15 najlepších bezplatných nástrojov a softvéru pre vzdialenú pracovnú plochu

15 najlepších bezplatných nástrojov a softvéru pre vzdialenú pracovnú plochu


Systémy vzdialenej pracovnej plochy sú obzvlášť užitočné pre tímy podpory spoločnosti a technici technickej podpory, ktorí umožňujú členom verejnosti uviesť svoje softvérové ​​produkty do prevádzky.

Tieto programy sú užitočné aj pre každodenné použitie súkromné ​​osoby. Ak môžete počítač kontaktovať doma a získať k nemu prístup prostredníctvom tabletu, nemusíte riskovať stratu všetkých uložených súborov krádežou, stratou alebo náhodným poškodením. Nechajte svoj najlepší počítač uzamknutý doma a získajte prístup ku všetkým dôležitým veciam bez toho, aby ste museli kopírovať všetko alebo kupovať ďalšie licencie vášho obľúbeného softvéru pomocou programu vzdialenej pracovnej plochy..

Poskytujeme veľa podrobností o každom z nižšie uvedených nástrojov, ale v prípade, že máte málo času, tu je náš zoznam najlepšie bezplatné nástroje pre vzdialenú pracovnú plochu:

 1. SolarWinds Dameware (BEZPLATNÁ SKÚŠKA) Dve možnosti pre podnikanie so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.
 2. Zoho Assist (SKÚŠKA ZADARMO) Balík podpory typu cloud, ktorý obsahuje pomocné programy pre vzdialený prístup a vzdialenú pracovnú plochu.
 3. SolarWinds MSP prevzali kontrolu (bezplatná skúšobná verzia) Kompaktný systém diaľkového ovládania, ktorý zahŕňa chat, VoIP a radenie do frontu, aby slúžil viacerým používateľom.
 4. Atera (SKÚŠKA ZADARMO) Sada vzdialeného monitorovania a správy pre MSP, ktorá obsahuje Splashtop.
 5. TeamViewer Široko používaný platený systém vzdialenej pracovnej plochy, ktorý je možné používať pre súkromné ​​osoby.
 6. Vzdialená plocha Chrome Jednoduchý a ľahko prístupný systém vzdialenej pracovnej plochy, ktorý funguje prostredníctvom prehliadača Google Chrome.
 7. RemotePC Platený systém vzdialenej pracovnej plochy, ktorý má bezplatnú verziu pre osobné použitie.
 8. Vzdialená pracovná plocha spoločnosti Microsoft Bezplatný nástroj poskytovaný spoločnosťou Microsoft, ktorý umožňuje vzdialený prístup na plochu k zariadeniam so systémom Windows.
 9. RealVNC VNC Connect Cloudová služba, ktorá je pre domáce použitie bezplatná a umožňuje prístup k počítačom so systémom Linux, ako aj k počítačom PC a Mac.
 10. TightVNC Softvér na diaľkové ovládanie, ktorý je zadarmo pre podniky i jednotlivcov.
 11. TigerVNC Projekt s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý poskytuje bezplatné nástroje na vzdialenú pracovnú plochu pre súkromné ​​aj obchodné použitie.
 12. Remmina Úplne pre jednotlivcov a podniky - je to projekt s otvoreným zdrojovým kódom.
 13. Splashtop Zadarmo pre súkromné ​​použitie a platené pre firmy. Platiaci používatelia majú prístup k sedemdennej bezplatnej skúšobnej verzii.
 14. NoMachine Zadarmo pre všetkých, ale s rozšírenými verziami pre firmy.
 15. Vzdialené obslužné programy pre Windows Platený systém vzdialenej pracovnej plochy, ktorý má bezplatnú verziu.

Ak pre voľný čas potrebujete len systém vzdialenej pracovnej plochy, pravdepodobne nechcete platiť luxus za luxus. Môžeme vám pomôcť, pretože máme zoznam desiatich programov vzdialenej pracovnej plochy, ktoré môžete používať zadarmo.

