Kā skatīties Doctor Who Series 11 ārzemēs (ārpus Apvienotās Karalistes)

Vēlaties skatīties Ārsts, kurš 11. sezona no ārzemēm (ārpus Lielbritānijas)? Zemāk mēs izskaidrosim, kā varat straumēt Ārsts, kurš tiešsaistē bez maksas no ārpus Lielbritānijas un labākie izmantojamie VPN. Tas ļaus jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un tiešraides 11. sēriju Ārsts, kurš no ASV, Francijas, Vācijas, Spānijas vai jebkur citur pasaulē.


Kā skatīties Doctor Who tiešsaistē no ārzemēm

Ārsts, kurš11. sezona sākās 7. oktobrī un noslēgsies 9. decembrī, kad Ziemassvētkos tiks demonstrēta arī īpaša epizode. Jaunas epizodes tiek rādītas katru svētdienu, parasti ap plkst. 18.45 pēc Latvijas laika (plkst. 10.45 pēc PST / plkst. 13.45 pēc EST), lai arī nākamnedēļ tās tiks pārraidītas plkst. 18.55. Zemāk mēs izskaidrosim, kur jūs varat tiešraidē skatīties katru epizodi.

Ir svarīgi atzīmēt, ka mēs iesakām tikai oficiālus avotus. Ārsts, kurš ir sci-fi parādība, un rezultātā noteikti ir nelicencētas straumes. Tomēr tie bieži ir zemas kvalitātes un pakļauti noņemšanai vidējā apraidei. Kā ikviens, kam ir Lielbritānijas televīzijas licence, var skatīties Ārsts, kurš bez maksas, tiešām nav iemesla izmantot neoficiālas straumes.

Labākais VPN ārsts, kurš: ExpressVPN

ExpressVPN pastiprina

VPN ir vieni no vienkāršākajiem veidiem, kā pasargāt jūsu tiešsaistes aktivitātes no ziņkārīgo acīm. Tās ne tikai šifrē trafiku, bet arī ļauj izveidot savienojumu ar serveriem visā pasaulē un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai jūs varētu piekļūt saviem parastajiem straumēšanas pakalpojumiem no ārzemēm. Mēs iesakām ExpressVPN: tas ir ātrs VPN ar vairāk nekā 2000 serveriem, kas darbojas 94 valstīs. Pats labākais - tas spēj ticami atbloķēt tādas platformas kā Netflix, BBC iPlayer un Amazon Prime Video.

Reģistrēšanās ir vienkārša un prasa tikai dažas minūtes. Vienkārši izvēlieties vēlamo abonēšanas ilgumu (viens mēnesis, seši mēneši vai gads) un veiciet maksājumu. Ar to sākas 30 dienu izmēģinājuma periods, un, ja pakalpojums jums šķiet neapmierinošs, varat atcelt un saņemt pilnu naudas atmaksu, neuzdodot nevienu jautājumu. Šī naudas atdošanas garantija nozīmē arī to, ka jūs varat īstermiņā efektīvi izmantot ExpressVPN bez maksas, piemēram, ja dodaties atvaļinājumā ārzemēs..

EKSKLUZĪVA ATLAIDE: Ietaupiet 49% un saņemiet papildu trīs mēnešus bez maksas, izmantojot ExpressVPN gada abonementu.

Izlasiet mūsu pilnu ExpressVPN pārskatu.

Kā atbloķēt Doctor Who ārzemēs, izmantojot VPN

Iepriekš nekad neesat izmantojis VPN? Nav nepieciešams paniku - ģeogrāfiski ierobežotu pakalpojumu atbloķēšana ir vienkārša. Lūk, kā skatīties Doctor Who ar VPN:

  1. Vispirms reģistrējieties pie cienījama VPN nodrošinātāja. Iepriekš mēs minējām ExpressVPN, bet gan NordVPN, gan CyberGhost ir zemu izmaksu un augstas veiktspējas alternatīvas.
  2. Instalējiet VPN programmatūru. Populārākajām operētājsistēmām ir atšķirīga versija, tāpēc noteikti lejupielādējiet pareizo.
  3. Zemāk esošajā sarakstā izvēlieties piemērotu avotu.
  4. Izveidojiet savienojumu ar kādu no VPN serveriem attiecīgajā valstī. Piemēram, jums būs nepieciešams Lielbritānijas serveris, lai atbloķētu BBC iPlayer, vai ASV serveris, lai atbloķētu BBC America.
  5. Mēģiniet ielādēt video no vietnes. Kad esat atkārtoti ielādējis lapu, tā jāsāk spēlēt gandrīz uzreiz, un visām kļūdām vajadzētu pazust.

