7 najlepších sietí VPN pre Veľkú Britániu a niektoré z nich sa treba vyhnúť

Najlepšie vpn pre Veľkú Britániu
Existuje veľa dôvodov na použitie VPN vo Veľkej Británii. Pri cestách mimo Veľkú Britániu by to mohol byť prístup k geo blokovanému obsahu, ako je US Netflix vo Veľkej Británii alebo BBC iPlayer. Využitie siete VPN je tiež populárne na ochranu súkromia používateľov internetu pred hackermi, poskytovateľmi internetu, inzerentmi alebo dokonca pred pitomými vládami..


V novembri 2016 sa britská verejnosť zobudila k zákonu o vyšetrovacích právomociach, ktorý legalizoval dohľad nad všetkými obyvateľmi s malým dohľadom. Znamená to, že vaša online aktivita teraz podlieha intenzívnej kontrole temných vládnych agentúr, ktoré dokážu sledovať všetko a všetko, čo robíte na webe. Ďalší dôvod na použitie VPN v Británii.

Ak si neprajete prečítať zvyšok tohto článku, tu je zhrnutie našich odporúčaných sietí VPN pre Spojené kráľovstvo

Našli sme ich medzi 7 najlepšími sieťami VPN pre Veľkú Britániu:

 1. ExpressVPN Najlepšie VPN pre Veľkú Britániu. Veľké rýchlosti a bezpečnostné funkcie. Spolupracuje s aplikáciami BBC iPlayer, Netflix, SkyGo a väčšinou ďalších britských a medzinárodných televíznych služieb. Poskytli ste krytú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.
 2. CyberGhost Najlepší výber rozpočtu, ktorý nezníži rýchlosť a bezpečnosť. Funguje dobre pre streamovanie.
 3. NordVPN Dobrý všestranný. Skóre je dobré pre rýchlosť, bezpečnosť a schopnosť odomknúť britské a medzinárodné streamingové stránky.
 4. IPVanish Užívateľská obľúbená aplikácia Kodi a Amazon Fire Stick, ľahko použiteľné aplikácie a žiadne záznamy.
 5. VyprVPN Silná bezpečnosť, dobré rýchlosti. Môže odblokovať veľké množstvo streamovaného obsahu vo Veľkej Británii.
 6. Surfshark Poskytovateľ zameraný na bezpečnosť, dostatočne rýchly na streamovanie bez oneskorenia a schopný odblokovať niektoré z najpopulárnejších britských streamovacích služieb.
 7. Štít Hotspot Táto VPN ľahko odblokuje populárne britské služby v zahraničí. A čo je dôležitejšie, poskytuje tiež trvalo vysoké rýchlosti a širokú škálu bezpečnostných prvkov.

Z vyššie uvedených dôvodov je najlepšie používať sieť VPN pri prístupe na internet vo Veľkej Británii. Skrátka Virtuálna súkromná sieť, VPN šifruje všetku komunikáciu smerujúcu do az vášho zariadenia tunelovaním cez sprostredkovateľský server. Toto pridáva vrstvu ochrany súkromia a bezpečnosti - preto je odposlucháčov veľmi ťažko naladiť.

VPN je tiež vynikajúcou voľbou pre prístup k miestnemu obsahu v zahraničí. Britskí vysťahovalci a dovolenkári môžu pomocou siete VPN sledovať kanály ako Sky, BBC a BT Sport, aj keď sú fyzicky prítomní v Ázii alebo Latinskej Amerike. Jediné, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa k ich VPN službám, vybrať server so sídlom vo Veľkej Británii a kliknúť na „pripojiť“.

Po nadviazaní spojenia bude hostiteľský web predpokladať, že ste v Británii, čím sa otvorí obsah, ktorý predtým nebol k dispozícii.

