Kā tiešsaistē skatīties Brazīliju pret Meksiku (Pasaules kauss 2018)

Vai vēlaties skatīties Brazīlija pret Meksiku tiešsaistē tiešraidē un bez maksas? Mēs izskaidrosim, kā straumēt spēli un jebkuru citu Pasaules kausa spēli augstas kvalitātes HD vai pat 4K no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā, vai skatāties ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Austrālijā, Kanādā vai jebkur citur, visas 16. kārtas spēles varat skatīties tiešraidē tiešsaistē un no daudziem dažādiem avotiem. 


Kā skatīties Brazīliju pret Meksiku tiešsaistē bez maksas

Spēle Brazīlija pret Meksiku notiks 2018. gada 2. jūlijā plkst. 10:00 pēc EST / 3:00. GMT + 1 Samara arēnā Samarā. 

Tā kā FIFA pasaules kausa izcīņa tiek pārraidīta vairāk nekā 120 valstīs visā pasaulē, jums nevajadzēs palaist garām spēli vai kādu no 16 maču kārtām. Patiesībā jūs varat skatīties pat tad, ja jūsu valstī nav pieejama straume. Un, ja ir kāda konkrēta valoda, kurā vēlaties iesaistīties spēles, iespējams, jūs varēsit atrast bezmaksas straumi ar komentāriem jūsu izvēlētajā valodā. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams VPN, lai izvairītos no reģionāliem ierobežojumiem.

Kā tiešsaistē skatīties Brazīlijas pret Meksiku: BBC One un SBS

Raidījumiem angļu valodā ir divas lieliskas iespējas noskatīties 16 spēļu kārtu, ieskaitot Brazīliju pret Meksiku:

 • BBC One (izmantojot BBC iPlayer)
 • SBS (caur The World Game vietni)

No diviem priekšroku dod Austrālijas bezmaksas TV tīkls SBS. Vēl nesen SBS bija paredzējis veikt tikai mazāk nekā pusi no šī gada Pasaules kausa spēlēm. Austrālijas uzņēmumam Optus sākotnēji bija straumēšanas tiesības, taču pēc būtiskām straumēšanas problēmām uzņēmums bija spiests atteikties no savām tiesībām un nodot tās SBS. Par laimi Austrālijas līdzjutējiem un gandrīz visiem pārējiem, tas nozīmē, ka Austrālija tagad ir labākā vieta, kur bez maksas skatīties pasaules kausu.

Kas attiecas uz BBC, šī avota kvalitāte būs nepārspējama. Turklāt iPlayer ir pieejamas lietotnes, kas var darboties ar lielu skaitu ierīču. Tomēr straumēt piekļuvi BBC iPlayer var tikai Apvienotās Karalistes iedzīvotāji. Nepieciešama TV licence, lai gan BBC neprasa pierādījumus, ka jums ir TV licence.

Ja ceļojat ārpus Lielbritānijas vai Austrālijas, joprojām varat piekļūt iPlayer vai SBS tiešraides straumēm. Lai to izdarītu, varat izveidot savienojumu, izmantojot virtuālo privāto tīklu vai VPN. Tā kā gan BBC, gan SBS izmanto ģeogrāfiskā satura bloķēšanu, VPN ļaus jums izveidot savienojumu ar serveri Apvienotajā Karalistē BBC vai Austrālijā SBS. Kad esat izveidojis savienojumu, katrs pakalpojums redzēs jūs kā no pareizās valsts un ļaus jums nokļūt.

Izmēģiniet ExpressVPN 2018. gada Pasaules kausa tiešraidēm

Starp daudzajiem pārbaudītajiem VPN mēs uzticamies ExpressVPN FIFA Pasaules kausa tiešraidei. Pakalpojums ne tikai ir izpildījis mūsu līdzšinējās cerības šī gada pasaules kausa laikā, bet arī ir bijis konsekvents, nodrošinot augstas kvalitātes straumēšanu un bez buferizācijas vai dīkstāves.

ExpressVPN ļauj straumēt vairākās ierīcēs vienlaikus, un tajā ir darba lietotnes lielam skaitam ierīču, ieskaitot Amazon Fire TV. Pakalpojumam ir arī vairāki serveri, ar kuriem varat izveidot savienojumu Lielbritānijā, ASV, Eiropā un desmitiem citu valstu, lai palīdzētu izvairīties no pakalpojumu pārtraukumiem un pārmērīga joslas platuma pārpildītu serveru dēļ. ExpressVPN ir vairāk nekā 2000 serveru vairāk nekā 100 vietās visā pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot savienojumu ar gandrīz jebkura starptautiska raidorganizācijas pasaules kausa spēļu tiešraidēm neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

expressvpn pasaules kausa izcīņas 16. posms

LASĪTĀJU DARĪJUMS: Ietaupiet 49% no ExpressVPN šeit. Tas ietver 3 mēnešus papildus bezmaksas un 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt to bez riska.

