Vietņu (un lietotņu) atbloķēšana no jebkuras vietas

Kā atbloķēt vietnes un lietotnes no jebkuras vietas


Ir daudz iemeslu, kas jums varētu būt nepieciešami, lai atbloķētu noteiktu vietni vai pakalpojumu. Varbūt jūsu darba devējs izmanto pārāk dedzīgu tīmekļa filtrēšanas programmatūru. Varbūt straumēšanas pakalpojums ir pieejams tikai vienā noteiktā valstī. Varētu pat būt, ka jūsu valsts valdība nevēlas, lai jūs lasītu informāciju, kas to krāso negatīvi. Tomēr vairumā gadījumu tiešsaistes bloķēšana ir diezgan vienkārša: vienkārši izveidojiet savienojumu ar virtuālo privāto tīklu (VPN)..

VPN maršrutē trafiku caur serveri citur pasaulē. Tas dod jums jaunu, pagaidu IP adresi, kas norāda uz valsti, kurā atrodas jūsu izvēlētais serveris, un ļauj pārspēt lielāko daļu atrašanās vietas balstītu bloķēšanu. Turklāt VPN serveriem nav tādu pašu interneta ierobežojumu kā jūsu darba vietā (vai tiešām valstī), tāpēc jūs varēsit piekļūt jebkurai vietnei vai pakalpojumam, kas jums patīk.

Tikpat svarīgi VPN šifrē jūsu trafiku. Tas neļauj to lasīt tādiem snooperiem kā valdība, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) vai jūsu darba vietas tīkla administratori. Nav pārsteidzoši, ka tas ir neticami noderīgi valstīs, kurās ir stingri noteikta cenzūra tiešsaistē.

Kā atbloķēt vietnes no jebkuras vietas, izmantojot VPN

VPN varētu šķist nedaudz iebiedējoši, taču tos faktiski ir diezgan viegli izmantot. VPN iestatīšana prasa tikai dažas minūtes, un pēc tam jums būs piekļuve lietotnēm un vietnēm no visas pasaules.

Tālāk ir norādīts, kā atbloķēt vietnes no jebkuras vietas.

 1. Sāciet, izvēloties piemērotu VPN. Īpaši mēs iesakām ExpressVPN, bet NordVPN un CyberGhost ir divas spēcīgas un lētas alternatīvas.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru, pārliecinoties, vai iegūstat savai ierīcei pareizo versiju.
 3. Ja mēģināt piekļūt reģionam bloķētam pakalpojumam, izveidojiet savienojumu ar VPN serveri vajadzīgajā valstī. Lai atbloķētu, piemēram, BBC iPlayer, vai Lielbritānijas serveri, lai izmantotu Sling TV, izmantojiet Lielbritānijas serveri. Ja jūsu izvēlētais pakalpojums ir pieejams visā pasaulē, to darīs jebkurš serveris.
 4. Visbeidzot, mēģiniet piekļūt bloķētajai lietotnei vai vietnei. Jums vajadzētu būt iespējai to izmantot kā parasti, taču, ja rodas kādas problēmas, pirms mēģiniet vēlreiz, notīriet kešatmiņu un sīkfailus.

Ja problēmas joprojām pastāv, mēs iesakām sazināties ar VPN klientu atbalsta komandu, lai saņemtu turpmāku palīdzību. Var būt, ka ir īpaši serveri, kas var atbloķēt jūsu izvēlēto pakalpojumu.

Kā darbojas tiešsaistes bloķēšana??

Parasti ir divi dažādi veidi, kā organizācijas var ierobežot piekļuvi noteiktai vietnei vai pakalpojumam. Tālāk mēs apskatīsim katru no tiem sīkāk:

1. Tīkla līmeņa bloķēšana

Tīkla līmeņa bloķēšanu darba devēji bieži izmanto, lai neļautu cilvēkiem piekļūt nepiemērotiem materiāliem darba laikā. Vienkāršākais tīkla līmeņa bloķēšanas veids ir melnais saraksts; ikreiz, kad lietotājs mēģina apmeklēt vietni, adrese tiek pārbaudīta, salīdzinot ar bloķēto adrešu sarakstu. Ja vietne ir sarakstā, piekļuve tiek liegta.

Tādās valstīs kā Ķīna un AAE tiek izmantotas līdzīgas tehnoloģijas, kaut arī plašākā mērogā. Tomēr šāda veida valsts mēroga cenzūra ir ievērojami progresīvāka, un parasti tā ietver dažu veidu uz atslēgvārdiem balstītu filtrēšanu, kā arī starpniekservera noteikšanas funkcijas.

2. Uz lietotāju balstīta bloķēšana

Bloķēšana pēc lietotāja principa ir gadījumi, kad organizācijas izskata tādas lietas kā lietotāja IP adrese, GPS atrašanās vieta vai tālruņa numurs, lai noteiktu, vai tām ir atļauts izmantot doto pakalpojumu. Tas visbiežāk tiek novērots, izmantojot tiešsaistes straumēšanas pakalpojumus. Piemēram, YouTube TV ir pieejams tikai ASV, un lietotājiem no citām valstīm nav atļauts reģistrēties.