Najlepšie VPN pre Veľkú Britániu

Náš zoznam najlepších VPN pre Spojené kráľovstvo je založený na nasledujúcich faktoroch

 • Rýchlosť a spoľahlivosť služieb
 • Silné parametre šifrovania
 • Žiadne protokoly použitia
 • Ľahko odblokuje geograficky obmedzený obsah
 • Servery vo Veľkej Británii, takže sa môžete pripojiť k miestnemu obsahu v zahraničí, ako je napríklad BBC iPlayer
 • Aplikácie pre Android a telefóny / iOS

Na základe vyššie uvedených kritérií ide o naše najlepšie tipy:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020Ublocks UK ContentTested Jan 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Website: www.ExpressVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

ExpressVPN je jednou z najlepších služieb VPN tam vďaka prístupu na prvom mieste, rýchlym rýchlostiam, minimálnym prestojom a veľkej sieti serverov.

Spoločnosť prevádzkuje viac ako 3 000 serverov rozmiestnených v 94 krajinách s rýchlym a efektívnym pripojením ku všetkým a iným. Existuje päť miest vo Veľkej Británii - ideálne pre obyvateľov krajiny cestujúcej do zahraničia, ktorí chcú mať prístup k miestnemu obsahu, ako sú BT Sports, Sky a BBC iPlayer..

ExpressVPN neuchováva žiadne denníky premávky. Získava však niektoré minimálne informácie, ako je dátum (nie čas) pripojenia, výber umiestnenia servera a celková použitá šírka pásma. Vaša individuálna adresa IP nie je za žiadnych okolností prihlásená, takže vás služba nebude môcť identifikovať.

Okrem toho má spoločnosť sídlo na Britských Panenských ostrovoch - mimo jurisdikcie britských orgánov. Vaše údaje preto nie sú ohrozené.

Ak však stále nemáte problémy s uchovávaním metadát, potom je upokojujúcim faktorom to, že služba nikdy nezaznamená vašu individuálnu adresu IP. Okrem toho sa môžete zaregistrovať prostredníctvom e-mailového účtu horáka a platiť prostredníctvom bitcoínov - tak je zabezpečené vaše súkromie a anonymita.

ExpressVPN využíva 256-bitové AES-CBC ako svoje šifrovacie štandardy, ako aj autentifikáciu HMAC a perfektné utajenie vpred. Súčasťou je aj prepínač na internetové zabíjanie, ktorý sa označuje ako sieťový zámok, čo znamená, že ak dôjde k neočakávanému výpadku spojenia, všetka webová prevádzka bude dočasne zastavená.

Táto služba umožňuje bezproblémové odomknutie geograficky obmedzeného obsahu na Netflixe. Je kompatibilný s iPlayerom Hulu aj BBC a podporuje torrenting.

Existujú aplikácie pre Android a iOS, ako aj klienti pre stolné počítače pre systémy Windows, MacOS a Linux.

Pros:

 • Vynikajúci umelec pre Spojené kráľovstvo vo všetkých smeroch
 • Vysoká rýchlosť streamovania a schopnosť odblokovať najobľúbenejšie geograficky blokované stránky
 • Špičkové funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia
 • Aplikácie pre všetky platformy, ktoré je radosť používať
 • Podpora 24 hodín denne 7 dní v týždni zo strany informovaného personálu sa obnovuje

Zápory:

 • Nie je to lacné, preto použite zľavu na nižšie uvedený kupón

Naše skóre:

4.5 z 5

NAJLEPŠIA VPN PRE UK: ExpressVPN je našou najlepšou voľbou. Super rýchla a spoľahlivá voľba, ktorá odblokuje všetky hlavné streamingové služby vrátane služieb Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, Sky Go a mnoho ďalších. Špičková bezpečnosť a ochrana osobných údajov s 256-bitovým šifrovaním AES, neuchovávajte protokoly prehliadača, zabíjajte prepínače a ochranu pred únikom. Vyskúšajte to bez rizika s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Tu je naša hĺbková kontrola ExpressVPN.

ExpressVPN CouponŠpeciálna ponuka - získajte 3 mesiace navyše FREEGET DEALCoupon použitý automaticky

2. CyberGhost

CyberghostOdblokuje obsah vo Veľkej Británii, január 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Website: www.Cyberghost.com

Garancia vrátenia peňazí: 45 DNÍ

CyberGhost so sídlom v Rumunsku, čo znamená, že nepodlieha povinným zákonom o uchovávaní údajov. Firma dodáva, že vôbec neloguje správanie používateľov ani návyky prehliadania. Nedávno ho však kúpila spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii, aby sa veci mohli zmeniť. Ak budeme počuť viac informácií o tomto článku, článok aktualizujeme.

