האם אתה יכול לראות את מייווידר נגד מקגרגור מחליפים ברשת או בקודי?

Mayweather mcgregor משחק Mayweather לעומת mcgregor
רוצה לצפות באפוס המקוון של מקגרגור לעומת מייוות'ר ברשת? המאבק המהולל בין אלופי האגרוף פלויד מייוות'ר וקונור מקגרגור היה צפוי לשבור את שיאי הצפייה בערב הקרב ב -26 באוגוסט. אירוע התשלום לצפייה, כולל מחזורי משנה, שודר ב- Showtime PPV בארה"ב וב- Sky Sports Box Office בבריטניה, כמו גם קומץ מדינות אחרות.


עדכון: הנה כיצד לצפות במקגרגור נגד חביב בקודי ב- UFC 229. משתמשים שאינם קודי יכולים לקרוא כיצד לחיות זרם מקגרגור לעומת קביב כאן.

אנו נראה לך אם משתמשי Kodi יכולים לצפות במחליפים של מייוות'ר לעומת מקגרגור והקטטה באופן מקוון ואם יש תוספות קודי בטוחות וחוקיות להזרמת הקטטה. אנו נבחן מגוון של אפשרויות אחרות להזרים את האירוע הגדול באופן מקוון ואם קיימות אפשרויות חינמיות.

התראת ספוילר: לחץ כאן כדי לקפוץ ישר לפרטים על הזרמת הקרב של מייוות'ר נגד מקגרגור בקודי.

הכיסוי של מייוות'ר מול מקגרגור החל בשבת, 26 באוגוסט, בשעה 15:00. בחוף המערבי של ארה"ב, שם מתרחש הקטטה. הצופים הצליחו לזרום את מקגרגור לעומת מייוות'ר בבריטניה, ארה"ב, קנדה ובינלאומית. הכיסוי בבריטניה החל משעה 11 בערב. השיטות המפורטות להלן צריכות לפעול גם לצפייה במחליפים של הקטטה.

ראה גם: האם אתה יכול לצפות בקנלו לעומת GGG בקודי

איפה ניתן לצפות במייוות'ר מול מקגרגור המחליפה ברשת: בריטניה, ארה"ב ובכל מקום

לחוטרי חוטים יש כמה אפשרויות להזרים מקוונים של מקגרגור לעומת מחליפי מייוות'ר באופן מקוון. לזרם החי של המשחק היה זרמים רשמיים, אך הם היו נעולים גאוגרפיים. פירוש הדבר שאם אתה נוסע מחוץ למדינת מולדתך, עליך להשתמש ב- VPN כדי להשיג כתובת IP עבור אותה מדינה. VPN, או רשת פרטית וירטואלית, מצפין את תעבורת האינטרנט שלך ומנתב אותה דרך שרת במקום שאתה בוחר. במקרה זה, אתה יכול לנתב את התעבורה הזו במדינה המתאימה כדי לעקוף מגבלות רישוי גיאוגרפיות על Mayweather לעומת MacGregor.

ההמלצה העליונה שלנו היא IPVanish, המציעה שרתים מהירים ויציבים יחד עם רשת שרתים עולמית אשר אידיאלית לביטול חסימה גיאוגרפית ולספורט סטרימינג חי. זה יגן על פעילות האינטרנט שלך כך ש- ISP שלך לא יוכל לחטוף אותך והוא אחד ה- VPN הבודדים המהירים מספיק כדי להזרים ללא הפרעה. עבור משתמשי Kodi IPVanish עובד עם כל התוספות של קודי שבדקנו וישמור על הקשר שלך מאובטח ופרטי. יש ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים, כך שתוכל לנסות זאת ללא סיכון.

בלעדי לקוראי השוואה: חסוך עד 60% ב- IPVanish!

YouTube (בכל מקום)

המקום הטוב ביותר לתפוס מחליפים של מייוות'ר לעומת מקגרגור נמצא ב- YouTube. תוכלו למצוא מספר ערוצים חיים של הקטטה שפורסמו על ידי YouTubers שונים. לדוגמה, לערוץ YouTube של tvOneNews יש משחק חוזר מלא למאבק שפורסם וזמין למשתמשים. תוכלו למצוא גם דגשים שונים ופרשנויות שונות מהקרב שהועלה ל- YouTube במספר גדול של ערוצים שונים.

