Kā tiešsaistē skatīties Portugāli pret Urugvaju (Pasaules kauss 2018)

Kā tiešsaistē skatīties Urugvaju pret Portugāli


Vai jūs vēlaties skatīties Urugvaja un Portugāle tiešsaistē bez maksas? Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kur jūs varat dzīvot tiešraidē 2018. gada Pasaules kausa izcīņas izspēles kārtu (kuru dažreiz sauc par 16. kārtu) neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē. Izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN), jūs varat piekļūt straumēm no Francijas, Vācijas, Spānijas, Portugāles vai jebkuras citas valsts, par kuru varat domāt..

Urugvaja pret Portugāli pretendēs 30. jūnijā plkst. 7:00 pēcpusdienā (plkst. 11:00 PST / 2:00 EST). Šī faktiski ir otrā izspēles kārtas spēle un pēdējā dienas spēle, kurā Francija pret Argentīnu spēlēja iepriekš..

FIFA pasaules kausa izcīņa tiek pārraidīta visā pasaulē, tāpēc pastāv liela iespēja, ka varat izmantot savas valsts avotus, lai bez maksas straumētu visu turnīru. Turklāt daudzas raidorganizācijas brīvi piedāvā daļēju Pasaules kausa atspoguļojumu, tāpēc jūs vismaz varat skatīties, kā iecienītākā komanda darbojas.

Kā tiešsaistē skatīties Pasaules kausa izspēles kārtu

2018. gada pasaules kausa izcīņa tiek pārraidīta dažādās dažādās valodās, taču paredzams, ka visvairāk runātāju ir angliski runājošie. Zemāk mēs esam izveidojuši īsu rokasgrāmatu oficiālajām raidorganizācijām lielākajās angliski runājošajās valstīs.

 1. ASV: Lapsa Sports
 2. Kanāda: TSN, KTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrālija: SBS, Optus Sport

Ņemiet vērā, ka ne katrs pakalpojums pasaules kausu rādīs bez maksas. Augstākās kvalitātes pakalpojumi parasti piedāvā visaptverošu katra armatūras pārklājumu, un daži pat piedāvā 4K straumes vai papildu sporta kanālus darījuma ietvaros. Ja neesat pārliecināts, vai izmantot abonēšanas pakalpojumu vai nē, atrodiet to ar izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu atcelt, ja jums tas nepatīk. Šajā rakstā mēs apskatīsim labākās iespējas tiešraidē Portugāle vs Urugvaja, bet, ja vēlaties redzēt vēl plašāku sarakstu, skatiet visu mūsu tiešo straumju pasaules kausa spēļu pārskatu..

Labākais VPN 2018. gada pasaules kausa izcīņai: ExpressVPN

expressvpn pasaules kausa izcīņa

Mēs iesakām skatīties 2018. gada pasaules kausu ar ExpressVPN. Šis ir viegls, lietotājam draudzīgs VPN, kas ir pietiekami ātrs, lai straumētu tiešraidē HD saturu ar minimālu buferizāciju un bez ievērojamas nobīdes. Ar serveriem vairāk nekā 90 valstīs, spēcīgu drošības iespēju komplektu un iespēju atbloķēt sarežģītas platformas, piemēram, BBC iPlayer, ExpressVPN piedāvā visu, kas jums jebkad būs nepieciešams, lai droši straumētu tiešsaistē.

Reģistrācija ir ļoti vienkārša un prasa tikai minūti. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties abonēšanas periodu (vienu, sešus vai divpadsmit mēnešus) un veikt maksājumu. ExpressVPN ir garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā, tāpēc varat izmēģināt pakalpojumu, skatoties katru atlikušo Pasaules kausa izcīņu. Ja izvēlaties neturpināt ExpressVPN lietošanu pēc 30 dienām, jūs saņemsit pilnu atmaksu.

BEZ RISKA BEZMAKSAS: Iegūstiet papildu trīs mēnešu segumu bez papildu maksas, izvēloties ExpressVPN viena gada plānu. Tā kā ir 30 dienu izmēģinājums, jums nav ko zaudēt.