Po celom svete je rozmiestnených viac ako 5 600 serverov, z toho viac ako 700 vo Veľkej Británii. Britskí vysťahovalci a turisti, ktorí cestujú do zahraničia, preto nenájdu problém s prístupom k miestnemu obsahu. Aplikácie sú k dispozícii pre systémy Android, Linux a iOS, ako aj pre stolné počítače pre systémy Windows a MacOS.

Táto služba funguje s najobľúbenejšími streamovacími webmi vrátane BBC iPlayer.

Normy šifrovania sú prísne. CyberGhost Pro štandardne používa 256-bitové šifrovanie AES v protokole OpenVPN spolu s 2 048-bitovými RSA kľúčmi a MD5 HMAC autentifikáciou. To znamená, že je na špičkovej úrovni VPN, ak je založené na robustnom šifrovaní.

K dispozícii je tiež prepínač na internetové zabíjanie, čo znamená, že ak dôjde k neočakávanému výpadku pripojenia, zastaví sa webový prenos.

Pros:

 • Prevádzkuje viac ako 700 serverov vo Veľkej Británii
 • Dobrá voľba hodnoty s množstvom serverov vo Veľkej Británii
 • Cenovo dostupný poskytovateľ s pôsobivými rýchlosťami streamovania
 • Minimálna požadovaná konfigurácia
 • Dobrá bezpečnosť a neukladajú denníky aktivity používateľov

Zápory:

 • Menej pokročilé nastavenia ako niektoré siete VPN

Naše skóre:

4. z 5

NAJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: CyberGhost je skvelá voľba pre začiatočníkov Dobré pre súkromie. Streamuje HD video spoľahlivo s väčšinou streamovacích služieb. 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si našu úplnú recenziu CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ŠPECIÁLNE: Ušetrite 80% na 3-ročných plánoch + 2 mesiace zdarmaGET DEAL Zľava použitá automaticky

3. NordVPN

NordVPNOdblokuje obsah vo Veľkej Británii, január 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Website: www.NordVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

NordVPN je ďalšia služba, ktorá uplatňuje skutočné pravidlá týkajúce sa nulových protokolov. Z tohto dôvodu neexistuje žiadne uchovávanie údajov týkajúce sa relácií používateľov, premávky alebo časových pečiatok..

Toto rozhodnutie viedlo k neúspešným pokusom zahraničných agentúr o extrahovanie užívateľských údajov zo svojich serverov. V minulosti NordVPN prijal žiadosti o informácie, ale jednoducho pokrčil plecami a uviedol, že neexistuje žiadny spôsob, ako vyhovieť. Úrady tiež zabavili servery v jednom prípade, ale nedokázali získať žiadne cenné informácie.

Spoločnosť prevádzkuje viac ako 5 700 serverov v 60 krajinách, vďaka čomu je robustnou voľbou pre čokoľvek, čo chcete robiť online - hranie hier, streamovanie videa alebo sťahovanie. 650 z týchto serverov je v Spojenom kráľovstve prítomných, takže zapojenie do vhodného pripojenia nebude problém.

NordVPN prevádzkuje servery optimalizované pre anti-DDoS, streamovanie videa, dvojité VPN, Tor over VPN a vyhradenú IP - čo zaručuje vysoké rýchlosti, silné šifrovanie a ochranu súkromia.

Je schopný ľahko prekonať zákaz Netflix VPN, ako aj odomknúť obsah z Hulu a BBC iPlayer.

NordVPN štandardne používa 256-bitový šifrovací protokol AES spojený s 2 048-bitovými kľúčmi SSL. Ochrana úniku DNS je povolená. Jediné predplatné poskytuje prístup k šiestim zariadeniam - s podporou systémov Windows, MacOS, iOS a Android.