Showtime PPV (ארה"ב)

שואוטיים שידרה שידור חוזר של הקטטה בשבת בבוקר לאחר הקטטה. סביר להניח כי ל- Showtime יש מחליפים למאבק זמינים זמן מה לפי דרישה.

בעבר, המאבק עלה לצופים בארה"ב 89.99 דולר לצפייה בהגדרה סטנדרטית ו -99.99 דולר לצפייה ב- HD. Veiwers הצליחו להזרים את המאבק באופן מקוון באמצעות אפליקציית Showtime Anytime (אנדרואיד, iOS) אם הייתה להם מנוי כבלים אצל אחד הספקים הבאים: AT&פסוק מקוון, רשתות בית בהיר, תקשורת צ'רטר, קומקסט XFINITY, תקשורת קוקס, DIRECTV, DISH, Optimum, כבל טיים וורנר, או Verizon FiOS.

Showtime הייתה אפשרות הסטרימינג הגדולה ביותר למאבק נגד מייוות'ר מול מקגרגור. עם זאת, המאבק בין מייוות'ר נגד מקגרגור התעכב עקב שגיאות סטרימינג מ- PPV של Showtime. Showtime ביצע בעבר צעדים משפטיים כדי לנסות למנוע זרמי פיראטים.

משרד הסקי תיבות ספורט (בריטניה)

הצופים בבריטניה הצליחו לרכוש את אירוע התשלום לצפייה תמורת 19.95 GBP לפני השעה 9 בערב. ב- 25 באוגוסט. לאחר מכן, המחיר עלה ל 24.95 GBP. זרמים חיים אינם זמינים דרך שירות Sky Go. הצופים נדרשים להשתמש באתר Sky Sports Box Office Live בדפדפן שולחן העבודה או בנייד באמצעות אפליקציית Sky Sports Box Office (אנדרואיד, iOS).

סקיי שידר משחק חוזר של הקטטה בשעה 17:00 ביום ראשון באותו מחיר. לא ברור אם סקיי יקיים גם משחק חוזר של מקגרגור לעומת מאבק במאוויטר בהמשך.

היה צורך בחשבון Sky, כמו גם כתובת IP בבריטניה לאימות המיקום. אנשים מחוץ לבריטניה יכולים להשתמש ב- VPN כדי לקבל כתובת IP בבריטניה. אם תכננת להשתמש באפליקציה, היית זקוק לחשבון Google Play או iTunes הרשום בבריטניה.

1TV.ru (רוסיה)

ערוץ 1 רוסיה (a.k.a. 1TV.ru) שידר את הקטטה בשידור חי בטלוויזיה ובאונליין. עד כמה שאנו יודעים, זה לא היה אירוע של תשלום לפי צפייה ויכול היה לגשת לזרם החי ישירות באתר 1TV.ru. אם היית מחוץ לרוסיה, היית זקוק ל- VPN עם שרתים במדינה כדי לקבל כתובת IP רוסית. זה נראה כמו אפשרות טובה לחותכי חוטים שחיפשו להזרים את המאבק בחינם. חלק מהמשתמשים דיווחו על הצלחה כשצפו בקטטת Pacquiao מול Mayweather בשנת 2015. אנו מקווים שהצופים נהנו מהפרשנות הרוסית!

האם ל- 1TV יהיו קרבות עתידיים כמו מייוות'ר מול מקגרגור? אנו שומרים על האצבעות. כמו תמיד, בצע בדיקת נאותות משלך אם אתה יכול לגשת לזרם זה מבלי להפר את חוקי זכויות היוצרים במדינה שלך.

הערה: IPVanish כבר לא מציעה שרתים ברוסיה בגלל חששות מחוקי שמירת הנתונים במדינה. במקום זאת, אנו ממליצים על ExpressVPN למי שרוצה לתת צילום 1TV.ru. ל- ExpressVPN ערבות של 30 יום, ללא שאלות, חזרה להחזר כספי, וקוראי Comparitech יכולים לקבל שלושה חודשים חינם עם התוכנית השנתית. ExpressVPN גם הופך את רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור Kodi ומהווה כל טוב.

