Risinājums UFC aptumšošanas ierobežojumiem ar VPN vai Smart DNS

ufc
UFC apvieno visus pasaules labākos jauktos cīņas māksliniekus vienā astoņstūrī, bet organizācijas raidījumi gandrīz nav globāli. Apraides tiesības tiek piešķirtas vietējiem TV kanāliem un straumējošām vietnēm valstīs ārpus ASV.


SAISTĪTI: Kā skatīties McGregor vs Khabib tiešsaistē vai uz Kodi

Tā rezultātā dažās valstīs dažas cīņas varētu būt aizklātas. Fani, kuri mēnesī maksā 10 USD par Fight Pass abonementu, varētu būt pārsteigti, uzzinot, ka viņiem nav obligāti jāpiekļūst katrai dzīvajai cīņai. Tas pats attiecas uz maksas skatītājiem. Aptumšošanas ierobežojumi dažādās cīņās var atšķirties, un tie ir precīzi iespiesti.

Fight Pass abonenti noklātā valstī vai reģionā, kuri mēģina straumēt notikumu tiešsaistē, tiek sveikti ar šādu ziņojumu:

ufc aptumšošana

Apraides ierobežojumu dēļ šis video nav pieejams UFC FIGHT PASS abonementā vai kā maksas pakalpojums jūsu reģionā. Lūdzu, pārbaudiet vietējā TV ierakstus, lai skatītu informāciju. ”

Tas nozīmē, ka jums būs jāatrod savas valsts vietējais tiesību īpašnieks, jāpierakstās un jāmaksā par cīņu (atkal). Šie vietējie pakalpojumu sniedzēji bieži piešķir mazāku pieredzi nekā UFC.tv, piemēram, sliktu lietotāja interfeisu vai sliktāku video kvalitāti. Piemēram, Francijā ir Kombat, savukārt Vācijā - Ranfighting. Nekad par viņiem neesi dzirdējis? Tā nav arī mēs.

Vēl viena trešo personu raidorganizāciju problēma ir tā, ka viņi neļauj lietotājiem skatīties atskaņojumus pēc pieprasījuma. Cīņa, kas notiek vakarā Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā var sākties tikai plkst. 17:00, kas nav īsti īstais laiks. UFC.tv ļauj abonentiem skatīties atkārtojumus viņu brīvajā laikā, bet vietējiem tiesību īpašniekiem reti ir šāda iespēja.

Kā apiet UFC aptumšošanu, izmantojot VPN vai viedo DNS

Ja pasūtījums maksas par skatījumu cīņai, par kuru jūs jau esat samaksājis, no uzņēmuma, par kuru jūs nekad neesat dzirdējis (un, iespējams, valodā, kuru jūs nesaprotat), jums nepatīk, mums ir labāks risinājums.

VPN vai viedais DNS sniedzējs var likt UFC.tv vietnei domāt, ka atrodaties ASV, tādējādi apejot elektroenerģijas padeves pārtraukšanu. Šie rīki darbojas kā starpniekserveri, caur kuriem tiek novirzīta daļa vai visa jūsu interneta datplūsma, piešķirot jums jaunu IP adresi un sabojājot ierīces atrašanās vietu.

Mēs iesakām izmantot maksas pakalpojumu, lai izmantotu pietiekami ātru un uzticamu ātrumu, lai straumētu tiešraidi. Tas nav bezmaksas, taču gandrīz noteikti ir lētāks nekā pasūtījums cīņai par maksu par skatījumu. Dažiem VPN, piemēram, ExpressVPN, ir naudas atdošanas garantijas gadījumam, ja vēlaties, lai nauda tiek atgriezta pēc cīņas nakts beigām. Papildus naudas atdošanas garantijai Express VPN šobrīd ir papildus 3 mēneši ar 12 mēnešu plāniem.

Skatīšanās process, izmantojot VPN, ir vienkāršs:

  1. Reģistrējieties, lejupielādējiet, instalējiet un piesakieties savā VPN lietotnē
  2. Izvēlieties serveri Amerikas Savienotajās Valstīs vai jebkur citur, cīņa nav izcelta. Ģeogrāfiski tuvāki serveri būs ātrāki.
  3. Izveidojiet savienojumu ar serveri un gaidiet, līdz tiek izveidots savienojums.
  4. Ielādējiet UFC.tv vietni vai lietotni, piesakieties ar saviem Fight Pass akreditācijas datiem un sāciet skatīties!

Un viedajam DNS starpniekserverim:

  1. Reģistrējieties viedā DNS abonēšanā. Pārklāšana darbojas labi.
  2. Pakalpojumu sniedzēja vietnē atrodiet DNS serveru primāro un alternatīvo IP adresi vajadzīgajā vietā
  3. Mainiet ierīces noklusējuma DNS serverus uz jauniem saskaņā ar viedā DNS pakalpojumu sniedzēja norādījumiem
  4. Restartējiet ierīci
  5. Piesakieties UFC.tv ar saviem Fight Pass akreditācijas datiem un sāciet skatīties!

Process darbojas arī tiešraidē apmaksāti cīņas par maksu par skatījumu rēķina, lai gan jums, iespējams, būs jāizvēlas servera atrašanās vieta tajā pašā vietā, kur maksas pakalpojuma sniedzējs. Vispārīgi runājot, VPN iestatīšana ir vienkāršāka, taču viedie DNS starpniekserveri darbojas plašākā ierīču klāstā.

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties skatīties UFC kanālā Kodi, lai gan noteikti pārbaudiet straumētā satura likumību. Daudzi Kodi straumi ir neoficiāli un pārkāpj autortiesību likumus.

Kāpēc notiek UFC aptumšošana??

Vienkārši sakot: alkatība.

UFC var nopelnīt vairāk naudas, licencējot saturu citiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri pārdod to pašu apraidi, nekā pārdodot atsevišķus Fight Pass abonementus un maksas par skatījumu pasūtījumus. Tirgus sadalīšana starp šiem pakalpojumu sniedzējiem ir izdevīgāka UFC, bet sliktāk patērētājam.

Kad UFC paraksta apraides tiesības citas valsts raidorganizācijai, tā piekrīt, ka tā netiks divkārši iegremdēta. Tas ir, tas nekonkurēs ar raidorganizāciju, kurai tikko pārdeva tiesības. Tādējādi elektrības padeves pārtraukumi ir risinājums.

Ja tā to vēlētos, UFC varētu atturēties no ģeogrāfiskā satura licencēšanas un vienkārši turēt visas savas straumes un pārraides viena iekšējā jumta telpā. Tādējādi WWE, kas izmanto līdzīgu modeli, ir pieejams gandrīz visās valstīs par vienādu cenu un bez aptumšošanas ierobežojumiem.

“Ufc” by benyupp licencēta saskaņā ar CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − 74 =