Ako sledovať živé finále Ligy majstrov online (Real Madrid vs Liverpool)

pozeranie Ligy majstrov zo zahraničia pomocou VPN


Zaujíma vás stretnutie Realu Madrid s Liverpoolom vo finále Ligy majstrov? V tomto článku vám vysvetlíme, ako môžete pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN) streamovať zápas naživo a vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na to, či sa práve nachádzate vo vašej domovskej krajine alebo v zahraničí..

Je dôležité si uvedomiť, že odporúčame iba oficiálne živé vysielanie. Aj keď prúdy zápasu sa takmer určite budú konať kdekoľvek inde, tieto stránky sú nelegitímne a často nespoľahlivé. Nikto nechce, aby bol ich prúd stiahnutý offline počas prestrelky. Dobrou správou je, že finále Ligy majstrov je možné sledovať zadarmo na niekoľkých rôznych platformách, takže nie je potrebné uchýliť sa k neoficiálnym zdrojom..

Dôležité: Pri streamovaní vždy používajte sieť VPN

Väčšina streamingových platforiem povoľuje iba divákom z konkrétnych krajín, ale VPN vám umožňuje obísť toto obmedzenie. Pripojením k serveru na požadovanom mieste môžete službu prinútiť presvedčiť, že sa práve nachádzate. Napríklad pripojenie k britskému serveru odomkne britské platformy ako BBC iPlayer, Sky GO a ITV Hub.

Odporúčame používať ExpressVPN pozerať sa na Ligu majstrov. Má rozsiahlu sieť vysokorýchlostných serverov, ktorá vám umožňuje prístup k ľubovoľnému toku, ktorý by ste chceli, bez obáv z oneskorenia alebo dlhých časov vyrovnávacej pamäte. Vďaka širokej škále bezpečnostných funkcií, zásadám neprihlásenia sa a aplikáciám pre všetky najpopulárnejšie operačné systémy, ExpressVPN uľahčuje zostať v bezpečí bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate..

NAJLEPŠIA VPN PRE KONFERENCIU LEAGUE ŠAMPIÓNOV: ExpressVPN je našou najlepšou voľbou. Vďaka rozsiahlej serverovej sieti, ktorá je optimalizovaná pre vysokorýchlostné pripojenie, je ideálna na sledovanie Ligy majstrov. Užívateľsky prívetivé aplikácie pre všetky operačné systémy. Ťažko poraziť súkromie a bezpečnosť. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať bez rizika.

Prečítajte si celú recenziu aplikácie ExpressVPN.

Ako sledovať finále Ligy majstrov s VPN

  1. Vyberte sieť VPN určenú na streamovanie. ExpressVPN má vysoké rýchlosti, ale dve lacnejšie alternatívy sú NordVPN a CyberGhost.
  2. Prejdite na webovú stránku poskytovateľa VPN a zaregistrujte sa
  3. Stiahnite si do svojho zariadenia správneho klienta VPN
  4. Prezrite si zoznam uvedený nižšie a nájdite zdroj, ktorý chcete použiť
  5. Pripojte sa k jednému zo serverov vašej VPN v príslušnej krajine
  6. Navštívte webovú stránku zdroja. Obsah by sa teraz mal načítať bez akýchkoľvek problémov

Kde môžem sledovať finále Ligy majstrov?

To, ako budete hru sledovať, závisí od toho, kde sa na svete nachádzate. Nižšie uvádzame rozdelenie oficiálnych tokov podľa regiónov, ale pomocou siete VPN by ste mali mať možnosť sledovať, čo chcete.

Spojené kráľovstvo

spotrebiteľské previerky Zdroj: Wikimedia Commons

BT Sport je jediným oficiálnym vysielateľom Ligy majstrov vo Veľkej Británii. Táto služba zvyčajne stojí 9 GBP (približne 12 USD) mesačne, ale v skutočnosti zobrazujú celú zhodu zadarmo a vo výške 4 kB na kanáli BT Sport YouTube..

Celý komentár bude v angličtine.

Spojené štáty

american-flag-2144392_1280

Fox Sports bude hru vysielať naživo. Môžete sledovať zadarmo, ak je súčasťou balenia kábla Fox Sports.