DAZN (גרמניה ואוסטריה)

המנויים לשירות הטלוויזיה המקוון DAZN בגרמניה ובאוסטריה הצליחו לראות את מייוות'ר נגד מקגרגור בשידור חי ללא תוספת תשלום. השירות עולה 9.99 אירו לחודש והוא זמין גם בשוויץ, יפן וקנדה, אך רק משתמשים באוסטריה ובגרמניה הורשו לחיות להזרים את המאבק. אם אתה כבר רשום כמנוי של DAZN, ייתכן שתוכל להשתמש ב- VPN כדי לקבל כתובת IP אוסטרית או גרמנית ולזרום קרבות עתידיים, אך לא בדקנו זאת בעצמנו.

סופרספורט (דרום אפריקה)

לקוחות DSTV עם מנויים פרמיום לסופרספורט הצליחו לצפות במייווט מול מקגרגור ללא עלות נוספת, אך לא היה זמין בשידור חי מקוון. במקום זאת, השותף המקוון של דרום אפריקה Showmax הזרם את המאבק בהמשך היום למנויים. צופים שיכלו לעמוד לחכות כל כך הרבה זמן בתקווה לא צפו או קראו את החדשות. Showmax מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום. תזדקק לכתובת IP של דרום אפריקה כדי לגשת לשירות, שתוכל לקבל באמצעות VPN.

OSN Play (מזרח התיכון)

OSN Sports Box Office HD מכרה גישה בתשלום לצפייה במאבק על 10 דולר עד 14 באוגוסט, ו- 20 דולר לאחר מכן. OSN זמין במספר מדינות ברחבי המזרח התיכון, כולל אפגניסטן, אלג'יריה, בחריין, צ'אד, ג'יבוטי, מצרים, איראן, עירק, ירדן, כווית, לבנון, לוב, מאוריטניה ומרוקו. תזדקק לחשבון OSN ועליך להזמין בטלפון.

לא ברור אם המריבות העתידיות כמו מקגגור מול מייוות'ר יועברו בשידור חי ב- OSN Play, הזרוע המקוונת של OSN.

האם אוכל לחיות בזרם המחליף של מייוות'ר לעומת מקגרגור בקודי?

קודי היא תוכנת קולנוע ביתי בחינם וקוד פתוח הפועלת על מגוון פלטפורמות, החל ממערכות הפעלה שולחניות כמו Windows ו- Mac ועד מכשירי סטרימינג קטנים כמו סמארטפונים אנדרואיד ו- Amazon Fire TV. מה שהופך את קודי לחזק כל כך הוא שהוא יכול להזרים תוכן ממגוון עצום של מקורות דרך תוספי צד ג 'הנקראים הרחבות..

אזהרה: לא משנה מה תשתמש בקודי, אנו ממליצים להתחבר ל- VPN כדי להגן על עצמך מפני איומים כולל התקפות של אנשי אמצע, האקרים שחוטפים את כתובת ה- IP שלך, וספקי האינטרנט מצמצמים ומגניבים את הפעילות שלך ברשת. בעוד שלרוב VPN משויכים למשתמשים בקודי המחפשים לצפות בחומר פיראטי ולהסתיר זאת מ- ISP שלהם, כל משתמשי Kodi ירוויחו משימוש ב- VPN. למרות שתוספות לא רשמיות טומנות בחובם סיכוני אבטחה רבים יותר, כמו למשל האדם בפיגועים, התוספות הרשמיות אינן חסינות מפני אלה. אנו ממליצים על IPVanish אשר מאבטח את החיבור שלך בתוך מנהרה מוצפנת ומסווה את כתובת ה- IP האמיתית שלך. זה יגן על פרטיותך ויכול לעזור לך לשמור על הגנה מפני התקפות ביניים. זה עובד עם כל התוספות של קודי שבדקנו והוא אחד ה- VPN הבודדים המהירים מספיק כדי להזרים ללא הפרעה, אפילו ב- HD או 4K / UHD. זה עובד עם אמזון Firestick ו- Fire TV, Roku, ארגזי אנדרואיד וכל המכשירים הפופולאריים האחרים המשמשים עם Kodi.

עסקת הקוראים: לקוחות Comparitech מקבלים ערבות ללא החזר סיכון, שבעה ימים להחזר הכסף וחוסכים עד 60% ב- IPVanish כאן.

