Najlepšie bezplatné a platené alternatívy k službe PlayStation Vue

Najlepšie bezplatné a platené alternatívy k službe PlayStation Vue


Zástupca predsedu spoločnosti Sony Interactive Entertainment (SIE) John Kodera nedávno ohlásil príspevok na blogu PlayStation Vue bude ukončená 30. januára 2020. Citoval „vysoko konkurenčný priemysel platenej televízie“ a uviedol, že filmový a televízny obsah bude stále prístupný prostredníctvom obchodu PlayStation Store spoločnosti PS4..

Oznámenie PlayStation Vue

Našťastie je k dispozícii veľa alternatív PlayStation Vue, vďaka ktorým budete môcť aj naďalej sledovať svoje obľúbené živé televízne vysielanie a obsah na požiadanie. Rovnako ako v službe PlayStation Vue sú všetky tieto služby uzamknuté podľa regiónov, čo znamená, že sú dostupné iba v niektorých krajinách. Geografické obmedzenia sa však môžete obísť pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN)..

Ako teda funguje VPN? Šifruje internetový prenos vášho zariadenia a nasmeruje ho na jeden z jeho serverov na vybrané miesto. Väčšina z najlepších bezplatných a platených alternatív k službe PlayStation Vue je k dispozícii v USA. Preto by ste sa mali pripojiť k americkému serveru, aby ste získali americkú IP adresu. Bude to vyzerať, akoby ste prehliadali USA, čo vám umožní odblokovať alternatívy PlayStation Vue uzamknuté pre región v zahraničí.

Najlepšie bezplatné a platené alternatívy k službe PlayStation Vue

Pamätajte, že žiadna jednotlivá služba neponúka všetky rovnaké kanály ako PlayStation Vue (niektoré sa však priblížia). Okrem toho, zatiaľ čo väčšina alternatív ponúka živú televíziu, niektoré bezplatné možnosti ponúkajú iba obsah na požiadanie. V tejto súvislosti uvádzame zoznam najlepších alternatív konzoly PlayStation Vue:

1. AT&T TV

Snímka obrazovky domovskej stránky AT&T

Predtým známy ako DirecTV Now, AT&T TV ponúka balíčky od 59,99 dolárov USD mesačne. Základný balík „Zábava“ vám umožní sledovať videá, ktoré sa vám páčia&E, ESPN, Fox Sports 1 a MTV naživo aj na požiadanie. však, Športoví fanúšikovia si môžu zvoliť balík Xtra alebo Ultimate (ceny sú 74,99 dolárov a 74,99 dolárov mesačne), medzi ktoré patria NBA TV a NHL Network. AT&Odber T TV vám umožňuje streamovať obsah na dvoch zariadeniach súčasne.

Čo je obzvlášť pôsobivé na AT&T TV je, že predplatné zahŕňa 500 hodín úložiska Cloud DVR. AT&K televízoru T je možné pristupovať na širokom spektre zariadení s aplikáciami pre Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV, Roku a ďalšie. Aj keď táto streamovacia služba nezahŕňa bezplatnú skúšobnú verziu, ponúka menšiu balíčkovú službu s názvom WatchTV. Skladá sa z 35 kanálov, zahŕňa sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu a je k dispozícii iba za 15 dolárov mesačne.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre AT&T

2. BBC iPlayer

Snímka obrazovky domovskej stránky aplikácie BBC iPlayer

BBC iPlayer je britská streamingová služba, ktorú ponúka BBC. Je dobre známy pre svoje vysoko kvalitné originálne programovanie medzi ktoré patria Doctor Who, Line of Duty a Peaky Blinders. Aj keď môžete sledovať zadarmo, táto služba vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali do účtu (zobrazí sa výzva na zadanie poštového smerovacieho čísla pre Spojené kráľovstvo, ale akceptovaný je akýkoľvek poštový smerový kód pre Spojené kráľovstvo). Po registrácii budete môcť sledovať živé vysielanie viacerých kanálov (vrátane BBC One, BBC Two, BBC News a CBeebies). Ešte lepšie je, že existuje obrovská knižnica obsahu na požiadanie.

