5 najlepších sietí VPN pre Rumunsko v roku 2020

5 najlepších sietí VPN pre Rumunsko v roku 2018


Občania Rumunska, tí, ktorí navštívia krajinu za účelom potešenia alebo podnikania, alebo ktokoľvek, kto sa chce presťahovať, môže mať výhody zo stabilného pripojenia k virtuálnej súkromnej sieti (VPN).. Tento softvér udržuje aktivity na internete v súkromí, umožňuje vám bezpečne torrentovať súbory, odomykať geograficky obmedzené mediálne weby a pomáha pri prístupe k verejným wifi bez bezpečnostných problémov.

Okrem toho môžu rumunskí občania cestujúci do zahraničia používať VPN na prístup k svojim obľúbeným televíznym kanálom z domova a na prihlásenie sa k službám online bankovníctva..

Dostávame sa k mnohým podrobnostiam o rôznych poskytovateľoch nižšie, ale ak máte čas na rýchly pohľad, tu je naše zhrnutie zoznam najlepších VPN pre Rumunsko:

 1. ExpressVPN Náš najlepší výber! Super rýchla sieť serverov, ktoré dokážu obísť väčšinu geograficky blokovaného obsahu. Dokáže vysielať prenosy v HD, je zabezpečené a súkromné. Zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.
 2. NordVPN Výber rozpočtu, ktorý šetrí súkromie alebo bezpečnosť. Servery dostatočne rýchle na streamovanie vo vysokom rozlíšení.
 3. CyberGhost Možnosť začiatočníka s ľahko použiteľnými aplikáciami pre celú rodinu.
 4. IPVanish Pripojte naraz až 10 zariadení.
 5. PrivateVPN Skvelé pri odblokovaní obľúbeného streamovania obsahu.

Poskytovatelia VPN, ktorých odporúčame v tomto článku, ponúkajú širokú škálu umiestnení serverov, z ktorých si môžete vybrať. To znamená, že je možné získať IP adresu z Rumunska, aj keď ste v súčasnosti v USA, Veľkej Británii, Austrálii, Nemecku, Číne alebo kdekoľvek inde na svete..

Najlepšie VPN pre Rumunsko

Zoznam najlepších VPN pre Rumunsko sme založili na nasledujúcich štandardoch

 • Zahŕňa širokú sieť serverov po celom svete vrátane volieb v Rumunsku (pre tých, ktorí chcú rumunskú IP adresu).
 • Odblokuje geograficky obmedzené streamovacie služby
 • Ponúka rýchly a spoľahlivý produkt s minimálnymi prestojmi
 • Používa prísne parametre šifrovania, takže vaša poloha zostáva skrytá
 • Umožňuje viacnásobné súčasné pripojenie
 • Poskytuje špičkovú zákaznícku podporu

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020Works v RumunskuTestované Jan 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Webové stránky: www.ExpressVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

ExpressVPN je obľúbený medzi milovníkmi súkromia vďaka použitiu vojenských šifrovacích štandardov, vysokých rýchlostí a skutočne globálnej siete.

Tento poskytovateľ ponúka viac ako 2 000 serverov na výber v 94 krajinách sveta, vrátane možností pripojenia k serveru v Rumunsku. Môže odblokovať rôzne geograficky obmedzené mediálne služby vrátane USA Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, ESPN a ďalších.. Zaručené sú vysoké rýchlosti a podpora zákazníka prostredníctvom živého chatu je k dispozícii 24 hodín denne.

ExpressVPN používa prvotriedne bezpečnostné štandardy vrátane 256-bitového šifrovania AES, čo je protokol „vojenského stupňa“, o ktorom sme hovorili vyššie.. Medzi ďalšie funkcie patrí prepínač zabíjania na internete, ochrana proti úniku DNS a dokonalé utajenie vpred.

Tento poskytovateľ ukladá iba neidentifikujúce metaúdaje, ktoré sa použili na zlepšenie celkovej úrovne služieb. IP adresy sa za žiadnych okolností nezaznamenávajú. Ponúka čisté, minimalistické aplikácie pre Android a iOS a podobné verzie pre Windows a MacOS. Jedno predplatné umožňuje tri súčasné pripojenia.

Pros:

 • Prevádzkuje viac ako 3 000 serverov v 94 krajinách a nemá problém obísť regionálne obmedzenia internetu
 • Rýchle stabilné rýchlosti
 • Netflix, Amazon Prime Video a ďalšie
 • Poskytuje bezpečné a šifrované pripojenie
 • Podpora nepretržitého chatu

Zápory:

 • O niečo drahšie ako niektorí súperi

NAJLEPŠÍ VPN RUMUNSKO: Express VPN je naša # 1 voľba. Ponúka rýchle stabilné rýchlosti a špičkovú bezpečnosť. Funguje s takmer všetkými streamingovými službami vrátane služieb Netflix, Amazon Prime Video a rumunských kanálov vrátane TV1, TV2, PRO TV a PRO CINEMA. Zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez možnosti kontroly, takže ak nebudete spokojní, dostanete úplnú náhradu..

Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN.

ExpressVPN CouponŠpeciálna ponuka - získajte 3 mesiace navyše FREEGET DEALCoupon použitý automaticky

2. NordVPN

NordVPNPráce v RumunskuTestované do januára 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Webové stránky: www.NordVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

NordVPN prevádzkuje sieť viac ako 5 100 serverov pokrývajúcich 62 krajín, pričom Rumunsko hosťuje 10. Tento poskytovateľ neuchováva žiadne denníky aktivít používateľov a v priebehu rokov si vybudoval silnú povesť zameranú na ochranu súkromia.

Spoločnosť NordVPN dokáže odblokovať weby, ako sú USA Netflix, HBO, Amazon Prime Video, ESPN, Sky, Sling TV a ďalšie..

Jeho prispôsobiteľnosť je jednou z jeho silných stránok. Používatelia si môžu zvoliť server, ktorý bude optimalizovať konkrétne úlohy, ako napríklad streamovanie videa vo vysokom rozlíšení, zdvojnásobenie siete VPN, pripojenie cez sieť VPN a ďalšie. Verzia pre počítač obsahuje podrobné návody na odblokovanie obľúbených mediálnych služieb, ako je Netflix.

Milovníci súkromia budú potešení používaním robustných bezpečnostných protokolov. NordVPN používa 256-bitové šifrovanie v protokole OpenVPN na zabezpečenie všetkého webového prenosu, ako aj prepínača internet kill a ochrany pred únikom DNS..

Aplikácie sú k dispozícii pre Android, iOS, Windows a MacOS. Základný plán umožňuje pripojenie šiestich zariadení súčasne.

Pros:

 • Rozsiahla sieť viac ako 5 000 serverov, ktoré dokážu obísť väčšinu obmedzení týkajúcich sa obsahu blokovaného geograficky
 • Slušné a spoľahlivé rýchlosti
 • Odblokuje Hulu, Amazon Prime Video a BBC iPlayer
 • Ponúka nepretržitý priamy rozhovor

Zápory:

 • Nemá nepretržitý priamy rozhovor
 • Menej serverov na výber

DOBRÁ NA STREAMING: Funkcia PrivateVPN je vynikajúca na rýchle streamovanie. PrivateVPN, odporúčaný pre používateľov Netflixu, spolupracuje s rumunskými a americkými Netflixmi spolu s mnohými ďalšími verziami krajín. Našou jedinou sťažnosťou je malý výber serverov.

Prečítajte si našu recenziu stránky PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetrite 83% na 2-ročnom pláne GET DEALDiscount automaticky použitá

Mal by som používať bezplatnú sieť VPN pre Rumunsko?

Môžete sa stretnúť s niektorými reklamami na bezplatné služby VPN, ale odporúčame vám ich prezerať skepticky. Áno, zdá sa, že sú lákavé, pretože sa môžete zaregistrovať bez kreditnej karty a zvyčajne sa pripájajú a hrajú. Je ich však viac, ako sa stretáva s okom.

Bezplatní poskytovatelia VPN musia zarábať peniaze, aby zaplatili mzdy zamestnancov, údržbu serverov a ďalšie obchodné režijné náklady. Navyše majitelia chcú zisk. Niektorí to dosahujú tak, že vás neustále zaplavujú reklamami alebo neeticky získavajú údaje, aby ste ich mohli predať za účelom zisku. Z tohto dôvodu nemajú záujem o zaslanie prémiového produktu. Preto môžete očakávať obmedzený výber serverov, slabé štandardy šifrovania, obmedzovanie šírky pásma a obmedzenie dát, ako aj neexistujúci zákaznícky servis. Niektoré služby tiež vedome vložili malware do používateľských zariadení.

Ak chcete bezpečne a bezpečne streamovať mediálne služby s obmedzeným geografickým umiestnením, prístup k verejným wifi sieťam alebo sa prihlásiť na blokované weby, bezplatné siete VPN sú zvyčajne nedostatočné. Vaša poloha bude odhalená rýchlejšie, ako si myslíte, a vaše pripojenie nebude bezpečné.

Aké sú výhody používania VPN v Rumunsku??

Slobody internetu v Rumunsku sú trochu zmiešané. Na jednej strane je krajina signatárom právnych predpisov EÚ týkajúcich sa ochrany osobných údajov používateľov. Spoločnosti zaregistrované v sieti VPN majú výhodu v tom, že sa nemusia riadiť žiadnymi zákonmi o uchovávaní údajov, čo je pozitívny faktor. Na druhej strane sa však prvé znaky cenzúry internetu objavili v roku 2015 po tom, čo vláda usúdila, že je potrebné obmedziť a kontrolovať stránky s hazardnými hrami..

