Ako sa pozerať na Outpost sezónu 2 online odkiaľkoľvek

Ako sa pozerať na Outpost sezónu 2 online


Druhá sezóna Základňa bude mať premiéru na The CW o 21:00 EST (18:00 PST), 11. júla. K dispozícii bude nová epizóda každú štvrtkovú noc, a ak bude k dispozícii desať epizód (ako v prvej sezóne), môžeme očakávať, že sa táto séria skončí 12. september Je tu však ešte dosť času, takže čítajte ďalej a zistite, ako sa pozerať Základňa vo vašej krajine.

Je dôležité poznamenať, že odporúčame iba oficiálne zdroje. Základňa je fanúšiksky obľúbená show, čo znamená, že takmer určite budú k dispozícii nelicencované živé prenosy. Často sú však stagnujúce a dostupné iba vo veľmi nízkych rozlíšeniach. Okrem toho môžu byť kedykoľvek neoprávnené streamy stiahnuté z dôvodu porušenia autorských práv v režime offline, čo znamená, že sa nemusíte dostať na koniec epizódy. S niekoľkými legitímnymi spôsobmi pozerania Základňa online zadarmo, nie je dôvod uchýliť sa k tieným nelicencovaným tokom.

Táto relácia bude k dispozícii iba v streamovacích službách uzamknutých v regióne. Na sledovanie budete potrebovať sieť VPN Základňa sezóna 2 v zahraničí.

Ako streamovať Outpost v zahraničí pomocou VPN

Ste novým VPN a nie ste si istí, ako začať? Nerobte si starosti: používajú sa, akonáhle viete, skutočne jednoduché. Podľa pokynov nižšie odblokujte a streamujte Základňa odkiaľkoľvek:

  1. Najprv sa zaregistrujte pre vhodnú sieť VPN. Odporúčame ExpressVPN, ale ak hľadáte lacnú alternatívu, NordVPN a CyberGhost sú silnou voľbou.
  2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu VPN a uistite sa, že získate príslušnú verziu pre vaše zariadenie.
  3. Rozhodnite sa, ktorú službu streamovania chcete odblokovať v zahraničí.
  4. Potom sa pripojte k jednému zo serverov vašej VPN v požadovanej krajine. Napríklad na odblokovanie služby Now TV by ste použili americký server pre The CW alebo britský.
  5. Skúste prehrať video na vami vybranú službu. Malo by sa načítať okamžite, ale ak uvidíte chybu (napríklad „The CW“Z dôvodu licenčných obmedzení je tento obsah k dispozícii iba v USA.“), Vymažte súbory cookie a vyrovnávaciu pamäť prehliadača a stránku obnovte.

Ak používate jednu z platforiem, ktorá vám umožňuje streamovať Základňa naživo, je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že vaša sieť VPN funguje ešte pred začiatkom relácie. Týmto spôsobom budete mať čas na pomoc tímu zákazníckej podpory VPN v prípade, že sa niečo pokazí, a je oveľa menej pravdepodobné, že prídete o začiatok sezóny kvôli nepredvídaným technickým problémom..

Ako sa pozerať na Outpost sezónu 2 zadarmo na US TV

Vlajka USA

Zobrazuje sa iba sieť Základňa 2. sezóna v USA je The CW. Ak sa neobťažujete sledovať túto reláciu naživo, celú druhú sezónu môžete streamovať zadarmo CW pridáva nové epizódy do svojej knižnice na požiadanie krátko po ich vysielaní. Používatelia nemusia ani vytvoriť účet, aby ho mohli sledovať. Aj keď je k dispozícii iba päť epizód naraz, čo znamená, že ak ste vynechali epizódu, máte štyri týždne na dobehnutie.

Chceš sa pozerať Základňa žiť online? v súčasnosti, Hulu s Live TV, fuboTV a YouTube TV vám umožní streamovať CW naživo, aj keď približne 50 USD za mesiac, tieto služby sú dosť drahým spôsobom, ako sledovať série desiatich epizód. Každý z nich však prichádza s týždennou skúšobnou verziou, ktorá vám umožňuje sledovať hrsť epizód naživo a bezplatne.

Donedávna CW umožňovalo používateľom sledovať prvú sezónu zadarmo. Staršie epizódy však boli odstránené v úvode sezóny dve. Z tohto dôvodu jediný spôsob, ako streamovať sezónu jedného z Základňa online je kúpiť v Amazon Prime Video za 19,99 dolárov.

