Bir VPN ile Japonca IP adresi nasıl alınır

Japonca IP adresi nasıl alınır


Çoğu kişi, bulunduğu yerde bulunmayan web içeriğiyle karşılaştı. Coğrafi kısıtlamalı içerik, özellikle akış hizmetleri söz konusu olduğunda giderek yaygınlaşmaktadır. Japonca bir IP adresi almak istiyorsanız, bunu kendiniz deneyimlemiş olabilirsiniz. Netflix Japonya'nın engellemesini kaldırmak veya Japon TV'ye erişmek istiyorsanız, bir VPN ile bir Japon IP adresi alabilirsiniz.

Bir VPN, yalnızca Japonya'daki coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe değil, ABD, İngiltere ve Avustralya da dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesine erişmenizi sağlar. “Sanal Özel Ağ” ın kısaltması olan VPN, tarama cihazınıza gelen ve giden trafiği şifreler. Bu, IP adresinizi ve dolayısıyla konumunuzu gizler; çünkü trafik, seçtiğiniz bir sunucu üzerinden yönlendirilir. Bu durumda, Japonya'da bir sunucu olmasını istersiniz. Çevrimiçi içeriğin engellemesini kaldırmanın yanı sıra, çevrimiçi gizliliğinizi de koruyacaksınız. Sevmemek ne?

Aşağıda sunduğumuz her bir sağlayıcıyı derinlemesine inceliyoruz, ancak yalnızca bir özet için zamanınız varsa, işte bizim IP için en iyi VPN'lerin listesi Japonya'daki adres:

 1. Japonca IP adresi almak için # 1 Seçimimiz! Süper hızlı Japon sunucuları, yüksek hızlarda akış ve indirme için mükemmeldir. Güvenli, özel ve 30 günlük para iade garantisi içerir.
 2. CyberGhost En iyi bütçe seçeneği. Çoğu cihaz için yeni başlayanlar için uygun uygulamalar ve test edilen en hızlı sunuculardan bazıları.
 3. NordVPN  Dünya çapında binlerce sunucuya sahip kıdemli sağlayıcı.
 4. IPVanish Kodi ve benzer Android akış cihazları ile iyi çalışır, birden fazla cihaz için harika.
 5. PrivateVPN Mükemmel engelleme özellikleri ve iyi hızlarla yeni ve gelecek ağ.

Japonca IP adresi alma adımları

Japonca bir IP adresi almak hiç de zor değil. Yapmanız gerekenler:

 1. Bir VPN hizmetine kaydolun - ExpressVPN'i öneririz.
 2. Cihazınız için ilgili VPN yazılımını veya uygulamasını indirin ve yükleyin.
 3. VPN'yi açın ve Japonya'da bulunan sunuculardan birini seçin.
 4. Artık engeli kaldırılması gereken coğrafi kısıtlamalı içeriği tekrar deneyin. Değişikliğin etkili olması için çerezlerinizi temizlemeniz gerekebilir.
 5. Japonca içeriğe sınırsız erişimin ve artırılmış çevrimiçi güvenliğin tadını çıkarın!

İPUCU: BEDAVA BÜYÜK ÜCRETLİ VPN NASIL ALINIR: Bazı kişilerin Japonya'dan kısa bir süre için bir IP adresi almak isteyebileceğinin farkındayız ve bu nedenle uzun vadeli bir taahhüt için piyasada olmayabilir. Yurtdışına seyahat ediyorsanız ve bir aydan daha kısa bir süre boyunca bir VPN'ye erişmek istiyorsanız, ExpressVPN’in 30 günlük para iade garantisinden yararlanmanızı öneririz. Aboneliği önceden ödemeniz gerekiyor, ancak şirket ilk ay içinde iptal edilirse tam bir geri ödeme sunuyor.

Japonca bir IP adresi almak için en iyi VPN

Şimdi kilit soruya geliyoruz. İlk bakışta, bir Japon IP adresi almak için en iyi VPN'in hangisi olduğunu bilmek kolay değildir. Bunun nedeni, piyasada çok sayıda VPN (hem ücretli hem de ücretsiz) olmasıdır. Dahası, VPN hizmetlerinin kalitesi büyük ölçüde değişebilir. Bu yüzden en iyi VPN'leri araştırmak için zaman ayırdık, umarım bu süreçte biraz zaman kazanırız. Dikkate alınması için bir VPN'in aşağıdaki kriterleri karşılaması gerekiyordu:

 • Japonya ve dünya çapındaki sunucular
 • Hız ve kararlılık sunan bağlantılar
 • Şifreleme ile güçlü güvenlik
 • Kişisel bilgileriniz kaydedilmez
 • Verimli müşteri desteği
 • Windows, Mac, Android ve iOS için uygulamalar

1. ExpressVPN

ExpressVPNOcak 2020

Mevcut Uygulamalar:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

İnternet sitesi: www.ExpressVPN.com

Para iade garantisi: 30 GÜN

ExpressVPN Japonca bir IP adresi almak için en iyi VPN'dir. Durumun böyle olmasının birkaç nedeni var. Çok kullanıcı dostu ExpressVPN uygulamasını açtıktan sonra, 3 Tokyo tabanlı sunucuyu bulacaksınız. Testlerimizde, sunucular yüksek hızda ve güvenilirdi, Netflix Japonya'yı can sıkıcı tamponlama veya gecikme olmadan akışa almamızı sağladı. Genel olarak, ExpressVPN'in 160 VPN sunucu konumunda 3.000'den fazla sunucusu var. Sunucular, ABD ve İngiltere dahil 94 ülkede kullanılabilir.

ExpressVPN uygulamasının kullanımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda değişen sunucuları hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay hale getirmek için bir ExpressVPN tarayıcı uzantısına sahip olma seçeneği de vardır. ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırma konusunda mükemmel bir VPN'dir ve Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer ve Hulu ile iyi çalıştığını gördük. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ExpressVPN canlı sohbet özelliği de dahil 7/24 destek sunar - çoğu VPN bunu sunmaz.

ExpressVPN mükemmel bir genel güvenlik sunar. VPN bağlantısı başarısız olursa (ExpressVPN% 99,9 çalışma süresini garanti ettiğinden bu nadirdir), bir kill anahtarı cihazınıza gelen ve cihazınızdan gelen trafiği keserek kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini önler. Ayrıca 256 bit AES şifrelemesinin yanı sıra DNS sızıntı korumasını da bekleyebilirsiniz. Dahası, ExpressVPN kullanıcılardan etkinlik veya bağlantı kaydı tutmaz.

ExpressVPN, Windows, Mac, Android, iOS ve Linux için uygulamaların yanı sıra Chrome, Firefox ve Safari için tarayıcı uzantıları sunar.

Artıları:

 • Japonya için yaptığımız testlerde açık ara en iyi performans
 • Uygulamalar kaygan ve kullanımı kolaydır
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış çoğu içeriğin HD hızında engellenmesini kaldırabilir
 • Gizlilik ve güvenliğe yenmek zor
 • Güvenebileceğiniz 7/24 canlı sohbet

Eksileri:

 • Bazı rakiplerinden biraz daha pahalı

Puanımız:

4.5 dışında 5

JAPONYA'DA IP ADRESİ İÇİN EN İYİ VPN: ExpressVPN, en popüler Japon akış ve spor hizmetlerinin engelini kaldırmak için En İyi Seçimimizdir. Tampon içermeyen HD görüntüleme ve tam güvenlik ve gizlilik için olağanüstü hızlar. 30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyin.

ExpressVPN incelememizin tamamını okuyun.

ExpressVPN KuponuÖzel Teklif - 3 ay ekstra FREEGET DEAL alın Otomatik olarak uygulanan kupon

2. CyberGhost

Cyberghost

Mevcut Uygulamalar:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

İnternet sitesi: www.Cyberghost.com

Para iade garantisi: 45 GÜN

CyberGhost Tokyo'da 33, 89 ülkede dünya çapında 5.700'den fazla sunucusu bulunmaktadır. Bu nedenle, bir Japon IP adresi istiyorsanız veya ABD veya İngiltere'deki içeriğe erişmek istiyorsanız başka bir harika VPN'dir.. Çok sayıda sunucuya sahip olmanın yanı sıra, CyberGhost sınırsız bant genişliği ve trafik sunar. Gerçekten de, bu VPN'deki tarama ve akış deneyimimiz, hızlı ve tutarlı bağlantılarla çok olumluydu. Dahası, tek bir CyberGhost planı 7 cihaza kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir.