Aj keď je táto služba k dispozícii iba vo Veľkej Británii, môžete ju odblokovať pripojením k jednému z britských serverov VPN. Na rozdiel od niektorých platených streamingových služieb na trhu bohužiaľ nie je možné sledovať v 4K. Prístup k zariadeniu BBC iPlayer je prístupný na širokej škále zariadení, ako sú Android, iOS, Amazon Fire Stick a Smart TV..

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre BBC iPlayer

3. Praskanie

Snímka obrazovky domovskej stránky Sony Crackle

So Sony Crackle môžete bezplatne vysielať rôzne populárne filmy a televízne programy. Dostupné tituly zahŕňajú Muž, ktorý zabil Don Quijota, Zodiac a The Ides v marci. Čo je viac, Knižnica Crackle obsahuje aj časť svojho pôvodného obsahu ako sú Vyvolení a Komedianti v aute Získavanie kávy. Kým Sony Crackle je k dispozícii zadarmo, môžete očakávať, že uvidíte nejaké reklamy. Okrem toho nie je možné sledovať živé televízne vysielanie.

Praskanie môžete sledovať prostredníctvom prehliadača alebo na väčšine svojich zariadení (aplikácie sú k dispozícii pre Android, iOS, Amazon Fire TV a Smart TV). Upozorňujeme, že ide o službu uzamknutú v regióne; aby ste mohli sledovať Sony Crackle, musíte sa nachádzať v USA alebo pripojení k americkému serveru prostredníctvom VPN.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre crackle

4. FuboTV

Snímka obrazovky domovskej stránky FuboTV

Ak hľadáte športové prenosy naživo, FuboTV stojí za zváženie. Balíčky začínajú na 54,99 dolárov mesačne a zahŕňajú napríklad Fox Sports 1, NFL Network, NBA TV a beIN Sports. Nejde však iba o šport; existujú aj rôzne zábavné kanály, ako sú AMC, FX a USA Network. FuboTV je možné používať súčasne na dvoch zariadeniach, aj keď možnosť „Rodinné zdieľanie“ vám umožňuje pridať ďalšie zariadenie za 5,99 dolárov mesačne.

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete naživo streamovať FuboTV na svojom televízore. Aplikácie sú k dispozícii na zariadeniach Roku, Apple TV a Amazon Fire TV, ako aj na zariadeniach Android a iOS. Zatiaľ čo program FuboTV je k dispozícii aj v Kanade a Španielsku, v týchto krajinách je programovanie odlišné. Ak sa teda pozeráte zo zahraničia, pravdepodobne sa budete chcieť pripojiť k serveru v USA. FuboTV zahŕňa 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Účet FuboTV vám však umožňuje iba 30 hodín cloudového DVR priestoru, čo je menej ako niektoré konkurenčné streamingové služby.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre FuboTV

5. Hulu

Snímka obrazovky domovskej stránky Hulu Live TV

Za 44,99 dolárov mesačne môžete so spoločnosťou Hulu sledovať živé televízne vysielanie online. Hulu + Live TV prichádza s týždennou bezplatnou skúšobnou verziou a zahŕňa kanály ako ABC, ESPN, FX a Fox Sports 1 a 2. Ďalšou výhodou televízie Hulu + Live TV je, že zahŕňa prístup k celej streamovanej knižnici Hulu na pozeranie relácií, ako sú Rick a Morty, Toto sme my, a originálna séria Hulu, napríklad Príbeh slúžky, na požiadanie. Ak uprednostňujete sledovanie iba na požiadanie, môžete tak urobiť bez živej televízie za 5,99 dolárov mesačne.