Pros:

 • Prevádzkuje 650 serverov vo Veľkej Británii
 • Odblokuje najobľúbenejšie streamingové stránky, napr. Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime Video
 • Špičková bezpečnosť a ochrana súkromia
 • Neuchováva žiadne záznamy

Zápory:

 • Je možné vybrať iba umiestnenia serverov, ale nie konkrétne servery

Naše skóre:

4.5 z 5

DOBRÁ HODNOTA: NordVPN je dobrá voľba hodnoty. Vynikajúca možnosť, ktorá spoľahlivo funguje pri streamovaní. Pripája až 6 zariadení súčasne. Aplikácia neponúka výber servera. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Tu je naša recenzia spoločnosti NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3-ročný plán ZÍSKAJTE DEALDiscount automaticky

4. IPVanish

IPVanishOdblokuje obsah vo Veľkej Británii, január 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Website: www.IPVanish.com

Garancia vrátenia peňazí: 7 DNÍ

IPVanish má sídlo v USA, a preto nepodlieha britským zákonom o uchovávaní údajov. Okrem toho má stanovené, že sa nebudú ukladať žiadne denníky alebo metadáta internetového prenosu. Informácie si uchováva iba vtedy, keď je účet zaregistrovaný prvýkrát. Potom bude vaša história prehľadávania skrytá.

IPVanish obsahuje robustné šifrovacie štandardy, čo znamená, že zvedavé oči, ako sú NSA a hackeri, sú udržiavané na diaľku. Štandardne používa 256-bitové šifrovanie v protokole OpenVPN, autentifikáciu SHA512 a výmenu kľúčov DHE-RSA 2 048 bitov s dokonalým utajením vpred..

V architektúre systému je zabudovaný prepínač zabíjania internetu, čo znamená, že ak sa pripojenie stratí z modrej, bude dočasne prerušený prenos. Servery sú optimalizované z hľadiska rýchlosti, stability a bezpečnosti - s viac ako 1300 z nich umiestnenými na 75 miestach po celom svete, vrátane 89 serverov vo Veľkej Británii..

IPVanish neodomkne geograficky obmedzený obsah na serveroch Netflix alebo Hulu, ale robí náš zoznam najlepších VPN pre BBC iPlayer. Existujú aplikácie pre systémy iOS a Android, ako aj podpora počítačov pre systémy Windows a MacOS.

IPVanish je vynikajúcou voľbou pre spoločnosť Kodi, pretože umožňuje používateľom sťahovať súbory APK Android priamo do svojich zariadení. Rozhranie je tiež prívetivé pre diaľkové ovládanie pre zariadenia Kodi, ktoré nemajú klávesnicu a myš. Inštalácia na Fire Stick Amazonu je tiež jednoduchá.

Pros:

 • Prevádzkuje 89 serverov vo Veľkej Británii, ideálne na odblokovanie najpopulárnejších britských relácií
 • Preferujú ho Kodi a Firestick TV pre svoje aplikácie priateľské na diaľku
 • Politika bez protokolov a spoľahlivé zabezpečenie

Zápory:

 • Často zápasí s Netflixom a Hulu
 • Žiadna podpora živého chatu naživo

Naše skóre:

4 z 5

AŽ 10 ZARIADENÍ: IPVanish má veľkú serverovú sieť. Obľúbená medzi používateľmi Kodi a Amazon Fire Stick, ktorá tiež zasiahla známky s aplikáciou BBC iPlayer. Sieť, ktorá nie je preplnená, dosahuje dobrú rýchlosť. Skvelé pre rodiny s deťmi. 7-denná záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si našu úplnú recenziu stránky IPVanish.

IPVanish Coupon ušetrite 60% na ročnom pláneZískať DEALDiscount automaticky

5. VyprVPN

VyperVPNOdblokuje obsah vo Veľkej Británii, január 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

VyprVPN uvádza, že ukladá niektoré údaje používateľa, konkrétne „zdrojovú IP adresu používateľa, IP adresu VyprVPN používanú používateľom, čas začiatku a ukončenia pripojenia a celkový počet použitých bajtov“.

Trvá však na tom, že všetky tieto informácie sa uchovávajú na serveroch iba 30 dní a používajú sa iba na zlepšenie kvality služieb. VyprVPN dodáva, že neexistuje spôsob, ako určiť presné podrobnosti o webovom prenose alebo o obsahu komunikácií.

