אילו VPNs יכולים לבטל את חסימת Netflix במדינות אחרות מלבד ארה”ב?

Netflix_area


כאן ב- Comparitech, אנו נוהגים לבדוק מספר VPNs בכדי לגלות אם ניתן להשתמש בהם כדי לגשת לתוכן Netflix אמריקאי מחוץ לארה"ב. אתה יכול למצוא את אלה ברשימת ה- VPN האמריקאית של Netflix. אנו ממקדים את מאמצינו בארה"ב מכיוון שכפי שהנתונים מראים, בקטלוג Netflix בארה"ב יש יותר סרטים ותכניות טלוויזיה מכל מדינה אחרת..

מספר כותרות נטפליקס לפי מדינהנתונים מ- extreamist.com, פברואר 2016

המספרים האחרונים מראים כי נטפליקס בארה"ב מונה 1,200 ו -4,330 סרטים. נתונים אלה צנחו למעשה ב -26 אחוז ו -33 אחוזים, בהתאמה, משנתיים שקדמו לה. מומחים מאמינים כי הירידה נובעת מתחרות, התמקדות גדולה יותר במקוריות וגזירת כותרים ישנים לא פופולריים. מדינות אחרות, בינתיים, מציגות קטלוגים גדולים וחדשים יותר משל עצמם.

קיבלנו בקשות רבות ששואלות אותנו, "האם X VPN יכול לבטל את חסימת Netflix במדינת Y?" גרסאות Netflix של מדינות אחרות עדיין כוללות מופעים רבים שאינם זמינים בארה"ב. והצופים עשויים להיות מסוגלים לקבל כתוביות בשפת האם שלהם רק כאשר משתמשים ב- Netflix במדינות מסוימות. אז אילו VPNs יכולים לעקוף את חומת האש של נטפליקס מחוץ לארה"ב?

להיות בוטה, לבחון זאת בעצמנו זו עבודה רבה מדי. לשמור על רשימה אמינה ומתעדכנת באופן קבוע של VPNs מבטלים חסימה של Netflix באילו מדינות יהיו משרה מלאה בפני עצמה. למען האמת, אין מספיק ביקוש מאיתנו לבצע השקעה מהסוג הזה.

אבל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לשאול את ספקי ה- VPN. אז עשינו. יצרנו קשר עם ששת ה- VPN שאנו כבר יודעים שהם מסוגלים לבטל את החסימה של Netflix האמריקנית כדי לשאול אם הם יכולים לבטל את חסימת שירות הסטרימינג במדינות הבאות:

 • ארה"ב
 • בריטניה
 • קנדה
 • אוסטרליה
 • דרום אפריקה
 • הולנד
 • גרמניה
 • איטליה
 • שבדיה
 • פורטוגל
 • יפן

והנה התוצאות בטבלה, כך שתוכל להשוות זו לצד זו (ריכזנו גם כמה הנחות וקודי קופונים עבור מרבית השירותים האלה מעט בהמשך המאמר):

VPNs_for_Netflix_international (1)

NordVPN ו- StrongVPN טוענים כי הם הביצועים החזקים ביותר בסקר שלנו, אם ברצונך לגשת ל- Netflix בארה"ב, בבריטניה או בקנדה, אנו אוהבים ExpressVPN.

שימו לב ששאלנו גם על צרפת, הודו ורוסיה, אך התגובות כולן חזרו לשליליות עבור אותן מדינות ולכן לא כללנו אותן בתוצאות הבדיקה.

אם אתה מגלה דרך ניסיון אישי כי טבלה זו אינה מדויקת, הודע לנו בתגובות ואנחנו נקפיד לבדוק אותה בעצמנו.

1. NordVPN

NordVPNינואר 2020

אפליקציות זמינות:

 • מחשב
 • מק
 • IOS
 • אנדרואיד
 • לינוקס

אתר אינטרנט: www.NordVPN.com

ערבות להחזר כספי: 30 ימים

NordVPN אומר שהיא יכולה לבטל את חסימת נטפליקס בארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, דרום אפריקה, איטליה, שוודיה ופורטוגל. NordVPN היה גם אחד ה- VPN היחידים שיכולים לבטל את חסימת יישום Netflix וגם של Netflix בדפדפן, בעוד שרוב ה- VPN האחרים האחרים אינם מסוגלים לבטל את החסימה של היישום. כדי לברר באילו שרתים להשתמש, פנה לתמיכה בלקוחות או התייעץ עם בסיס הידע באתר NordVPN. NordVPN מייצר אפליקציות עבור Windows, MacOS, iOS ו- Android. זה מציג ציונים גבוהים בבדיקת האבטחה שלנו ומאפשר שישה חיבורים בו זמנית במינוי יחיד.

מבצע הסקר הטוב ביותר: NordVPN הוא כל הסיבוב המוצק. מבטל את חסימת Netflix גם בדפדפן וגם ביישום Netflix. מבצע אבטחה ופרטיות מוצק. כולל התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת ללא סיכון.

