Kā tiešsaistē bez maksas skatīties Tunisiju pret Angliju (Pasaules kauss 2018)

Skatīties pasaules kausa izcīņu Tunisijā pret Angliju


Vai jūs meklējat straumēšanu Anglijā un Tunisijā tiešsaistē kopā ar citām spēlēm 2018. gada Krievijas Pasaules kausa izcīņā? Jums ir veiksme: FIFA pasaules kauss tiešraidē straumē HD formātā daudzās platformās, un daudzos gadījumos to var skatīties bez maksas. Lai arī Pasaules kausa izcīņas raidorganizācijas bieži bloķē savus videoklipus reģionos, mēs paskaidrosim, kā to apiet, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN), lai jūs varētu skatīties katru spēli tiešraidē no Lielbritānijas, ASV, Francijas, Vācijas, Krievijas, Tuvajiem Austrumiem vai jebkur citur pasaulē.

18. jūnijā Volgogradas arēnā Volgogradā (pārsteigums) mēs redzēsim G grupas Tunisijas un Anglijas sadursmes. Mačs ir paredzēts sākumam plkst. 7:00 pēcpusdienā (plkst. 11:00 PST / 2:00 EST). 

kā skatīties Tunisija vs Anglija tiešsaistē

Iepazīstieties ar mūsu zemāk esošo avotu sarakstu, lai pārliecinātos, ka nepalaidīsit garām spēli Tunisija pret Angliju vai kādu citu 2018. gada pasaules kausa spēli. Atcerieties, ka lielākajai daļai no šīm raidorganizācijām ir mobilās lietotnes, lai jūs varētu skatīties no tālruņa vai planšetdatora, ja atrodaties prom no mājām.

Kur straumēt 2018. gada FIFA pasaules kausu

2018. gada Krievijas Pasaules kausa izcīņa tiek rādīta visā pasaulē, taču katrai valstij ir savas oficiālās raidorganizācijas. Zemāk mēs esam uzskaitījuši dažas vietas, kur skatīties Pasaules kausu no lielākajām angliski runājošajām valstīm.

 1. ASV: Lapsa Sports
 2. Kanāda: TSN, KTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrālija: SBS, Optus Sport

Jāņem vērā, ka, kaut arī daži avoti ir brīvi skatāmi, citiem ir nepieciešams abonements. Tie parasti piedāvā plašāku pārklājumu, 4K straumes vai komentārus svešvalodās, tomēr, ja jūs esat nozīmīgs futbola līdzjutējs, ieteicams apsvērt iespēju reģistrēties vienam.

Kā straumēt FIFA pasaules kausu 2018: bezmaksas un maksas

Vai katrā valstī ir bezmaksas Pasaules kausa izcīņa? Diemžēl nē, bet daudzi to dara. Šajā sadaļā mēs izpētīsim Pasaules kausa straumēšanas iespējas lielākajām angliski runājošajām valstīm.

Kā bez maksas noskatīties FIFA pasaules kausu

Austrālijā ir futbola TV šovs ar nosaukumu Pasaules spēle, parādīts SBS tīklā. Jūs faktiski varēsit skatīties 26 spēles (ieskaitot Tunisiju pret Angliju) tiešraidē un bez maksas Pasaules spēleVietne.

Šī vietne tomēr ir pieejama tikai Austrālijas lietotājiem, tāpēc jums būs jāpieslēdz VPN ar Austrālijas serveri, lai skatītos no citām valstīm. Mēs iesakām izmantot ExpressVPN; tas ir ātrs, drošs VPN ar lieliskām atbloķēšanas iespējām. Jums būs arī jāreģistrējas vietnē, taču tam nav jāveic nekāds maksājums, tikai jūsu e-pasta adrese.