VyprVPN je obľúbenou voľbou pre britských obyvateľov navštevujúcich Čínu, pretože dokáže obísť Veľký Firewall. To znamená, že tisíce vládne menovaných inžinierov, ktorí pracujú 24 hodín denne, nedokázali zablokovať svoju činnosť. Je to určite úspech, ktorý by ho mal priviesť k zlatému štandardu VPN.

Spoločnosť vlastní a spravuje celé dátové centrá, ktoré optimalizujú rýchlosť a stabilitu pripojení. Celý prenos je zabezpečený protokolom OpenVPN, 256-bitovým šifrovaním AES, 2 048-bitovými RSA kľúčmi bez dokonalého utajenia vpred a overením SHA256.

VyprVPN v predvolenom nastavení obsahuje prepínač zabíjania na internete, čo znamená, že internetový prenos sa dočasne zastaví, ak pripojenie preruší.

Prémiová verzia balíka umožňuje prístup k protokolu Chameleon ™, ktorý skramuje metadáta OpenVPN, takže ich hĺbková kontrola nemôže rozpoznať.

V Londýne je viac ako 700 serverov, z toho niekoľko - hoci spoločnosť nehovorí, koľko ich je celkom. Aplikácie sú k dispozícii pre systémy Android a iOS, ako aj podporu pre počítače pre systémy Windows a MacOS.

VyprVPN môže odomknúť obsah na zariadeniach Netflix, Hulu a BBC iPlayer.

Pros:

 • Prevádzkuje servery vo Veľkej Británii
 • Veľké možnosti odblokovania fungujú v Číne dokonca dobre
 • Stabilné a rýchle pripojenia so zabezpečenými aplikáciami

Zápory:

 • Dvojvrstvová štruktúra cien môže byť mätúca - vyššie uvedené vyššie lacnejšie možnosti
 • Výkonní používatelia by uprednostnili viac možností konfigurácie
 • Uprednostňujeme menšie uchovávanie údajov

Naše skóre:

4 z 5

SOLID PERFORMER: VyprVPN je užívateľsky prívetivý. Funguje dobre s aplikáciou BBC iPlayer a niektorými ďalšími obľúbenými streamovacími službami. Jednoduché použitie, ale trochu drahý. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu VyprVPN.

VyprVPN CouponSave 81% na dvojročný plán ZÍSKAJTE DEALDiscount automaticky

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokuje obsah vo Veľkej Británii testovaný do roku 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Webové stránky: www.Surfshark.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

Surfshark je sieť VPN zameraná na bezpečnosť a ochranu súkromia so sídlom na Britských Panenských ostrovoch, miesto bez povinných zákonov o uchovávaní údajov. Zabezpečuje vašu komunikáciu pomocou 256-bitového šifrovania, ochrany pred únikmi WebRTC, DNS a IPv6 a prepínačom kill, ale čo je dôležitejšie, Surfshark neloguje žiadne informácie, ktoré by vás mohli identifikovať. Za ďalšiu vrstvu anonymity môžete zaplatiť jednou z troch rôznych kryptomen. Podpora 24/7 je k dispozícii prostredníctvom live chatu.

Táto služba ponúka prístup k viac ako 1 000 vysokorýchlostným serverom vo viac ako 60 krajinách vrátane Veľkej Británie. Táto služba je bez obmedzenia pripojenia, neobmedzenej šírky pásma a možnosti odblokovania veľkých streamingových platforiem ako BBC iPlayer a All 4. Táto služba je ideálna pre kohokoľvek, kto chce bezpečne streamovať, torrentovať alebo prehliadať mimo Veľkej Británie..

Surfshark ponúka aplikácie pre MacOS, iOS, Windows, Android a Linux. Na použitie s bezdrôtovými smerovačmi je potrebná manuálna konfigurácia.

Pros:

 • Silná ochrana a ochrana súkromia
 • Pevné rýchlosti
 • Neobmedzený počet spojení

Zápory:

 • Menej serverov ako niektorí jeho konkurenti
 • Niektoré pomalé rýchlosti

Naše skóre:

4 z 5

Prečítajte si celú recenziu Surfshark.

