8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu


Bez filtra proti spamu môže vaše zariadenie a sieť ohroziť iba jedno nesprávne kliknutie. E-maily sú jedným z najbežnejších vstupných bodov škodlivého softvéru v podnikových prostrediach. Udržiavanie nevyžiadanej pošty a škodlivých e-mailov z doručenej pošty sa stalo nevyhnutnosťou. V tomto článku sa zameriame na najlepší softvér proti spamu na trhu.

Tu je náš zoznam najlepších antispamových programov:

  1. Zabezpečenie pošty spoločnosti SolarWinds MSP (BEZPLATNÁ SKÚŠKA) Špičková služba, ktorá blokuje spam, vírusy a malware.
  2. SpamTitan Webový e-mailový spamový filter, ktorý pokrýva Microsoft Office 365.
  3. MailWasher Blokovanie spamu pre Windows Live Mail, Outlook, Outlook Express, Incredimail, Thunderbird, GMail, Hotmail, Yahoo, EM Client.
  4. ZEROSPAM Cloudový spam, ransomware a blokátor phishingu.
  5. Comodo Dome Antispam Okamžitá služba blokovania nevyžiadanej pošty.
  6. MX Guarddog Filter nevyžiadanej pošty, ktorý blokuje aj útoky DDOS, phishingové útoky, malware a vírusy.
  7. SPAMfighter Filter nevyžiadanej pošty pre programy Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail, Windows Mail a Thunderbird.
  8. Fúzia ORF Spamový filter s 23-vrstvovým testovacím systémom.

Najlepšie anti-spam softvér

1. SolarWinds MSP Mail Assure (BEZPLATNÁ SKÚŠKA)

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

SolarWinds Zabezpečenie pošty MSP je inteligentný nástroj na ochranu a filtrovanie pošty, na ktorý je zvyknutý blokovať spam, vírusy, a malware z porušenia vášho e-mailu. Programu sa poskytujú informácie od konca 1,8 milióna domén poskytnúť používateľovi lepšie informácie o súčasných hrozbách. Pri používaní softvéru môže používateľ zobraziť problematické správy v karanténe a čierna listina podozrivých odosielateľov od ich kontaktu.

Zabezpečenie pošty systému SolarWinds je cloudové riešenie, ktoré uľahčuje konfiguráciu a nasadenie. Na začatie monitorovania stačí pridať novú doménu. Po inštalácii získate výhody Šifrovanie prenosu SSL / TLS.

Tento nástroj je ideálny pre podnikových používateľov, pretože ponúka integrácia pre Office 365. Ak e-mailová služba Office 365 klesne, používateľ môže odosielať e-maily z SolarWinds Mail Assure's webový informačný panel miesto. V prípade výpadku vám palubná doska umožňuje udržiavať prevádzku v prevádzke.

Celkovo teda hľadáte anti-spamové riešenie, ktoré chráni váš e-mail pred útočníkmi Zabezpečenie pošty systému SolarWinds je dobrá voľba. Ak chcete zobraziť cenu za Zabezpečenie pošty systému SolarWinds budete sa musieť obrátiť priamo na obchodný tím. K dispozícii je tiež 30-dňová bezplatná skúšobná verzia.

SolarWinds MSP Mail AssureStart 30-dňová bezplatná skúšobná verzia

2. SpamTitan

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

SpamTitan je a je zamýšľané webové anti-spamové riešenie pre Microsoft Office 365 účtov. Tento nástroj je navrhnutý na objavovanie phishingové útoky, útoky s kopijou, a útoky v nulový deň. Rozpoznať najnovšie hrozby SpamTitan používa kombináciu strojového učenia a bayesovskej analýzy na identifikáciu nových útokov. Ochrana pred hrozbami v nultý deň je vynikajúca na minimalizovanie vystavenia sa objavujúcim sa hrozbám.

Zoznam povolených adries IP a čiernej listiny určuje, či sa pošta dostane do vašej doručenej pošty alebo či je blokovaná budúcou komunikáciou. Pre väčšiu bezpečnosť môžete použiť rôzne stupne Úrovne dôveryhodnosti spamu na užívatelia, skupiny používateľov, a domény. Segmentovaním svojho e-mailového prostredia týmto spôsobom môžete potenciálne vstupné body spravovať oveľa efektívnejšie.

Ak používate Kancelária 365 potom SpamTitan môže byť vhodný pre vašu organizáciu. Cena SpamTitan závisí od počtu e-mailových schránok, ktoré chcete chrániť, a počtu používateľov. Ceny začínajú na 37,50 dolárov (29,81 GBP) pre jedného používateľa a jednu e-mailovú schránku, ktorá sa účtuje mesačne.

