NordVPN בסין: הנה מה שאתה צריך לדעת

האם NordVPN עובד בסין_


האם NordVPN עובד בסין?

בעוד שרוב ה- VPN לא עובדים בסין, ישנם כמה כאלה, כולל NordVPN. אנו נסקור את ההגבלות של סין ביתר פירוט, וכן הסבר כיצד להשתמש ב- NordVPN בסין כולל טיפ חשוב למשתמשי אייפון.

טיפ למומחה: בעוד NordVPN עובד מצוין בסין, אתר NordVPN נחסם. אם אתה נוסע לסין זה אומר שאתה צריך להירשם ולהוריד את ה- VPN לפני הנסיעה שלך.

התייחסות לקורא: חסוך מעל 70% ב- NordVPN

מרבית המדינות משתמשות בסוג כלשהו של חסימת הגבלת גישה לאתרים המארחים חומר בלתי חוקי. הבעיה היא שלסין מגבלות מחמירות בהרבה מרוב המקומות. הוא חוסם אתרים פופולריים במיוחד כמו פייסבוק, ויקיפדיה, טוויטר, גוגל (כולל Google Docs ו- Drive) ו- YouTube. זה מקשה על המטיילים לשמור על קשר עם חבריהם בבית, אך גם מנתק את היצע המידע הניטרלי על המדינה ומקשה על העבודה כחלק מצוות בינלאומי..

באפשרותך לעקוף מגבלות אלה ולגשת לאינטרנט כרגיל, על ידי חיבור ל- VPN. אלה מצפינים את התנועה שלך ומנתבים אותה דרך שרתים במקומות אחרים בעולם. זה לא רק מאפשר לך לעקוף לחלוטין את צנזורת האינטרנט הסינית, זה גם מונע מספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) והממשלה לפקח על פעילויותיך.

כיצד עוקפת NordVPN את חומת האש הגדולה של סין?

NordVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הבודדים שעובדים באמינות בסין. ישנם כמה טריקים שבהם הוא משתמש כדי להתחמק מהזיהוי: ראשית, הוא אינו מציע שרתים בסין עצמה. המשמעות היא ש- NordVPN לא צריך לעמוד בחקיקה המורכבת של שמירת נתונים בסין ומסלקת את הסיכון להתערבות ממשלתית בחומרת השירות..

שנית, NordVPN מציע "שרתים מעורפלים." אלה מיועדים במיוחד לשימוש במדינות עם גישה מוגבלת לאינטרנט. ניתן להבין כי NordVPN מהסס להסביר כיצד שרתים אלה עוקפים מגבלות שהוטלו על ידי המדינה. עם זאת, ככל הנראה זה כרוך בהסוואת התנועה של המשתמש כך שתדמה יותר לפעילות רגילה של HTTPS.

כיצד להשתמש ב- NordVPN בסין

האתר הראשי של NordVPN אינו זמין כרגע בסין. תמיכת לקוחות יכולה להפנות אותך לאתר מראה עבודה (שהוא רק עותק של האתר הראשי, הנגיש מכתובת אתר אחרת). עם זאת ראוי לציין כי ניתן להעביר אותם במצב לא מקוון בהתראה של רגע, כך שדרך הפעולה הטובה ביותר היא לעשות זאת הירשם והתקן את NordVPN לפני הגעתך לסין.

NordVPN סין

קשורים: סקירה של NordVPN

משתמשי iOS עדיין יכולים להשתמש בשירות בסין על ידי הגדרה ידנית של חיבור IKEv2, אך הדרך הקלה ביותר להתחבר ב- Windows, Linux, MacOS ואנדרואיד היא להשתמש בשרת מוסווה. כדי לאפשר אלה, פתח את יישום NordVPN ולחץ על הגדרות אפשרות בצד שמאל למעלה.

לאחר מכן, גלול לתחתית הרשימה ולחץ הצג הגדרות מתקדמות. תראה אזהרה, אבל פשוט לחץ על אני יודע מה אני עושה כפתור. עכשיו, מצא שרתים ערומים ברשימה ולחץ על כפתור ההחלפה כדי להפעיל אותם.

אם תחזור למסך הבית של האפליקציה, אתה אמור לראות שרתים ערומים אפשרות בראש הרשימה בצד שמאל. לחיצה עליו תחבר אותך אוטומטית לשרת הטוב ביותר, אך תוכל גם לבחור אחת ממדינה ספציפית על ידי לחיצה על סמל תלת הנקודה מימין..

ברגע שאתה מחובר, אתה חופשי לגלוש באינטרנט כמו שבדרך כלל היית עושה. אם השרת שבחרת לא עובד, אנו ממליצים לנסות שרת במקום אחר. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, תמיכת לקוחות צריכה להיות מסוגלת לעזור, בין אם על ידי ציון שרת שעדיין עובד, או מתן הוראות להגדרת התצורה של המכשיר שלך לשימוש בשרתים מעורפלים..

תמיכה זמינה 24/7 לאורך צ'אט חי, ואם הם לא יכולים לפתור את הבעיה שלך, אתה יכול לנצל זאת אחריות החזר הכספי של NordVPN למשך 30 יום לתבוע החזר מלא.

מדוע סין חוסמת אתרים מסוימים?

