Ako sa pozerať na Doctor Who sezónu 12 online zadarmo

Ako sa pozerať na Doctor Who sezónu 12 online zadarmo


Doktor, ktorý v tomto roku urobil veci trochu inak, zbavil sa sviatkov zvláštneho v prospech začiatku jeho dvanástej sezóny. Fanúšikovia môžu teraz zachytiť novú epizódu každú nedeľu o 18:55 GMT vo Veľkej Británii (alebo o 20:00 EST / 5 PM PST, ak ste v Severnej Amerike). Čítajte ďalej a zistite, ako streamovať Doctor Who sezóna 12 žiť zo zahraničia.

Mali by ste si uvedomiť, že odporúčame iba oficiálne zdroje Doktor Who sezóna 12. Vzhľadom na to, aká populárna je táto relácia, nelicencované toky sú takmer nevyhnutné, ale neodporúčame ich používať. Na začiatok majú tendenciu mať video veľmi nízkej kvality a okrem toho vlastník autorských práv zvyčajne nepovolené toky zvyčajne rýchlo odstráni. Našťastie nie je potrebné uchýliť sa k tienistým nespoľahlivým zdrojom, pretože môžete sledovať celú dvanástú sezónu Doktor Who online zadarmo.

Dvanásta sezóna Doktor Who sa bude zobrazovať iba na streamovacích platformách uzamknutých v regióne. Preto budete potrebovať sieť VPN, aby ste mohli sledovať, či cestujete do zahraničia a nemáte oficiálneho miestneho vysielateľa.

Ako žiť v streame Doctor Who v zahraničí zadarmo pomocou VPN

Väčšina streamingových služieb je k dispozícii iba v konkrétnych krajinách. Keď sa však pripájate k sieti VPN, poskytovateľ služieb streamovania uvidí iba IP adresu servera VPN, ktorý používate. Keďže si môžete vybrať, v ktorej krajine sa nachádza váš server VPN, môžete spoofovať svoju polohu a využívať služby, ktoré boli predtým vo vašej krajine nedostupné..

Takto sledujeme Dr. Who v zahraničí:

  1. Najprv sa zaregistrujte pre vhodnú sieť VPN. Odporúčame ExpressVPN, aj keď CyberGhost a NordVPN sú výnimočnými nízkonákladovými alternatívami.
  2. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN. Pre rôzne platformy bude existovať niekoľko rôznych verzií, takže sa uistite, že máte tú správnu.
  3. Prihláste sa a pripojte sa k serveru na požadovanom mieste. Napríklad by ste použili britský server na odblokovanie britských streamovacích služieb, ako je BBC iPlayer.
  4. Navštívte web, ktorý chcete odblokovať. Mali by ste byť schopní sledovať obsah bez problémov, ale ak nie, skúste vymazať súbory cookie a znova načítať stránku. Môžete skúsiť aj iný server, ak bol server, ktorý používate, na čiernej listine.
  5. To je všetko, teraz môžete sledovať doktora zo zahraničia a ako zvyčajne sa pripájať k vašim službám domáceho vysielania.

Doktor Who špeciálne vysielanie bude vysielané naživo, čo znamená, že je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že vaša sieť VPN funguje vopred. Tento prístup zabezpečí, že budete mať dostatok času na pomoc (ak je to potrebné) od tímu podpory zákazníkov vašej siete VPN a znamená, že vám nezmeškajú začiatok epizódy z dôvodu neočakávaných technických problémov..

Ako sa pozerať na Doctor Who zdarma na UK TV

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

Britskí fanúšikovia môžu Prúd Doktor Who živé od 18:55 GMT na prehrávači BBC iPlayer. Túto službu môžete používať úplne zadarmo, aj keď budete musieť čokoľvek sledovať, musíte si vytvoriť účet. Nerobte si starosti, ak ste vynechali epizódu; budú k dispozícii aj na požiadanie niekoľko hodín po vysielaní.

Zákony Spojeného kráľovstva vyžadujú, aby ste mali televíznu licenciu, ak niečo sledujete v aplikácii BBC iPlayer. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, Aplikácia BBC iPlayer vás nepožiada o zadanie licenčného čísla televízora. Jednoducho sa pýta, či máte licenciu alebo nie, a nijakým spôsobom neoveruje vašu odpoveď.