Kā skatīties pasaules kausu Lielbritānijā

Lielbritānijas Pasaules kausa līdzjutējiem ir īpaši paveicies, jo viss turnīrs tiks rādīts bez maksas. Gan BBC, gan ITV ir tiesības parādīt pusi no Pasaules kausa izcīņas spēlēm, tāpēc visas dotās spēles būs pieejamas vienā vai otrā pakalpojumā. Varat arī skatīties caur TVPlayer.com - vietni, kurā tiek nodrošinātas gan BBC1, gan ITV tiešraides.

Lai likumīgi skatītos šos pakalpojumus, jums nepieciešama Lielbritānijas TV licence, taču faktiski nav ieviesti nekādi verifikācijas pasākumi. Pat ja jums tāda ir, jums joprojām būs nepieciešams VPN, lai skatītos no dažādām valstīm. Mēs iesakām ExpressVPN jo tas ir lieliski piemērots straumēšanai, ērti lietojams un viens no nedaudzajiem atlikušajiem VPN, kas var konsekventi atbloķēt BBC iPlayer.

expressvpn pasaules kausa izcīņa

Trīs mēneši BEZMAKSAS: Izmantojiet ExpressVPN gada plānu bez papildu trim mēnešiem. Tam ir pievienota 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu skatīties visu Pasaules kausu un pieprasīt naudas atmaksu, ja nolemjat vairs neturpināt izmantot šo pakalpojumu pēc tam.

Pierakstīšanās process ir ātrs un ērts. Vienkārši izvēlieties abonēšanas paketi (1 mēnesis, 6 mēneši vai 12 mēneši) un maksājiet par abonementu. ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju, kas segs lielāko daļu Pasaules kausa grafika. Ja izvēlaties paturēt pakalpojumu pēc tam, jūs varat, bet jūs varat to viegli atcelt, ja uzskatāt, ka tas neatbilst jūsu vēlmēm, bez soda.

Kā straumēt pasaules kausu ASV

Amerikas Savienotajās Valstīs ir tikai viena krievu valodā runājošā Krievijas kausa izcīņa angļu valodā: Fox Sports. Jūs varat piekļūt tā straumēšanas pakalpojumam Fox Sports GO, ja jūsu kabeļa abonementā ietilpst Fox Sports. Diemžēl šim pakalpojumam lietotājiem ir jāpiesakās, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju, kas nozīmē, ka jūs nevarat reģistrēties bez ASV reģistrētas adreses vai maksājuma veida..

Vai jums nav kabeļa? Nav problēmu - varat arī pierakstīties, izmantojot vairākas straumēšanas paketes, tostarp:

 • DirecTV Tagad
 • Sling TV
 • fuboTV
 • PlayStation Vue
 • YouTube TV
 • Hulu ar tiešraidi TV

Ja dodaties atvaļinājumā ASV, bet vēlaties skatīties straumes no savas dzimtenes, to varat izdarīt, izmantojot VPN. Ir svarīgi atcerēties, ka noteikumi nemainās tikai tāpēc, ka atrodaties citā vietā; jums joprojām būs nepieciešama TV licence, ja jūsu valstī tā nepieciešama TV tiešraides skatīšanai!

Kodi var skatīties arī 2018. gada Krievijas pasaules kausu, taču jums būs jābūt uzmanīgiem. Izmantojiet tikai oficiālus papildinājumus un izvairieties no tiem, kas šķiet pārāk labi, lai būtu patiesība. Bieži vien šie papildinājumi rīko nelicencētas, zemas kvalitātes straumes, kurām ir tendence samazināties spēles vidē. Izmantojot tik daudz bezmaksas, likumīgu iespēju, tiešām nav jāizmanto neoficiāli papildinājumi.

Kā skatīties pasaules kausu Kanādā

Kanādas futbola līdzjutējiem ir trīs iespējas, kā skatīties Tunisiju pret Angliju, kā arī pārējo pasaules kausu. TSN, CTV un RDS visi rādīs katru FIFA pasaules kausa spēli, taču pirms skatīšanās katrā no tām ir jāpiesakās, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju..