Ak nie, získate prístup prihlásením sa na vstupenku na futbalový zápas Fox. To stojí 19,99 dolárov mesačne, ale prichádza s sedemdňovým skúšobným obdobím. Toto môžete kedykoľvek zrušiť po skončení zápasu, takže vám nebudeme účtovať žiadne poplatky.

Fox Sports je tiež súčasťou predplatného Sling TV 25 dolárov, takže je to ďalšia cesta na sledovanie zápasu.

Celý komentár bude v angličtine.

Nemecko

nemecko-flag

Nemeckí diváci môžu sledovať zadarmo na webových stránkach ZDF. Ak ste predplatiteľom služby Sky Deutschland, môžete tiež sledovať aplikáciu Sky Q.

Tieto zdroje budú mať nemecký komentár.

španielsko

španielska vlajka - pixabay

Diváci v Španielsku môžu sledovať živé vysielanie Anteny 3 zadarmo. Môžete tiež naladiť stream na TV3. BeIN Sports Spain tiež vysiela prúd, ale jeho sledovanie si vyžaduje predplatné (9,99 EUR mesačne).

Antena 3 a beIN Sports Spain budú mať španielsky komentár a TV3 bude v katalánčine.

Iné miesta

Ak ste svoju polohu ešte nevideli, nebojte sa. Finále Ligy majstrov je možné sledovať takmer odkiaľkoľvek na svete. UEFA vytvorila rozsiahly zoznam zdrojov pre každý región. Vyhľadajte svoju krajinu v zozname a prehľadajte zdroje, až kým nenájdete bezplatnú alebo neúspešnú krajinu, ktorá má bezplatnú skúšobnú verziu.

Je potrebné poznamenať, že nie všetky tieto zdroje budú mať online hráča. Ich zahrnutie do zoznamu jednoducho naznačuje, že hru nejako vysielajú, ale to nevyhnutne neznamená, že budú hostiť live stream.

Časté otázky o lige majstrovstiev

Kedy sa začína finále Ligy majstrov?

Kickoff pre finále Ligy majstrov je 25. mája o 19:45 BST. Ak ste mimo Spojeného kráľovstva, môžete si pozrieť tabuľku nižšie a zistiť, kedy je váš miestny čas.

Tichomorský štandardný čas (PST) 1. januára 1970
Centrálny čas (CT) 1. januára 1970
Východný štandardný čas (EST) 1. januára 1970
Stredoeurópsky čas (CET) 1. januára 1970
Austrálsky západný štandardný čas (AWST) 02:45 26. mája
Austrálsky centrálny štandardný čas (ACST) 04:15 26. mája
Východný austrálsky štandardný čas (AEST) 04:45 26. mája
Čínsky štandardný čas (CST) 02:45 26. mája

Môžem sa prihlásiť na zahraničné streamovacie služby?

To naozaj záleží na službe. Niektorí, napríklad Fox Sports, vyžadujú spôsob platby zaregistrovaný v konkrétnej krajine. Ak služba prijíma službu PayPal, budete sa môcť zaregistrovať bez ohľadu na to, ale často, streamingové platformy skontrolujú adresu zaregistrovanú vo vašom účte a ak sa nachádzajú mimo ich vysielacej oblasti, zabránia vám dokončiť proces platby..

Bez virtuálnej kreditnej karty alebo priateľa v cieľovej krajine, ktorý nie je ochotný zdieľať svoje informácie o platbe, neexistuje jednoduchý spôsob registrácie týchto služieb.

Ako inak môžem sledovať finále Ligy majstrov??

Ak by ste radšej sledovali Real Madrid VS Liverpool z pohodlia svojho gauča, možno by vás mohlo zaujímať použitie Kodi. Existuje niekoľko rôznych doplnkov, ktoré budú vysielať zápas naživo, aj keď väčšina z nich si pred použitím vyžaduje nejakú registráciu..

Ak nenájdete vhodný online zdroj a nepoznáte Kodi, vždy ho môžete jednoducho sledovať v televízii. Zistíte, že väčšina športových kanálov túto udalosť nejakým spôsobom pokryje, takže pokiaľ máte primerané predplatné káblov, nemali by ste mať problém nájsť pokrytie, či už ide o plnú hru, zdôrazňuje alebo iba diskusia o doterajšom zápase. Nerobte sa však príliš dobre - na majstrovstvá sveta je to len pár týždňov.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map