Všetky vyššie uvedené streamovacie služby sú geograficky obmedzené a dostupné iba v USA. K nim však stále máte prístup zo zahraničia pomocou VPN. Ešte nemáte VPN? ExpressVPN má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo vám umožní živé vysielanie Základňa bez rizika. Ak nie ste spokojní alebo ak na sledovanie tejto relácie potrebujete iba sieť VPN, stačí do 30 dní zrušiť úplnú refundáciu.

Kde inde môžem sledovať Outpost online?

Hoci Základňa sezóna dva nebude mať tak široké vydanie ako niektoré z iných show CW, bude vysielať v niekoľkých ďalších krajinách. Pozrite sa nižšie, aby ste zistili, či existuje oficiálny zdroj informácií o tom, kde sa nachádzate:

Spojené kráľovstvo

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

Druhá sezóna sa začne 15. júla o 21:00, výlučne na Syfy. Webové stránky spoločnosti Syfy v skutočnosti nemajú priamy prenos, napriek tomu je stále možné sledovať tento kanál online. Zákazníci Sky TV a Virgin TV sa môžu jednoducho prihlásiť do aplikácií Sky Go alebo Virgin TV Go, resp pozerať novú sezónu bez ďalších nákladov.

Nemáte káblovú televíziu? Žiadny problém: namiesto toho sa zaregistrujte do zábavného pasu televízora Now TV. To stojí 7,99 GBP mesačne a je k dispozícii bezplatná sedemdňová skúšobná verzia. Umožní vám to streamovať Základňa naživo a ešte lepšie, celá prvá sezóna je k dispozícii na požiadanie v prípade, že máte čo doháňať.

Sky Go, Virgin TV Go a Now TV sú všetky geograficky obmedzené. To znamená, že na prístup k nim budete potrebovať sieť VPN mimo Veľkej Británie.

Austrália

austrálska vlajka

Austrálski fanúšikovia to môžu sledovať Základňa sezónu dva na Syfy, začína 17. júla o 19:30 AEST. Nerobte si starosti s chýbajúcou epizódou, pretože každú nedeľu dôjde k opätovnému spusteniu súčasne. Ak ste už existujúcim predplatiteľom televízie Foxtel, môžete sa bezplatne prihlásiť do služby Foxtel Go a sledovať Syfy naživo..

našťastie, existuje aj iný spôsob, ako sa pozerať na ľudí bez kábla. Základňa bude k dispozícii na požiadanie ako súčasť základného balíka Foxtel Now. Zvyčajne to stojí 25 AUD mesačne, ale služba sa dodáva s desaťdennou skúšobnou verziou, počas ktorej môžete sledovať akýkoľvek kanál, ktorý sa vám páči. Ďalšou výhodou služby Foxtel Now je skutočnosť, že nové epizódy sa pridajú do katalógu na požiadanie krátko po vysielaní, takže ak si vynecháte epizódu, nemusíte sa obávať..

Prvá sezóna bohužiaľ v Austrálii neponúka žiadna významná služba streamovania. Ako taký je jediný spôsob, ako sa pozerať Základňa sezóna jeden online je kúpiť z iTunes alebo podobných obchodoch za približne 30 dolárov.

Foxtel Now a Foxtel Go sú uzamknuté pre regióny, a preto budete potrebovať sieť VPN, aby ste ich mohli používať v zahraničí.

Čo môžeme očakávať od 2. sezóny The Outpost?

ZákladňaObsadenie a štáb boli pozoruhodne úzko spojené s dejom sezóny 2. Avšak podľa hodnotenia plagátu pre nadchádzajúcu sériu a krátkych zhrnutí epizód o IMDb sa zdá, že druhá sezóna sa viac zameria na Talonin osobný rast. , ako čarodejnica aj vodca.

Základňa nevideli tak pozitívny príjem, ako sa to páči iným predstaveniam CW Blesk, a tak donedávna nebolo jasné, či sa vôbec vôbec obnoví. Ak sa počet divákov výrazne nezvýši, tretia séria sa nezdá byť pravdepodobná, takže aspoň môžeme očakávať, že v tejto sezóne sa spoja akékoľvek voľné konce..

Outpost Sezóna 2 obsadenie

Pokiaľ vieme, nedošlo k žiadnym väčším zmenám v obsadení (okrem postavičiek, ktoré boli zabité v prvej sezóne). Fanúšikovia tak môžu očakávať, že si všetky svoje obľúbené postavy prežijú svoje úlohy, vrátane Jessica Green ako Talon, Jake Stormoen ako Garret a Anand Desai-Barochia ako Janzo..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 79 =