3. Umývačka riadu

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

MailWasher je program, ktorý sa používa na blokovanie spamu skôr, ako sa dostane do vašej doručenej pošty. Tento nástroj je kompatibilný so všetkými poskytovateľmi e-mailov na stolných a mobilných zariadeniach. Poskytovatelia e-mailových služieb podporovaní MailWasher zahrnúť výhľad, Outlook Express, Incredimail, buřňák, Windows Live Mail, GMail, Hotmail, yahoo, EM klient, a viac. Rôznorodú škálu e-mailových účtov, ktoré podporuje MailWasher robí softvér univerzálnym v podnikových prostrediach.

Program vám to umožní zabrániť vírusom v vstupe do vašej doručenej pošty zobraziť a odstrániť e-maily pred ich stiahnutím do vášho počítača. Blokovaním e-mailov, ako je tento, si môžete prezerať informácie v e-maile bez toho, aby ste ich otvárali a nechali počítač vystavený riziku prenosu vírusu.

Ďalším spôsobom je filtrovanie MailWasher monitoruje prichádzajúce e-maily na podozrivé príznaky. filter dokáže spoznať spamový obsah a urážlivé slová aby odosielateľ mohol byť automaticky zaradený na čiernu listinu od budúcej korešpondencie. Ak chcete zastaviť falošné upozornenia, môžete do svojho zoznamu priateľov pridať kolegov a klientov.

Existujú dve verzie MailWasher k dispozícii na stiahnutie: Umývačka riadu zadarmo a Poštová umývačka Pro. Umývačka riadu zadarmo je k dispozícii zadarmo a podporuje jednu e-mailovú adresu. MailWasher Pro začína od 39,95 dolárov (31,74 GBP) a podporuje viac e-mailových adries s podporou sedem dní v týždni.

4. ZEROSPAM

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

ZEROSPAM je a cloudové anti-spamové riešenie ktorý chráni pred nevyžiadaná pošta, ransomware, a email phishing. Ak vám niekto pošle e-mail so zlým odkazom alebo škodlivou prílohou, ZEROSPAM zablokuje to. Na ďalšiu ochranu program používa šifrovanie TLS, aby vaše interakcie boli chránené pred snoopingom. V prípade, že klient-server prestane fungovať, nástroj použije automatické fronty pošty, aby vám pomohol vrátiť sa k normálnym operáciám ASAP.

nízka falošne pozitívna miera z ZEROSPAM je jedným z hlavných dôvodov použitia produktu. Dosahuje rovnováhu medzi detekciou škodlivých správ bez blokovania komunikácie legitímnymi používateľmi. Z podnikového hľadiska je to anti-spamová platforma, ktorá neprekáža každodenným operáciám.

Riešenie je tiež odolné proti pádu. ZEROSPAM je poháňaná sieťou over 20 filtračných uzlov hostil naprieč tri kanadské údaje aby ste sa uistili, že služba zostáva online. To znamená, že aj keď niečo klesne, vaša služba zostane k dispozícii, keď ju potrebujete.

5. Comodo Dome Antispam

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

Comodo Dome Antispam je a nástroj na prevenciu spamu určené pre podnikových používateľov. Comodo Dome Antispam skenuje a filtruje e-maily aby bola vaša schránka v bezpečí pred počítačovými útočníkmi. Pri sťahovaní súborov z doručenej pošty, Comodo Dome Antispam využíva svoju verdiktálnu platformu Valkyrie na analýzu súborov pri ich sťahovaní. Môžete otvoriť a pracovať so súborom bez rizika infekcie, a to aj pri najnovších útokoch škodlivého softvéru.

Filtrovanie e-mailov riadi typ zobrazovaných správ keď si otvoríte svoj e-mailový účet. E-maily s vírusmi sú blokované, takže sa nemusíte prepínať do režimu offline, aby ste sa uistili, že máte úplnú transparentnosť v prípade e-mailov odosielaných do vašej doručenej pošty. Cez konzola pre správu Môžete si prezerať archivované e-maily a karantény.

Existujú tri inštalácie Comodo Dome Antispam k dispozícii: Zdieľaný server, Hosťovaný cloud, a Na mieste. Ak chcete zobraziť ceny, musíte sa obrátiť priamo na spoločnosť. Ak hľadáte anti-spamové riešenie s flexibilnými možnosťami nasadenia, Comodo Dome Antispam sa dôrazne odporúča.