STREAM BEZPEČNE POKOJ: Surfshark odblokuje množstvo britských streamingových platforiem a umožňuje vám zabezpečiť všetky vaše zariadenia naraz, čo znamená, že môžete sledovať, čo chcete, kam chcete. Najlepšie zo všetkého je, že táto VPN obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Kupón SurfsharkŠpeciálna ponuka - ušetrite 83% + 3 mesiace FREEGET DEAL Zľava sa použije automaticky

7. Štít Hotspot

Štít Hotspotodblokuje obsah vo Veľkej Británii testovaný do roku 2020

Dostupné aplikácie:

  Štít Hotspot ponúka niekoľko výkonných bezpečnostných funkcií vrátane 256-bitového šifrovania, ochrany proti úniku IPv6 a DNS a prepínača kill. Používatelia tiež môžu nechať určité webové stránky obísť VPN alebo nakonfigurovať aplikácie tak, aby sa automaticky pripájali, kedykoľvek použijete nezabezpečenú sieť Wi-Fi. Táto sieť VPN po ukončení relácie neprihlási žiadne identifikovateľné údaje používateľa. Zákaznícka podpora je k dispozícii nepretržite cez live chat v prípade akýchkoľvek problémov.

  Hotspot Shield s viac ako 3 000 servermi pokrývajúcimi 70 a viac krajín uľahčuje prístup k službám uzamknutým v zahraničí. V skutočnosti dokonca odblokuje notoricky známe tvrdohlavé vysielacie platformy ako Netflix UK a BBC iPlayer. Nebudete sa musieť obávať ani oneskorenia, ani vyrovnávacej pamäte, pretože rýchlosti Hotspot Shield sú dostatočne rýchle na to, aby bezchybne streamovali živé HD video..

  Hotspot Shield obsahuje aplikácie pre Windows, Android, iOS a MacOS.

  Pros:

  • Odblokuje platformy ako BBC iPlayer bez akýchkoľvek problémov
  • Dostatočne vysoké rýchlosti na živé vysielanie v HD kvalite
  • Dobrý rozsah bezpečnostných prvkov

  Zápory:

  • Žiadna podpora systému Linux
  • Špinavý záznam o ochrane súkromia

  Naše skóre:

  4.5 z 5

  VŠEOBECNÉ A BEZPEČNÉ: Štít Hotspot ponúka pevný všestranný výkon, rýchle a spoľahlivé pripojenie, silné bezpečnostné funkcie a vynikajúcu schopnosť odblokovania. Zahrnutá je 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

  Prečítajte si našu úplnú recenziu Hotspot Shield.

  Hotspot Shield CouponŠpeciálna ponuka - ušetrite 75% na 3-ročnom pláne GET DEALDiscount automaticky použitá

  Voľné VPN možnosti

  Ak hľadáte rýchlu opravu, vždy existuje možnosť vyrovnania sa s bezplatnou sieťou VPN.

  Bezplatné služby VPN však určite neposkytujú rovnaké skúsenosti ako platené služby. Zvyčajne je k dispozícii iba jeden alebo dva servery. Parametre šifrovania sú slabé, preto nepredpokladajte, že vaše pripojenie bude optimalizované z hľadiska ochrany osobných údajov a zabezpečenia. A najpravdepodobnejšie bude existovať dátový limit, čo znamená, že vaše pripojenie sa môže ukončiť, ak streamujete video príliš dlho.

  Odporúčame vyhnúť sa týmto poskytovateľom. Neexistuje nič ako bezplatný obed - bezplatné siete VPN speňažujú agresívne vkladanie sledovacích súborov cookie, sledovanie vzorov prehliadania a predaj údajov inzerentom tretích strán. Vystavujete sa skutočnému riziku infekcie malvérom - čo môže viesť k strate údajov a bolestivému postupu obnovy vášho zariadenia.

  VPN, ktorým sa treba vyhnúť

  Je zrejmé, že jedným z hlavných faktorov výberu VPN je zabezpečenie súkromia a zaručenie anonymity. Takže keď sa niektoré spoločnosti ochotne rozhodnú obetovať etiku zviditeľnením používateľských údajov, je lepšie nechať ich na pokoji.