קרא את סקירת NordVPN המלאה שלנו.

NordVPN קופון חסוך 70% על ההתחלה לתוכנית 3 שנים ההנחה חלה אוטומטית

2. StrongVPN

StrongVPN

אפליקציות זמינות:

 • מחשב
 • מק
 • IOS
 • אנדרואיד
 • לינוקס

אתר אינטרנט: www.StrongVPN.com

ערבות להחזר כספי: 30 ימים

StrongVPN מתקתק לארגזים, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, הולנד, גרמניה ויפן. אנו לא מעריצים ענקיים של עיצוב האפליקציות, אך איננו יכולים להכחיש ש- StrongVPN טוב בביטול החסימה של תוכן עם נעילה גיאוגרפית. זה מועדף בקרב משתמשים בסין שכן הוא ותיק בכל מה שקשור לעקיפת חומת האש הגדולה.

נאמן ואמין: StrongVPN הוא כל הסבבים הטובים ביותר. נהדר למשתמשים שרוצים לבטל את חסימת נטפליקס והולו או להתחמק מצנזורה. אפילו עובד נהדר בסין. היה מוכן לתצורת שרת ידנית. ערבות חזרה של 45 יום.

קרא את הביקורת המלאה שלנו על StrongVPN.

קופון StrongVPN שמור 20% נוספים על כל התחייבות לתוכנית הנחה שתוחל אוטומטית

3. ExpressVPN

ExpressVPN

אפליקציות זמינות:

 • מחשב
 • מק
 • IOS
 • אנדרואיד
 • לינוקס

אתר אינטרנט: www.ExpressVPN.com

ערבות להחזר כספי: 30 ימים

ExpressVPN מבטל את חסימת Netflix בארה"ב, קנדה ובריטניה. זה הופך אותה לאופציה מוצקה לדוברי אנגלית אלא אם כן אתה רוצה תוכן אוסטרלי. כדי לגלות לאילו שרתים להתחבר, פשוט לחצו לאתר התמיכה החיה 24/7 באתר ובקשו. לאחר שהוכיח שאתה לקוח, הצוות המקצועי ייתן לך רשימת שרת שתוכל לנסות. ExpressVPN מייצר אפליקציות מצוינות ופשוטות לשימוש עבור Windows, MacOS, iOS, Android ו- Linux (שורת פקודה).

הכי ניתן: ExpressVPN מחזיק משלה. בחירה מהירה ואמינה אשר מבטלת את ביטול החסימה בביטחון של כל שירותי הסטרימינג הגדולים בקלות כולל Netflix, Hulu, Amzon Prime, BBC ואחרים. מגיע עם אפליקציה ספציפית ל- Fire TV. תכונות פרטיות נהדרות ולא שומר על יומנים. אחד ה- VPN הבודדים שעבדו בסין ובאיחוד האמירויות. נסה זאת ללא סיכון עם ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום.

קרא את הביקורת המלאה שלנו על ExpressVPN.

קופון ExpressVPN מבצע מיוחד - קבל 3 חודשים תוספת תשלום של FREEGET הגישה מיושמת אוטומטית

נטפליקס אוסטרליה

נטפליקס הושקה באוסטרליה בינואר 2016. קטלוג Netflix באוסטרליה מורכב מ -958 תכניות טלוויזיה ו -2,362 סרטים, כך על פי CompareTV.com..

ההרכב כולל כעת כמעט את כל הסדרות המקוריות של נטפליקס כמו House of Cards, Narcos, ו- Orange הוא השחור החדש. עם זאת, עדיין חסרים כמה כותרות שמות גדולים הזמינים בארה"ב, כולל Breaking Bad, Twin Peaks, and Parks and Entertainment.

StrongVPN ו- NordVPN יכולים לבטל את חסימת Netflix האוסטרלית.

נטפליקס בריטניה

הגרסא הבריטית לנטפליקס הושקה בינואר 2012. קטלוג נטפליקס בבריטניה מורכב מ -605 תכניות טלוויזיה ו -2,489 סרטים, כך על פי JustWatch.

מנויי בריטניה משיגים את מרבית הסדרות המקוריות של נטפליקס כמו Stranger Things, Daredevil ו- Sense8. הבריטים גם מקבלים כמה מהדורות ברשת נטפליקס מוקדם יותר מאשר עמיתיהם האמריקאים, וכמה מאות כותרים שאמריקאים לא מקבלים גישה אליהם בכלל.

ExpressVPN, NordVPN ו- StrongVPN מבטלים חסימת Netflix בבריטניה.

נטפליקס קנדה

נטפליקס התרחבה לקנדה בספטמבר 2010. מנויי נטפליקס קנדה מקבלים 583 תכניות טלוויזיה ו -2,785 סרטים, כך על פי JustWatch.

