Kā skatīties 2019. gada Tonija balvas tiešsaistē bez maksas

Kā tiešsaistē skatīties 2019. gada Tonija balvas


73. Gada balva Tony notiks svētdien, 9. jūnijā plkst. 17:00 PST (plkst. 8:00 EST / 1 AM BST) Radio pilsētas mūzikas zālē Ņujorkā. Šis ir gada notikums gan teātra izrāžu veidotājiem, gan faniem, jo ​​labākie jomā tiek atzīti par viņu centieniem uz skatuves un ārpus tās. Ar britu smieklīgā Džeimsa Kordena piedalīšanos tas noteikti ir jautrs vakars.

Vai nevarat nokļūt Ņujorkā uz izrādi? Neuztraukties; šajā rakstā mēs atklāsim, kā 2019. gada Tonija balvas straumēt tiešsaistē tiešsaistē no visas pasaules. Pieraksti to vairums raidorganizāciju ģeogrāfiski ierobežo to saturu, apgrūtinot skatīšanos no ārzemēm. Mēs jums parādīsim, kā izmantot virtuālo privāto tīklu (VPN), lai sabojātu savu atrašanās vietu un liktu šķist, ka esat īstajā vietā, lai skatītos doto apraidi.

Pats labākais - mēs parādīsim, kā izmantot bezmaksas izmēģinājumus, lai bez maksas skatītos Tony balvas tiešsaistē.

Ņemiet vērā, ka mēs ieteiksim tikai licencētus straumēšanas avotus. Populārie pasākumi, piemēram, Tony Awards, parasti ir pieejami caur nelicencētām straumēm, taču tie parasti ir zemas kvalitātes, un to autortiesību pārkāpumu dēļ var tikt izbeigts..

Tony Awards balvu avoti nedarbosies no ārzemēm. Lai piekļūtu parastajiem pakalpojumiem, ceļojot, varat izmantot VPN.

Labākais VPN 2019. gada Tonija balvām: ExpressVPN

ExpressVPN

Pieejamās lietotnes:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Vietne: www.ExpressVPN.com

Naudas atdošanas garantija: 30 DIENAS

VPN ir lieliski piemēroti tiešsaistes drošības uzlabošanai, jo tie šifrē jūsu interneta trafiku, neļaujot nokļūt tādiem snooperiem kā hakeri, darba devēji vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Tos var izmantot arī, lai sagrozītu jūsu atrašanās vietu un liktu šķist, ka atrodaties kaut kur citur, ļaujot piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Mūsu galvenā izvēle ir ExpressVPN, ātrs, drošs un ērti lietojams VPN, kas pazīstams ar savām atbloķēšanas spējām..

Iestatīšana ar ExpressVPN prasa tikai dažas minūtes. Jūs vienkārši izvēlaties abonēšanas periodu (viens, seši vai 12 mēneši) un iesniedzat maksājumu. Vislabākā ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka varat to izmantot, lai skatītos Tonija balvas un uz pilnu mēnesi un pēc tam saņemtu kompensāciju. Tas ir bezriska darījums.

LABĀKAIS VPN PAR TONY AWARDS: ExpressVPN ir mūsu labākais Tony Awards balvas kandidāts, jo tas ir ātrs un uzticams, un tas var atbloķēt daudzām straumēšanas vietnēm, ieskaitot CBS un CTV.

Kā skatīties 2019. gada Tonija balvas ārzemēs, izmantojot VPN

VPN iestatīšana ir vienkārša un prasa ļoti maz tehnoloģiju. Lūk, kā noskatīties Tonija balvas, izmantojot VPN:

 1. Abonējiet izvēlēto pakalpojumu sniedzēju. Mēs iesakām ExpressVPN, bet NordVPN un CyberGhost ir divas augstas kvalitātes zemu izmaksu alternatīvas.
 2. Lejupielādējiet savai ierīcei atbilstošo lietotni no VPN vietnes vai atbilstošā lietotņu veikala.
 3. Kad esat izveidojis un darbojas VPN, izveidot savienojumu ar serveri noteiktā vietā kas atbilst jūsu vēlamajam straumēšanas avotam. Piemēram, lai piekļūtu CBS, ir jāpieslēdzas ASV serverim.
 4. Dodieties uz Tony Awards tiešraidi un izbaudiet to!

Lai gan tam vajadzētu būt vienkāršam, lietas var noiet greizi. Mēs iesakām pirms Tony Awards skates sākuma izmēģināt tiešraidi no avota reģiona, lai jums būtu iespēja pievērsties visām iespējamām problēmām.

