Ako sa pozerať na Teóriu veľkého tresku (sezóna 12) online

Pokúšam sa pozerať Teória veľkého tresku online? V tomto príspevku vysvetlíme, ktoré stránky vám umožňujú sledovať Teória veľkého tresku live a na požiadanie. Ukážeme tiež, ako môžu virtuálne súkromné ​​siete (VPN) obísť regionálne blokovanie a umožniť vám vysielať naživo Teória veľkého tresku v zahraničí.


Ako sa pozerať na teóriu veľkého tresku online

Bol to dobrý beh, ale Teória veľkého tresku končí. Sezóna 12 mala premiéru 24. septembra a nové štvrtky sa vydávajú každý štvrtok o 13:00 BST (5:00 PST / 8:00 EST). Existuje už niekoľko epizód, ktoré sa majú dobehnúť, ale keďže predchádzajúca séria mala 24 epizód, ešte stále je dosť času, kým sa show skončí navždy. Ďalej uvádzame, ako môžete sledovať každú epizódu online.

Je dôležité si uvedomiť, že odporúčame iba oficiálne prúdy. Teória veľkého tresku je taká populárna show, že neautorizované živé vysielanie je takmer nevyhnutné. Tieto však majú hlavné nevýhody, vrátane videa nízkej kvality a tendencie byť offline kvôli porušovaniu autorských práv. Pri správne licencovaných streamoch v mnohých krajinách nie je dôvod uspokojiť sa s ničím menším.

Najlepšie VPN pre teóriu veľkých treskov: ExpressVPN

Snímka obrazovky domovskej stránky ExpressVPN

VPN sú jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zostať v bezpečí počas streamovania. Šifrujú vašu komunikáciu, vďaka čomu ju nečitateľia externí pozorovatelia, napríklad hackeri alebo poskytovateľ internetových služieb. Na streamovanie odporúčame používať ExpressVPN; je to vysokorýchlostná sieť VPN s viac ako 2 000 servermi v 94 krajinách. Je dokonca schopný spoľahlivo odblokovať streamovacie platformy, ktoré majú väčšina ostatných sietí VPN problémy, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a BBC iPlayer..

Začíname s programom ExpressVPN je jednoduchý: stačí si vybrať predplatné (jeden mesiac, šesť mesiacov alebo jeden rok) a uskutočniť platbu. Táto služba je vybavená 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže si ju môžete pred potvrdením vyskúšať. Ak nie ste spokojný / -á, jednoducho zrušte počas tejto doby a získajte úplnú refundáciu bez otázok. Toto skúšobné obdobie môžete využiť aj na bezplatnú krátkodobú ochranu VPN, napríklad ak idete na dovolenku do zahraničia alebo ak chcete streamovať jednu konkrétnu udalosť na geo-platformovej platforme..

VÝHRADNÁ ZĽAVA: Čitatelia porovnávače môžu ušetriť 49% z ročných odberov ExpressVPN. To znižuje mesačné náklady na iba 6,67 dolárov.

Prečítajte si celú recenziu aplikácie ExpressVPN.

Ako streamovať teóriu veľkého tresku zo zahraničia pomocou VPN

Nebojte sa, odblokovanie geograficky obmedzených platforiem je pomerne ľahké, aj keď ste nikdy predtým nepoužili VPN:

  1. Najprv si musíte zvoliť vhodnú sieť VPN. ExpressVPN sme sa už krátko zaoberali, ale NordVPN a CyberGhost sú dve silné nízkonákladové alternatívy..
  2. Stiahnite a nainštalujte softvér. K dispozícii bude niekoľko rôznych verzií, takže nezabudnite získať tú správnu pre váš operačný systém.
  3. Vyberte, ktorý z oficiálnych zdrojov nižšie by ste chceli použiť.
  4. Pripojte sa k jednému zo serverov vašej VPN na vhodnom mieste. Napríklad na odblokovanie by ste použili americký server HBO Max, alebo britskej, ktorú chcete odblokovať Všetky 4.
  5. Skúste načítať video na vami vybranú stránku. Mal by sa spustiť takmer okamžite, ale možno budete musieť stránku obnoviť, aby ste videli akékoľvek zmeny.

