Labākās BearShare un iMesh alternatīvas: 2018. gada mūzikas straumēšanas un lejupielādes ceļvedis

Mūzikas P2P pakalpojumi Bearshare un iMesh tagad ir pilnībā bezsaistē. Abi pakalpojumi lietotājiem nodrošināja vienādranga iespējas gan atrast, gan lejupielādēt visu veidu mūzikas un audio failus. Jo īpaši iMesh ļauj lietotājiem atrast un lejupielādēt apmaksātu mūziku, piešķirot tai zināmu likumīgu funkcionalitāti. Tas tika uzsvērts 2004. gadā, kad uzņēmums samaksāja RIAA USD 4 miljonus un ļāva darboties bez traucējumiem.


bearshare un imesh alternatīvas

Tomēr, tā kā Bearshare un iMesh tagad nav pilnībā pieejami, bijušie lietotāji, iespējams, meklē alternatīvas. Un patiesībā jaunie apsekojumi rāda, ka vairums cilvēku, kuri apmeklēja BearShare un iMesh, tagad, visticamāk, izmanto likumīgas mūzikas straumēšanas iespējas. Tas ir tāpēc, ka ir daudz bezmaksas un likumīgu Bearshare un iMesh alternatīvu, kuru lietotāji var gan tiešsaistē klausīties, gan lejupielādēt mūziku..

Izmantojiet VPN, lai straumētu mūziku

Straumēšanas pakalpojumu patiesība ir neveiksmīga: neviena no tām nav pieejama visur, un pat tad, ja jums ir likumīgas tiesības piekļūt mūzikai, iespējams, nevarēsit nokļūt atskaņošanas sarakstos, ja ceļojat uz ārzemēm. Labs virtuālais privātais tīkls jeb VPN atrisina šo problēmu.

VPN apiet tāda veida ģeogrāfiskā satura blokus, kādus nodrošina tādi pakalpojumi kā Pandora, Spotify un YouTube Music. Savienojot jūs ar serveri valstīs, kur šie pakalpojumi ir pieejami, jūs varat brīvi un ērti straumēt, neveicot bloķēšanu.

VPN arī tiešsaistē nodrošina aizsardzību pret dažādiem drošības draudiem, piemēram, datu zagļiem, kas izspiego maksājumu sistēmas, vai brutālu spēku uzbrukumiem, kas ļauj hakeriem ielauzties jūsu datorā un nozagt datus.

No daudzajām pieejamajām iespējām mēs iesakām ExpressVPN. Tam ir ne tikai serveri vairāk nekā 90 valstīs visā pasaulē, bet arī atradīsit, ka tas ir īpaši izveidots, lai ļautu piekļūt vietnēm un pakalpojumiem, piemēram, Pandora.

ExpressVPN mājas lapas ekrānuzņēmums

LASĪTĀJU DARĪJUMS: Izmantojiet ExpressVPN gada plānu bez maksas 3 mēnešus. Tas ietver 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt to bez riska.

Labākās BearShare un iMesh alternatīvas

Neļaujiet BearShare vai iMesh trūkumam traucēt labu mūziku! Šeit ir labākās alternatīvas abiem pakalpojumiem, kas nodrošinās jums visu mūziku, kuru jūs varētu vēlēties vai vajadzēt.

Pandora

Kataloga lielums: 40 miljoni dziesmu *

Maksājuma iespējas: Bezmaksas reklāmas atbalstīts vai minimālais abonements bez reklāmām mēnesī 4,99 USD / mēnesī

Iespējams, ka tā ir priekšzīme bezmaksas, likumīgi pieejamās mūzikas straumēšanā, Pandora 2000. gadā sāka darbību ar domu, ka lietotājiem varētu patikt individuāli veidotas mūzikas stacijas, neklausoties mūziku, kas viņiem nepatīk. Pat pēc tam, kad uzņēmumam gadu vēlāk izbeidza savu 2 miljonu dolāru sākotnējo naudu, dibinātājs pārliecināja uzņēmuma darbiniekus 2 gadus strādāt bez maksas. Ņemot vērā to, ka uzņēmumam tagad ir vairāk nekā 81 miljons aktīvo lietotāju, un tā ieņēmumi 2016. gadā bija 1,6 miljardi ASV dolāru, iespējams, laba ideja būtu palikt neapmaksātiem 2 gadiem.

Pandoru bez reklāmām var padarīt par USD 4,99 mēnesī, bet, ja vēlaties lejupielādēt dziesmas, jums būs nepieciešams 9,99 USD abonements mēnesī..

Diemžēl iedzīvotājiem, kas nav ASV, Pandora ir pieejama tikai ASV. Tomēr tās bloķēšanas metodes var apiet, izmantojot VPN, kas ļaus ikvienam straumēt Pandora bez maksas.

*Pandoras bibliotēkas lielumu ir grūti noteikt. Daži avoti ziņo, ka dziesmas ir no 1,5 līdz 2 miljoniem dziesmu, savukārt citi apgalvo, ka pakalpojumam ir pieejama vairāk nekā 40 miljoni dziesmu. Mēs nolēmām doties ar lielāku numuru.

