Pirātu NBA straumes vērtējumi

analizējot-pirāts-nba-straume-vērtējumi-reddit


NBA kritiķi bieži min paritātes trūkumu, par ko liecina tikai divas komandas, kuras uzvar pēdējos četros čempionātos, jo līga ir kritusi. Tomēr skatītāju dati pierāda, ka pat tad, ja fani pamanīja šo tendenci, viņi nevar novērsties no masīvkoka aktivitātes: 2017.-18. Gada sezonā vidējais NBA televīzijas skatītāju skaits pieauga līdz četru gadu augstākajam līmenim.

Stāstam ir daudz vairāk nekā oficiāli dati par skatītājiem, ko apkopojis nozares gigants Nīlsens. Pēdējie gadi ir izraisījuši nelegālu, pirātisku tiešsaistes straumju eksploziju, un nav neviena avota, kas būtu koncentrējies vairāk ar šo saturu, nekā īpašs apakšdredīts: / r / NBAStreams. Mūsu komanda neatbalsta / r / NBAStreams izmantošanu, taču nav iespējams ignorēt tā izplatību NBA skatītāju ainavā. Saskaņā ar Reddit oficiālajiem rādītājiem, īsi pirms 2016. – 17. Gada sezonas / r / NBAStreams sēdēja nedaudz vairāk kā 45 000 abonentu. Pirms 2018. – 1919. Gada sezonas tas pats apakšdirektors bija guvis milzīgu sekošanu aptuveni 300 000 abonentu.

Reaģējot uz subreddit straujo popularitāti, Comparitech komanda nolēma izveidot savu analītisko ziņojumu, lai atklātu / r / NBAStreams nelikumīgos skatītāju ieradumus. Mēs apkopojām tekstu no 1 340 iesniegumiem un 25 698 komentāriem par subreddit no 2017. līdz 2018. gada sezonai un izveidojām katras komandas popularitātes punktu skaitu. Mēs pievienojām kopējo komentāru skaitu un tīro punktu skaitu (pozitīvo balsu skaits, kas atņemts ar atsaukto balsu skaitu) par katru iesniegto spēli regulārajā sezonā un pēc tam par izslēgšanas spēlēm. Pēc tam mēs sadalījām to pa komandām un katrai sezonai un izslēgšanas spēlēm izveidojām vidējo, lai noteiktu, kuras ir pirātiskākās komandas..

LeBrons paliek regulārās sezonas karalis

popularitāte - rezultāts komandām regulārajā sezonā

Tāpat kā šķita neiespējami atcelt LeBrona Džeimsa valdību pār Austrumu konferenci, tikpat grūti var pārtraukt straumēt spēli ar karali Džeimsu. Cavaliers lepojās ar visaugstāko regulārās sezonas pirātu straumes reitingu, kam sekoja Celtics un Warriors.

Tomēr “Warriors” lēkā gan “Celtics”, gan “Cavaliers”, ja mēs noslāņojam savu izlasi pēc izbraukuma spēlēm. Šīs izmaiņas varētu izskaidrot ar vairākiem dažādiem faktoriem. Pirmkārt, ir iespēja, ka līdzjutēji ir vairāk ieinteresēti noskaņošanās spēlē, kad NBA čempions Golden State Warriors spēlē savas mājas komandas stadionā. Skatītāji var arī ņemt vērā, ka Warriors ir daudz cilvēcīgāki, kad viņi dodas uz ceļa, ar vidējo punktu starpību +4,2 (salīdzinot ar komandas +9,3 diferenciāli savā stadionā).

Otrajā spektra galā visnelabvēlīgāk vērtētā mājas komanda bija Atlantas Hawks, bet Dalasas "Mavericks" tika galā ar izbraukuma spēlēm. Visticamāk, ka Atlantas un Dalasas fani cer, ka viņu jaunais talants palielinās šo statistiku 2018.-19. Gada sezonā.

Reģionālās aptumšošanās var būt potenciāls izskaidrojums tam, kāpēc basketbola fani nelegāli straumē šīs spēles. Ja esat Maiami kabeļtelevīzijas kanāls, bet jums ir NBA League Pass, jūs nevarat likumīgi straumēt Maiami Heat spēles, jo jūs atrodaties Maiami apraides tirgū. Lai apietu reģionālo elektrības padeves pārtraukšanu, kā parādīts šajā scenārijā, jūs varētu izmantot VPN, lai mainītu savu IP adresi, lai jūs varētu izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

Novērtējumi pēc individuālās spēles

augstākie pirātu vērtējumi regulārajā sezonā

Runājot par individuālajām spēlēm, sezonas atklātājs “Cavaliers vs Celtics” atvairīja konkurenci, kad tā nonāca pie pirātiskākās spēles. Vēl iespaidīgāk ir tas, ka spēles vērtējumu var attaisnot ar sižetu skaitu no spēles. Pirmkārt, tas bija sezonas atklātājs, kurš vienmēr piesaistīs vairāk skatītāju. Turklāt LeBrons Džeimss un “Cavaliers” tika plānoti, lai stātos pretī bijušajam komandas biedram Kirijam Irvingam, un atdalīšanās ārpus sezonas laikā izraisīja daudz drāmas. Visbeidzot, Gordons Heivords tikai pāris minūtes pēc mača cieta briesmīgu, sezonu beidzošu potītes savainojumu.