Kur straumēt 73. gada Tonija balvas tiešraidē tiešsaistē

Tikai pāris raidorganizāciju ir nodrošinājuši tiesības uz Tonija balvu pasniegšanas ceremoniju. Šīs ir jūsu galvenās iespējas:

ASV

ASV karogs

CBS ir ekskluzīvas tiesības pārraidīt Tony Awards ASV, un šovu var skatīties televizorā ikviens, kura CBS ir iekļauts viņu kabeļu paketē. CBS straumēs šovu tiešsaistē, izmantojot CBS All Access. Tomēr šis pakalpojums nav pieejams caur kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju. Tā vietā jums ir pāris iespējas.

Ja jūs esat abonējis augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina CBS, piemēram, fuboTV, Hulu ar Live TV, DirecTV Now, PlayStation Vue vai YouTube TV, jūs varēsit piekļūt Tony Awards tiešraidei caur šo pakalpojumu. Šie visiem ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods lai jūs varētu reģistrēties vienā no viņiem un atcelt pirms izmēģinājuma perioda beigām, dodot iespēju skatīties bez maksas. Paturiet prātā, ka šiem pakalpojumiem ir nepieciešami ASV maksājuma veidi, pat lai piekļūtu bezmaksas izmēģinājumiem, tāpēc reģistrēšanās no ārzemēm var būt sarežģīta. Hulu ar tiešraidi TV pieņem dāvanu kartes, tāpēc tā varētu būt iespēja.

Ja jums nav abonēšanas kādam no iepriekšminētajiem pakalpojumiem, jūs varat iegādāties piekļuvi CBS All Access tieši caur vietni par USD 5,99 mēnesī. Pastāv septiņu dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai pirms pensa samaksas jūs varētu noskatīties Tonija balvas un atcelt to. CBS All Access ir nepieciešams ASV maksājuma veids.

Iepriekš minētie pakalpojumi ir ģeogrāfiski ierobežoti un pieejami tikai ASV. Ja atrodaties ārzemēs un vēlaties pieteikties esošā kontā, to var izdarīt, vispirms izveidojot savienojumu ar ASV VPN serveri.

Kanāda

Kanādas karogs

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, KTV ir tiesības izsludināt 2019. gada Tonija balvas Kanādā. Tiešraidi varat skatīties tiešsaistē, izmantojot KTV vietni vai KTV mobilajā lietotnē, taču Kanādas kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas dati jums būs jāpiesakās.

KTV netiek piedāvāta tikai tiešsaistes abonēšanas opcija, tāpēc nevar skatīties bez kabeļa abonēšanas. KTV tiešraides ir ierobežotas, tāpēc, ja jūs parasti dzīvojat Kanādā, bet ceļojat uz ārzemēm, varat izveidot savienojumu ar Kanādas VPN serveri un pieteikties kā parasti, lai skatītos Tony balvas.

Austrālija

Austrālijas karogs

Austrālijas skatītāji 2019. gada Tonija balvas var noķert kanālā Foxtel Arena. Raidījumu tiešraidē rādīs pirmdien, 10. jūnijā, pulksten 10 AEST. Esošie Foxtel klienti var pieteikties un straumēt notikumu tiešsaistē vai izmantojot Foxtel GO mobilo lietotni.

Ja jums nav konta, ir iespējams reģistrēties Foxtel Now par USD 25 mēnesī, taču abonementiem ir bezmaksas 10 dienu izmēģinājuma versija, lai jūs varētu noskatīties Tonija balvas un pēc tam to atcelt. Lai reģistrētos, Foxtel reģistrācijai ir nepieciešams Austrālijas tālruņa numurs, tāpēc var būt grūti reģistrēties no ārzemēm.

Ja jums ir Foxtel konts, bet jūs ceļojat ārpus Austrālijas, varat izveidot savienojumu ar Austrālijas VPN serveri, lai piekļūtu pakalpojumam kā parasti.

Jaunzēlande

Kā skatīties 2019. gada Tonija balvas tiešsaistē bez maksas

Ja atrodaties Jaunzēlandē, varat skatīties Tony Awards apraidi, izmantojot Sky Network Arts Channel, lai gan apraide tiks atlikta līdz pirmdien, 10. jūnijā, plkst. 20:00..

Esošie Sky klienti var skatīties televizorā vai izmantojot Sky GO lietotni, taču ņemiet vērā, ka abonēšanas laikā jums būs jābūt Sky Arts Channel (specializētam kanālam). Ja jums nav Sky abonementa, maz ticams, ka būs laiks to saņemt 2019. gada Tony Awards balvai, jo reģistrēšana ir mājas vizīte, lai instalētu sistēmu.

Sky klientiem, kuri vēlas straumēt, izmantojot Sky GO lietotni, atrodoties ārzemēs, vienkārši izveidojiet savienojumu ar Jaunzēlandes VPN serveri un skatieties kā parasti.