Informácie obsiahnuté v tomto článku budú mať prospech aj malé spoločnosti a začínajúce podniky s malou rezervou, pretože mnohé z nich bezplatné programy vzdialenej pracovnej plochy Tu uvádzame zoznam, ktorý je možné používať aj pre podniky. Veľké podniky s veľkými rozpočtami by sa pravdepodobne cítili pohodlnejšie s bežnými platenými aplikáciami, ktoré prichádzajú s plnou softvérovou podporou. Avšak aj v tejto kategórii sme našli niekoľko príkladov, ktoré môžete získať zadarmo na skúšku.

Používanie softvéru vzdialenej pracovnej plochy

Nástroj vzdialenej pracovnej plochy má dve komponenty. Jedným z nich je konzola, čo je okno na vašom počítači, pomocou ktorého program ovládate a na ktorý sa môžete pozerať zo vzdialeného počítača. Ďalším prvkom systému je agent program, ktorý musí byť rezidentom na vzdialenom počítači.

Spravidla je agent procesom na pozadí a nie je viditeľný používateľom vzdialeného počítača. Požiadavka nainštalovať program na prezeraný počítač znamená, že vlastník daného zariadenia musí dať dovolenia nainštalovať agenta vzdialenej pracovnej plochy a spustiť ho.

tam programy, ktoré hackerovi umožňujú zobraziť obsah počítača na diaľku a prevziať kontrolu nad ním bez súhlasu vlastníka. Tieto systémy sa nazývajú „trójske kone so vzdialeným prístupom.„V tejto recenzii sa nezaoberáme tými hackerskými programami, ktoré sú v skratke„ RAT “.

Niektoré systémy vzdialených stolových počítačov pracujú z oblak, mrak. V týchto konfiguráciách je program konzoly prístupný online. Program agentov však musí byť stále nainštalovaný na vzdialenom počítači, ku ktorému sa pristupuje alebo je ovládané.

Softvér vzdialenej pracovnej plochy pre firmy

Mnoho bezplatných vzdialených stolových systémov na trhu je domácou verziou softvéru profesionálneho prístupu. Vo väčšine prípadov výrobcovia nástrojov vzdialenej pracovnej plochy očakávajú, že používatelia softvéru zaplatia za softvér.

Ak hľadáte pre svoju spoločnosť bezplatný softvér, máte obmedzené možnosti. Zo systémov v našom zozname máte bezplatný prístup iba k nasledujúcim:

 • Vzdialená plocha Chrome
 • RemotePC (obmedzené)
 • Vzdialená pracovná plocha spoločnosti Microsoft
 • TightVNC
 • TigerVNC
 • Remmina
 • NoMachine

Päť ďalších služieb v našom zozname ponúka bezplatné skúšobné verzie pre podnikových používateľov:

 • Dameware SolarWinds (SKÚŠKA ZADARMO)
 • RemotePC (rozšírené)
 • RealVNC VNC Connect
 • Splashtop
 • SolarWinds MSP prevzali kontrolu (SKÚŠKA ZADARMO)
 • Atera (SKÚŠKA ZADARMO)

Venujte osobitnú pozornosť opisom týchto produktov v nižšie uvedených recenziách.

Najlepšie bezplatný softvér a nástroje vzdialenej pracovnej plochy

Tento zoznam softvéru pre vzdialenú pracovnú plochu je kombináciou obslužných programov pre podnikových a osobných používateľov a pre celý rad operačných systémov. Existuje jeden spoločný atribút pre všetkých - môžu sa voľne používať.

1. SolarWinds Dameware (SKÚŠKA ZADARMO)

Dameware SolarWinds

Dameware je profesionálny podporný systém, takže by pravdepodobne domácich používateľov nezaujímalo. Je to však bezpochyby najkompetentnejší podnikový vzdialený desktopový systém pre podporné tímy na trhu, čo je dôvod, prečo v tomto hodnotení získava číslo jedna..