נכון לזמן הכתיבה, המקום הטוב ביותר לצפות בו מחליפים את מייוות'ר נגד מקגרגור בקודי הוא באמצעות התוסף YouTube. התוסף של YouTube זמין להורדה בקלות באמצעות מאגר התוספים הרשמי של Kodi. משם, תצטרך לחבר את חשבון YouTube שלך ​​לקודי בשיטת הפעלת המכשירים הזמינה מ YouTube.com/activate.

אנו ממליצים לך להתחבר ל- VPN לפני שתפעיל את חשבון YouTube שלך ​​באמצעות Kodi, מכיוון שניתן לחטוף את כל התוספות של Kodi, והסיסמה ושם המשתמש שלך עלולים להיגנב בתהליך זה..

המאבק החי לא היה זמין באף תוספות רשמיות של קודי. מי שמשתמש בקודי למלחמה של מייוות'ר מול מקגרגור, אולי היה יכול למצוא addon שהשתמש בזרם הרשמי מ- 1TV.ru (ראה לעיל). הדבר נכון גם לגבי מחליפים למאבק. איננו יודעים על שום תוספות רשמיות של קודי המציעות מחליפים לקטטה.

כמובן שאם אתם גוגל מסבירים כיצד להזרים את מייוויטר לעומת מחליפי מקגרגור ב- Kodi, לא תגלו מחסור בהמלצות לתוספות של צד שלישי מחוץ למאגר הרשמי של קודי. על המשתמשים להיזהר מהתוספות הללו ולהכיר את הסיכונים לפני השימוש בהם.

חלק מהתוספות הללו כוללות:

  • SportsDevil
  • SmoothStreams
  • MMAStreams
  • ProSport
  • ספורט גישה
  • טלוויזיה cCloud
  • להרחיק
  • רשימת השמעה טורקית בבריטניה

מהן תוספות אלה: קישורים מצטברים אלה של צד שלישי, קישורים מצטברים לסרטוני ספורט חיים וסרטים לפי דרישה. הם מושכים קישורים אלה ומציגים תוכן זה בקודי, בדומה לדפדפן אינטרנט.

מדוע עליכם להימנע מהם? המקורות שההרחבות הללו מצטברים הם זרמים פיראטיים מגודל גדול. יתכן שהם לא חוקיים במדינתך. תוספות Kodi של צד שלישי גורמות בסיכון לפגיעות זדוניות, התקפות אדם באמצע ובוטניות העלולות לפגוע במכשיר שלך ולחשוף את כתובת ה- IP שלך בפני האקרים. העצה שלנו היא להימנע מהם.

תוספות של צד שלישי לאירועי ספורט חיים, כמו המאבק MacGregor לעומת Mayweather, בדרך כלל משתמשים בזרמי IPTV פיראטיים (Internet Protocol Television) כמקור. הופך יותר ויותר נפוץ לכך שהתוספות הללו מסתמכות על Acestreams, המשתמשת ברשת BitTorrent כדי לשתף את העומס ברשת בין צופים במקביל. זה יחשוף את כתובת ה- IP שלך לכל מי שמחובר לאותו זרם, אולי כולל טרולי זכויות יוצרים המחפשים לסחוט כסף ממשתמשי קודי..

שניהם SportsAccess ו- SmoothStreams משתמשים במקורות פיראטיים ומוכרים אותם למשתמשים בקודי. רבים מהנחלים ניתן למצוא כחוק במקומות אחרים ממקורות לגיטימיים, או אפילו נקיים מזרמים לא רשמיים. רק בגלל שאתה משלם עבורם לא הופך אותם לגיטימיים.

תוספות אלה אולי אינן חוקיות לשימוש בכל מדינה, אך אנו ממליצים בחום למשתמשים לבחור בזרם רשמי.

Comparitech אינו מתיר או מעודד הפרה כלשהי של מגבלות זכויות יוצרים, כולל הזרמה בלתי חוקית דרך Kodi. ניתן להשתמש בקודי למטרות רבות של הזרמה מקוונת ומשובחת. אנא שקול את החוק, הקורבנות והסיכונים של פירטיות לפני שאתה מוריד או זורם חומר המוגן בזכויות יוצרים ללא אישור.

"UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015" מאת אנדריוס פטרוצניה ברישיון CC BY-SA 2.0

"Mayweather / Ortiz" מאת Chamber of Fear ברישיון CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map