  Tu sú dve takéto služby VPN, ktoré by sme si mali myslieť:

  1. PureVPN

  Známa spoločnosť VPN PureVPN nedávno spojila svoje sily s FBI, aby pomohla zatknúť Ryana Lin, ktorá je používateľom PureVPN obvineným z online vydierania a pokusov o vydieranie pre nemenovanú 24-ročnú ženu..

  Americká agentúra činná v trestnom konaní sa začala objavovať po tom, čo sa objavili tieto znepokojujúce obvinenia. Dokázali vystopovať koreň aktivity späť k VPN - Ryan si myslel, že to pomôže pokryť jeho stopy. PureVPN však napriek politike „neprihlásení“ dokázal identifikovať Ryana a odovzdať jeho osobné informácie.

  2. HolaVPN

  Izraelská Hola, ktorá bola populárnym rozšírením VPN pre prehliadač Chrome, ktorý sa kedysi pochválil viac ako 50 miliónmi používateľov, využil svoje kritické množstvo na to, aby nevedomky premenil svojich používateľov na masívny botnet.

  Ak ste nainštalovali HolaVPN, potom bola časť vašej šírky pásma internetu prerušená na nezákonné účely, ako sú útoky na distribuované odmietnutie služby (DDoS). Mohlo sa tiež použiť na prístup k obsahu chránenému autorskými právami alebo k obrázkom zneužívania detí.

  Vyhnite sa tomu za každú cenu.

  Vo Veľkej Británii používa právne predpisy VPN?

  Vo všeobecnosti je používanie siete VPN v Spojenom kráľovstve úplne legálne. Neexistujú žiadne konkrétne právne predpisy, ktoré by to priamo zakazovali. Stále však porušujete zákony, ak využívate sieť VPN na zapojenie sa do nezákonných aktivít, ako je predaj liekov online alebo nahrávanie detskej pornografie.

  súvisiace: Je používanie siete VPN legálne alebo nezákonné? Je použitie VPN bezpečné? Toto je potrebné vedieť

  Sú vo Veľkej Británii ohrozené slobody internetu?

  Británia má za sebou históriu ľavicového politického aktivizmu, o čom svedčí skutočnosť, že Labouristická strana je dominantnou politickou silou v krajine, ale nedávne právne predpisy o ochrane súkromia a sledovaní majú príšerne orwellovskú povahu..

  V novembri 2016 britský parlament uzákonil zákon o vyšetrovacích právomociach, známy aj hovorovo pod názvom „Charta snoopers“. Poskytuje spravodajským agentúram Spojeného kráľovstva a policajným orgánom ďalekosiahle právomoci dohľadu - legalizuje metódy snoopingu, ktoré podľa The Guardian „neprekonateľná žiadna iná krajina v západnej Európe alebo dokonca USA“.

  To je strašidelná myšlienka.

  Je dlhodobým názorom, že národné bezpečnostné agentúry v USA a Veľkej Británii - NSA a GCHQ - majú históriu tajných dohôd a zdieľania spravodajských informácií. Je preto pravdepodobné, že väčšina, ak nie všetky, dohľad nad obyvateľmi Spojeného kráľovstva bude zdieľaná aj s ostatnými západnými vládami.

  V tom čase informoval oznamovateľ NSA Edward Snowden: „Spojené kráľovstvo práve legalizovalo najextrémnejší dohľad v histórii západnej demokracie. Prekračuje to viac ako mnoho autokracií. “.

  Nový zákon núti poskytovateľov internetových služieb a telekomunikačné spoločnosti, aby každý rok ukladali históriu prehľadávania webu každého z nich a tieto údaje rozosielali vládnym agentúram prostredníctvom vyhľadávacieho nástroja známeho ako filter požiadaviek..

  Prístup k tomuto vyhľadávaciemu systému je na uvážení policajných a bezpečnostných agentúr - bez akéhokoľvek súdneho dohľadu. To znamená, že vláda sa môže zamerať na konkrétne rasové / etnické skupiny a aktivita sa nikdy nestane súčasťou žiadnych verejných záznamov alebo nebude predmetom kontroly..