Spotify

Kataloga lielums: 35 miljoni

Maksājuma iespējas: Bezmaksas reklāmas atbalstīts jeb 9,99 USD / mēnesī abonements bez reklāmām

Tiešs Pandora konkurents, daudzi mūzikas mīļotāji dod priekšroku Spotify, jo jūs varat daudz vairāk kontrolēt savu atskaņošanas sarakstu nekā ar Pandora. Tomēr Spotify bezmaksas versija ir daudz ierobežotāka nekā Pandora līdzvērtīgā bezmaksas opcija, tāpēc lietotāji, iespējams, vēlēsies maksāt par Spotify. Apmaksātajā opcijā ir iekļauta iespēja lejupielādēt mūziku un ņemt to līdzi uz ārzemēm.

Jūs atradīsit, ka Spotify ir pieejams visā pasaulē ar 180 miljoniem lietotāju. Tomēr dažās valstīs Spotify nav pieejams, ieskaitot Ķīnu. Ja ceļojat uz Ķīnu vai dzīvojat Ķīnā un vēlaties piekļūt savam Spotify kontam, jums būs jāpiekļūst VPN.

Plūdmaiņa

Kataloga lielums: 52 miljoni dziesmu

Maksājuma iespējas: Minimālais abonements USD 9,99 mēnesī

Pazīstami Jay-Z nopirkts 2015. gadā, Tidal ir mūzikas straumēšanas lietotne, kurai ir atšķirīgas funkcijas bez zudumiem audio un mūzikas video. Pakalpojums lepojas ar vairāk nekā 52 miljoniem dziesmu, kas ir vairāk nekā vairums citu mūzikas straumēšanas opciju mūsu Bearshare un iMesh alternatīvu sarakstā..

Lielākais Tidal pavērsiens ir cena. Plūdmaiņai nav bezmaksas iespēju. Tā vietā jums būs jāmaksā vai nu 9,99 USD mēnesī, vai 19,99 USD mēnesī par nezaudējamu augstas precizitātes audio. Varat arī lejupielādēt savu mūziku ar abonēšanas līmeni.

Par laimi, Tidal ir pieejams vairāk nekā 50 valstīs, taču, ja jūs dzīvojat vai ceļojat uz Āfrikas lielāko daļu, Āzijas lielāko daļu vai Krieviju, jūs nevarēsit piekļūt pakalpojumam bez apvedceļa..

YouTube mūzika

Kataloga lielums: Nezināms, bet liels *

Maksājuma iespējas: Bezmaksas reklāmas atbalstīts jeb 9,99 USD mēnesī

YouTube mūzika pastāv tikai kopš 2015. gada, taču pakalpojums ir taisnīgs sāncensis mūzikas straumēšanas tirgū. Lielākoties pakalpojums nodrošina piekļuvi visai YouTube mūzikas bibliotēkai, taču tam ir arī sava ierakstu etiķešu nodrošinātā mūzikas bibliotēka. Tas nozīmē, ka kopējais vietnē YouTube Music pieejamo nosaukumu skaits ir īpaši grūti izmērāms, īpaši ņemot vērā, ka uzņēmums arī nesniedz konkrētu informāciju par to.

Bez maksas varat sajaukt konkrēta izpildītāja dziesmas vai atskaņot “radio” versiju ar dziesmām no līdzīgi skanīgiem māksliniekiem. Tas patiesībā padara to labāku nekā Pandora uz sejas, jo Pandora neļaus jums pieturēties pie viena mākslinieka palīdzības, nemaksājot par piemaksu.

Ja jūs maksājat par piemaksu (YouTube sarkanais), varat saņemt savas dziesmas tikai kā audio, kā arī lejupielādēt dziesmas.

Lai arī YouTube ir pieejams gandrīz katrā planētas valstī, YouTube Music tā nav. Bez apvedceļa lietotne ir pieejama tikai Austrālijā, Austrijā, Kanādā, Somijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Meksikā, Jaunzēlandē, Norvēģijā, Krievijā, Dienvidkorejā, Spānijā, Zviedrijā, Apvienotajā Karalistē un Amerikas Savienotajās Valstīs.

* YouTube mūzika nereklamē savas bibliotēkas lielumu. Tomēr, tā kā tā apvieno visu YouTube mūzikas bibliotēku ar ierakstu etiķešu licencēm, tā, iespējams, ir visizdevīgākā iespēja.

Amazon mūzika

Kataloga lielums: No 2 līdz 40 miljoniem (atkarīgs no abonēšanas līmeņa)

Maksājuma iespējas: Nepieciešama vismaz Amazon Prime dalība (USD 99 gadā) vai USD 7,99 mēnesī Amazon Amazon Unlimited

Amazon turpina savu garo gājienu, cenšoties panākt visu ar plašsaziņas līdzekļiem saistīto lietu. Arī Amazon Music ir nedaudz briesmonis. Lietotāji var atskaņot dažādu žanru vai dažādu mākslinieku “radio” stila straumes. Protams, ja vēlaties precīzāku pieredzi, jums būs jājaunina uz Amazon Music Unlimited.