FIFA pasaules kausa straumēšana: bezmaksas un maksas iespējas

Kā straumēt pasaules kausu Lielbritānijā

Lielbritānijas karogs - savienības domkrats

BBC dalās Apvienotās Karalistes Pasaules kausa apraides tiesībās ar ITV. Tas nozīmē, ka vienmēr, kad spēle ir ieslēgta, jūs to varēsit straumēt gan ITV centrmezglā, gan BBC iPlayer. Varat arī skatīties vietnē TVPlayer.com, kas ir pilnīgi likumīga vietne ar vairāku Lielbritānijas kanālu, tostarp BBC1 un ITV, tiešraidēm. Šodien ITV rāda Urugvaju un Portugāli, bet BBC rāda Franciju un Argentīnu.

Atcerieties: Lielbritānijas likumi pieprasa TV licenci, ja skatāties saturu tā, kā tas tiek rādīts televizorā. Neskatoties uz to, neviena no iepriekšminētajām platformām patiešām nepārbauda; iPlayer lūgs jums apstiprināt, ka jums ir TV licence, bet tas ir viss.

Straumē Pasaules kausu ASV

ASV karogs

Fox Sports ir vienīgā ASV angļu valodas pasaules kausa organizētāja. Ir viena pieķeršanās: pirms kaut ko varat skatīties, jāpierakstās, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju. Par laimi, ir arī iespēja pieteikties, izmantojot vienu no šiem straumēšanas abonementiem:

 • DirecTV Tagad
 • fuboTV
 • Hulu ar tiešraidi TV
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Fox Sports ir ļoti grūti reģistrēties, ja neesat ASV iedzīvotājs. Tā pārbauda, ​​vai jūsu maksājuma veids ir reģistrēts ar Amerikas adresi, un, ja nav, neļauj reģistrēties. Tomēr, ja jums jau ir Fox Sports konts un jūs vienkārši atrodaties ārpus valsts, varat piekļūt visam tā saturam, izmantojot VPN.

Ja vēlaties skatīties spāņu valodā, jūs varat skatīties caur Telemundo deportē. Šis pakalpojums piedāvā pilnu pārskatu par katru 2018. gada Pasaules kausa spēli, taču jums ir jāpiesakās, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju. Jums būs nepieciešama arī kabeļa pakete, kurā ietilpst Telemundo Deportes un NBC Universo.

Šiem pakalpojumiem ir pat oficiāli papildinājumi, ja vēlaties, lai jūs skatītos Kodi. Tikai noteikti izvairieties no neoficiāliem sporta papildinājumiem; lai gan viņi bieži tiek ieteikti forumos, viņu straumi parasti nav uzticami un nekvalitatīvi. Jebkurā gadījumā Pasaules kausu demonstrē simtiem oficiālu avotu, tāpēc nav jēgas izmantot nelicencētas straumes.

Vērojam pasaules kausu Kanādā

Kanādas karogs

RDS, TSN un CTV visi sacenšas par Kanādas skatītāju uzmanību. Visos šajos tīklos tiek rādīta viena un tā pati armatūra, visos ir paredzēta mobilajām ierīcēm paredzēta lietotne, un, pirms varat kaut ko straumēt, visi lūdz pierakstīties, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju..

Ja jums nav kabeļa, ir vēl viena iespēja: RDS un TSN ļauj abonēt mēnesī 24,99 USD (CAD). Lai arī tas šķiet diezgan dārgs vienam kanālam, tas ir aptuveni tāds pats kā Pasaules kausa izcīņas izmaksas par sporta straumēšanas pakalpojumu. Ja vēlaties, pēc Pasaules kausa izcīņas vienmēr varat to atcelt.

Gan TSN, gan KTV ir angļu valodā, savukārt RDS apraide notiks franču valodā.

Kā skatīties FIFA pasaules kausu Austrālijā

Austrālijas karogs

Vēl nesen Optus Sport bija vienīgais veids, kā skatīties visu 2018. gada pasaules kausu Austrālijā. Tomēr neparedzētu sarežģījumu un tehnisku problēmu dēļ Optus ļāva ekskluzīvos armatūru pārraidīt SBS, īpaši The World Game vietnē.

Šis pakalpojums ir brīvi izmantojams, un tajā lietotājiem nav jāreģistrējas. Kā tāda tā ir lieliska vieta, kur būt aktuālām visām darbībām, kas notiek.

Kā skatīties Urugvaju un Portugāli no konkurējošās valsts?

Urugvaja

Kā tiešsaistē skatīties Portugāli pret Urugvaju (Pasaules kauss 2018)

Urugvajā, ir divas raidorganizācijas (TyC un DirecTV), kuras rāda katru pasaules kausa spēli, un vēl divas (Monte Carlo un Teledoce), kas nodrošina daļēju pārklājumu.

