Ako žiť stream Miss America 2020 online

Ako sledovať súťaž Miss America online


Preteká sa Miss America Competition Štvrtok 19. decembra o 20:00 EST (17:00 PST) na NBC. Ak chcete sledovať živý prenos Miss America, musíte sa prihlásiť pomocou poskytovateľa televíznych služieb. Okrem toho budete potrebovať sieť VPN, aby ste mohli sledovať Miss America 2020 v zahraničí (mimo USA). Dôvodom je to, že obsah NBC (vrátane jeho živých tokov) je blokovaný z geografického hľadiska a je dostupný iba v USA.

Prihláste sa poskytovateľa televízie NBC

Vezmite prosím na vedomie, že odporúčame iba oficiálne zdroje na sledovanie súťaže Miss America Competition. Aj keď pravdepodobne dôjde k nelicencovaným streamom, očakáva sa, že ponúknu nízku kvalitu videa. Video s nízkym rozlíšením a nadmerné množstvo oneskorenia a vyrovnávacej pamäte sú bežné. A čo je horšie, neoficiálne zdroje môžu byť tiež stiahnuté do režimu offline kvôli porušovaniu autorských práv, takže vás nenechajú v priamom prenose.

Obsah NBC je uzamknutý pre oblasť a je k dispozícii iba v USA. Ak chcete sledovať súťaž Miss America v zahraničí, musíte použiť sieť VPN.

Ako žiť streamovanie Miss America online pomocou VPN

Použitím siete VPN môžete zmeniť svoju adresu IP a urobiť z nej dojem, že prehliadate z iného miesta. Tým sa podarí zaistiť, aby ste ich mohli používať v zahraničí. Dobrou správou je, že to vôbec nie je komplikované.

Takto môžete vysielať streamy Miss America 2020 v zahraničí (mimo USA):

  1. Najprv sa zaregistrujte pomocou VPN, ktorá môže odblokovať NBC. Odporúčame ExpressVPN aj keď CyberGhost a NordVPN sú dve veľmi hodnotné alternatívy.
  2. Potom si stiahnite a nainštalujte príslušnú aplikáciu VPN alebo rozšírenie prehliadača pre zariadenie, ktoré chcete použiť na živé vysielanie Miss America 2020.
  3. Prihláste sa do siete VPN a pripojiť sa k server v USA. Takto získate americkú IP adresu a umožní vám odblokovať NBC v zahraničí.
  4. Prejdite na stránku NBC a prihláste sa u svojho poskytovateľa káblovej televízie (budete musieť zadať svoju e-mailovú adresu alebo užívateľské meno a heslo).
  5. Nakoniec vyberte živý tok NBC, ktorý sa má načítať a hrať bez obmedzení. Ak je obsah stále blokovaný, skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie prehliadača.

Je potrebné skontrolovať, či vaša sieť VPN spolupracuje s NBC vopred súťaže Miss America 2020. Ak budete mať nejaké neočakávané technické problémy, budete mať dostatok času na kontaktovanie zákazníckej podpory siete VPN.

Ako sa pozerať na slečnu Ameriku zadarmo v televízii USA

Vlajka USA

V máji 2019 bolo oznámené, že NBC bude vysielať súťaž Miss America Competition. Môžete sledovať online prostredníctvom webového prehľadávača alebo niektorej z rôznych aplikácií NBC. Vyžaduje si to, aby ste sa prihlásili u poskytovateľa televízie a zadali svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu a heslo.

Ak nemáte káblovú televíziu, stále môžete vysielať živé vysielania NBC prostredníctvom vybraných streamingových služieb. To zahŕňa AT&T TV (59,99 USD USD / mesiac), FuboTV (59,99 USD mesačne), Hulu + Live TV (44,99 dolárov mesačne), Sling TV (25 USD mesačne) a YouTube TV (49,99 dolárov mesačne). Niektoré z týchto streamingových služieb zahŕňajú aj bezplatnú skúšobnú verziu, takže ak sa chcete, môžete sa zaregistrovať, vysielať naživo a zrušiť, aby ste sa vyhli účtovaniu poplatkov..

Ak chcete sledovať Miss America 2020 v zahraničí (mimo USA), musíte mať aj sieť VPN. Celý obsah NBC (živý aj na požiadanie) je geograficky obmedzený a je k dispozícii iba v USA. Pripojením k serveru v USA však môžete získať americkú IP adresu na odblokovanie protokolu NBC. ExpressVPN obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí čo znamená, že ho môžete použiť na sledovanie súťaže Miss America Competition a získať plnú náhradu, ak nespĺňa očakávania.

Čo by som mal vedieť o súťaži Miss America?

Miss America 2020 bude 93. súťažou Miss America. Ak sa zvyčajne koná v Boardwalk Hall v Atlantic City v New Jersey, súťaž 2020 sa bude konať v Mohegan Sun v Uncasville v štáte Connecticut. Je otvorená pre ženy zo Spojených štátov vo veku od 17 do 25 rokov. Celkovo je 51 účastníkov, z ktorých 50 predstavuje 50 amerických štátov a ďalší kandidát pochádza z okresu Columbia v USA..

Víťazom Miss America 2020 bude korunovať Nia Franklin, víťazka Miss America 2019. Z hľadiska pozície Miss America sa víťaz stáva zamestnancom organizácie Miss America na plný úväzok. Celý rok cestuje po celých Spojených štátoch, propaguje program a zvyšuje informovanosť o svojej vlastnej iniciatíve v sociálnej oblasti.

V roku 2018 sa v súťaži prijal nový formát známy ako „Miss America 2.0“. Podľa nového formátu už nie sú kandidáti posudzovaní podľa ich fyzického vzhľadu. Jednou z hlavných zmien bolo vyradenie súťaže v plavkách. Namiesto toho sa viac zameriava na talenty a nápady konkurentov. Gretchen Carlson, bývalá predsedníčka Miss America, povedala: „V tejto kultúrnej revolúcii ju posunujeme vpred a vyvíjame ju.“.

Ako sa hodnotí súťaž Miss America Competition??

Miss America 2020 bude predstavovať nový formát súťaže. Predbežná súťaž bude zahŕňať súkromné ​​rozhovory so sudcami (20% predbežného skóre), pohovor na pódiu (15%), súťaž talentov (50%) a „pitchový dosah“ (15%)..

Pätnásť kandidátov s najvyšším skóre potom postupuje do finále, kde súťažia v pódiovom pohovore (25%), vystupujú v súťaži talentov (30%) a prezentujú svoje „ihrisko sociálneho dopadu“ (20%) so zostávajúcimi 25% tvorilo svoje skóre z predbežných hodnotení.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − 80 =

map