Apkārtējie čempioni playoff popularitātē

vidējā popularitāte-rezultāts-pirāts-vērtējums-2018-nba-izslēgšanas spēles

Visaugstāk novērtētais mačs pirmās kārtas laikā bija starp Toronto Raptors un Vašingtonas Wizards. Sēriju noslēdza “Raptors” sešas spēles, neskatoties uz to, ka “Wizards” spēlētājs Džons Walls vidēji spēlē guva 26 punktus un 11 rezultatīvas piespēles. Salīdzinot ar visām pārējām komandām, interese par Ņūorleānas Pelicans un Portland Trail Blazers bija ievērojami mazāka, kas var saistīties ar fanu vispārējo skepsi par Warriors dominējošo stāvokli Rietumos..

Trešajā kārtā Hjūstona visā apbrīnojamā septiņu spēļu cīņā izaicināja Golden State. Lai arī pārsvars bija Rietumu konferences favorītam un valdošajam čempionam Warriors, Rockets vismaz var uzmundrināties, būdams Conference Finals pirātu straume ar visaugstāko novērtējumu.

Kas attiecas uz izslēgšanas spēļu pēdējo kārtu, ir pilnīgi skaidrs, ka interese mazinājās, kad Warriors parādīja savu pārsvaru pret Cavaliers. Warriors četrās spēlēs pārliecinoši pieveica Cavaliers, uzvarot trīs mačos pēc divciparu piezīmēm.

Losandželosā, Bruklinā un Jūtā badā, kamēr Klīvlendas svētki

vidējā skaita-pirātu-straume-per-game-nba-team

Pārejot no iesaistīšanās rezultātiem uz katru spēli vai katru sezonu, mēs analizējām vidējo dažādu straumju skaitu, kas pieejams katrai komandai. Kliperu fani sezonas laikā bija visplānākie izbraukuma spēļu atlases spēlētāji, un līgas sliktākajā spēlē vidēji bija tikai 10,6 dažādas pirātu straumēšanas saites. No otras puses, “Cavaliers” līdzjutējiem vairāk veicas atrast savu komandu, vidēji vienā spēlē 13,1 pirātu straumēšanas saites.

Kamēr “Cavaliers” valdīja augstākā līmenī, “Jazz” un “Nets” piezemējās līgas apakšā, lai iegūtu pirātu straumēšanas iespējas. Nets straumēšanas izvēles trūkums Nets mačiem ir saprotams, ņemot vērā komandas vājo finišu, taču Jazz iepazīstina ar mulsinošāku lietu, uzskatot, ka komanda finišēja kā piektā sēkla Rietumu konferencē..

TNT pārspēj nacionālos un vietējos kanālus

vispopulārākais-apraides-tīkla-laikā-nba-regulārajā sezonā

Neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar Ernijas un Kenija nedaudz līdzīgāku pieeju vai nebeidzamām izklaidēm no Šaka un Čaka, šķiet, ka TNT ir / r / NBAStream izvēlētais tīkls ar vidējo punktu skaitu 21,3. Spektra otrajā pusē nešķiet, ka subreddit vietējās pārraides bauda gandrīz tikpat, ar vidējo rādītāju tikai 3,5 atbilstoši mūsu rādītājiem.

Straumēšana ir tālu no Slam Dunk

Lai arī šie dati sniedz vērtīgu ieskatu NBA skatītāju atmiņā, ir svarīgi atcerēties šo straumju nelikumīgo raksturu. Tajā pašā laikā mēs vēlamies atgādināt lasītājiem, ka ne visi straumēm un straumēm raksturīgās plūsmas pēc būtības ir nelikumīgas. Ieteicams veikt arī datora drošības uzturēšanu, lai nodrošinātu, ka, lietojot saturu, jūs esat drošībā.

Mēs aicinām visus mūsu lasītājus patērēt pēc iespējas vairāk masīvkoka darbību, bet to darīt, izmantojot piemērotus kanālus.

Metodika

Šim projektam no pushshift.io no subdredit / r / NBAStreams iesniegto darbu un komentāru arhīva tika nokopēti 1 340 iesniegumi un 25 698 komentāri. Visi iesniegumi un komentāri tika iesniegti no 2017. – 18. Gada NBA regulārās sezonas sākuma (2017. gada 17. oktobris) līdz NBA fināla beigām (2018. gada 8. jūnijs). Sadaļā “Regulārās sezonas reitings” komandu popularitātes rādītājs tika izveidots, vidēji aprēķinot iesniegtā rezultāta summu un komentāru skaitu..

Ierobežojumi

NBA fināla 4. spēles popularitātes rādītājs nebija pieejams.

Paziņojums par godīgu izmantošanu

Ja vēlaties nodot šo stāstu saviem lasītājiem nekomerciālai lietošanai, dodieties tālāk. Mēs lūdzam tikai to, lai jūs neapgrieztu bumbu un tā vietā iekļautu saiti atpakaļ uz šo lapu, lai visi varētu redzēt mūsu pilnu analīzi.

Avoti

  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/https://variety.com/2018/tv/news/nba-ratings-1202752848/
  • http://redditmetrics.com/r/nbastreams
  • https://www.theguardian.com/sport/2017/oct/17/gordon-hayward-ankle-injury-celtics-cavaliers-nba
  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/2018-nba-eastern-conference-first-round-wizards-vs-raptors.html
  • http://larrybrownsports.com/basketball/charles-barkley-quote-cavs-warriors-finals/402722
  • http://www.espn.com/nba/story/_/id/23867178/2018-nba-draft-dallas-mavericks-acquire-luke-doncic-send-draft-rights-trae-young-atlanta-hawks
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − 36 =

map