Dameware je platforma vzdialenej podpory, ktorá sa spoplatňuje na základe predplatného. SolarWinds to však ponúka 14-dňová bezplatná skúšobná verzia jednotlivých produktov spoločnosti Dameware, takže môžete využívať túto službu zadarmo, ak len na dva týždne.

K službe Dameware môžete pristupovať ako online služba, ktorá je spoplatnená predplatným alebo ako softvér v priestoroch, ktorý si zakúpite jednorazovou platbou. Nazýva sa online verzia Dameware Remote Everywhere a nazýva sa miestny systém Dameware Remote Support.

Nainštaluje sa podpora Dameware Remote Support windows a Windows Server; Dameware Remote Everywhere nie je závislý od operačného systému, pretože konzola je prístup cez prehliadač.

Oba systémy majú prístup k spusteným zariadeniam windows, Mac OS, a linux a obe sú dostupné prostredníctvom mobilných aplikácií. S programom Dameware Remote Everywhere platíte predplatné za každého technika, ale služba umožňuje každému pracovníkovi prístup k až 500 vzdialeným zariadeniam. Softvér lokálnej podpory Dameware Remote Support nemá žiadne obmedzenia týkajúce sa vzdialených zariadení. Licencovanie tohto softvéru je však podobné online verzii, pretože je cena za každého technika.

Tento softvér je špeciálne zameraný na oddelenia technickej podpory IT a poskytovateľov spravovaných služieb. Vyskúšaj 14-dňová bezplatná skúšobná verzia aplikácie Dameware Remote Everywhere.

DamewareStart 14-dňová bezplatná skúšobná verzia

2. Zoho Assist (BEZPLATNÁ SKÚŠKA)

15 najlepších bezplatných nástrojov a softvéru pre vzdialenú pracovnú plochu

Zoho vyrába širokú škálu podnikového softvéru a spoločnosť tiež vlastní ManageEngine, ktorá je popredným dodávateľom softvéru na správu IT infraštruktúry. Zoho Assist je balík služieb vzdialeného prístupu, ktorý je ideálny pre cloud pomocna lavica a technikov MSP. Vzdialená pracovná plocha v pomôcke je značková, takže na všetky obrazovky môžete umiestniť logo svojej spoločnosti.

Vzdialené pripojenie je možné uskutočniť iba so súhlasom zákazníka. Všetka komunikácia je chránená 256-bitové šifrovanie AES.

Balík Zoho Assist obsahuje live chat systém a integrovaný nástroj na prenos súborov. Technik môže otvoriť viac relácií na tom istom vzdialenom počítači, čo umožňuje používateľom viditeľné akcie v jednom okne a akcie operačného systému v inom. Je tiež možné, aby technik ukázal zákazníkovi svoju vlastnú obrazovku v záujme poskytnutia systémovej prehliadky alebo pokynov na použitie bez toho, aby musel tomuto potenciálnemu kupujúcemu udeliť účet..

Okrem nástroja pre vzdialenú pracovnú plochu zahŕňa program Zoho Assist úplný vzdialený prístup funkcie, ktoré zahŕňajú automatizáciu hromadného prieskumu a aktualizácie naprieč koncovými bodmi. Zoho ponuky bezplatná skúšobná verzia balíka Assist.

Zoho AssistStart skúšobná verzia ZDARMA

3. SolarWinds prevzatie kontroly nad MSP (BEZPLATNÁ SKÚŠKA)

15 najlepších bezplatných nástrojov a softvéru pre vzdialenú pracovnú plochu

SolarWinds MSP prevzali kontrolu je vhodný na použitie technici podpory pracujúci pre MSP, alebo pre IT oddelenie spoločnosti. Toto je obzvlášť zaujímavá služba pre nezávislých technikov podpory na voľnej nohe, pretože obsahuje všetky nástroje potrebné na komunikáciu s používateľom, ktorý potrebuje pomoc. To dokonca zahŕňa systém hromadnej obsluhy.