Ieteicams iepriekš veikt iepriekš norādītās darbības Ārsts, kurš faktiski ieslēdzas. Tādā veidā, ja rodas grūtības, joprojām būs pietiekami daudz laika, lai sazinātos ar VPN klientu atbalstu. BBC izmanto īpaši stingrus ģeogrāfiskās ierobežošanas pasākumus, un tāpēc jūsu VPN var neregulāri darboties. Šajos gadījumos klientu atbalsts bieži vien var norādīt uz serveri, kas joprojām var atbloķēt BBC pakalpojumus.

Kur skatīties Doctor Who tiešsaistē

Ārsts, kurš ir ļoti populārs seriāls, un tā rezultātā tas tiek pārraidīts vienlaicīgi vairākās pasaules valstīs. Tālāk mēs jums paziņosim, kā noskaņoties neatkarīgi no tā, kurā valstī dzīvojat.

ASV

ASV karogs

AMerikāņu skatītāji pēc pieprasījuma var noķert katru sēriju, sākot ar otro sezonu, izmantojot BBC America. 11. sezonas epizodes tiek augšupielādētas dažas stundas pēc to pabeigšanas Lielbritānijas televīzijā.

Neviena reģistrācija vai samaksa nav nepieciešama, lai gan jums būs jāatrodas Amerikā vai jābūt savienotam ar ASV serveri, lai skatītos. Mēģinot straumēt saturu ārpus ASV, rodas šāda kļūda: “Ģeogrāfiskais ierobežojums - šis saturs jūsu atrašanās vietā nav pieejams”.

Varat arī straumēt jaunas epizodes tiešraidē, lai gan iepriekš būs jāpierakstās, izmantojot sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja informāciju. Ja jums nav kabeļtelevīzijas, tā nav problēma: varat arī izvēlēties pieteikties, izmantojot savu DirecTV Now vai FuboTV abonementu..

Kanāda

Kanādas karogs

Kanādā, Ārsts, kurš var straumēt tiešraidē Kosmoss. Lai skatītos tiešraides, jums būs nepieciešams kabeļtelevīzijas abonements, jo pašlaik nav iespējams pieteikties, izmantojot visaugstākos pakalpojumus..

Pat ja jums nav kabeļa, joprojām ir iespējams skatīties pēc pieprasījuma. Jāatzīst, ka ir pieejamas tikai standarta izšķirtspējas epizodes no 11. sērijas, taču, lai tās skatītos, nav jāpiesakās. Jaunas epizodes pēc pieprasījuma tiek pievienotas bibliotēkai pēc dažām stundām pēc to pabeigšanas, tāpēc nevajadzēs gaidīt pārāk ilgi, lai nokļūtu.

Vietne ģeogrāfiski bloķē tā saturu, kas nozīmē, ka jums būs nepieciešams VPN, lai skatītos, ja atrodaties ārpus Kanādas. Tas ārvalstu viesiem parāda pārlūkprogrammas kļūdu (“Šis saturs nav pieejams apskatei jūsu pārlūkprogrammā”), Nevis ģeogrāfisko ierobežojumu, bet tas pazūd, kad ir izveidots savienojums ar Kanādas serveri.

UK

Lielbritānijas karogs - union jackBritijas karogs - union jack - UK

Straumēšana Ārsts, kurš Lielbritānijā ir ļoti vienkāršs: skatieties to tiešraidē BBC iPlayer. Jums iepriekš būs jāizveido konts, taču tas ir bezmaksas un prasa tikai minūti. Jums jāņem vērā, ka likumīgi jums ir nepieciešama derīga Lielbritānijas televīzijas licence, lai to skatītos. Tomēr faktiska verifikācijas procesa nav, tāpēc šis pakalpojums būtībā ir atkarīgs no goda sistēmas.

Tāpat kā iepriekšminētajos pakalpojumos, epizodes ir pieejamas pēc pieprasījuma neilgi pēc parādīšanas. Tomēr BBC iPlayer piedāvā vienu no straumēšanas platformām, kuras visvairāk nav: iespēju skatīties ar audio aprakstiem, ja esat vājredzīgs.

Skatīt arī: Labākie VPN BC iPlayer

Austrālija

Austrālijas karogs

ABC veido jaunas epizodes no Ārsts, kurš pieejams Austrālijā bez maksas un bez reģistrācijas. Atkal šis pakalpojums ģeogrāfiski bloķē tā saturu, tāpēc, lai skatītos no ārzemēm, jums būs jāizmanto Austrālijas serveris.

Lai gan jūs varat straumēt ABC tiešraidē, jaunas epizodes pēc pieprasījuma ir pieejamas arī tiem, kas nokavēja pārraidi. Jaunākā epizode tiek pievienota bibliotēkai pēc pieprasījuma tūlīt pēc demonstrēšanas televizorā. Ir vērts atzīmēt, ka, lai arī pēc pieprasījuma ir pieejama tikai 11. sezona, vietnē Netflix varat noķert 1. – 10. Sezonu..

