Kā skatīties The X Factor: The Band tiešsaistē bez maksas

Kā skatīties The X Factor The Band tiešsaistē bez maksas


X Faktors šogad solās būt nedaudz atšķirīgs - vienas regulāras sērijas vietā ir divi spinoffi. Slavenību versija tomēr ir tikko beigusies, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks X Factor: The Band - šovam, kurā Saimons Kovels mēģina atrast nākamo One Direction vai Little Mix. Pirmās epizodes pirmizrāde notiks 9. decembrī plkst. 8:30 GMT, ar jaunām epizodēm 11., 13. un 15. decembrī. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā dzīvot tiešraidē X faktors: Grupa no jebkuras vietas.

Ņemiet vērā, ka mēs ieteiksim tikai oficiālus avotus X faktors. Šīs izrādes popularitātes dēļ nelicencētās straumes ir gandrīz neizbēgamas, taču mēs tās neiesakām izmantot. Video parasti ir ļoti sliktas kvalitātes, un trešo personu straumēm ir tendence uz nokavēšanos. Turklāt neatļautas straumes var veikt bezsaistē, nebrīdinot par autortiesību pārkāpumiem. Jūs varat skatīties X faktors: grupa jebkurā gadījumā par brīvu tiešsaistē, tas nozīmē, ka nav iemesla izmantot neuzticamas trešo personu straumes.

X faktors: grupa tiešraidē tiks rādīti tikai ģeogrāfiski ierobežoti straumēšanas pakalpojumi. Lai skatītos no ārzemēm, jums būs nepieciešams VPN.

Kā skatīties The X Factor: The Band tiešsaistē no jebkuras vietas

Lielākā daļa straumēšanas pakalpojumu pārbauda lietotāja IP adresi, lai ierobežotu piekļuvi tiem, kas atrodas noteiktā valstī. Tomēr, izveidojot savienojumu ar VPN, jums tiek piešķirta jauna, reģionam specifiska IP adrese. Tas liek reģioniem aizslēgtās platformas domāt, ka atrodaties citur, ļaujot jums skatīties no jebkuras vietas. Izklausās mulsinoši? Neuztraucieties, vienkārši rīkojieties šādi.

Lūk, kā bez maksas skatīties filmu The X Factor: The Band tiešsaistē (no jebkuras vietas):

  1. Vispirms reģistrējieties pie piemērota VPN pakalpojumu sniedzēja. Mēs iesakām ExpressVPN kaut arī CyberGhost un NordVPN ir divas augstas veiktspējas, lētas alternatīvas.
  2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN, pārliecinoties, vai iegūstat savai ierīcei pareizo lietotnes versiju.
  3. Pievienojieties vienam no sava VPN Lielbritānijas serveriem. Ja jums tiek dota iespēja izvēlēties pilsētu, Londona parasti ir laba izvēle.
  4. Izveidojiet bezmaksas ITV Hub kontu. Reģistrācijas laikā jums tiks lūgts ievadīt pasta indeksu, taču pārbaude nav ieviesta, tāpēc darbosies jebkurš derīgs Lielbritānijas pasta kods.
  5. Visbeidzot, mēģiniet skatīties tiešraidi ITV Hub. Tam vajadzētu ielādēt gandrīz uzreiz, bet, ja nē, notīriet kešatmiņu un sīkfailus, pēc tam atkārtoti ielādējiet lapu.

X faktors: grupa tiešraidē, ir vērts veltīt dažas minūtes, lai pārliecinātos, ka VPN darbojas pirms pirmizrādes. Tādā veidā jums būs vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai saņemtu palīdzību no VPN klientu atbalsta komandas, un neparedzētu tehnisku problēmu dēļ jums nevajadzēs palaist garām epizodes sākumu.

Kā skatīties filmu The X Factor: Band bez maksas Lielbritānijas televīzijā

Lielbritānijas karogs - union jackBritijas karogs - union jack - UK

Kā parasti, X faktors tiks pārraidīts kanālā ITV1. Tas nozīmē, ka varat skatīties to bez maksas tiešsaistē caur ITV centrs. Nav jāuztraucas, ja nokavējat kādu epizodi, jo tā būs pieejama pēc pieprasījuma vismaz nedēļu pēc tam.

Jāņem vērā, ka Lielbritānijas likumi pieprasa TV licenci, ja skatāties kaut ko tiešsaistē, tajā pašā laikā, kad tas tiek rādīts tradicionālajā TV. Tomēr ITV Hub darbojas goda sistēmā un faktiski nepārbauda, ​​vai jums ir licence. Licence nav nepieciešama, ja jūs plānojat skatīties tikai The X faktors: grupa pēc pieprasījuma.

ITV centrs ir bloķēts reģionā un ir pieejams tikai Lielbritānijā. Tam varat piekļūt no ārzemēm, pieslēdzoties vienam no sava VPN Lielbritānijas serveriem. Jums vēl nav VPN? ExpressVPN nodrošina bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantiju tāpēc jūs varat to izmēģināt un vienkārši neapmierinātības gadījumā pieprasīt pilnu naudas atmaksu.

Vai es varu noskatīties filmu The X Factor: The Band citās valstīs?

pasaules globuss

Pašlaik nav apstiprinātu starptautisko raidorganizāciju X faktors: grupa. Tomēr tiek rādīti AXS un Family X faktors: slavenība attiecīgi ASV un Kanādā, tāpēc ir iespējams, ka tie tiks pārraidīti Grupa vēlāk. Mēs atjaunināsim šo ziņu, tiklīdz būs pieejama plašāka informācija.

Ko fani var sagaidīt no The X Factor jaunās sezonas?

Lielākās izmaiņas šajā sezonā ir formāts. Lai arī grupas var iekļūt parastajā The X Factor versijā, galu galā individuālie izpildītāji var (un bieži to dara) uzvarēt. Tomēr šogad viss attiecas uz joslām. Privātpersonas joprojām var piedalīties, bet viņi tiks sapāroti ar citiem cilvēkiem, lai izveidotu grupu (pieņemot, ka viņi to iekļauj konkursā).

Konkursantiem malā paliekot, tas ir vairāk vai mazāk kā parasti. Saimons Kovels un Nikols Šerzingers atgriezīsies kā tiesneši, lai gan Luisu Valsu aizstās rotējoša slavenību izlase. Vismaz pirmajā epizodē par viesu tiesnesi ir apstiprināta Leona Lūisa.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 31

map