Služba je dodávaná z cloudu a je spoplatnená predplatným so sadzbou na technika za mesiac. To znamená, že celý systém je k dispozícii nezávislým technikom ako aj tímy pracujúce pre MSP a veľké organizácie.

Softvér vzdialeného prístupu voliteľne zobrazuje činnosti technika na obrazovke používateľa. Je tiež možné získať prístup k operačnému systému bez toho, aby ste museli prechádzať cez plochu vzdialeného zariadenia.

Systém Take Control je k dispozícii na dvoch úrovniach a volá sa vyššia úroveň Take Control Plus. Vyššia úroveň je obzvlášť užitočná pre technikov pod dohľadom, pretože zahŕňa funkcie sledovania relácií a hlásenia výkonnosti technikov. Aplikácia Take Control Plus obsahuje aj prieskum používateľa na vyhodnotenie spôsobilosti každého technika.

Za službu sa môže platiť mesiac alebo rok. Ročný platobný plán je lacnejší. Uvedomte si však, že za službu musíte platiť vopred. SolarWinds to ponúka pre 14-dňová bezplatná skúšobná verzia.

SolarWinds MSP sa na 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu ControlStart

4. Atera (SKÚŠKA ZADARMO)

15 najlepších bezplatných nástrojov a softvéru pre vzdialenú pracovnú plochu

Atera je podporný balík pre poskytovatelia riadených služieb (MSP). Táto služba zahŕňa všetky nástroje, ktoré technici MSP potrebujú na správu vzdialenej siete, a má tiež modul, ktorý pomáha manažérom MSP pri riadení podnikania..

Sekcia technickej podpory spoločnosti Atera sa nazýva „vzdialené monitorovanie a správa“(RMM). Zahŕňa softvér pre vzdialený prístup a tiež automatizované skripty pre vzdialenú správu na údržbu systému klienta. Ďalším nástrojom v balíku je Systém technickej podpory, ktorý zahŕňa portál na prístup pre komunitu používateľov a palubnú dosku, ktorú používajú technici pri práci na lístku.

Prístrojová doska technickej podpory umožňuje prístup k systému vzdialenej pracovnej plochy, ktorý je v skutočnosti Splashtop, o ktorých ste čítali vyššie. Rozhranie obsahuje chatovací systém, takže technik môže viesť a radiť užívateľovi pri skúmaní vzdialeného koncového bodu a vytvára riešenie problému uvedeného na podpornom lístku..

Atera je cloudová služba a je prístupný prostredníctvom ľubovoľného štandardného webového prehľadávača. K službe je možné pristupovať aj prostredníctvom špeciálnej aplikácie, ktorá je bezplatne k dispozícii pre mobilné zariadenia. Platforma je spoplatnená mesačné alebo ročné predplatné na technika. Môžete získať 30-dňová bezplatná skúšobná verzia a otestujte systém Atera skôr, ako sa zaregistrujete na odber.

AteraStart 30-dňová bezplatná skúšobná verzia

5. TeamViewer

TeamViewer

TeamViewer je lídrom v tomto odvetví. Tento systém vzdialenej pracovnej plochy bol nainštalovaný viac ako dve miliardy krát, čo ukazuje jeho popularitu. Tento systém vzdialenej pracovnej plochy sme umiestnili na začiatok nášho zoznamu, pretože je to veľmi komplexný komerčný produkt, ktorý to umožňuje bezplatné používanie súkromnými osobami. Avšak, ak potrebujete program vzdialenej pracovnej plochy na obchodné použitie, budete musieť zaplatiť.