Citas vietas

Ja jūs dzīvojat valstī, kurā nerunā angliski, jūsu iespējas ir daudz ierobežotākas. Ja vietējā raidījuma nav Ārsts, kurš, un tas nav iekļauts jūsu valsts Netflix bibliotēkā, iespējams, jums būs jāpiespiež iepriekšējās sezonas vai epizodes atsevišķi iegādāties tādās platformās kā Google Play, iTunes vai Amazon.

Ja jūsu valstī ir raidorganizācija, kas ļauj jums skatīties Ārsts, kurš bez maksas (piemēram, Kanādā vai Austrālijā), bet jūs šobrīd atrodaties ārzemēs, joprojām varat noskaņoties, izveidojot savienojumu ar kādu no VPN serveriem attiecīgajā valstī.

Vai es varu straumēt Doctor Who ar bezmaksas VPN?

Bezmaksas VPN varētu šķist vienkāršs veids, kā pasargāt sevi tiešsaistē, taču tiem ir vairāki trūkumi, kuru nav ar premium pakalpojumiem. Piemēram, bezmaksas pakalpojumiem ir vairāk lietotāju, bet vēl mazāk serveru, lai sadalītu slodzi. Tas rada ilgus ielādēšanas laikus, stostīgu video un potenciāli pat sporādiskus atvienojumus. Šie faktori padara bezmaksas VPN par sliktu izvēli tiešraides HD video straumēšanai. Turklāt šie pakalpojumi bieži vien ir pirmie, kurus straumēšanas pakalpojumi iekļauj melnajā sarakstā, tāpēc ilgtermiņā tie nav uzticami.

Kā bezmaksas VPN var atļauties darboties?? Lai arī jūs nemaksājat skaidrā naudā, jūs tomēr palīdzat uzņēmumam gūt peļņu. Ievācot informāciju par jūsu darbību, izmantojot izsekošanas sīkfailus, šie uzņēmumi var apkopot ļoti detalizētu jūsu pārlūkošanas paradumu dokumentāciju. Tas jau ir pietiekami invazīvi, bet daži pat pārdod šo informāciju trešajām personām bez jūsu ziņas. Tā rezultātā jūs varētu atrast, ka bezmaksas VPN izmantošana faktiski samazina jūsu tiešsaistes drošību, nevis to uzlabo.

Visbeidzot, nav garantijas, ka izmantotais VPN ir drošs. Tika atrasts vismaz viens lielais lietotņu veikals, kurā mitināti desmitiem šķietami bezmaksas VPN, kas faktiski satur ļaunprātīgu programmatūru vai dažos gadījumos faktiski nav šifrējuši jūsu trafiku. Pat plaši pazīstami bezmaksas VPN ir pieķerti, lai ļaunprātīgi izmantotu viņu uzticēšanos, un viens tika atzīts par tādu, kas peļņas nolūkos pārdod tukšgaitas lietotāju joslas platumu.

Labākais veids, kā saglabāt drošību tiešsaistē, ir izmantot cienījamu VPN ar pierādītu pieredzi, kas aizsargā tā lietotāju privātumu.

Ārsts, kurš sezonā piedalījās 11 dalībnieku izmaiņās

Skatieties ārstu, kurš dzīvo ārzemēs, izmantojot VPN

2018. gads ir nozīmīgs gads Ārsts, kurš. 11. sezona iezīmē pirmo reizi, kad ārstu spēlēja sieviete, un, ņemot vērā visus notikumus, viņas sniegums pirmajā epizodē bija izņēmuma. Šajā seriālā Džodija Vaitakere ieņem galveno lomu, taču viņa nav vienīgais jaunais šova papildinājums.

Kā vienmēr, doktors ceļos kopā ar vairākiem pavadoņiem. Šoreiz viņi ir Grehems (Bredlijs Valšs no Kronizācijas iela un Pakaļdzīšanās slava), Raiens (Tosins Kols - Zvaigžņu kari: modina spēks) un Yasmin (Mandip Gill - Hollyoaks, Ārsti).

Pagaidiet - 11. sērija? Vai tas nav ārsts, kurš patiešām ir vecs?

Lai arī šī gada seriāls tiek dēvēts par 11. sezonu, tas faktiski ir 37. sezona. Ārsts, kurš sākās 1963. gadā un ilga 26 sezonas līdz 1989. gadam. Pēc šī brīža fani gaidīja 16 gadus, lai izrāde atgrieztos, galvenajā lomā - Kristofers Eklstons..

Kopš tā laika katru gadu ir bijušas jaunas sērijas, izņemot 2009. gadu, kad periodiski tika izlaistas piecas īpašas sērijas. Šķiet, ka tas turpināsies bezgalīgi kopš atdzīvināšanas Ārsts, kurš ir guvis panākumus BBC gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map