Dôrazne odporúčame prejsť vyššie uvedenými krokmi Teória veľkého tresku začína. Ak sa niečo neočakávane stane, budete mať stále čas kontaktovať tím zákazníckej podpory VPN so žiadosťou o pomoc.

Kde sa pozerať na Teóriu veľkého tresku online

Teória veľkého tresku je veľmi populárny a vysiela sa v desiatkach krajín po celom svete. Ďalej uvádzame, kde sa môžete pozerať, nech ste kdekoľvek.

US

Vlajka USA

Teória veľkého tresku sa vysiela na HBO Max. Všetky epizódy sú k dispozícii na požiadanie.

Ako teda môžete sledovať predchádzajúce obdobia Teória veľkého tresku on-line? DirecTV Now má posledných niekoľko sezón a napríklad Amazon, iTunes a Google Play Store vám umožňujú zakúpiť staršie epizódy individuálne. Môžete tiež streamovať ľubovoľné opakovania, ktoré sa nedávno vysielali na TBS, zadarmo, ale tieto sú k dispozícii iba na krátku dobu.

Spojené kráľovstvo

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

Sezóna 12 z Teória veľkého tresku nemá premiéru vo Veľkej Británii do 18. októbra. Potom sa bude vysielať každý štvrtok večer o 20:30 na E4. To znamená, že budete môcť zadarmo sledovať všetky nové epizódy vo videu Všetko 4. Musíte si však najprv vytvoriť účet. Počas procesu registrácie budete požiadaní o zadanie britského poštového smerovacieho čísla, ale neexistuje žiadny overovací proces.

Všetky 4 momentálne neumožňujú používateľom sledovať staré epizódy Teória veľkého tresku na požiadanie. To však nie je problém, pretože ročné obdobia 1 - 11 sú k dispozícii v plnom rozsahu na stránkach Netflix UK. Ak ešte nemáte predplatné Netflixu, môžete si ho kúpiť za 5,99 GBP mesačne, s prvým mesiacom zadarmo.

Kanada

vlajka Kanady

CTV každý týždeň vysiela epizódu voľne k dispozícii online deň po jeho pôvodnom vysielaní. Aby sa však používatelia mohli pozerať na predchádzajúce epizódy zo sezóny 12 alebo aby sa dostali k živému prenosu, budú sa musieť najprv prihlásiť pomocou podrobností o svojom káblovom poskytovateľovi. Komediálna sieť tiež vysiela nové epizódy naživo, ale rovnako ako CTV vyžaduje sledovanie káblových odberov.

Žiaľ, nejestvuje žiadna významná služba streamovania, ktorá by kanadským divákom umožňovala sledovať každú predchádzajúcu sezónu Teória veľkého tresku. Spoločnosť Crave ponúka sezóny 1 - 7 a stojí 9,99 CAD mesačne, ale pre neskoršie epizódy je jedinou možnosťou ich zakúpenia jednotlivo v iTunes alebo v obchode Google Play. Nezabudnite, že ak ste mimo svojej domovskej krajiny, stále sa môžete naladiť a sledovať živé prenosy od svojho bežného poskytovateľa pomocou VPN.

Nový Zéland

Ako sa pozerať na Teóriu veľkého tresku (sezóna 12) online

Fanúšikovia na Novom Zélande môžu sledovať každú epizódu Teória veľkého tresku pre zadarmo na TVNZ. Najskôr si musíte vytvoriť účet, ale musíte si len overiť svoju e-mailovú adresu.

Je zaujímavé, že sa na tomto webe uplatňujú rôzne opatrenia na blokovanie geografického blokovania v závislosti od typu obsahu, ku ktorému sa snažíte získať prístup. Konkrétne živé prenosy môžu byť odblokované zo zahraničia pomocou niekoľkých hlavných sietí VPN, ale epizódy na požiadanie nie sú možné a môžu vrátiť chybu: „Médiá sa nepodarilo načítať, buď z dôvodu zlyhania servera alebo siete alebo z dôvodu, že formát nie je podporovaný".

Francúzsko

Flag_of_France-e1527750876576

Sezóna 12 z Teória veľkého tresku je možné vysielať naživo a bezplatne dňa NRJ 12. Živé streamy sú blokované podľa regiónu, takže na sledovanie budete musieť byť vo Francúzsku alebo pripojení k francúzskemu serveru VPN. Upozorňujeme, že pravdepodobne nebudete môcť načítať stream, keď používate blokovanie reklám.