Ako už názov napovedá, tím TeamViewer je zameraný tímová spolupráca a má množstvo funkcií skupinovej komunikácie, vďaka ktorým je to viac ako len nástroj pre vzdialenú pracovnú plochu. Patria medzi ne nástroje pre videokonferencie a demonštračné vysielanie.

Spojovací systém sa spolieha na dvojfaktorové overenie, aby sa zvýšila bezpečnosť a všetky prenosy sú chránené 256-bitové šifrovanie AES.

Softvér radiča je prístupný z mobilných zariadení Android. Budete mať prístup k spusteným vzdialeným zariadeniam windows, Mac OS, linux, Android, a iOS. Systém tiež obsahuje bezpečné zariadenie na prenos súborov a spúšťanie skriptov v konzole.

6. Vzdialená plocha Chrome

Vzdialená plocha Chrome

Môžete použiť a Google Chrome prehliadač ako vzdialený prehliadač pracovnej plochy. Podniky môžu používať verziu vzdialenej podpory a je to absolútne zadarmo na použitie.

Na používanie systému potrebujete účet Google, ale ak máte účet Gmail adresa, o ktorú sa už starajú. Pristupované zariadenie potrebuje nainštalovaný program. Toto je program agentov. Akonáhle to beží, môžete povoliť prístup komukoľvek tým, že im a PIN. Prehliadač je založený na prehliadači a pristupuje k akémukoľvek zariadeniu cez internet.

Systém bude fungovať na akomkoľvek operačnom systéme, ktorý dokáže otvoriť prehliadač Google Chrome a existujú aj aplikácie pre Android a iOS zariadení. Komunikácia cez internet je chránená HTTPS, čo je ten istý bezpečnostný systém, ktorý chráni informácie o kreditnej karte pri nákupe vecí na webe.

7. RemotePC

RemotePC

RemotePC je platený produkt, ale má bezplatné vydanie. Bezplatná verzia vám umožňuje prístup iba k jednému zariadeniu a poskytuje iba jeden používateľský účet. Ak však pre domácu potrebu potrebujete iba program vzdialenej pracovnej plochy, malo by to stačiť. V opise tejto služby sa nenachádza nič, čo by vám bránilo v používaní bezplatnej edície pre firmy. Takže, najmä ak ste vlastníkom malej firmy, možno sa budete môcť vyhnúť pouhému využívaniu tejto služby bez platenia.

Tri platené programy umožňujú prístup k viacerým počítačom. Najnižšia z týchto programov poskytuje prístup k jednému účtu k 10 počítačom a najvyššia úroveň umožňuje neobmedzenému počtu účtov získať prístup až k 100 počítačom. Pre dva vyššie plány sa ponúka 30-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Konzola je browser-based a vzdialený počítač musí mať agent nainštalované a spustené. K konzole máte prístup z ľubovoľného operačného systému, ktorý má prehliadač a agenta môže byť nainštalovaný windows, Mac OS, Android, a iOS zariadenie.

8. Microsoft Remote Desktop

Vzdialená pracovná plocha spoločnosti Microsoft

Spoločnosť Microsoft vyrába systém vzdialenej pracovnej plochy, ktorý je zadarmo na použitie a udeľuje prístup k počítačom so systémom Windows 7 Windows Professional, Windows Enterprise, alebo Windows Server operačné systémy. K vzdialenému počítaču môžete pristupovať z mobilného zariadenia, pokiaľ je toto zariadenie spustené Windows Mobile. Je tiež možné použiť Xbox One ako vzdialené zariadenie alebo prístupový pracovník.

Prostredníctvom tohto programu môžete získať prístup k až desiatim zariadeniam s jedným účtom Microsoft. Nezáleží na tom, kde na svete sú tieto zariadenia, pretože systém vzdialenej pracovnej plochy komunikuje cez internet. Veľkou výhodou tohto systému je jeho ľahká integrácia do operačného systému vášho počítača. Na používanie tohto softvéru nie sú žiadne obmedzenia profilu používateľa, takže ho môžu podniky používať bezplatne.

