un KTV būs komentāri angļu valodā, savukārt RDS būs Kanādas vienīgā franču valodā runājošā Pasaules kausa raidorganizācija.

Vērojam FIFA pasaules kausu Austrālijā

Austrālijas pasaules kausa izcīņa 2018 Krievijā

Izņemot SBS vietni Pasaules spēle, vienīgā vieta, kur austrālieši var skatīties FIFA pasaules kausu, atrodas vietnē Optus Sport. Optus pārraidīs katru spēli tiešraidē un HD formātā, lai arī tas ir abonēšanas pakalpojums.

Varbūt varēsit skatīties bez maksas, ja Optus Sport ir iekļauts jūsu mobilā vai platjoslas tīkla plānā, bet, ja nē, tad jūs varat reģistrēties mēnesī par USD 15 (AUD). Tas ietver divu nedēļu izmēģinājuma periodu, kas ir pietiekami ilgs, lai noskatītos pusi no turnīra, taču jums būs jāmaksā vai jāmaina avoti, lai redzētu pārējo.

Kā skatīties Spāniju un Maroku no konkurējošās valsts

Spānija

Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Spānija pret Maroku (Pasaules kauss 2018)

Spānijā ir tikai viena oficiāla raidorganizācija, kas visu uztur jauku un vienkāršu. Mediaset España katru spēli bez maksas var saņemt Telecinco un Cuatro.

Ja jūs dzīvojat citā spāņu valodā runājošā valstī, jums būs pieejami dažādi avoti.

Argentīnā, jūsu izvēles iespējas ir ierobežotas. Tā kā Spānija pret Maroku nav neviena no tām spēlēm, ko TyC rāda tiešraidē, vienīgā iespēja ir skatīties, izmantojot DirecTV. Šis pakalpojums maksā 1080 USD (ARS) mēnesī, un tas nav īsti paredzēts īslaicīgai lietošanai, tāpēc tas, iespējams, nav labākais pasaules kausa skatīšanai..

Peru, Latīna demonstrē dažas Pasaules kausa izcīņas spēles, lai gan tiešsaistes grafika nav, tāpēc nav skaidrs, vai tas ietver Spāniju un Maroku. Arī DirecTV ir iespēja šajā gadījumā, ja paketes maksā tikai 139 mēnesī.

Meksikāņu auditorija var sekot FIFA pasaules kausa izcīņai televīzijā vai Sky Sports México. Abas raidorganizācijas rāda katru maču, bet Televisa ir bezmaksas, padarot to par labāku izvēli. Tas nozīmē, ka Sky Sports paketes ietver plašāku sporta klāstu, tāpēc, ja jūs interesē skatīties sportu pēc turnīra beigām, tas varētu būt vērts padomāt.

Urugvaja ir divi avoti, kas parāda visu Pasaules kausa turnīru: TyC un DirecTV. Abi šie ir premium klases pakalpojumi, taču, ja tas ir iekļauts jūsu kabeļa abonementā, varat pieteikties TyC. Lai arī Montekarlo un Teledoce demonstrē atlasīto spēli, neviena no tām neattiecas uz Spānijas un Marokas spēli.

Visi iepriekš minētie avoti atspoguļos viņu spēles spāņu valodā.

Arī daudzām citām spāņu valodā runājošajām valstīm visā pasaulē būs straumēšanas iespējas.

Maroka

Marokas karogs

Marokas SNRT demonstrē katru Pasaules kausa izcīņas spēli tiešsaistē bez maksas. Varat arī pieskaņoties Izraēlas KAN tīklam, jo ​​tas nodrošinās tā pārklājuma brīvu pieejamību tādās arābu valstīs kā Maroka, Jordānija un Ēģipte.

Ja jūs interesē citi sporta veidi, ieteicams apsvērt iespēju reģistrēties BeIN Sports Connect. 18 ASV dolāru mēnesī paketē ietilpst 17 sporta kanāli, kā arī dažas vispārīgākas TV stacijas. Pasaules kausa atspoguļojums tomēr būs diezgan līdzīgs SNRT demonstrētajam, tāpēc nav jēgas reģistrēties tikai uz šo notikumu.

FIFA pasaules kauss: Kā skatīties no citām valstīm

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē, pastāv liela iespēja, ka jūsu valstij ir oficiāla tiešraide. Kaut arī zemāk mēs apskatījām dažus svešvalodu avotus, mēs nevaram visur atrasties. Tomēr jūs varat iepazīties ar pilnu oficiālo raidorganizāciju sarakstu.

 1. Franču valodā: TF1
 2. Vācu: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Itāļu: Mediaset
 4. Portugāļu: RTP, SIC
 5. Krieviski: Match TV, Pervijs Kanāls, VGTRK
 6. Holandiešu: DR, NOS
 7. Bengāliešu valoda: BTV

Iepriekš minētajā sarakstā nav parādīti visi pieejamie avoti konkrētai valstij, tikai vietas, kuras varat skatīties bez maksas. Kā iespējams, šajās platformās jūs, iespējams, nevarētu skatīties visu pasaules kausu. Lielākajā daļā valstu ir vismaz viena abonēšanas programma, kas rāda katru spēli.

Atcerieties: ģeogrāfiskās ierobežošanas pasākumi neņem vērā to, vai saturs ir bezmaksas. Tas nozīmē, ka jums būs jāpieslēdzas vienam no VPN serveriem pareizajā vietā, pat ja skatāties brīvi pieejamu tiešraidi. Šeit ir jāgatavojas: mēģiniet izveidot savienojumu ar savu VPN un straumēt tiešraides video pirms spēles sākuma. Tas ļaus jums zināt, vai ir kādi jautājumi pirms laika, nevis kad spēle būs sākusies.

Comparitech neatzīst un neveicina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4