לכאורה, מגבלות האינטרנט של סין קיימות כדי להגן על אזרחיה מפני חומרים או אידיאולוגיות מזיקים. עם זאת, הגבלות אלה גדלו לעיתים קרובות בהיקפן, עם דגש מיוחד על צנזור חדשות או דעות שמטילות את המפלגה הקומוניסטית של סין באור שלילי..

באופן ספציפי, סעיף חמישי בפקודת תקנות רשת המידע למחשבים ותקנות אבטחה, הגנה וניהול באינטרנט (1997) הופך את זה לפשע להשתמש באינטרנט כדי לספר שקרים, לעוות את האמת, להפיץ שמועות או "לפגוע במוניטין של גופי מדינה. "הבעיה כאן היא נראה כי ניסוח זה מעורפל במכוון: זה לא מציין ששמועות מסוג כלשהן פטורות, למשל, כלומר, כל אחד מעיתונאים ועד מפרסמי רכילות מפורסמים מסתכן בסיכון של העמדה לדין..

אילו אתרים ושירותים חסומים?

בודק חומת האש הגדול של Comparitech

אמנם אי אפשר לדעת בדיוק כמה דפים צונזרו בסין, אך הערכות אחרונות מציבות את מספר הדומיינים החסומים לסביבות 10,000. להלן, פירטנו כמה מסוגי התוכן שלא ניתן לגשת אליהם מסין היבשתית:

 1. אתרי מדיה חברתית (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם)
 2. אתרי הודעות (WhatsApp, Snapchat, Gmail, Slack, Telegram)
 3. אתרי סטרימינג (נטפליקס, יוטיוב, טוויץ ', ספוטיפיי)
 4. אתרי חדשות (BBC, NYTimes, The Guardian, רויטרס)
 5. מקורות מידע ניטרליים (Wikipedia, Quora, Scribd)
 6. פלטפורמות אחסון בענן (Google Drive, Google Docs, Dropbox, Mega)
 7. מנועי חיפוש (Google, DuckDuckGo, Yahoo)
 8. חומר הקשור ל- VPN (אתרי VPN, מידע כללי ומדריכי התקנה)

האם כל VPNs אחרים עובדים בסין?

מכיוון שכמה VPNs מאפשרים לך לעקוף את חומת האש הגדולה של סין, ממשלת סין שמה דגש עיקרי על הגבלת הגישה. יתר על כן, הם אפילו חוסמים מידע בסיסי על אופן פעולתו של VPN. ספקי VPN רבים חסרים את הזמן והמשאבים הנדרשים למציאת דרכים לעקיפת הבעיה. המשמעות היא שרשימת ה- VPN שעובדת בסין הולכת ומתקצרת כל הזמן.

נכון לעכשיו, ישנם רק קומץ שירותים (למעט NordVPN) שיכולים להתחבר באופן אמין: ExpressVPN, Ivacy, StrongVPN ו- VyprVPN הם כמה דוגמאות..

חשוב לציין כי כל אתרי השירות הללו חסומים בסין. בחלק מהשירותים הוקמו אתרי מראה רשמיים המאפשרים לך גישה בסין, הדבר אינו מובטח. ככאלה אנו ממליצים בחום להירשם עם ספק VPN ו- התקנת התוכנה לפני ביקור במדינה.

ראה גם: האם ExpressVPN עובד בסין?

שאלות נפוצות בנושא VPN בסין

האם VPNs בטוח לשימוש בסין?

למרות שהשימוש ב- VPN מוגבל מאוד בסין, הוא לא נאסר על הסף. אחרי הכל, עסקים משתמשים ב- VPN כל הזמן כך שעובדים בינלאומיים יוכלו לגשת באופן מאובטח לאינטראנט משותף. עם זאת, סין מאפשרת רק לעסקים להשתמש ב- VPNs מאושרים. כתוצאה מכך, לא ניתן פשוט להוריד יישומי VPN מחנויות כמו במקומות אחרים בעולם.

חוקי ה- VPN של סין הם מורכבים ביותר וחוויות המשתמש משתנות מאדם לאדם אחר. אנו ממליצים מאוד להכיר את החקיקה הרלוונטית לפני שתנסו להשתמש ב- VPN כאשר בסין.

אתר ה- VPN שלי אינו נגיש - מה עלי לעשות?

אם אתה כבר בסין, אין הרבה מה לעשות אם אתר ה- VPN שלך ייחסם לפתע. כיוון שכך, עדיף להיות פרואקטיבי: לפני שתגיע לסין, אנו ממליצים לרשום כתובות URL חלופיות, כתובות דוא"ל תומכות ותהליכי חיבור ידניים למכשיר שלך..

חשוב על האחסון של המידע הזה. אם ה- VPN שלך ייפול במפתיע, לא תוכל לגשת לשירותי אחסון בענן או לאתרי העברת הודעות. באופן אידיאלי, מידע רלוונטי יישמר בקובץ מוצפן המאוחסן באופן מקומי בהתקן המוגן באמצעות סיסמה.

כיצד אוכל לבדוק אם אתר חסום או לא?

אם אתה פונה בקרוב לסין ולא בטוח אם אתר מסוים יהיה נגיש, תוכל להשתמש בכלי חומת האש הגדול שלנו כדי לבדוק זאת מראש. עם זאת, רשימת האתרים החסומים מתעדכנת לעיתים קרובות. כיוון שכך, אין אחריות לכך שאתר מסוים יהיה זמין בהגעה.

קשורים:

 • סקירת NordVPN
 • שובר NordVPN
 • NordVPN לעומת ExpressVPN
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map