CyberGhost uygulamaları söz konusu olduğunda, arayüzün kullanımı özellikle kolaydır, bu da yeni başlayanlar için idealdir. Bir ülke ve sunucu seçmek basittir, ayrıca bir tıklama ile açılıp kapatılabilen çeşitli özellikler de vardır. Bunlar arasında bir reklam engelleyici ve zorunlu HTTPS. Bir Japon IP adresi için CyberGhost'u dikkate almanın temel nedenlerinden biri, piyasadaki en güvenli VPN'lerden biri olmasıdır. Güvenlik özellikleri arasında 256 bit AES şifrelemesi, DNS sızıntı koruması ve bir kill anahtarı bulunur. Ayrıca, sıkı bir kayıt tutmama politikası vardır.

CyberGhost, Windows, MacOS, Android, iOS ve Amazon Fire Stick için uygulamalar sağlar. CyberGhost'u Linux veya yönlendiricinizle kullanmak da mümkündür, ancak bu manuel kurulum gerektirir.

Artıları:

 • Japonya'da yüksek hızlı bağlantılar için hazırlanan 30'dan fazla sunucu
 • Uygulamaların kurulumu ve kullanımı kolaydır - yeni başlayanlar için iyi bir seçenek
 • Kill-switch dahil katı gizlilik özellikleri
 • Aynı cihazda aynı anda birden fazla sunucuya bağlanabilme

Eksileri:

 • Konfigürasyon seçeneklerinin olmaması güç kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratır

Puanımız:

4 dışında 5

EN İYİ BÜTÇE VPN: CyberGhost yeni başlayanların tercihi. Bütçe seçimi. Gizlilik konusunda iyi. HD videoyu güvenilir şekilde aktarır. En popüler akış sitelerinin engellemesini kaldırır. 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost incelememizin tamamını okuyun.

CyberGhost Kuponu YENİ YIL ÖZEL: 3 yıllık planlarda% 80 TASARRUF EDİN + 2 ay ücretsiz

3. NordVPN 

NordVPN

Mevcut Uygulamalar:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

İnternet sitesi: www.NordVPN.com

Para iade garantisi: 30 GÜN

NordVPN 168'i Japonya'da olmak üzere dünya çapında 5.900'den fazla sunucusuna sahiptir. Bunun avantajı, sunucu bulmakta hiçbir zaman sorun yaşamamanızdır. Japonya, ABD veya İngiltere'deki coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmak istiyor olun, NordVPN çok iyi çalışıyor. Birçok sunucu sunmanın yanı sıra, NordVPN Netflix, HBO GO, Hulu, BBC iPlayer ve daha fazlasını engelleyebilir. Bu % 99,9 çalışma süresi vaat eden bir VPN ve performansı mükemmel bulduk. Bağlantı bir kez düşmezken HD videoları sorunsuz bir şekilde aktarabildik.

Bu, sunucu sayısı ve hatta sunucu türleri açısından birçok seçenek sunan bir VPN'dir. Takip etmesi kolay NordVPN uygulaması özel sunucuları listeler Double VPN (ek güvenlik katmanı için çift şifreleme kullanımı) ve Onion Over VPN (NordVPN ile Onion ağını birleştiren) dahil. NordVPN ayrıca 256 bit AES olan “askeri düzeyde şifreleme” olarak tanımladığı şeyi de sunuyor. Diğer önemli güvenlik özellikleri arasında otomatik öldürme anahtarı ve DNS sızıntı koruması bulunur. Son olarak, NordVPN'in kesin bir kayıt politikası yok, bu da özel verilerinizin izlenmediği veya toplanmadığı anlamına geliyor.

NordVPN uygulamaları Windows, MacOS, Android, iOS, Linux ve Android TV için kullanılabilir. Chrome ve Firefox için bir tarayıcı uzantısı da sunulmaktadır.

Artıları:

 • Japonya'daki 168 sunucu, iyi hızlarda indirmek ve akış yapmak için mükemmeldir
 • Tüm büyük akış platformlarının engellemesini kaldırır, ör. Netflix ve Amazon Prime Videosu
 • Birinci sınıf güvenlik ve gizlilik koruması
 • 7/24 canlı sohbet sunar

Eksileri:

 • En iyi akış sunucularını seçmek için destek yardımını kullanmaya hazır olun

Puanımız:

4.5 dışında 5

DEĞER VE PERFORMANS: NordVPN iyi bir değer seçimidir. Akış içeriğiyle de iyi çalışan iyi bir çok yönlü. Sağlam güvenlik ve gizlilik özellikleri ve 6 adede kadar cihazı barındırır. 30 günlük para iade garantisi içerir.

NordVPN incelememizin tamamını okuyun.