Aktivisti tvrdia, že táto smernica otvára brány pre väčšie monitorovanie a dohľad nad internetovým prostredím Rumunska a že takéto smernice je potrebné vrátiť späť. Túto záležitosť zastávali aj obhajcovia ľudských práv a tvrdili, že zasahuje do základných práv občanov na slobodu prejavu.

Freedom House dodáva, že rumunská tlač je iba „čiastočne bezplatná“. Správa síce neuvádza konkrétne podrobnosti, toto poradie svedčí o tom, že bežní občania nie sú istí svojimi základnými právami a že tlač praktizuje určitý stupeň autocenzúry.

Používanie pirátstva alebo sťahovania pirátskeho materiálu je v Rumunsku nezákonné. To znamená, že za to, že vás niekto chytí pri tejto činnosti, sú prísne tresty. Použitie VPN maskuje vašu identitu na internete, takže sa neskúšajte sťahovať torrenty z nezabezpečeného pripojenia..

VYHLÁSENIE: Spoločnosť Comparitech nepodporuje použitie VPN na nelegálne streamovanie alebo sťahovanie obsahu. Ak si nie ste istí dôsledkami, vopred si prečítajte miestne zákony a požiadajte o radu miestneho právnika.

súvisiace: Je Torrenting bezpečný? Je to nezákonné? Pravdepodobne vás chytia?

Tipy na používanie siete VPN v Rumunsku

Či už bývate v Rumunsku alebo jednoducho v krajine za prácou alebo na dovolenke, použitie siete VPN výrazne zvýši vaše skúsenosti s internetom.

Ako nastaviť VPN v Rumunsku

 1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je urobiť pevné rozhodnutie o poskytovateľovi, ktorý vás osloví. Zdôraznili sme hlavné body v každom minimálnom hodnotení, ale v podrobných používateľských recenziách sa na konci uvádzame podrobnejšie rozhodnutie..
 2. Po vyrovnaní sa s poskytovateľom pokračujte a zaregistrujte sa pomocou zvoleného spôsobu platby.
 3. Po úspešnom overení platby dostanete zvyčajne potvrdzujúci e-mail priamo od poskytovateľa VPN. Pokračujte v sťahovaní príslušnej aplikácie pre vaše zariadenie.
 4. Po dokončení inštalácie reštartujte zariadenie.
 5. Použite prihlasovacie informácie, ktoré vám zaslal poskytovateľ. Pripojte sa k serveru v Rumunsku (pre rumunskú IP adresu) alebo z krajiny mimo (pre rumunskú IP adresu).
 6. Teraz je vaše internetové pripojenie šifrované a súkromné ​​a budete mať prístup k všetkému požadovanému obsahu.

Prístup do knižníc Netflix v Rumunsku

Ak sa prihlásite do siete Netflix v Rumunsku, automaticky sa zobrazí miestna knižnica obsahu. Je to tak aj v prípade, ak bol pôvodný účet zaregistrovaný v inej krajine, napríklad v USA. Ak chcete zobraziť knižnicu z inej krajiny, jediným spôsobom je najprv sa pripojiť k serveru VPN. Ak chcete streamovať web USA Netflix (ktorý má najväčšiu knižnicu obsahu), musíte sa pred prihlásením na webovú stránku alebo aplikáciu Netflix pripojiť k serveru VPN USA..

Netflix blokuje siete VPN z dôvodu obmedzení autorských práv, ktoré uplatňuje so svojimi partnermi v oblasti výroby médií. Nie všetky VPN sú preto so službou kompatibilné. Zdôraznili sme tie, ktoré sú v našich malých recenziách, ale v prípade akýchkoľvek problémov sa môžete kedykoľvek obrátiť na zákaznícku podporu..

Sledovanie rumunskej televízie a prístup k bankovým službám v zahraničí

Pre rumunských občanov, ktorí žijú v zahraničí, môže byť užitočné získať IP adresu z domu, aby zostali v kontakte s miestnymi televíznymi programami alebo aby sa dostali k svojim online bankovým účtom.. To sa môže stať iba pri VPN.

Rumunská televízia zahŕňa správy, zábavu a šport. Niektoré z populárnych kanálov sú TV1, TV2, PRO TV a PRO CINEMA. Niektoré geo služby obmedzujú svoje služby tak, aby prístup k ich živým tokom mali iba rumunské adresy IP. Tam bude VPN užitočná.

Bankové a finančné inštitúcie zvyčajne neobmedzia prístup iba k rumunským adresám IP, ale ich filtre budú vo vysokej pohotovosti pri veľkom množstve žiadostí zo zahraničia. Je to preto, že by to mohla byť práca hackerov, čo je scenár, ktorému sa chcú vyhnúť. Je to bezpečné volanie na prístup k bankovým účtom najskôr pomocou VPN, aby sa zdalo, že sa nachádzate v Rumunsku, pretože to zabráni jeho označeniu.. Posledná vec, ktorú chcete, je, aby ste boli na dovolenke zablokovaní.

„Vlajka Rumunska Grunge“ od Nicolasa Raymonda licencovaná podľa CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − 74 =