6. MX Guarddog

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

MX Guarddog je blokovač spamu, ktorý používa šifrovanie TLS na ochranu vašej e-mailovej schránky. Phishingové útoky, malware,Útoky DDOS, a vírusy sú len niektoré z vecí, ktoré MX Guarddog bráni sa. Po zablokovaní komunikácie si môžete prezrieť správu o karanténe, ktorá zobrazí správu, ktorá bola zablokovaná.

Legitímna pošta sa posiela priamo na váš e-mailový server. MX Guarddog automaticky synchronizuje e-mailové adresy z Windows AD, LDAP, a cPanel systémy pre pohodlie. V prípade, že dôjde k výpadku servera, vaša pošta bude uložená a automaticky vám bude doručená, keď budete online.

MX Guarddog je vynikajúcou lacnou alternatívou na zastavenie spamu v jeho stopách. Tento nástroj funguje ako balík SaaS a začína sa za cenu 0,25 $ (0,20 GBP) za e-mailovú adresu, mesačne. Za aliasy používateľov alebo domén sa neplatia žiadne poplatky.

7. SPAMfighter

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

SPAMfighter je spamový filter kompatibilný s výhľad, Outlook Express, buřňák, Windows Mail, a Windows Live Mail. SPAMfighter jefiltrovanie funguje vo viacerých jazykoch a môže blokovať spam v angličtine, španielčine, nemčine, francúzštine, taliančine, poľštine, dánčine a ďalších. Po označení podozrivého e-mailu softvér pridá odosielateľa do čiernej listiny a zablokuje budúce e-maily, aby sa dostali do vašej doručenej pošty.

Používateľské rozhranie sa ľahko naviguje a môžete zobraziť živé štatistiky blokovaných správ. Okrem toho tiež máte Nahlasovanie zneužitia spamu kliknutím na tlačidlo, ak potrebujete zhromaždiť informácie. Schopnosť usporiadať všetky tieto informácie pomáha zabezpečiť, aby ste vedeli o všetkom, čo sa snaží osloviť váš účet.

Existujú dve verzie SPAMfighter stiahnuť: SPAMfighter Standard a SPAMfighter Pro. SPAMfighter Standard je k dispozícii zadarmo s reklamami a obmedzenými funkciami, ako je napríklad limit na čiernu listinu / bielu listinu. SPAMfighter Pro začína na 29,99 dolárov (23,86 libier) s neobmedzeným počtom vstupov na čiernu listinu / bielu listinu, filtrovaním jazykov a ďalšími.

8. Fúzia ORF

8 najlepších nástrojov a softvéru na ochranu proti spamu

Fúzia ORF je kus softvér na filtrovanie spamu navrhnuté špeciálne pre obchodné účely. Nástroj eliminuje falošné poplachy a zabezpečí, aby sa legitímna pošta dostala do vašej doručenej pošty. Jeden z jedinečných predajných miest Fúzia ORF je to tak 23 vrstvových testov skontrolovať stav pošty. Tieto testy sú kombináciou testov na čiernej listine a na bielej listine, ktoré zastavujú škodlivú poštu bez toho, aby ovplyvnili skutočnú poštu.

Môžete si vytvoriť svoje vlastné zoznamy dôveryhodných odosielateľov, aby ste sa uistili, že vaši dôveryhodní odosielatelia neprešli filtrovaním nevyžiadanej pošty. Používateľ má tiež kontrolu nad tým, čo sa stane s týmito e-mailami, ktoré sú zachytené spamovým filtrom. Môžete ich napríklad odskočiť, aby odmietli prenos, ponechali poštu alebo ju presmerovali do inej schránky.

celkovo, ORF Fusion je nízka miera falošne pozitívnych výsledkov je ideálna pre podniky, ktoré hľadajú bezpečnosť, ktorá nebráni ich schopnosti komunikovať. Fúzia ORF integruje sa s Microsoft Exchange a Služba IIS SMTP. Cena produktu sa začína na 55 dolárov (43,75 GBP) ročne pre 10 používateľov.

Najlepšie Anti-Spam softvér

Medzi poskytovateľmi anti-spamového softvéru je toľko rôznych možností, že si môže byť ťažké vybrať. Ak si nie ste istí, s nástrojom, ako je napríklad, sa nemôžete pokaziť Zabezpečenie pošty systému SolarWinds alebo SpamTitan. Obidva nástroje sa dajú ľahko používať pomocou bielej listiny a zo zoznamu zakázaných položiek, pomocou ktorých môžete určiť, ktorá pošta sa dostane do vašej doručenej pošty.

Obrázok AndyPandy z Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − = 55

map