K balíkom Hulu + Live TV je možné pridať prémiové siete ako HBO, Cinemax, Showtime a Starz, aj keď za príplatok. Môžete tiež sledovať súčasne dve obrazovky a nahrávať až 50 hodín obsahu do cloudového DVR. Hulu + Live TV je k dispozícii prostredníctvom aplikácií pre iOS, Android, Roku, Amazon Fire TV a ďalšie. Hulu je blokovaný mimo USA, takže na sledovanie v zahraničí sa vyžaduje sieť VPN.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre Hulu

6. Philo

Snímka obrazovky domovskej stránky Philo

Philo ponúka približne 58 kanálov za pouhých 20 dolárov mesačne. Toto zahŕňa A&E, AMC, Comedy Central a Nickelodeon. Jedným z dôvodov nižšej ceny je však to, že pokiaľ ide o šport, nie je na výber. Pozitívne je, že mnoho streamingových služieb vám umožňuje sledovať iba dve zariadenia naraz, Philo umožňuje tri súčasné spojenia.

Philo vám umožní uložiť vaše obľúbené televízne programy a sledovať ich až 30 dní po vysielaní. Vďaka 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii môžete vyskúšať službu Philo bez rizika. Vyžaduje si to iba zadanie čísla mobilného telefónu (v tejto fáze nie sú potrebné žiadne informácie o fakturácii). Okrem toho, že budete môcť sledovať prostredníctvom webového prehľadávača v systémoch Windows a Mac, môžete streamovať Philo cez Android a iOS, Android TV, Roku, Apple TV a Amazon Fire TV..

7. Pluto TV

Snímka obrazovky domovskej stránky Pluto

Pravdepodobne jednou z lepších dostupných možností je služba Pluto TV americká streamingová služba. Vo vlastníctve spoločnosti Viacom spolupracuje s desiatkami poskytovateľov obsahu. Pluto TV ponúka živý obsah zo sietí ako MTV, NFL a neba. V čase písania zahŕňajú filmy na požiadanie v televízii Pluto Bronson, Chef a The Machinist. Niektoré z dostupných televíznych relácií sú Dog the Bounty Hunter, Hell's Kitchen a Robin Hood.

Na sledovanie obsahu televízora Pluto sa nevyžaduje žiadne prihlásenie, aj keď sa budete chcieť v USA pripojiť k serveru VPN a pozerať ho v zahraničí. Ako sa očakáva od bezplatnej služby, televízia Pluto je podporovaná reklamami. Pluto TV je prístupné cez webový prehliadač, ako aj aplikácie pre Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Android, iOS a PlayStation 4. Zatiaľ čo Pluto TV je k dispozícii aj v iných krajinách (napríklad v Kanade), programovanie líši sa kvôli obmedzeniam práv na streamovanie.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre Pluto TV

8. Sling TV

Najlepšie bezplatné a platené alternatívy k službe PlayStation Vue

Niektoré z kanálov, ktoré môžete vysielať naživo s televíziou Sling, sú ESPN, USA Network, Fox Sports 1 a NFL Network. Dostupné balíčky sú Sling Orange (25 dolárov mesačne), Sling Blue (tiež 25 dolárov mesačne) a kombinovaná možnosť Orange a Blue (40 dolárov mesačne). Spoločnosť Sling ponúka zadarmo aj Roku Express alebo AirTV Mini, keď sa prihlásite na odber a predplatíte si dva mesiace.

Zatiaľ čo služba Sling TV je k dispozícii vo viacerých krajinách, najlepší obsah je k dispozícii v USA. Pripojením k serveru VPN v USA môžete vysielať televízny prenos videa v zahraničí. Existuje niekoľko spôsobov, ako sledovať televíziu Sling. Aplikácie sú k dispozícii pre Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Xbox One a LG Smart TVs. Počet súčasných pripojení sa líši v závislosti od balíka, ale v prípade cenovo dostupného balíka Orange a Blue je to až štyri zariadenia naraz..

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre Sling TV

9. Tubi TV

Snímka obrazovky domovskej stránky Tubi

Aj keď na televízii Tubi nie je možné sledovať živé televízne vysielanie, táto služba vám umožňuje bezplatne vysielať množstvo televíznych relácií a filmov na požiadanie. Budete mať možnosť sledovať filmy ako Ako trénovať svojho draka, Žiadna krajina pre starých mužov a Strašidelný film, a televízne programy ako Dog the Bounty Hunter a Hell's Kitchen. Ešte lepšie je, keď sa chcete pozerať na obsah, nemusíte sa zaregistrovať. Televízia Tubi je ako bezplatná služba podporovaná reklamami.