Aplikácia BBC iPlayer má zabudované mimoriadne prísne funkcie uzamykania oblasti a veľa sietí VPN sa snaží ich odblokovať. Môžeme však potvrdiť, že ExpressVPN stále funguje. Ešte lepšie je, že táto služba má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že si ju môžete vyskúšať bez rizika a v prípade nespokojnosti požiadať o plnú náhradu..

Kde inde môžem streamovať Doctor Who sezónu 12 online?

Doktor Who môže to byť britská šou, ale má vyhradenú légiu fanúšikov rozmiestnených po celom svete. Ak ste mimo svojej domovskej krajiny, stále sa môžete pripojiť k svojim obvyklým streamingovým službám pomocou VPN.

Pozrite sa nižšie a zistite, ktorá sieť zobrazuje sezónu 12 vo vašej krajine:

USA

Vlajka USA

BBC America sa predstaví Doktor Who sezóna 12, ale je tu háčik. Iba prvá epizóda je bezplatná a ak chcete sledovať akékoľvek budúce epizódy (alebo ktorékoľvek z predchádzajúcich období), musíte sa prihlásiť pomocou podrobností poskytovateľa káblovej televízie..

Našťastie spoločnosť BBC America podporuje aj niekoľko špičkových služieb (fuboTV, Philo a YouTube TV), takže je stále možné hodinky Doktor Who bez kábla. Každá z týchto služieb obsahuje bezplatnú skúšobnú verziu, takže ak vám to nevadí čakanie, môžete sa zaregistrovať a streamovať Doktor Who, a zrušte do jedného týždňa, aby ste sa vyhli účtovaniu. V opačnom prípade odporúčame používať program Philo, pretože pri cene 20 USD mesačne je to najlacnejší spôsob sledovania.

Uvedené platformy sú uzamknuté pre všetky regióny a sú dostupné iba v USA. K nim máte stále prístup zo zahraničia pripojením k americkému serveru VPN.

Kanada

Kanadská vlajka

V Kanade sa sezóna 12 zobrazí výlučne na CTV Sci-Fi. Ak váš balík káblovej televízie už obsahuje kanály CTV, môžete sa jednoducho prihlásiť pomocou podrobností a streamu poskytovateľa Doktor Who žiť každý týždeň o 20:00 EST / 5 PM PST. Epizódy sú k dispozícii aj na požiadanie krátko po dokončení vysielania, takže ak vám niečo vynecháte, nie je o moc. Bohužiaľ neexistuje spôsob, ako sledovať CTV online bez kábla.

CTV je geograficky obmedzené, čo znamená, že musíte byť v Kanade alebo používať kanadský server VPN, aby ste mohli čokoľvek sledovať.

Austrália

austrálska vlajka

Doktor Who vysiela každý týždeň o 19:31 AEDT. Fanúšikovia to môžu zadarmo sledovať na ABC iView a nemusia si najprv vytvoriť účet. Nové epizódy budú k dispozícii na streamovanie na požiadanie krátko po ich vysielaní a budú k dispozícii približne mesiac.

Keďže je táto služba streamovania geograficky obmedzená, budete potrebovať sieť VPN, ktorú budete môcť sledovať mimo Austrálie.

Čo môžu fanúšikovia očakávať od Doctor Who season 12?

Prvé veci ako prvé: Jodie Whittakerová zopakuje svoju úlohu ako 13. inkarnácia doktora. Premiéra sezóny 12 s názvom „Spyfall“ zaznamenala pokus o zvrhnutie zločineckého pána počas účasti na jednej z jeho večierkov.

Medzitým Yaz, Graham a Ryan dohnali svojich priateľov a rodinu späť domov, čím divákom poskytli malý náhľad do ich osobného života. To však neznamená, že táto sezóna sa bude spomaľovať pomalšie a s obrovským útesom na konci prvej epizódy by to mohla byť ich posledná šanca na chvíľu oddýchnuť ...

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + = 14

map