NordVPN Kuponu 3 yıllık planda% 70 tasarruf edin

4. IPVanish

IPVanish

Mevcut Uygulamalar:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

İnternet sitesi: www.IPVanish.com

Para iade garantisi: 7 GÜN

IPVanish bir VPN sağlayıcısıdır. birden fazla cihazda 10 eşzamanlı bağlantıya izin verir. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız bu büyük bir değerdir. Bu VPN sağlayıcısının dünya çapında altısı Tokyo'da bulunan 1.300'den fazla sunucusu var. IPVanish'in ana avantajlarından biri, tarama hızlarının çok iyi olmasıdır. IPVanish'i hem Amazon Prime Video hem de BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmak için kullandık. IPVanish HD videoları sorunsuz bir şekilde yayınladı ve arabelleğe alma ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

IPVanish uygulamasını kullanmak, şehir, ülke ve sunucuya göre tarama seçeneği ile çok uygundur. Filtrelenebilir bir liste, bir sunucu haritasının yanı sıra gecikme süresine göre arama yapmanızı sağlar. Ancak, zaman kazanmak için 'QuickConnect' özelliğini kullanma seçeneğiniz de vardır. Güvenlik söz konusu olduğunda, IPVanish 256 bit AES şifreleme, DNS sızıntı koruması ve bir kill anahtarı sunar. Ayrıca sıfır günlük politikası var. Bazı kullanıcılar IPVanish'e anonim olarak kaydolmanın mümkün olduğunu da takdir edebilir, birçok VPN'de durum böyle değil.

IPVanish uygulamaları aşağıdaki platformlar için kullanılabilir: Windows, MacOS, Android, iOS ve Fire TV. IPVanish Linux ve yönlendiriciler için kullanılabilir olsa da, manuel kurulum gereklidir.

Artıları:

 • Tokyo'da altı yüksek hızlı sunucu işletiyor
 • Kayıt tutmaz
 • Çok yüksek hızlar

Eksileri:

 • Netflix, Hulu'nun güvenli bir şekilde engelini kaldırmaz

Puanımız:

4 dışında 5

10 CİHAZA KADAR: IPVanish aileler ve çoklu bağlantılar için mükemmeldir. Kodi ile kullanımı kolaydır ve yüksek gizlilik standartlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bazı rakiplerinin yayın akışı engellemesini kaldıramıyorum. 7 günlük para iade garantisi.

IPVanish incelememizin tamamını okuyun.

IPVanish KuponUzun Planda% 60 TASARRUF YAP

5. PrivateVPN

PrivateVPN

Mevcut Uygulamalar:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

İnternet sitesi: www.PrivateVPN.com

Para iade garantisi: 30 GÜN

PrivateVPN İsveç merkezli daha küçük bir sağlayıcıdır. Toplamda yaklaşık 100 sunucusu olmasına rağmen (2 tanesi Japonya'nın Tokyo kentinde bulunmaktadır), 57 ülkeye yayılmıştır. Bu, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırmakta sorun yaşamamanız gerektiği anlamına gelir. PrivateVPN ile bir Japon IP adresine sahip olmak, bu VPN'nin sunduğu yüksek kaliteli sunucular sayesinde dikkate değer. NetVlix Japonya, BBC iPlayer ve Amazon Prime Video'da video akışı yapmak için PrivateVPN'i kullandık. Canlı Yayınlar hızlı yükleme ve tamponlama veya gecikme olmadan pürüzsüz oynatma hakkında konuşmak.

PrivateVPN'i yeni başlayanlara özellikle tavsiye ediyoruz, çünkü kullanımı kolay bir VPN'dir. Arayüz çok basittir, ancak VPN trafiğini normal web trafiği olarak gizleyerek derin paket denetimini atlamaya hizmet eden gizli VPN gibi özelliklere sahip gelişmiş bir sekme vardır. Güvenlik özellikleri açısından PrivateVPN 256 bit AES şifreleme, bir kill switch ve DNS sızıntı koruması sunar. Ayrıca, gizliliğinizi koruyan sıfır veri kaydı politikasına sahip olduğunu iddia ediyor.

PrivateVPN uygulamaları Windows, MacOS, Android ve iOS için indirilebilir. Linux ve yönlendiriciler manuel yapılandırma gerektirir.