Lai gan jūs varat viegli piekļūt lielākajai daļai uz lietotāju balstītu bloķēšanu, izmantojot VPN, progresīvākas sistēmas gandrīz nav iespējams apiet. Piemēram, jums var būt nepieciešama tāda ID forma, kāda būtu tikai pastāvīgajam, vai maksājuma veids, kas ir saistīts ar adresi noteiktā valstī..

Vai kāds VPN ļaus man piekļūt bloķētām vietnēm, atrodoties Ķīnā??

Ķīnā ir viena no vismodernākajām interneta ierobežošanas tehnoloģijām pasaulē, kopīgi pazīstama kā Lielais ugunsmūris. Turklāt valdība un vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji ir īpaši mērķējuši uz VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas nozīmē, ka lielākā daļa pakalpojumu nedarbosies.

Ir daži VPN, kas joprojām darbojas Ķīnā, bet, tā kā viņu vietnes nav pieejamas no cietzemes, jums būs instalējiet tos pirms ierašanās. Mēs arī iesakām saglabāt manuālās instalēšanas instrukcijas, tikai gadījumā, ja, atrodoties Ķīnā, rodas savienojuma problēmas.

Nav neviena publiski pieejama saraksta ar katru vietni, kas ir aizliegta Ķīnā. Tomēr jūs varat izmantot mūsu rīku Lielais ugunsmūris, lai uzzinātu, vai konkrēta vietne vai pakalpojums ir pieejams vai nē.

Vai es varu izmantot reģionu bloķētus pakalpojumus ar bezmaksas VPN??

Mēs iesakām vispār neizmantot bezmaksas VPN. Sākumā šie pakalpojumi bieži ir pirmie, kurus lielie dienesti iekļauj melnajā sarakstā, tas nozīmē, ka nav garantijas, ka tie darbosies. Turklāt viņiem bieži ir vairāk lietotāju, nekā viņu tīkli var atbalstīt. Tā rezultātā, pat ja jūsu VPN atbloķē noteiktu pakalpojumu, iespējams, pārlūkošanas ātrums būs pārāk lēns, lai to lietotu. Tā ir īsta problēma, ja vēlaties straumēt, jo lēns ātrums rada nemierīgu atskaņošanu un biežu buferizēšanu.

Ir arī vērts pieminēt, ka bezmaksas VPN rada reālu drošības risku. Faktiski viens pētījums to atklāja gandrīz 40 procenti no vairāk nekā 280 apsekotajām lietotnēm saturēja ļaunprātīgu programmatūru. It kā tas nebūtu pietiekami slikti, 18 procenti neizmantoja šifrēšanu, tāpēc viņi nesniedza nekādu privātumu. Tas nozīmē, ka, ja vien jums īpaši neveicas, pastāv reāla iespēja inficēt ierīci (un, iespējams, visu jūsu darba devēja tīklu) ar ļaunprātīgu programmatūru.

Labākais veids, kā atbloķēt pakalpojumus un anonīmi pārlūkot, ir izmantot cienījamu, privātumu apzinošu VPN, kas ievēro politiku bez reģistrācijas.

Kāpēc mans VPN neatbloķē noteiktu vietni vai lietotni?

Diemžēl, ņemot vērā bloķēšanas sistēmu milzīgo dažādību un sarežģītību, vienmēr būs daži pakalpojumi, kurus jūsu VPN nevar atbloķēt. Tomēr katra vietne un lietotne ir atšķirīga; piemēram, vietējās televīzijas stacijas vietnē, iespējams, būs mazāk stingri ierobežojumi nekā starptautiski pazīstamam mājsaimniecības nosaukumam, piemēram, Netflix.

Neuztraucieties, ja joprojām nevarat atbloķēt noteiktu pakalpojumu. Varētu būt, ka tikai daži serveri spēj apiet jūsu izvēlētā pakalpojuma VPN noteikšanu, vai varbūt jums vienkārši jāmaina savienojuma protokols. Katrā ziņā, daudz laika jūsu VPN atbalsta komanda varēs palīdzēt. Lielākā daļa lielāko VPN tagad piedāvā 24 stundas diennaktī atbalstu tiešraidē, lai jūs varētu sākt novērst problēmu dažu sekunžu laikā.

Kādiem pakalpojumiem es varu piekļūt, izmantojot VPN?

Izmantojot VPN, piekļuvei ir ļoti maz ierobežojumu, pat ja atrodaties valstī, kurā tiek stingri noteikta cenzūra tiešsaistē. Zemāk mēs esam uzskaitījuši dažus satura veidus, kurus varat atbloķēt ārzemēs vai darbā, izmantojot VPN:

 • Sociālie mediji (Facebook, Instagram, Twitter)
 • Straumēšanas pakalpojumi (Netflix, BBC iPlayer, ESPN),
 • Ziņapmaiņas pakalpojumi (WhatsApp, Signal, Telegram)
 • Azartspēļu un azartspēļu vietnes (Viljams Hils, Bet365, BetNow)
 • Neatkarīgas ziņu vietnes (CNN, The Guardian, Washington Post)
 • Iepazīšanās pakalpojumi (Tinder, Grindr, Bumble)
 • Uz privātumu vērstas vietnes (Comparitech, OpenVPN, ExpressVPN)
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 69 =