10 חוסמי מודעות חינמיים הטובים ביותר להסרת מודעות וקופצים

10 חוסמי מודעות חינמיים הטובים ביותר להסרת מודעות וקופצים


חוסמי מודעות הם אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לאבטח את פרטיותך באופן מקוון, להפחית את העומס באתרים ולהימנע ממודעות הנגועות בתוכנות ריגול. למרות שבוודאי ניתן למצוא תוכנה לחסימת מודעות בתשלום, אין סיבה להוציא כסף על אחת כזו. רוב חוסמי המודעות הטובים ביותר חופשיים לשימוש. רשימה זו של מיטבי חוסמי המודעות החינמיים הטובים ביותר כוללת תערובת של כלים יעילים במיוחד עבור Chrome, Firefox ועוד.

חוסמי המודעות החינמיים הטובים ביותר של שנת 2019

מהמחקר שלנו, מיטבי הבלוגים החינמיים הטובים ביותר לשנת 2019 הם:

 1. עומד Adblocker הוגן
 2. דפדפן האופרה
 3. AdLock
 4. AdBlock Plus
 5. uBlock Plus Adblocker
 6. חוסם פופר
 7. Trustnav Adblocker
 8. Adblocker Ultimate
 9. NoScript
 10. AdGuard (כבר לא תמיד בחינם)

חוסמי מודעות הם הפיתרון המובהק להסרת מודעות לא רצויות באינטרנט. חוסמי מודעות בתשלום הם בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר אם אתה רוצה משהו שעובד הכי טוב, אך חסמי מודעות בחינם רבים עשויים רק לעשות את העבודה בשבילך..

להלן תמצא את הסקירה המפורטת שלנו על חוסמי המודעות הטובים ביותר הזמינים בחינם. עם זאת, אף חוסם מודעות אינו מושלם, לכן תמצא שתצטרך לנסות מספר אפשרויות כדי למצוא את ההתאמה הנכונה.

הערה: אם כל מה שאתה מחפש לעשות הוא להיפטר מפרסומות מוקפצות מעצבנות, עיין במדריך שלנו בנושא חסמי המודעות המוקפצים הטובים ביותר.

סוגי מודעות ושיטות דירוג

לא רק שישנן סוגים רבים של פרסומות שעשויות להיתקל בהן, ישנן דרכים רבות לחסום פרסומות. בסופו של דבר, איך שחוסם מודעות עובר על חסימת מודעות לא משנה כל עוד זה לא פוגע ביכולת שלך לגלוש באינטרנט באופן יעיל ולא פולש לפרטיותך. בנוסף, חוסם מודעות טוב יחסום את רוב סוגי המודעות.

כאשר חקרנו את מיטב חוסמי המודעות החינמיים, חיפשנו את הקריטריונים הבאים

 • תמיד בחינם, ללא קיר שכר עבור תכונות חשובות
 • דירוג משתמשים טוב
 • אל תחייב חשבון כדי להשתמש בשירותים
 • עודכן לאחרונה (במהלך 12 החודשים האחרונים)
 • זמין בקלות כפלאגין לפחות לדפדפן או מערכת הפעלה אחת
 • חוסם "מודעות תצוגה" (צף, קופץ, באנר, וידאו, תמונה סטטית, טפטים, מודעות טקסט)
 • חוסם מודעות וידאו זורמות (כמו ביוטיוב)

בתחילה בדקנו גם מודעות ראשוניות ובינוניות (מודעות שטוענות מסך לפני התוכן שלך וכוללות לעתים קרובות ספירה לאחור). עם זאת, מאז שגוגל השיקה את חוסם המודעות המובנה שלה לכרום והחלה להעניש אתרים בחיפושים בגוגל על ​​פרקטיקות שליליות של מודעות, רוב האתרים הנחשבים צמצמו או ביטלו את סגנון הפרסום הזה, והקשו עליהם למצוא בדיקות אפקטיביות. אנו מזכירים רק את אלה כאשר הם זמינים, אך לא כללנו אותם בשיקולי דירוג.