9. RealVNC VNC Connect

RealVNC

„VNC“ je priemyselný pojem, ktorý predstavuje „virtuálne sieťové výpočty". Skratka sa používa v názvoch niekoľkých systémov vzdialenej pracovnej plochy vrátane RealVNC. Spoločnosť ponúka celý rad komunikačného softvéru a nástroja na vzdialenú pracovnú plochu, ktorý nazýva „softvér na zdieľanie obrazovky,“ VNC Connect. VNC Connect má dve komponenty: Prehliadač VNC, čo je softvér pre konzolu a VNC Server, čo je agent, ktorý musí bežať na vzdialenom počítači.

S týmto balíkom sa nemusíte len pozerať na obrazovku vzdialeného počítača, môžete tiež ovládať a používať zariadenie, akoby ste tam sedeli. Je to vynikajúca voľba, ak chcete nechať všetok svoj drahý softvér doma na svojom najlepšom počítači a zároveň mať prístup k všetkému z tabletu alebo prenosného počítača na cestách..

To je tiež dobrá voľba pre technici podpory softvéru ktorí môžu získať vzdialený prístup k počítaču, ktorý zaznamenáva chyby, prešetriť jeho správanie a opraviť problémy so softvérom, dokonca aj preinštalovať program a spustiť skripty.

VNC Connect je zadarmo iba pre domáce použitie; podniky za to musia platiť. Platená verzia je k dispozícii v dvoch vydaniach, tzv profesionálny a podnik. Pre každý z týchto programov môžete získať 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

10. TightVNC

TightVNC

TightVNC je úplne zadarmo na použitie pre všetkých - dokonca aj pre podniky. Všetci vývojári vzdialenej pracovnej plochy ponúkajú súpravu SDK, ktorá umožňuje iným vývojárom softvéru integrovať pomôcku vzdialenej pracovnej plochy do svojich vlastných systémov..

Nevýhodou systému TightVNC je, že je k dispozícii iba na uľahčenie prístupu k bežiacim počítačom windows. Systémovú konzolu TightVNC možno tiež nainštalovať iba na Windows. Sprievodný program s názvom Vlnenie, môže byť nainštalovaný na Android a iOS zariadenia, ktoré im umožnia pôsobiť ako diváci vzdialených pracovných plôch. Aplikácia Zvlnenie je opäť bezplatná.

Aj keď pre počítače Mac a Linux neexistuje verzia, je to tak projekt s otvoreným zdrojom, takže ak máte programovacie schopnosti, môžete si stiahnuť programový kód a prispôsobiť ho vášmu operačnému systému.

11. TigerVNC

TigerVNC

TigerVNC je systém s otvoreným zdrojovým kódom, takže ak sa v ňom nachádza niečo, čo sa vám nepáči, môžete si ho stiahnuť a zmeniť ho sami. Pretože kód pre tento systém je prístupný, je k dispozícii pre zadarmo pre kohokoľvek na použitie, vrátane podnikov.

Tento softvér je vidličkou TightVNC code. Vývoj TightVNC až do jeho štvrtej verzie sa zastavil a niektorí z nadšencov, ktorí prispeli k jeho vývoju, pochodovali a tvorili svoj vlastný produkt, ktorý podľa ich názoru mohli rýchlejšie napredovať.

Na agent TigerVNC je možné nainštalovať agent aj konzolové prvky windows, Mac OS, fedora, oblúk, RHEL, OpenSUSE a SUSE LE distribúcie Linuxu a FreeBSD Unixu. Zabezpečenie pripojenia poskytuje internet Zabezpečenie transportnej vrstvy (TLS) systém, ktorý podporuje bezpečný systém HTTPS, ktorý chráni webové stránky v prehľadávačoch.