TyC var skatīties tiešsaistē bez maksas, ja jūs jau esat abonents. Ja nē, Urugvaju un Portugāli var skatīties bez maksas Monte Carlo vai Teledoce. Ņemiet vērā, ka neviens no šiem pakalpojumiem nerādīs Franciju un Argentīnu.

Dzīvojat ārpus Urugvajas, bet tomēr vēlaties, lai to atspoguļotu Spānija? Nekādu problēmu:

Sky Sports México un Televisa rādīs katru pasaules kausa spēli Meksikā. Televīzija ir bezmaksas, un tāpēc spēcīgāka izvēle cilvēkiem, kurus interesē tikai Pasaules kauss. Sky Sports kopumā piedāvā plašāku sporta klāstu, tāpēc tā var būt laba izvēle sporta faniem.

Kostarikā, Teletica parāda katru Pasaules kausa izcīņu. Tomēr tie būs pieejami tikai televīzijā, nevis tiešsaistē. Tā vietā ir divas iespējas: MoviStar un Sky Měxico. MoviStar abonentiem piedāvā bezmaksas 32 spēles, bet Sky rādīs katru spēli.

Argentīnā, Televisión Pública ir tiesības pārraidīt 32 FIFA pasaules kausa spēles. Tajā tiek rādītas abas šodienas spēles (Francija vs Argentīna un Urugvaja vs Portugāle), kā arī visas nākamās spēles bez maksas, bez skatīšanās reģistrācijai..

Mediaset España ir vienīgā Pasaules kausa raidorganizācija Spānijā. Katru turnīra spēli varat bez maksas skatīties Telecinco vai Cuatro.

Peru, atlasītos mačus var skatīties Latina tīklā vai pilnu turnīru DirecTV. Kamēr Latina ir bezmaksas, DirecTV ir nepieciešams abonements, cenas sākot no S. 139 mēnesī). Turklāt Latinai nav nekāda veida tiešsaistes TV grafika, tāpēc jums būs jāpārbauda sākuma laiks, kas diez vai ir ideāls.

Visiem iepriekš minētajiem avotiem ir komentāri spāņu valodā.

Portugāle

Portugāles karogs

SIC un RTP parādīs Pasaules kausa spēles sporādiski. Šodien SIC varat noķert Urugvaju un Portugāli, taču RTP nerāda nevienu spēli. Diemžēl ir tikai viens Portugāles pakalpojums, kas rāda katru spēli: Sport TV.

Sporta TV ir abonēšanas straumēšanas pakalpojums, kas mēnesī maksā 9,99 eiro. Ja jūs interesē skatīties 4K vai sekot sporta veidiem, kas nav futbols, ir pieejami dārgāki iepakojumi, kas atbilstu jūsu vajadzībām.

Visi iepriekš minētie avoti pārraidīs Pasaules kausa translāciju portugāļu valodā.

FIFA pasaules kausa izcīņas 16. posms: Kā skatīties no citām valstīm

Pasaules kauss ir globāla parādība. Tā rezultātā tas tiek pārraidīts vairāk nekā 100 valstīs, daudzās dažādās valodās. Tālāk mēs esam izveidojuši īsu svešvalodu bezmaksas skatīšanās raidītāju sarakstu, bet, ja jūsu dzimtā valoda nav pieminēta, uzziniet, vai šeit varat atrast piemērotu avotu.

 1. Franču valodā: TF1
 2. Vācu: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Arābu valodā: BTV, KAN11, MAKAN 33
 4. Itāļu: Mediaset
 5. Krieviski: Match TV, Pervijs Kanāls, VGTRK
 6. Holandiešu: DR, NOS
 7. Bengāliešu valoda: BTV

Tas, ka avots ir bezmaksas, nenozīmē, ka tas ir pieejams jebkur. Lai varētu kaut ko skatīties, vispirms ir jāpievienojas vienam no VPN serveriem pareizajā vietā. Mēs iesakām izmēģināt tiešraidi video pirms spēles sākšanas, lai jūs jau iepriekš būtu informēts par visām problēmām.

Atruna: Comparitech neatzīst un nemudina nekādus autortiesību pārkāpumus, tostarp video straumēšanu no pirātiskiem avotiem. Lai gan VPN var slēpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un maskēt lietotāja identitāti, pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā vietējos likumus, upurus un pirātisma riskus..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 82 = 85

map