במיוחד הבדיקה שלנו השתמשה בכמה אתרים נבחרים עם סוגי מודעות שונים לבדיקה. אלה כללו את Forbes.com, Fark.com, YouTube ו- OrlandoSentinel.com. במקרה של אורלנדו סנטינל, מצאנו כי אתר זה משתמש בפרסומות אגרסיביות למדי שרוב חוסמי הפרסום נאבקים בחסימה. למעשה, רק כמה חוסמי מודעות ברשימה שלנו חסמו למעשה את כל המודעות באורלנדו סנטינל.

חוסמי המודעות החינמיים המפורטים להלן לא היו צריכים להיפגש את כל של הקריטריונים להכנת הרשימה, אך כמה שיותר. קיבלנו ציון של כל חוסם מודעות בחינם על סמך קריטריונים אלה והקצענו ציון על בסיס יעילות. בנוסף, למעט ה- Stands Fair Adblocker, כל ה- adblockers המפורטים להלן הם תוכנת קוד פתוח.

ראה גם: כיצד להפסיק את ספק האינטרנט שלך לעקוב אחר הפעילות שלך

חוסמי המודעות הטובים ביותר - יישומי פלאגין ואפליקציות

האפשרות הטובה ביותר לחסימת מודעות היא להתקין פלאגין לדפדפן או להשתמש בדפדפן אינטרנט שכבר יש לו חוסם מובנה. תוספי דפדפן או חוסמי מודעות מובנים יכולים ליצור אינטראקציה עם האתרים שבהם אתה משתמש בצורה מדויקת הרבה יותר מתוכנית עצמאית הפועלת במחשב שלך ברקע..

עומד AdBlocker הוגן

חוסם מודעות כרום בלבד הוא תוסף בעל השפעה נמוכה שעושה בדיוק את מה שהוא נועד לעשות. אתה יכול לחסום את כל סוגי המודעות באמצעות תוסף זה, כאשר המגבלה הברורה ביותר היא שהיא זמינה רק כתוסף Chrome. ה- Stands Fair AdBlocker אינו מיועד לחסימת מודעות סיטונאית, אם כי אתה יכול להשתמש בו לשם כך. החברה מאמינה בפרסום הוגן ומעודדת משתמשים לרשום מודעות מסוימות מאתרים שונים.

חוסם מודעות בחינם - -

למרבה המזל, סטנדס עומדת בהבטחה לחסימת מודעות. זה כלל את הפרסומות האגרסיביות יותר שנמצאו באורלנדו סנטינל, כמו גם מודעות לתצוגה אחרות, מודעות וידאו להפעלה אוטומטית ומודעות ב- YouTube.

ציון: 7/7

התכונות הטובות ביותר: חסום מודעות בפייסבוק ומודעות חיפוש בגוגל.

עובד עם: כרום

דפדפן האופרה

אם אתם מחפשים חווית חסימת מודעות כלולה ללא טרחה של תוספים, דפדפן האופרה הוא מקור מצוין. אופרה היא אחד מהדפדפנים המהירים והבנויים ביותר בסביבה והייתה בין דפדפני האינטרנט הראשונים עם חוסם מודעות מובנה.

חוסמי מודעות בחינם

חוסם המודעות של אופרה עובד גם טוב. לאחר שתפעיל אותו בהגדרות, אתה תמצא שהיא חוסמת כמעט כל מודעה שאתה נתקל בה. החריג היחיד שמצאתי היה שהוא לא הצליח לחסום את מודעות הביניים הנפוצות בפורבס (מודעת הציטוט שלעתים קרובות מופיעה לפני קריאת מאמר). מרבית חוסמי המודעות האחרים שבדקנו חסמו את המודעה הזו מפורבס. עם זאת, אופרה חוסמת כל סוג מודעה אחר שבדקנו, כולל אלה באורלנדו סנטינל.