Tomēr šeit ir jāmin: Amazon Prime piekļuve mūzikai ir ļoti plaša un bibliotēkas lielums ierobežots. Ja jūs patiešām vēlaties visu bibliotēku un labākās Amazon Music iespējas, jums būs nepieciešams 7,99 USD abonements mēnesī. Amazon Music ir ļoti ierobežots arī tur, kur tā ir pieejama. Tam viegli piekļūt var tikai tie, kas atrodas ASV un ASV teritorijās.

Google Play mūzika

Kataloga lielums: 40 miljoni

Maksājuma iespējas: Bezmaksas reklāmas atbalstīts vai minimālais abonements USD 9,99 mēnesī

Jā, YouTube mūzika pieder uzņēmumam Google, un Google Play mūzika ir atsevišķa. Vai tas ir? Ir daži pierādījumi, ka Google pašlaik apvieno Google Play mūziku ar YouTube mūziku, tāpēc šeit mēs sniegsim tikai sarakstu ar faktu, ka Google Play mūzika pastāv un ka tajā ir mūzika, kuru varat iegādāties vai straumēt katru mēnesi. abonēšanas maksa ir USD 9,99 mēnesī vai USD 14,99 mēnesī par “ģimenes” kontu līdz 6 cilvēkiem.

Apple Music

Kataloga lielums: 45 miljoni

Maksājuma iespējas: Minimālais abonements USD 9,99 mēnesī

Pozitīvā ziņā Apple Music, iespējams, ir viena no labākajām iespējām Mac un iOS lietotājiem. Tas ir labi integrēts ar visiem citiem Apple pakalpojumiem un ierīcēm, tāpēc tas ir nedaudz prātīgs. Negatīvā daļa ir tāda, ka tas jums maksās papildus, tāpat kā gandrīz viss, ko piedāvā Apple. Uzņēmums piedāvā nedaudz dāsnus 3 mēnešus bezmaksas, bet pēc tam tas vai nu maksā, vai arī pāriet.

Napster

Kataloga lielums: 30 miljoni

Maksājuma iespējas: Minimālais abonements USD 4,99 mēnesī

Nē, jūs nebraucāt atpakaļ laikā. Napster tiešām dara joprojām pastāv, un atšķirībā no BearShare vai iMesh tas faktiski aizvietoja savu P2P pagātni un izstrādāja pilnībā likumīgu straumēšanas pakalpojumu. Diemžēl šeit nav bezmaksas straumēšanas, tāpēc Napster nav īsti bezmaksas mūzikas lejupielādes un straumēšanas pakalpojums, kāds tas bija dienas laikā. Tomēr par 4,99 USD mēnesī Napster viegli pārspēj Pandora bez maksas, pateicoties neierobežotām izlaidēm.

Napster ir pieejams lielākajā daļā Eiropas un Ziemeļamerikas valstu, kā arī vairākās Dienvidu un Centrālamerikas valstīs. Ja dzīvojat vai ceļojat citur un jums būs nepieciešams VPN, lai piekļūtu savam kontam.

SoundCloud

Kataloga lielums: 120 miljoni (30 miljoni premium dziesmu)

Maksājuma iespējas: Minimālais abonements USD 4,99 mēnesī

Programmai SoundCloud ir visvairāk bibliotēkā pieejamo celiņu nekā jebkurai citai likumīgai opcijai. Galvenais iemesls tam ir tas, ka pakalpojums sākās kā vieta, kur indie un underground mūzikas mākslinieki var iegūt savu platformu. Tagad jūs varat iegūt lielu skaitu labi pazīstamu mākslinieku un etiķešu, izmantojot SoundCloud.

Pakalpojums ir bezmaksas, taču ir arī maksas iespējas, ja vēlaties lejupielādēt mūziku vai klausīties bezsaistē, jums būs jāmaksā par abonementu, sākot no USD 4,99 mēnesī. Šie 30 miljoni “premium” ierakstu (labākie mūzikas mākslinieki) ir pastāvīgi pieejami tikai tad, ja jūs maksājat par USD 9,99 mēnesī.

Tie, kas atrodas ASV un tās teritorijās, vairākās Eiropas valstīs, Austrālijā, Jaunzēlandē un Kanādā, var baudīt SoundCloud. Visiem pārējiem būs jāizmanto cits pakalpojums vai jāizmanto VPN, lai apietu ģeogrāfiskā satura bloķēšanu.

Hype mašīna

Vai neveicat meklēšanu daudzās dažādās mūzikas vietnēs, lai atrastu vēlamo saturu? Labākā BearShare un iMesh alternatīva var vienkārši būt indeksēšanas vietne.

Hype Machine ir kā Google meklētājprogramma mūzikai. Tas indeksē dziesmas no simtiem mūzikas vietņu un ļauj precīzi zināt, kur atrast vajadzīgās dziesmas. Ja kas, Hype Machine var vienkārši atrasties tur, kur vēlaties doties vispirms ja jūs meklējat noteiktas dziesmas.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 48

map