12. Remmina

Remmina

Remmina je open-source projekt. Jednotlivci a podniky môžu používať tento systém vzdialenej pracovnej plochy zadarmo. V tomto zozname sú služby, ktoré sú dostupné iba pre Windows. Remmina trochu skóre skóre, pretože je k dispozícii iba pre unix, linux, Malinový koláč, a Mac OS. Aj keď nemôžete spustiť konzolu v systéme Windows, služba môže kontaktovať a ovládať počítače pomocou ľubovoľného operačného systému vrátane systému Windows.

Komunikačné možnosti Remminy využívajú rad protokolov, takže si môžete vybrať medzi VNC, RDP, XDMCP alebo bezpečný systém SSH na dosiahnutie vzdialeného počítača. Konzola má rozhranie so záložkami, takže môžete otvoriť pripojenie k mnohým vzdialeným počítačom naraz. Keďže ide o systém s otvoreným zdrojovým kódom, môžete si tiež stiahnuť kód a prispôsobiť ho vašim vlastným požiadavkám.

13. Splashtop

Splashtop

Splashtop je platený systém vzdialenej pracovnej plochy, ktorý jednotlivci môžu používať zadarmo. Táto služba si vyžaduje inštaláciu dvoch programov. Splashtop Osobná aplikácia by mali byť nainštalované v počítači, ktorý chcete použiť ako konzolu. Splashtop Streamer je nainštalovaný na vzdialenom počítači, ku ktorému chcete získať prístup.

Aplikácia Splashtop Personal sa spustí windows, Windows Mobile, Mac OS, Android, iOS, a Amazon Fire. Aj keď väčšina z týchto výrobkov je zadarmo na používanie, existuje poplatok za verziu iOS, ktorý funguje na zariadeniach iPad a iPhone. Splashtop Streamer je k dispozícii pre windows, Mac OS, a linux. Takže aj keď máte prístup k vzdialenému počítaču pomocou tohto systému, ak má váš vlastný počítač so systémom Linux, môžete sa k počítaču so systémom Linux pripojiť pomocou telefónu, prenosného počítača, počítača alebo počítača Mac..

Podniky musia platiť za Splashtop. Účtuje sa predplatné základ, na technika za mesiac. Môžete získať sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu programu Business Access.

14. NoMachine

NoMachine

NoMachine je pôsobivý a flexibilný systém vzdialenej pracovnej plochy, na ktorom bude bežať windows, Mac OS, linux, Malinový koláč, Android, a iOS. NoMachine je “zadarmo pre všetkých.„Pre podniky je však platená edícia Enterprise. Ak nepotrebujete doplnky v edícii Enterprise, nič vám nebráni používať bezplatnú verziu pre svoju firmu.

15. Vzdialené obslužné programy pre Windows

Vzdialené obslužné programy pre Windows

Remote Utilities for Windows znie ako vylepšenie od spoločnosti Microsoft. Tento nástroj vzdialenej pracovnej plochy je však produktom nezávislej spoločnosti, ktorá sa tiež nazýva Vzdialené obslužné programy.

Tento nástroj má dva prvky: divák, čo je program konzoly a Hostiteľ, čo je program agentov, ktorý sa spúšťa na vzdialenom počítači, ku ktorému chcete získať prístup. Tento softvér je bezplatný.

Hostiteľa si môžete stiahnuť toľkokrát, koľkokrát chcete, a nemusíte platiť. Prehliadač je tiež bezplatný, ak ho používate na kontaktovanie až 10 zariadení. Potom musíte zaplatiť. Tento bezplatný príspevok je k dispozícii jednotlivcom aj podnikom.

Prehliadač je k dispozícii pre windows, iOS, a Android Hostiteľ je možné nainštalovať na spustené počítače windows.

Tento článok popisuje najlepšie dostupné bezplatné softvérové ​​aplikácie pre vzdialený prístup. Vyskúšajte tie, ktoré vám umožnia kontaktovať počítač odkiaľkoľvek s prístupom na internet.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 60

map