ציון: 7/7

התכונה הטובה ביותר: מובנה בדפדפן אינטרנט, רישום לבן מהיר

עובד עם: כרום

AdLock

AdLock הוא הערך החדש ביותר ברשימה שלנו, אך יעילותו הטילה אותו עד לראש האפשרויות המומלצות שלנו. AdLock, רחוק מלהיות רק תוסף לדפדפן, מציע גם כלים של חלונות ואנדרואיד המסייעים בחסימת מודעות באפליקציות שלך. יש לו אפילו כלי הורי בעבודות שאותו אנו מעוניינים לבדוק לאחר שתהיה זמינה. כתוסף דפדפן בחינם בכרום, מצאנו את AdLock ככלי חזק ואגרסיבי במיוחד בכל הדרכים הנכונות.

חסימת מודעות בחינם - -

AdLock נועד להיפטר מכל צורות המודעות, ובאופן חריג אחד בלבד, פינה את כל המודעות שבדקנו באתרים מגוונים. האתר היחיד שניהל כוח באמצעות המסנן של AdLock היה באתר אורלנדו סנטינל. גילינו שהאתר הזה פגע כמעט בכל כלי חסימת מודעות אחר ברשימה שלנו, כך שזה לא היה דפיקה אדירה נגד השירות של AdLock. במקרה זה, AdLock חסם כל מודעה אחרת בדפים שבדקנו, כולל מודעות ב- YouTube, מודעות וידאו להפעלה אוטומטית ומודעות קופצות, בכדי להזכיר כמה.

כברירת מחדל, הכלי נועד לחסום כל סוג מודעה אפשרי שעשוי להיתקל בו. אתה יכול בקלות להוסיף רשימת אתרים לאתר על ידי לחיצה על "הגדרות" ואז על "רשימת רשימה". תוכל גם להחליף שם כמה הגדרות מסנן נוספות אם תבחר. עם זאת, רוב הסיכויים שתרצו להשאיר את אלה לבד.

AdLock הוא אחד שצפו בו ומשיג ציונים גבוהים על פי הקריטריונים שלנו. ייתכן שכדאי לשקול את הכלים בתשלום שלה, אך ללא ניסיון בחינם לבחינתם, אנו ממליצים להתעדכן בינתיים באפשרויות החינמיות של Chrome, Windows ו- Android Chrome לעת עתה..

ציון: 6.5 / 7

התכונות הטובות ביותר: מסנן רוגלות

עובד עם: כרום (בחינם), חלונות (חינם ומשלמים), אנדרואיד (חינם ומשלמים)

Adblock Plus

עם למעלה מעשרה מיליון הורדות בדפדפן כרום לבד, Adblock Plus היא התוכנה הפופולרית ביותר לחסימת מודעות. פרויקט קוד פתוח וחינמי מהעין / o. Adblock Plus הוא קוד המקור העיקרי להרבה חוסמי מודעות חינם בחינם.

חוסמי מודעות בחינם

כברירת מחדל, Adblock Plus לא נועד לחסום את כל המודעות, אלא רק אלה הנחשבות פולשניות או שעלולות להיות זדוניות. פירוש הדבר שתמשיך במודעות מסוימות אלא אם כן אתה מתעסק בהגדרות. אם ברצונך לחסום את כל המודעות (כולל מודעות וידאו להפעלה אוטומטית), תצטרך להיכנס לאפשרויות ולבטל את הבחירה באפשרות "אפשר פרסום שאינו פולשני" בחלק התחתון של המסך. גם אז, ABP אינו מושלם. הוא חסם את רוב המודעות שמצאתי אך היה בין חסמי המודעות הרבים שלא נראה היה שהם יתמודדו עם אף אחת מהפרסומות באורלנדו סנטינל. לרוע המזל, אפילו תכונת "חסימת האלמנטים" של ABP לא הצליחה לעבוד גם על אלה. ABP הוא טוב ופופולרי, אך רחוק מלהיות פיתרון מושלם.