בנטפליקס קנדה יש ​​קומץ כותרים שלא זמינים בגרסה האמריקאית, כולל דוקטור הו, מייק טייסון תעלומות וספרי מכנס בובספוג. הצופים משיגים את עיקר המקור של Netflix.

ExpressVPN, NordVPN ו- StrongVPN יכולים לבטל את חסימת Netflix הקנדית.

לא עובד? נסה את זה.

זכור שפשוט הפעלת VPN לא מספיקה. להלן מספר שינויים נוספים שאפשר לעשות אם אתה מוצא את עצמך בקצה השגוי של שגיאת ה- Proxy של Netflix למרות השימוש ב- VPN ברשימה זו.

כאשר הוא מחובר לרוב ה- VPN, Netflix נותן את השגיאה הבאה, מלווה בקוד השגיאה m7111-1331-5059:

"אופס, משהו השתבש. שגיאת סטרימינג. נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy. כבה את אחד מהשירותים האלה ונסה שוב. "

אם אתה חושב ש- VPN שלך אמור לעבוד אך בכל זאת אתה מקבל שגיאה זו, נסה את הדברים הבאים.

השבת את ה- IPv6

זו במיוחד בעיה ב- Windows 10, השולחת בקשות שרת בכל הערוצים האפשריים, כולל IPv4 ו- IPv6. לפעמים, לא כולם נשלחים דרך מנהרת ה- VPN. אם זה יקרה, נטפליקס תבחין באי התאמה בין המיקומים שאתה אמור ותסמן את החיבור שלך כמגיע מ- VPN, בתורו תנעל אותך. בעיית ה- IPv6 יכולה להשפיע גם על מחשבי מקינטוש.

כדי לברר אם אתה סובל מדליפות IPv6, נסה את כלי בדיקת הדליפות של DNS שלנו.

כיצד להשבית את ה- IPv6 במחשב Windows (Windows 10):

 1. נתק וסגור את אפליקציית ה- VPN
 2. הקש על Windows Key + R כדי לפתוח את שורת ההפעלה
 3. הקלד ncpa.cpl ולחץ על Enter כדי לפתוח את חיבורי הרשת שלך
 4. מצא את החיבור שבו אתה משתמש, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר מאפיינים
 5. בכרטיסייה רשת או כללי, בטל את הסימון מהתיבה שבה כתוב "פרוטוקול אינטרנט גרסה 6 (TCP / IPv6)"
 6. לחץ על אישור כדי לשמור שינויים ולסגור את החלון
 7. הקש על Windows Key + R ובחר שורת פקודה (מנהל מערכת), ואז לחץ על כן כשנשאל אם זה בסדר שהתוכנית תבצע שינויים במחשב שלך
 8. בשורת הפקודה (חלון שחור), הקלד ipconfig / flushdns ולחץ על Enter.
 9. התחבר מחדש ל- VPN, רענן את דף הולו ותיהנה מהסרטון!

כיצד להשבית את ה- IPv6 ב- MacOS:

 1. נתק וסגור את אפליקציית ה- VPN
 2. פתח את תפריט אפל.
 3. בחר העדפות מערכת > רשת > שדה תעופה > מתקדם
 4. לחץ על TCP / IP.
 5. לחץ על התפריט המוקפץ תצורת IPv6 ובחר כבוי.
 6. לחץ על אישור והחל (כדי להחיל את השינוי).
 7. התחבר מחדש ל- VPN, רענן את דף הולו ותיהנה מהסרטון!

צפו בנטפליקס בדפדפן אינטרנט ולא באפליקציה

אפליקציית Netflix המשמשת במכשירי אנדרואיד ו- iOS, כולל סמארטפונים ותיבות Set-Top, קשה יותר לעקוף את גרסת האתר שאתה צופה בדפדפן. למיטב ידיעתנו, רק ExpressVPN, NordVPN ו- VyprVPN מסוגלים לבטל את חסימת אפליקציית Netflix, ובדקנו רק את שלושת הספקים האלה עם הגרסה האמריקאית..

זה קורה מכיוון שהאפליקציה יכולה לעקוף את הגדרות ה- DNS של ה- VPN שלך ולשלוח בקשות לשרת שמות DNS ציבוריים מקומי במקום לזה שצוין על ידי ה- VPN שלך. עם זאת, Netflix לא יכולה לעשות זאת בדפדפן, כך שאם אין לך אחד משלושת ה- VPN, תוכל לצפות בדפדפן במקום באפליקציה..

וודא שאתה משתמש בשרתי ה- DNS של ה- VPN

איפשהו בהגדרות אפליקציית VPN, כנראה שיש אפשרות להחליף את כל בקשות ה- DNS שלך דרך שרתי ה- DNS של ה- VPN ולא באמצעות ספק שירותי האינטרנט שלך. ודא שזה מופעל.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 14

map