Ja jums nav kabeļa, tā nebūt nav problēma. TSN ļauj reģistrēties tieši USD 24,99 mēnesī. No otras puses, tā ir diezgan augsta cena vienam kanālam. Pēc reģistrēšanās varēsit lejupielādēt mobilo lietotni TSN Go un skatīties visas Pasaules kausa spēles, atrodoties prom no mājām.

Gan KTV, gan RDS ir savas mobilās lietotnes (attiecīgi CTV Go un RDS GO). Tāpat kā TSN, RDS piedāvā arī vispopulārāko abonēšanu par USD 24,99 mēnesī, taču KTV šādas iespējas nav.. Jāņem vērā arī tas, ka RDS spēles pārraidīs ar franču komentāriem, savukārt KTV un TSN notiks angļu valodā.

Ja vēlaties bez maksas skatīties Tunisija pret Angliju vai citas pasaules kausa spēles, labākā izvēle varētu būt pasaules spēle. Tā nerādīs katru spēli, bet jūs vismaz varēsit noskatīties pusi turnīra, neko nemaksājot.

Straumē FIFA pasaules kausu Austrālijā

Ir divi galvenie Austrālijas Pasaules kausa avoti: iepriekšminētā vietne The World Game un Optus Sport. Labā ziņa ir tā, ka abos pakalpojumos varat bez maksas skatīties augsta līmeņa spēles.

Ja Optus Sport nav iekļauts jūsu mobilā vai platjoslas paketē vai ja neesat Optus klients, varat reģistrēties mēnesī 15 ASV dolāru apmērā. Tas piešķir jums piekļuvi visām 2018. gada pasaules kausa spēlēm, bet pats labākais - tajā ir divu nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versija. Tomēr Pasaules kausa posms notiek mēnesi, tāpēc, iespējams, būs beidzies izmēģinājuma laika posms, jo būs jāizmanto cits pakalpojums.

Krievijas Pasaules kauss: Kā skatīties no citām valstīm

pasaules karte

2018. gada FIFA pasaules kausa izcīņa tiek rādīta visā pasaulē, tāpēc jūs ne tikai komentējat angļu valodu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties pasaules kausu spāņu, vācu, franču, arābu, portugāļu, krievu vai holandiešu valodā, noteikti ir kāds avots, kuru varat izmantot. Mēs esam iekļāvuši dažus zemāk, bet, ja jūsu valsts nav mūsu sarakstā, jūs, iespējams, vēlēsities iepazīties ar oficiālo Pasaules kausa raidorganizāciju sarakstu.

 1. Arābu valodā: BTV, KAN11, MAKAN 33
 2. Vācu: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Franču valodā: TF1
 4. Itāļu: Mediaset
 5. Portugāļu: RTP, SIC
 6. Krieviski: Match TV, Pervijs Kanāls, VGTRK
 7. Spāņu valodā: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 8. Holandiešu: DR, NOS
 9. Bengāliešu valoda: BTV

Ir svarīgi atcerēties, ka daži no šiem pakalpojumiem ir brīvi izmantojami un, iespējams, nerādīs katru Krievijas Pasaules kausa spēli. Gandrīz noteikti jūsu valstī ir pieejams premium klases pakalpojums, kas pilnībā nodrošina jūsu dzimto valodu, tāpēc, ja nevēlaties palaist garām vienu spēli, tas, iespējams, ir jāņem vērā.  

Arī tas, ka pakalpojums ir bezmaksas, nenozīmē, ka to var viegli skatīties no jebkuras vietas. Jums var būt nepieciešams izveidot savienojumu ar VPN pareizajā vietā, pirms varat kaut ko skatīties. Noteikti izvēlieties VPN, kam mērķa valstī ir vairāki serveri, un mēģiniet straumēt tiešraides saturu pirms spēļu tiešraides, lai pirms termiņa identificētu jebkādas buferizācijas vai kavēšanās problēmas..

Comparitech neatzīst un neveicina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 47 =

map