ציון: 6.5 / 7

התכונות הטובות ביותר: כולל פילטר נגד חסימת adbl

עובד עם: Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer, Opera, Safari, Yandex Browser, iOS, Android

uBlock Plus Adblocker

החיסרון הגדול ביותר לתוסף זה הוא שהוא פחות ידידותי למשתמש בממשק הפונה קדימה. יש ממשק מספר הגדרות בממשק המשתמש, אך את מרבית עבודת הטרחה יש לבצע בהגדרות בפועל. עם זאת, uBlock Plus Adblocker עצר למעשה את כל המודעות שבדקנו, כולל סרטוני הפעלה אוטומטית.

חוסמי מודעות בחינם

אפילו עם רוב ההגדרות שיושבות מאחורי תפריט ההגדרות, אתה יכול לעשות הרבה עם חוסם זה. אולי אחת התיקיות הגדולות ביותר עבור uBlock Plus Adblocker היא הכללת ספרייה גדולה של מסנני צד שלישי. לפלאגין יש גם הגדרות משתמש מתקדמות המאפשרות לך ליצור מסנני תוכן משלך, בין היתר.

uBlock Plus Adblocker דואג למרבית המודעות, אך הוא אכן נאבק עם מודעות הבאנר של אורלנדו סנטינל שהפכו את רוב כל חוסמי המודעות האחרים שבדקנו..

ציון: 6.5 / 7

התכונות הטובות ביותר: מסנני אלמנט גדולים וסינון רע

עובד עם: כרום

חוסם פופר

תוספת חדשה לסצנת החסימה המוקפצת, Poper Blocker זמינה עבור דפדפני האינטרנט של Chrome וגם של Firefox. תוסף זה נחשב כחוסם הקופצים הטוב ביותר בשוק על ידי מספר אתרי טק אחרים, וזו טענה הוגנת, אם כי לא בהכרח המקרה מהבדיקה שלנו. חוסם Poper הוא אפשרות גבוהה ביותר לחקור בכל זאת מכיוון שהיא מאוד יעילה במה שהיא עושה.

החוסמים המוקפצים הטובים ביותר 2019

גם גרסאות Chrome וגם Firefox של תוסף זה פועלות היטב לחסימה לא רק של חלונות קופצים, אלא גם שכבות על של אתרים הנפוצות ביותר. תוסף זה מאפשר לך לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שכבות-על כדי להסיר אותם, בעוד סוגים אחרים של חלונות קופצים מוסרים אוטומטית. וכמו אצל חוסמים אחרים, הרישום לרשימת ההיתרים זמין, וכך גם האפשרות לדווח כאשר חלון קופץ לא נחסם על ידי התוסף..

חוסם Poper עומד ברוב הקריטריונים שאנו מחפשים בחוסם. זה לגמרי בחינם לשימוש ואינו נועל אף אחד מהתכונות שלו מאחורי קיר שכר. אין צורך בהרשמה, כך שגם אינך צריך למסור מידע אישי על מנת להשתמש בו. הדבר היחיד שעשוי לדאוג לך הוא העובדה ש- Poper Blocker אוסף ומשתמש בנתונים אנונימיים - אך אתה יכול לבטל את הסכמתך לשירותי איסוף נתונים לפרטיות רבה יותר..

למעלה משני מיליון משתמשים ב- Chrome בלבד ניסו את Poper Blocker, בעוד שמעל 73,000 מאותם משתמשים התחברו יחד כדי לתת לתוסף גובה 4.8 מתוך 5 כוכבים. נראה כי החברה שמאחורי Poper Blocker מעדכנת את האפליקציה לעתים קרובות למדי. נכון לזמן הכתיבה הזה, הוא עודכן לאחרונה באוקטובר 2019 (וככל הנראה לאחרונה, תלוי מתי אתה קורא מאמר זה.)