  Ďalšími kľúčovými prvkami tohto návrhu zákona sú:

  GCHQ môže využívať hromadný zber údajov o osobnom majetku ľudí, ktorí nie sú obvinení z protiprávneho konania, ale ktorých údaje boli zhromaždené z veľkého počtu zariadení v cieľovej oblasti. Spoločnosti musia údaje na požiadanie dešifrovať. Spoločnosti musia informovať vládu ešte pred zavedením nových bezpečnostných prvkov. Spravodajské agentúry ako GCHQ môžu preniknúť do zariadení občanov.

  Bývalý britský minister vnútra Amber Rudd ocenil Chartu Snoopersovcov a uviedol, že ide o „vedúce právne predpisy na svete s bezprecedentnou transparentnosťou a podstatnou ochranou súkromia“..

  Chceli by sme mať niečo z toho, čo fuje.

  Ale to nie je jediná frakcia. Bezpečnostné agentúry vo Veľkej Británii zhromažďujú údaje nezákonne takmer dve desaťročia pred prijatím tohto zákona. Britské súdy MI5, MI6 a GCHQ boli prísne potrestané za to, že sa zapojili do „nezákonného režimu“ na sledovanie komunikačných údajov, ako je používanie telefónu a webu a iné dôverné informácie..

  Charta Snoopersovho zákona v zásade jednoducho legitimizuje proces, ktorý prebieha od konca 90. rokov, s výnimkou toho, že právomoci udelené agentúram sú oveľa rozsiahlejšie a rozsiahlejšie ako kedykoľvek predtým..

  Je samozrejmé, že obyvatelia Spojeného kráľovstva by mali byť s týmto vývojom veľmi opatrní. Aby ste sa zabezpečili pred spravodajskými agentúrami Snoopy, odporúčame vám zvoliť si sieť VPN, ktorá obíde chartu Snoopersov..

  Ďalšou obavou, ktorá sa môže prejaviť vo veľmi blízkej budúcnosti, sú navrhované nariadenia na internete, ktoré prijala súčasná konzervatívna vláda. Charta Snoopers jednoducho monitoruje vašu aktivitu bez toho, aby obmedzovala možnosti, ku ktorým máte prístup alebo povedať online. Nový zákon sa pokúsi urobiť tento krok ďalej tým, že umožní vláde rozhodnúť sa, čo a čo sa nedá zverejniť na webe..

  „Niektorí ľudia hovoria, že nie je na vláde, aby regulovala technológiu a internet,“ uvádza sa v navrhovanom manifeste. „Nesúhlasíme“.

  Legislatíva je súčasťou pokusu prinútiť technické spoločnosti, aby zabudovali zadné dvere do šifrovaných komunikačných aplikácií, ako sú WhatsApp a Telegram. Je zrejmé, že to má pomôcť vláde pri sledovaní teroristických hnutí a komunikácií - to však bude mať dvojaký účinok, pretože bude ohrozovať aj súkromie občanov, ktorí dodržiavajú zákon..

  Britský internet je v súčasnosti hodnotený ako bezplatný v správe Freedom on Net 2016, ktorú zostavil advokátsky úrad Freedom House. Dlhodobé dôsledky charty Snoopers a nové právne predpisy sú však stále nejasné. Je to veľká možnosť, že v najbližších rokoch uvidíme zúfalú slobodu internetu, ktorá núti tento stav zhoršovať..

  Sledovanie britskej televízie v zahraničí pomocou VPN

  Na sledovanie televízie UK v zahraničí budete potrebovať sieť VPN, ktorá vám môže ponúknuť britskú IP adresu. Nie všetky VPN fungujú so všetkými streamovacími službami a inteligentné DNS a iné proxy proxy služby, ktoré nie sú VPN, sotva fungujú. V našom testovaní ExpressVPN spolupracuje so všetkými významnými britskými televíznymi službami.

  • Ako sledovať BBC v zahraničí pomocou VPN
  • Ako sledovať ITV v zahraničí
  • Ako sledovať kanál 4 v zahraničí
  • Ako sledovať Sky Go v zahraničí
  • Ako sa pozerať na televíziu Now TV v zahraničí
  Brayan Jackson Administrator
  Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  − 5 = 2

  map