Artıları:

 • Çok çeşitli akış hizmetleriyle çalışır
 • Güçlü güvenlik ve gizlilik özellikleri ve makul hızlar
 • Aynı anda altı cihaza kadar bağlantı yapabilir

Eksileri:

 • Seçilebilecek daha az sayıda sunucuya sahip yeni ağ
 • Canlı sohbet günde iki saat çevrimdışı olur

Puanımız:

4.5 dışında 5

NO-FUSS STREAMING: PrivateVPN çoğudan daha hızlıdır, log içermez, güvenlik odaklıdır ve yurt dışında Netflix gibi inatçı hizmetlerin engelini kaldırabilir. 30 günlük para iade garantisi dahildir.

PrivateVPN incelememizin tamamını okuyun.

PrivateVPN KuponÖzel Fırsat - 2 yıllık planda% 83 tasarruf edin

Japonya'da VPN'ler yasal mı?

Evet, Japonya'da VPN kullanımı yasaldır. Japonya'da çevrimiçi içerik kısıtlaması veya sansürü çok azdır veya hiç yoktur. Bununla birlikte, çevrimiçi gizliliğinizi ve anonimliğinizi geliştirmek ve Japonya dışındaki coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişebilmek için bir VPN kullanmak hala akıllıca.

Ücretsiz bir VPN ile bir Japon IP adresim olabilir mi?

Evet, Japonya'da sunucuları olan bazı ücretsiz VPN'ler var. Bununla birlikte, ücretsiz VPN'lerin kullanımına karşı dikkatli olmamızın birkaç nedeni vardır. Birincisi ücretsiz VPN'ler, kaliteli ücretli VPN'lere kıyasla düşük performans sunar. Ücretsiz hizmetler her zaman popülerdir ve bu, ücretsiz VPN'lerin üstesinden gelebileceklerinden daha fazla kullanıcı çektiği anlamına gelir. Çok fazla kullanıcı ve çok az sunucu, muhtemelen çok daha yavaş bir göz atma deneyimine sahip olacağınız anlamına gelir - videoların akışı büyük olasılıkla sinir bozucu bir deneyim olabilecek bol miktarda arabelleğe alma ve gecikmeyi içerecektir..

Başka bir neden ücretsiz VPN'ler en iyi VPN'ler kadar güvenli değildir. Başlıca sorunlardan biri, bazı ücretsiz VPN'lerin aslında etkinliği izlemesi ve kişisel verilerinizi üçüncü taraflara satmadan önce kaydetmesidir. Bir VPN'nin ödün vermemek için size daha fazla çevrimiçi gizlilik sağlaması bekleniyor. Ayrıca, bazı ücretsiz VPN'ler size reklamlarla spam göndererek para kazanır. Maalesef, bu istilacı reklamların bazıları kötü amaçlı yazılım içerebilir. Sadece riske değmez.

Bir Japon IP adresiyle ne yapabilirim??

Japonca bir IP adresi aşağıdakileri yapmanızı sağlar:

 • Coğrafi olarak kısıtlanmış filmleri ve TV şovlarını izleyin
 • Yalnızca Japonya'daki web sitelerinin engellemesini kaldırın
 • Japonya ile sınırlı finansal hizmetlere erişim
 • Herkese açık WiFi noktalarını güvenli bir şekilde kullanın
 • IP adresinizi gizleyin ve gizliliğinizi artırın

Japonya'da neden VPN kullanıyorsunuz??

Zaten Japonya'daysanız, bu bir Japon IP adresiniz olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, neden bir VPN'e ihtiyacınız olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Yanıt, bir VPN'nin sadece Japonya'daki coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmakla kalmayıp, aynı zamanda neredeyse her ülkedeki içeriğe erişmenize izin verebilmesidir. Örneğin, ABD sunucularına sahip VPN'ler Netflix ABD, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Now ve daha fazlasının engelini kaldırmanıza izin verir.

Daha da önemlisi, bir VPN'in sağlayabileceği güvenliktir. Japonya'da olsanız bile, özel bilgilerinizi korumak için bir VPN'ye sahip olmak iyi bir fikirdir. İster çevrimiçi bankacılık hizmetlerini kullanın, isterse sadece web'e göz atın, farklı bir Japon IP adresine sahip olmak konumunuzun ve kimliğinizin vicdansız üçüncü taraflara sızmasını önleyebilir. Bir VPN, genellikle bilgisayar korsanları tarafından hedeflenen genel WiFi noktalarını kullanmayı daha güvenli hale getirir.

Japonya için en iyi VPN'leri kapsayan ayrı bir makalemiz var.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 21 =

map