באשר להצלחת חסימתו, החוויה שלנו הייתה חיובית, אך מעורבת. כמה חלונות קופצים נחסמו בהצלחה בכל פעם לאחר השימוש באפשרות "הסר שכבת-על". עם זאת, מצאנו שזה לא תמיד חוסם את אותם חלונות קופצים בכמה אתרים. לדוגמה, שכבת-על ב- Forbes.com חזרה לאחר רענון הדף. וחסימה של שכבת-העל הפכה את עמוד השער של פורבס לבלתי ניתן לשימוש. כישלון זה עזר להוריד את הניקוד עבור אפשרות זו רק מעט.

ציון: 6/7

התכונה הטובה ביותר: חסימת שכבת-על

עובד עם: כרום ופיירפוקס

AdBlocker ג'נסיס פלוס

אם השתמשת או מעוניין בסגנון uBlock מקור או AdBlock Plus של חוסמי מודעות, ייתכן שתוסף זה מתאים לך. AdBlocker Genesis Plus הוא מזלג של תוספים פופולריים אחרים, כלומר הוא משתמש באותו קוד בסיסי שמשנה מספיק כדי להיות תוכנית ייחודית. ממשק המשתמש שונה במקצת, אך הפונקציונליות של חסימת מודעות זהה לרוב. יותר חשוב, מפתח חוסם המודעות אומר כי הסיר ספציפית את קוד המעקב מקוד ה- uBlock / AdBlock Plus כדי להבטיח פרטיות רבה יותר..

חוסמי מודעות בחינם

מספר לא מבוטל של אנשים צמדו גם לחוסם מודעות זה. זה מתגאה בדירוג גבוה (4.34 מתוך 5) ומעל 100,000 משתמשים. למרות שהוא משתמש באותו קוד כמו כמה מהאפשרויות הפופולריות יותר, מצאתי שג'נסיס פלוס לא חסמה את כל המודעות שבדף. הוא חסם מודעות תצוגה פשוטות באתר בודק (Fark.com) אך לא הצליח לחסום את המודעה הגדולה לתצוגה באורלנדו סנטינל. עם זאת, ניתן לחסום את המודעה באמצעות כפתור "אלמנט החסימה".

ציון: 6/7

התכונות הטובות ביותר: הסרת קוד מעקב לקבלת פרטיות רבה יותר, כפתור רשיון לבן קל, כפתור "חסום רכיב"

עובד עם: כרום

Trustnav Adblocker

Trustnav היא חברת אנטי-וירוס מאנדורה שמספקת שילוב של adblocker ותוסף אנטי-וירוס של Google Chrome. פתרון האנטי-וירוס, שהוא פרימיום ומחירו 1.99 דולר לחודש, אינו זמין כרגע. לעת עתה, אתה יכול להשתמש בתוסף סולו adblocker בחינם.

10 חוסמי מודעות חינמיים הטובים ביותר להסרת מודעות וקופצים

ל- Trustnav יש כיום גם תוסף Chrome "Safesearch" הנפרד מה- adblocker. הקפד להתקין את גרסת ה- adblocker ישירות מ- Chrome.

בכל הנוגע לפונקציונליות, Trustnav מציגה adblocker קל מאוד לשימוש עם ממשק משתמש נהדר. זה פשוט ויעיל ברוב הדברים. עם זאת, הבעיה הגדולה ביותר שתמצא ב- Adblocker זה היא שלא ניתן להתאים הגדרות רבות. Trustnav מאפשר לך לעבור בין אם חסימת המודעות פועלת או כבויה, האם היא חוסמת את כל המודעות או רק חלק מהמודעות, והאם ברצונך לקבל התראות. מעבר לכך, אין כוונון עדין, אין רשימות לרשימה אמיתית ושום דרך להציג את כל הנתונים הסטטיסטיים שלך על חסימת מודעות מחוץ לכמה מודעות שנחסמו באתר בו אתה מבקר באותה עת..