Japāna

Japānas karogs

Japānā WOWOW ir tiesības uz 2019. gada Tony Awards apraidi. To tiešraidē varēs vērot televīzijā pirmdien, 10. jūnijā plkst. 8:00 un sestdien, 15. jūnijā, pulksten 7:00. WOWOW neļauj straumēt saturu tiešraidē, taču ierakstam straumēšanai jābūt pieejamam neilgi pēc šova beigām. tiešraidē. Abonēšana maksā ¥ 2300 mēnesī.

Ja vēlaties piekļūt WOWOW tiešsaistes saturam no ārzemēm, to varat izdarīt ar Japānas VPN serveri.

UK

Lielbritānijas karogs - union jackBritijas karogs - union jack - UK

Diemžēl, kā parasti, neviena Lielbritānijas raidorganizācija neizraidīs Tonija balvas. Jūs domājat, ka britu klātbūtne to mainīs, bet Lielbritānijas iedzīvotājiem pēc šī fakta būs jāsamierinās ar šova izstādēm. Radio 2 piektdien, 14. jūnijā, translēs īpašu programmu, ieskaitot dažas vakara izrādes.

Tomēr, ja tā ir tikai jūsu redzētā sarkanā paklāja darbība, tiešraidē varat redzēt Tony Awards On CBS Facebook lapu.

Citas valstis

Ja jūsu valsts nav šajā sarakstā, varat pārbaudīt oficiālo Tony Awards vietni, lai uzzinātu atjauninājumus, kurus starptautiskās raidorganizācijas pārraidīs šovā.

Vēlaties skatīties iepriekšējās balvas?

Ja jūs nevarat gaidīt, kad sāksies šī gada šovs, vai arī vienkārši izjust šova garu, ir iespējams straumēt šovus no iepriekšējiem gadiem. Rādījumi no 2012. gada līdz 2018. gadam ir pieejami vietnē Amazon Prime Video, un tā pati šo 2017. gada izlaidumu josla ir atrodama iTunes. Izlases šovi ir pieejami arī vietnēs VUDU un Fandango Now.

Vēlaties atgriezties vēl tālāk. Jums varētu patikt Brodvejas pazaudēto dārgumu kolekcija, apkopojums par dažām labākajām izrādēm no iepriekšējām Tony Awards televīzijām. Tas ir pieejams kā DVD kaste, kas iestatīta Amazon.

Kas ir 2019. gada Tonija balvu nominanti

Šī gada balvu nominācijas tika paziņotas Tony Awards YouTube kanālā. Kopā ir 24 kategorijas. Šeit ir nominanti dažām ievērojamākām kategorijām:

Labākais mūzikls

 • Ain’t too Proud: kārdinājumu dzīve un laiki
 • Beetlejuice
 • Hadestauna
 • Prom
 • Tootsie

Labākā luga

 • Kora zēns
 • Gerijs: Titus Andronicus turpinājums
 • Tinte
 • Prāmnieks
 • Ko man nozīmē konstitūcija

Labākais oriģinālais rezultāts

 • Beetlejuice, mūzika un dziesmu teksti: Edijs Perfekts
 • Be More Chill, mūzika un dziesmu teksti: Džo Ikoniss
 • Hadestauna, mūzika un dziesmu teksti: Anaïs Mitchell
 • Metāla Sklāra mūzika; Čadas Beguelinas vārdi
 • Tootsie, mūzika un dziesmu teksti: David Yazbek
 • To Kill a Mockingbird, Ādama Gvatela mūzika

Labākais lugas aktieris

 • Ādams Šoferis, sadedziniet to
 • Braiens Kranstons, tīkls
 • Džefs Danielss, nogalināt Mockingbird
 • Džeremijs Pope, koris zēns
 • Bradijs Konsidīns, Prāmis

Labākā vadošā aktrise lugā

 • Anete Beninga, Visi mani dēli
 • Elaine May, galerija The Waverly
 • Heidi Šreka, ko man nozīmē konstitūcija
 • Janet McTeer, Bernhardt / Hamlet
 • Laura Donnelly, Prāmis
 • Laurija Metkalfa, Hilarija un Klintone

Labākais vadošais aktieris mūziklā

 • Alekss Braitmens, Beetlejuice
 • Brūka Ašmanska, balva
 • Damons Daunno, Oklahoma!
 • Deriks Baškins, Ain’t Too Proud: kārdinājumu dzīve un laiki
 • Santino Fontana, Tootsie

Labākā vadošā aktrise mūziklā

 • Beth Leavel, Prom
 • Kaitlina Kinnunena, balva
 • Eva Noblezada, Hadestauna
 • Kelli O’Hara, Kiss Me, Kate
 • Stefānija Dž. Bloka, The Cher Show
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 52