Bohužiaľ, na NRJ 12 nemôžete sledovať predchádzajúce epizódy. Odberatelia MyCanal môžu streamovať prvú sezónu online, ale táto služba začína na 19,90 EUR mesačne, čo je trochu drahé. MTV France ukazuje opakované behy od začiatku sezóny takmer každú noc, ale opäť ich nemožno prezerať online..

Iné miesta

Teória veľkého tresku v skutočnosti vysiela v oveľa viac krajinách, ako sú krajiny uvedené vyššie. Aj keď neexistuje žiadny oficiálny zoznam medzinárodných vysielateľov, fanúšikovia z webu Wikia show si vytvorili svoje vlastné. Aj keď nemôžeme potvrdiť, že tento zoznam je 100% aktuálny, obsahuje aktuálne oficiálne zdroje pre mnohé krajiny.

Môžem sledovať Teóriu veľkého tresku pomocou bezplatnej siete VPN?

Bezplatné siete VPN sa môžu zdať atraktívne na prvý pohľad, ale v skutočnosti majú niekoľko hlavných nevýhod. Napríklad tieto služby majú obrovské množstvo používateľov, ale menej serverov, ktoré pomáhajú šíriť záťaž. To znamená, že pravdepodobne dôjde k dlhému načítaniu videa, videa, ktoré často koktá, a dokonca k občasnému odpojeniu od siete VPN. Je zrejmé, že to nie je skvelé pre tých, ktorí chcú streamovať živý obsah, ale čo je ešte horšie, bezplatné siete VPN sú zvyčajne prvými, ktoré sa dostanú na čiernu listinu na hlavných platformách streamovania..

Budovanie a údržba globálnych serverových sietí je drahá, takže ako si to môže bezplatná služba dovoliť? Pravda je, že bezplatné siete VPN profitujú od svojich používateľov, či už ide o vkladanie reklám na stránky, ktoré navštevujete, alebo pomocou sledovacích súborov cookie na udržanie kariet o vašich aktivitách. Po zaznamenaní dostatočného množstva informácií je možné podrobnosti o vašich návykoch prehliadania predať tretím stranám bez vášho vedomia. VPN majú zvýšiť anonymitu online, ale obchodné praktiky, ako sú tieto, sú morálne sivé v najlepšom prípade a mohli by predstavovať hlavné bezpečnostné riziko..

Pre laika je neuveriteľne ťažké povedať, či používate legitímnu sieť VPN alebo nie. Trójske kone, ktoré sa maskujú ako bezplatné siete VPN, sa v obchode Google Play schovávajú v očiach. Aj keď si stiahnete bezplatnú sieť VPN, ktorá neobsahuje škodlivý softvér, neexistuje záruka, že skutočne zašifruje vašu komunikáciu. Známe služby nie sú nevyhnutne bezpečnejšie; v roku 2015 sme v tomto priestore videli významného hráča, ktorý predáva šírku pásma používateľa, ktorá pomáha prevádzkovať botnet. Odporúčame vám používať serióznu službu VPN, ktorá je otvorená v súvislosti so svojimi metódami šifrovania a má zásady zapisovania do denníka.

Čo je nové v sezóne The Big Bang Theory 12?

Showrunner Steve Holland už odhalil, že to bude posledná sezóna Teória veľkého tresku. Zatiaľ čo spustenie 24 epizód znamená, že je dosť času na viac príbehov s jednou epizódou, hlavným zameraním autorov bude riešenie dlhodobých dejových línií spôsobom, ktorý uspokojí publikum..

Je tu jeden, ktorý bude mať bezpochyby niekoľko epizód za vysielací čas: prielom „super asymetrie“ Sheldona od finále 11. sezóny. Videli sme, že v minulosti robil významné objavy, ale toto by mohol byť ten, ktorý ho vidí už roky po tom, čo získal uznanie a postavenie. Podľa Holandska je dôležité, aby si publikum uvedomilo, že postava „je taká inteligentná, ako sme povedali.“

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − 74 =

map