באופן חיובי, זה חוסם מודעות כמו אלוף, למעט כמה מודעות וידאו להפעלה אוטומטית. נראה היה כי אלה גולשים ממש בפילטר שלה ללא הפוגה. עם זאת, הוא למעשה פוגע ברוב הסימנים המרכזיים של מערכת הדירוג שלנו וציונים כמעט מושלמים בכל החזיתות.

ציון: 6/7

התכונה הטובה ביותר: ממשק פשוט

עובד עם: כרום

Adblocker Ultimate

פרויקט קוד פתוח נוסף, AdBlocker Ultimate, מסוגל להסיר את רוב המודעות שעשויות להיתקל בהן. בבדיקה הוא הצליח להפיץ מודעות ב- YouTube ואת רוב המודעות לתצוגה באתרים שונים שבדקנו. חוסם מודעות זה נמצא גם בשימוש נרחב ומדורג מאוד. יש לו ציון של 4.84 מתוך 5 ממשתמשי Google Chrome, ומעל 600,000 התקנות.

חוסמי מודעות בחינם

עם זאת, היא עדיין נאבקה עם מודעות התצוגה של אורלנדו סנטינל לצד רוב חוסמי המודעות האחרים שבדקנו. היא לא הצליחה לחסום אף אחת מהמודעות בדף אותו אתר. עם זאת, למי שמחפש לחסום רוב מודעות, זו אפשרות טובה. לרוע המזל התוסף הזה לא עודכן תוך קצת יותר משנה, כך שהציון שלו הופל מעט יותר.

ציון: 6/7

התכונות הטובות ביותר: תכונה מהירה של "חסימת אלמנט" לחסימה מיידית של כל המודעות שעוברות

עובד עם: כרום

NoScript

חוסם מודעות זה של Firefox בלבד איננו חוסם מודעות, אלא חוסם סקריפט. NoScript מונע את כל סוגי הסקריפטים לטעון בדפי האינטרנט שלך: Javascript, Java, Flash ומספר תוספים אחרים. אתה יכול לאפשר סוגים מסוימים של סקריפטים, אך השירות לוקח קצת כבד כברירת מחדל.

חסימה בחינם - -

התוצאה היא שתחסום את רוב המודעות לתצוגה שאתה נתקל בהן. זה כלל את המודעות האגרסיביות של אורלנדו סנטינל שרוב האפשרויות האחרות ברשימה שלנו נאבקו לחסום. עם זאת, NoScript כן לא חסום מודעות בסרטונים בכלל, וגם לא חוסם את רוב מודעות הווידיאו להפעלה אוטומטית. זה עושה את זה טוב מאוד לחסום סוג אחד של מודעה, אך גרוע בחסימה של אחרים.

ציון: 5.5 / 7

התכונה הטובה ביותר: חסימת סקריפט מלאה

עובד עם: פיירפוקס

AdGuard

לזכותה ייאמר, AdGuard עושה בדיוק את מה שאתה רוצה שהוא יעשה. אתה יכול לחסום את כל סוגי הפרסומות שבדקנו וזה חיובי. עם זאת, החיסרון הגדול ביותר לחוסם מודעות זה שיש לו גרסת פרימיום. למרבה הצער, AdGuard נהגה להציע גם גרסה בחינם וגם בתשלום, אך זה כבר לא המקרה. במקום זאת תקבלו תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום, שאחר כך תחסום אתכם מהשירותים שלהם.

מלבד זאת, השירות מספק מגוון רחב של אפשרויות ועובד טוב - אך יתכן שתתאכזב מכך שתצטרך לשלם מאוחר יותר.