Visās 16 tiešraidēs Brazīlija pret Meksiku

Ja ne BBC, ne SBS nedarbojas jūsu labā, iespējams, vēlēsities izpētīt citas bezmaksas straumes, kas pieejamas visā pasaulē. Diemžēl tajā nav nevienas brīvas straumes Angļu, tāpēc jums, iespējams, vajadzēs skatīties spēles ar komentāriem citā valodā. Tas nozīmē, ka šeit ir dažas lieliskas iespējas:

Bezmaksas 16 tiešraides raunds Šveicē

Šveices karogs Šveice 16. kārtā

Šveice piedāvā vairākas bezmaksas tiešraides, kas sadalītas pēc valodas. Tā kā Šveicē runā vairākas lielas valodu grupas, valsts sabiedriskā raidorganizācija SGR SSR nodrošina tiešraides katrā no šīm valodām.

Jūsu kanāli Šveicē būs SRF (vācu), RTS (franču) un RSI (itāļu). Katra vietne ļaus jums tiešraidē un bez maksas pārraidīt spēles, nepierakstoties kontā. Tomēr ir izveidoti ģeogrāfiskā satura bloki, tāpēc VPN būs nepieciešams, ja atrodaties ārpus Šveices.

16 tiešraides bezmaksas kārta Vācijā

Vācijas kausa izcīņas 16. posms

Vācijai ir divi bezmaksas avoti jūsu Pasaules kausa straumēm: ZDF un ARD. Protams, abi pārraidīs mačus vācu valodā. Jums būs nepieciešams arī VPN, lai piekļūtu šīm straumēm, jo ​​tās ir ģeogrāfiski bloķētas uz vācu bāzes IP adresēm. Tomēr jums nav jāpiesakās kontā.

Abu avotu straumju kvalitāte ir laba, tāpēc, skatoties filmas Brazīlija pret Meksiku, jums nebūs jāuztraucas par graudainiem videoklipiem..

Kā skatīties 16. Brazīlijas un Meksikas kārtu ASV un Kanādā

Ja vēlaties komentārus no Kanādas vai ASV raidorganizācijām par 2018. gada pasaules kausa spēlēm, jums būs jāizmanto maksas pakalpojums. Diemžēl nevienā valstī nav pieejama bezmaksas straume. Noteikti varat piekļūt kādai no iepriekš minētajām bezmaksas straumēšanas opcijām, ja pašlaik atrodaties Kanādā vai ASV, taču nevarēsit redzēt nevienu vietējo pārraidi, nemaksājot par to..

Tomēr jūs, iespējams, varat skatīties spēles par zemu cenu savā valstī.

Apmaksāta Pasaules kausa tiešsaistes straume ASV

Amerikas Savienoto Valstu 16. kārta

ASV iedzīvotāji spēles var skatīties tiešraidē tiešsaistē, ja viņiem ir “izdilis paketes” TV pakalpojums, kas piedāvā Fox Sports vai Telemundo Deportes. Fox Sports ir apraides tiesības angļu valodā ASV, bet Telemundo ir tiesības uz spāņu valodas apraidi.

Visi šie straumēšanas pakalpojumi nodrošina Fox Sports vismaz vienā no abonēšanas paketēm:

 • DirecTV Tagad
 • fuboTV
 • Hulu ar tiešraidi TV
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Labas iespējas ir YouTube TV un Hulu ar Live TV, izmantojot tikai vienu abonēšanas paketi, bet pārējās piedāvā vismaz 2 vai vairākas abonēšanas iespējas. Tomēr lielākajai daļai saraksta jūs varat iegādāties Fox Sports ar lētāko paketi, ko viņi piedāvā.

Apmaksāta Pasaules kausa tiešsaistes straume Kanādā

Kanādas karoga kārta 16 Brazīlijas pret Meksiku

Kanādas futbola fani var vērot 16 spēļu kārtu tiešsaistē, izmantojot vai nu TSN, vai RDS. Par abonēšanu mēnesī jāmaksā USD 24,99 USD. Kad esat reģistrējies, varat skatīt tiešraidi tiešsaistē vai caur katra pakalpojuma lejupielādējamām lietotnēm.

Kā skatīties raundu no 16 citās valstīs

Kā jau tika minēts iepriekš, lielākajai daļai valstu būs kaut kādā veidā iespējams apskatīt Pasaules kausu, pat ja jūs nevarat piekļūt šīm straumēm tiešsaistē.

Šajās valstīs ir arī tiešsaistes straumēšanas iespējas, tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities izpētīt savas izvēles tur, ja meklējat papildu straumēšanas avotus dažādās valodās:

 1. Franču valodā: TF1
 2. Arābu valodā: BTV, KAN11, MAKAN 33
 3. Itāļu: Mediaset
 4. Portugāļu: RTP, SIC
 5. Krieviski: Match TV, Pervijs Kanāls, VGTRK
 6. Spāņu valodā: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 7. Holandiešu: DR, NOS
 8. Bengāliešu valoda: BTV
 9. Brazīlija: SporTV, Globo, Fox Sports
 10. Meksika: TV Azteca, Televisa, SKY México

Pasaules kausa straumēšanas tiesības nemainīsies visā pasaules kausa laikā. Tiklīdz iekļūsim ceturtdaļfinālā un finālā, jūs pat varat atrast vairāk straumju, kas tiek atvērtas bez maksas. Lielākajā daļā valstu pēdējās pasaules kausa izcīņas spēles visiem tiks pārraidītas bez maksas.

Comparitech neatzīst un neveicina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Kaut arī VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 + = 42

map