Televízia Tubi je k dispozícii v USA, Kanade a Austrálii. Od mája 2018 už nie je k dispozícii v Európe, hoci spoločnosť Tubi začiatkom roku 2020 uvedie na trh službu streamovania vo Veľkej Británii. Akékoľvek geografické obmedzenia sa dajú ľahko obísť pomocou VPN. Televíziu Tubi môžete sledovať na mnohých rôznych zariadeniach. Patria sem Amazon Fire TV, mobilné zariadenia Android a iOS a Smart TV Samsung a Sony.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre Tubi TV

10. TVPlayer

Snímka obrazovky domovskej stránky TVPlayer
Zatiaľ čo väčšina možností v tomto zozname je založená na USA, TVPlayer je britská televízna predplatená služba. Ponúka bezplatné aj platené živé televízne streamy. Bezplatné kanály zahŕňajú BBC One, BBC Two, ITV a Channel 4, zatiaľ čo prémiové kanály zahŕňajú Discovery a History HD. Prvý mesiac poistného je bezplatný a potom stojí 6,99 GBP. Poskytuje prístup k viac ako dvom tuctom kanálov, naživo a bez reklám.

Existuje veľa spôsobov, ako sledovať TVPlayer. Okrem stolových počítačov (PC a Mac) sú aplikácie k dispozícii pre zariadenia so systémom Android a iOS, Apple TV, Amazon Fire TV a Samsung Smart TVs. Zatiaľ čo TVPlayer je k dispozícii iba vo Veľkej Británii, Zákazníci zo Spojeného kráľovstva môžu sledovať prémiové kanály odkiaľkoľvek v EÚ. Okrem toho IP adresa VPN a UK pomáha odblokovať TVPlayer odkiaľkoľvek na svete.

11. USTVNow

Snímka obrazovky domovskej stránky USTV Now

S USTVNow máte možnosť bezplatného aj plateného plánu. Ponúkané bezplatné živé televízne kanály sú ABC, CBS, CW, PBS a MyNetwork TV. Avšak platené plány (dostupné za 19 dolárov bez DVR alebo 29 dolárov s DVR) zahŕňajú likes AMC, FX a USA Network. Aj keď je to dobrá voľba pre televízne programy, nie je to vaša najlepšia stávka, ak hľadáte športový obsah. S USTVNow môžete sledovať súčasne tri zariadenia.

Nezabúdajte, že USTVNow nie je komerčne dostupný, pretože vysiela pôvodné vysielané kanály. Plán kanálov s DVR vám umožňuje ukladať nahrávky až na dva týždne. Popísané ako služba pre Američanov žijúcich v zahraničí, USTVNow funguje kdekoľvek na svete (aj keď možno budete chcieť používať VPN pre svoje vlastné súkromie online). USTVNow funguje na väčšine zariadení pripojených na internet vrátane Android a iOS.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre USTVNow

12. YouTube TV

Snímka obrazovky domovskej stránky YouTube TV

V službe YouTube TV je k dispozícii viac ako 70 živých televíznych kanálov. To zahŕňa Cartoon Network, ESPN, NBA TV a TBS. Niektoré siete ako Showtime a Starz sú k dispozícii za príplatok. YouTube TV vám okrem zdravého výberu kanálov umožňuje súčasne streamovať až tri zariadenia. Čo je viac, obsahuje neobmedzený úložný priestor záznamy zostanú k dispozícii až deväť mesiacov.

Napriek tomu, že ste platenou službou, môžete v službe YouTube TV očakávať, že sa vám zobrazia reklamy v závislosti od siete, ktorú sledujete. Služba YouTube TV je k dispozícii na väčšine zariadení, ako sú Apple TV, Roku, LG a Samsung Smart TV, Android, iOS a Amazon Fire TV. Služba YouTube TV je k dispozícii v USA, čo znamená, že na jej sledovanie v zahraničí budete potrebovať adresu VPN a adresu IP v USA. V čase písania správy ponúka YouTube dvojtýždňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Pozri tiež: Ako sledovať YouTube TV odkiaľkoľvek

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 69

map