חוסמי מודעות בחינם

מעבר לכך, משתמשים אוהבים את AdGuard. יש לו מעל 4 מיליון הורדות ב- Chrome עם דירוג גבוה להתאמה, מה שהופך את הגרסה החינמית לאופציה כדאית. ובבדיקה שערכנו, זה היה אחד מחוסמי המודעות היחידים שלא רק חסימו ביעילות את המודעות באורלנדו סנטינל, אלא אפילו חסמו את מסגרות הפרסומות במילה "פרסומת" שרוב האחרים עדיין אפשרו לטעון..

ציון: 5/7

התכונות הטובות ביותר: "רשיון לבן הפוך" (שנה את רשימת ההיתרים לרשימה השחורה), חסום מודעות לקידום עצמי (לפעמים לא עובדות)

עובד עם: Chrome, Firefox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Yandex.Opera

מדוע חסרים גיריות פרטיות וג'וסטרי??

יתכן ששמעת על חסימת הפרסום הפופולרית וחסימת הג'וסטרי והג'סטרי. אמנם אנו אוהבים ומכבדים את שני חוסמי המודעות הללו, אך אף אחד מהם לא עמד בקריטריונים שלנו בהתבסס על אופן פעולתם. אף אחד מהפלאגינים הללו לא נועדו לחסום מודעות, באופן ספציפי, אלא לשלול מודעות אתרים ורכיבי אתר אחרים הבוגדים בפרטיות המשתמשים. כתוצאה מכך, שניהם יחסמו כמה מודעות כמה באותה תקופה, אך בעיקר מתמקדים בפרטיות הנוגעת לאבטחת אינטרנט.

זה אומר שלא תקבל את סוג חסימת המודעות שאולי תרצה מאחד מהתוספים האלה. בנוסף, הם לא מאפשרים לך שליטה רבה בסוג המודעות שהם חוסמים, לאור הרצון שלהם הוא לאפשר טוב מודעות לעבור ולא לחסום את כל המודעות בסיטונאות.

חוסם המודעות של גוגל כרום

למרות קצת הנדמה, נראה כי חסימת המודעות המובנית של גוגל לא עושה הרבה. לאחר שעברתי את אותן מבחנים כמו חוסמי המודעות האחרים המפורטים לעיל, היא אפשרה לכל מודעה שעשיתנו למצוא. גם חוסם המודעות המובנה מוגבל מאוד. אפילו למצוא אתר בו נחסמו מודעות היה קשה. ומכיוון שחוסם המודעות של Chrome נועד לחסום רק סוגים מסוימים של מודעות, רוב המודעות שתמצאו אינן חסומות, במיוחד אם מדובר במודעות שמקורן באגף הפרסום של גוגל.

חוסמי מודעות בחינם

זה כמעט מובן מאליו, אך חוסם המודעות של גוגל הוא מעט בדיחה. יתכן וזה הכריח אתרים מסוימים לנקות את המעשה שלהם מעט עם פרסומות פולשניות יותר בכוונה, אבל באמת לא תוכלו להשתמש בכדי לחסום מודעות..

הערה על חוסמי מודעות והכנסות מאתרים

פרסומות מגיעות בטעמים רבים, החל ממודעות קופצות ועד פרסומות בעמוד ועוד. אתרים מסוימים אף החלו להקפיץ דף נפרד למודעות שלהם (כגון פורבס) או באמצעות מודעות וידאו להפעלה אוטומטית ברגע שהדף נטען.

באופן כללי, צרכנים שונאים מודעות ממגוון סיבות, כולל:

 • הם יכולים להאט את טעינת העמודים
 • רבים כעת פולשניים ומעצבנים
 • הם יכולים להשתמש בנתונים יקרים עבור אלה עם תוכניות אינטרנט מוגבלות נתונים
 • לעתים קרובות המודעות אינן רלוונטיות לתחומי העניין של המשתמשים
 • המודעות עשויות להפריע לחוויית הגלישה או הצפייה (במיוחד מודעות באתרי הזרמת וידאו כמו Hulu או Crunchyroll)
 • מודעות רבות מכילות קובצי cookie למעקב השולחים התנהגות משתמשים בחזרה לצדדים שלישיים

איכות המודעות הפכה כל כך גרועה, שאפילו גוגל כוללת חסימת מודעות בדפדפן כרום שלה, ומכוונת ל"מודעות תת-תקניות ". כוונותיה של גוגל עשויות להיות חשודות מעט, עם זאת, מכיוון שהחברה מפעילה אגף פרסומי גדול משל עצמה וכנראה אינו חוסם מודעות AdSense שמקורן ב- Google.

ובכל זאת, בזכות המודעות, אנו יכולים ליהנות מרוב התוכן שאנו צופים וקוראים ברשת בחינם, אך למודעות יש חסרונות שונים. הם יכולים גם לשמש וקטור לוירוסי מחשב או פריצות צד שלישי.

לפני שאתה צולל לחסום מודעות באתרי האינטרנט המועדפים עליך, ברצוננו לציין שאתרים שאתה משתמש בהם מסתמכים לרוב על הכנסות ממודעות כדי לשרוד. בעוד אתרים רבים מגוונים כעת את זרמי ההכנסות שלהם (לרוב בגלל שימוש מוגבר בחוסמי מודעות), הכנסות ממודעות הן עדיין מקור הכנסה מרכזי עבור אתרים רבים. השימוש בחוסמי מודעות הביא להפסד מוערך של 15.8 מיליארד דולר עבור אתרים בשנים האחרונות.

אם אתה אוהב את השירותים שאתה מקבל מאתרים מסוימים שאתה סומך עליהם, אנו ממליצים לך לרשום את אותם אתרים בהגדרות חוסם המודעות שלך. רישום לבן הוא ההפך מרישום שחור. במקום לומר לחוסם המודעות שלך לחסום אתרים מסוימים, אתה אומר לו שרשימת האתרים היא אתרים שאתה לא רוצה לחסום.

רשיון לבן הוא דרך טובה לעזור להבטיח את האתרים שאתה אוהב וסמוך עליהם להמשיך ולהשיג את הכנסות המודעות שהם צריכים. גם אם לעולם לא תלחץ על הפרסומות, אתרים רבים מקבלים הכנסות מסוימות על ידי צפיות בדפים, מה שהופך את זה לטובה עבור אותם אתרים אם תרשה להציג את המודעות שלהם..

טיהור חוסם המודעות של גוגל

בתחילת קיץ 2018, גיהה גוגל עשרות חוסמי מודעות מחנות Chrome שלה. הסיבה? רבים מאותם חוסמי מודעות היו בעצמם זדוניים, הזינו את נתוני המשתמשים בבוטניnet ואפשרו למי שהיה בצד השני להשיג שליטה. כמה חוסמי מודעות פופולריים מאוד, שהורדו ונמצאים בתשבחות רבות, נתפסו גם הם בתערובת, כולל SuperBlock ו- AdRemover עבור Google Chrome.

למעלה מ 20 מיליון משתמשים התקינו את חוסמי המודעות החשודים, שרבים מהם פשוט שיבצו קוד לגיטימי מחסמי מודעות רשמיים אחרים. חלקם השתמשו גם בשמות דומים מאוד.

אם הורדת את אחד מחוסמי המודעות הזדוניים, הטיהור של גוגל היה משבית את חוסם המודעות לעבוד בדפדפן Chrome שלך..

ככל שיכולנו לדעת, חוסמי המודעות היחידים שנותרו בחנות Google Chrome הם לגיטימיים לחלוטין. כל אפשרויות התוסף של Chrome שנמצאות כרגע ברשימה שלנו עברו את תהליך הבידוק של גוגל. עם זאת, הקפד לבדוק שוב את ההיסטוריה והבטיחות של כל מפתח שתוכניתו בחרת להתקין כפלאגין בדפדפן שלך.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 9